Type C 65W çıkış veren, 20.000 mah powerbank mevcut mudur? Lenovo thinkpad pc için.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 14

Bu ne bilimsizlliktir.jpg 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 25

Yemeksepeti restoranlarla telsiz üzerinden haberleşiyor sanırım. Yemeğin durumunu sordum 15 saniye olmadan -restoranla görüştüm, yolda- dedi 😀 Hangi ara aradın. Hangi ara hangi sipariş olduğunu söyledinde cevap aldın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Gio @gio

  yok öyle işlemiyor. sen siparişim ne durumda diye sorduğunda yemeksepetinden restorana "bu siparişin durumu ne, hazırlanıyorsa hazırlanıyor, yola çıkacaksa ortalama kaç dakikada yola çıkar" diye bildirim gidiyor. restoran da oradan seçiyor. yoksa her seferinde restoran aransa bitmez o iş.

  • zubizarreta @zubizarreta

   Valla yola çıktı dedikten 20 dakika sonra, sipariş verdikten 1 saat sonra geldi 😀 Yani biraz kolpa gibi geliyor uzun süredir o muhabbet.

  • Gio @gio

   @zubizarreta hangi muhabbet? evet biz de bazen yola çıkmadan bir iki dakika önce yola çıkardım tuşuna basabiliyorduk çünkü bazen yetişilmiyordu.

  • zubizarreta @zubizarreta

   @gio Yemeksepetine yola çıktı mı diye sordum. Destek, restorana sordum, yola çıkmış dedi. 5 dakika sonra "kurye aradı abi çıkıyorum, bina numarası neydi diyor(blok no var numara yerine)". Kurye aradıktan 15 dakika sonra sipariş geldi. Adam daha yola çıkmamış sonuç olarak bana yola çıktı dediklerinde. Yani alenan yalan işte.

  • AB9 @sqn

   @zubizarreta restoran "çıktı" diyorsa yemeksepeti ne yapabilir? sen arasan sana da aynı cevabı verip 5 dk sonra "abi çıkıyorum, bina numarası neydi?" diye soracaktı.

Anadolu üniversiteside adam tokatlıyor eğitim ayağına 😀 Tek ders 355 lira.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Milletvekili maaşı 1000 doların altına gelecek bu gidişle 😛

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Covid geçirenlerede aşı randevularını açmışlar. Hemen bugün olabiliyorum. Aşı çıkmıyor diye antikor testi yaptırmıştım.Görselde mevcut.(otobüse falan biniyorum sürekli).

Hemen aşı olmama gerek var mı ne diyorsunuz ? Eşiminde 2. randevu 24 temmuzda, beklesem sıkıntı olmaz herhalde o zamana kadar. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm Bey bi eset kampanyası yok mudur ? 😀 İndirimli faydalanacağımız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap