@bilendenaldestek buralarda mısınız bilmiyorum ama görseldeki bilgisayar için 32gb (16x2) ram almam lazım. Buna uygun ne olur acaba ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kablonetten sabit ip istiyorum. bana o anki ip mi sabitleyip veriyorlar 😀 iptal ediyorum yine aynı ip kalıyor, 10 15 gündür aynı ip var. Bu ip niye değişmiyor. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu arkadaşı parke ve fayans için kullanabilir miyim ? Lekeler ve biraz parlatma için ?
Yanında parlatıcı,cila vs ne kullanmak gerekir ?

https://www.amazon.com.tr/Einhell-pil-Autopoliermaschine-CE-CB-Solo-sentetik-Polierhaube/dp/B078WQ5BYJ/262-2924778-2888427?content-id=amzn1.sym.c3a1602f-6558-4726-b7ec-97e1738c8471&psc=1

Einhell CE-CB 18/254 Li-Solo, Akülü Polisaj Makinesi, Siyah/Kırmızı :...

Einhell CE-CB 18/254 Li-Solo, Akülü Polisaj Makinesi, Siyah/Kırmızı : Amazon.com.tr: Otomotiv
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Type C 65W çıkış veren, 20.000 mah powerbank mevcut mudur? Lenovo thinkpad pc için.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 14

Bu ne bilimsizlliktir.jpg 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 24

Yemeksepeti restoranlarla telsiz üzerinden haberleşiyor sanırım. Yemeğin durumunu sordum 15 saniye olmadan -restoranla görüştüm, yolda- dedi 😀 Hangi ara aradın. Hangi ara hangi sipariş olduğunu söyledinde cevap aldın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Gio @gio

  yok öyle işlemiyor. sen siparişim ne durumda diye sorduğunda yemeksepetinden restorana "bu siparişin durumu ne, hazırlanıyorsa hazırlanıyor, yola çıkacaksa ortalama kaç dakikada yola çıkar" diye bildirim gidiyor. restoran da oradan seçiyor. yoksa her seferinde restoran aransa bitmez o iş.

  • zubizarreta @zubizarreta

   Valla yola çıktı dedikten 20 dakika sonra, sipariş verdikten 1 saat sonra geldi 😀 Yani biraz kolpa gibi geliyor uzun süredir o muhabbet.

  • Gio @gio

   @zubizarreta hangi muhabbet? evet biz de bazen yola çıkmadan bir iki dakika önce yola çıkardım tuşuna basabiliyorduk çünkü bazen yetişilmiyordu.

  • zubizarreta @zubizarreta

   @gio Yemeksepetine yola çıktı mı diye sordum. Destek, restorana sordum, yola çıkmış dedi. 5 dakika sonra "kurye aradı abi çıkıyorum, bina numarası neydi diyor(blok no var numara yerine)". Kurye aradıktan 15 dakika sonra sipariş geldi. Adam daha yola çıkmamış sonuç olarak bana yola çıktı dediklerinde. Yani alenan yalan işte.

  • AB9 @sqn

   @zubizarreta restoran "çıktı" diyorsa yemeksepeti ne yapabilir? sen arasan sana da aynı cevabı verip 5 dk sonra "abi çıkıyorum, bina numarası neydi?" diye soracaktı.

Anadolu üniversiteside adam tokatlıyor eğitim ayağına 😀 Tek ders 355 lira.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Milletvekili maaşı 1000 doların altına gelecek bu gidişle 😛

BeğenFavori PaylaşYorum yap