Selamlar herkese,

iPhone XR telefonuma iOS 17 Public Beta kurdum ve uygulamalarda bayağı crash sorunları yaşıyorum. Belki eskaza düşünen arkadaşlar görür diye paylaşıyorum.
1- Kesinlikle public beta kurmayın.
2- iOS 17 çıkar çıkmaz yedeklerinizi alıp güncellemenizi yapmak istiyorsanız yapın. Çok büyük ihtimalle bu sorunları hepsi olmasa da bir kısmının eski cihazlarda yaşanacağı kanaatindeyim.

İmza durumları vs. devam ediyorsa açık olup olmayacağı ilgili bilgisi olan arkadaşlar da bilgilendirebilirse çok sevinirim.
#ios17 #ios17beta

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, 1000 TL civarlarında bir klavye arayışındayım. Şuan kullandığım K380 2 kere bozuldu artık eskisi gibi değil, fırsat bu fırsatken normal boyutlu bir klavyeye geçmek istiyorum.
Çok fazla model var, beklentim nispeten uzun ömürlü ve dayanıklı olması, ışıklandırma hoş olur ( rgb vs. olmasa da olur, tek renk de yeterli ), switch vs. hiç fark etmez.
Bulabildiğim modeller:
-Corsair K55 membrane olanı
-HyperX Alloy Core RGB
-Razer Ornata v3X
-Logitech G213 ve G413
Bu modelleri kullanıp olumlu/olumsuz tecrübe yaşamış olan varsa yorumlarına açığım. Teşekkür ederim şimdiden.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Güncelleme: Ekteki çantayı aldım, şuan için memnunum ürünün eksisi tek arka gözü olması olabilir. Ben çok fazla kablo vs. taşımadığım için işimi görüyor. Malzeme yapısı vs. iyi duruyor tabii uzun kullanımda ne olur bilinmez ama 450 liraya alınabilecek bir çanta.

Selamlar herkese,

Laptop ve tablet koyabileceğim tercihen iç kısmı bölmeli ( mouse, not defteri vs. için ) bir çanta arayışındayım. Sağlam olması 1. önceliğim, görüntü vs çok da önemli değil. Bütçemi 600-700'e zorlayabilirim maksimum.
MACK MCC-805 15.6 Business X Notebook Sırt Çantası Siyah https://amzn.eu/d/9wo75gq
Şöyle bir çanta buldum güzel yorum almış. Sizin de önerileriniz varsa açığım.
Teşekkür ederim şimdiden.

MACK MCC-805 15.6 Business X Notebook Sırt Çantası Siyah : Amazon.com.tr:...

MACK MCC-805 15.6 Business X Notebook Sırt Çantası Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar Anker Q10i modelinde seste atlama sorunu yaşayan var mı? Youtube'da video izlerken ara ara atlamalar oluyor. Klavye, Mouse da bluetooth olunca çakışıyor sandım fakat onları koparınca da sorun devam etti. Macbook kullanıyorum.
Edit: Sorunu çözemeyip emektar 1. Nesil Airpods'lar ile yola devam ediyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, makul fiyatlarda görseldeki gibi kulaklık seyahat çantası arıyorum. Sony WH-1000XM4 ile uyumlu, bu tarz bir çanta kullanmış olan varsa önerilere açığım.
Teşekkür ederim şimdiden

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar herkese,
Elimde airpods 1.nesil var fakat sadece şarj kablosu takılıyken iphone ile bağlantı sağlıyor. Bu 1.nesillerde yaşanan bir sorun mu yoksa teknik veya yazılımsal bir sıkıntı mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kablosuz mouse arayışındayım, ya büyük boy ele oturan bir mouse ya da dikey tipte bir şey almayı düşünüyorum. Şu iki model arasında kararsız kaldım. Dikey tipte mouse kullanıp çok fazla artısını gördüm diyen var mıdır? İş gereği uzun süreler bilgisayar başında vakit geçirmem gerekiyor bu nedenle ergonomik bir şey olsun istiyorum.

https://www.hepsiburada.com/steelseries-rival-3-wireless-ve-bluetooth-kablosuz-gaming-oyuncu-mouse-p-HBV00000YKF6E?magaza=JetKlik

https://www.monsternotebook.eu/gaming-mouse/pusat-ergo-wireless-mouse

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Anker R100 kullanan var mı ? Kulaklığı dün aldım, sabah taktığımda sadece sol kulaklıktan ses geliyordu. Bluetooth bağlantısını koparıp tekrar bağlamayı deneyince cihazı görmedi.
Windows, IOS ve Android'e bağlamayı ve resetlemeyi denedim. Sorunu çözemedim servise göndermek dışında yapabileceğim bir şey var mıdır ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni IOS sürümü ile birlikte güncelleme alanında şöyle bir değişiklik var

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar,
Bir kulaküstü kulaklık incelemesinde bluetooth kapatılıp kablolu kullanıldığında bass'ların ve ses şiddetinin düştüğü söyleniyor. Bu duruma sebep olarak da kulaklığın kendini düşük güç modunda çalıştırması sunuluyordu. Eğer doğruysa sebebi nedir, yeterince besleyecek bir kaynağa takılı olmaması mı yoksa kulaklığın kendi yapısı mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap