Anker R100 kullanan var mı ? Kulaklığı dün aldım, sabah taktığımda sadece sol kulaklıktan ses geliyordu. Bluetooth bağlantısını koparıp tekrar bağlamayı deneyince cihazı görmedi.
Windows, IOS ve Android'e bağlamayı ve resetlemeyi denedim. Sorunu çözemedim servise göndermek dışında yapabileceğim bir şey var mıdır ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni IOS sürümü ile birlikte güncelleme alanında şöyle bir değişiklik var

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar,
Bir kulaküstü kulaklık incelemesinde bluetooth kapatılıp kablolu kullanıldığında bass'ların ve ses şiddetinin düştüğü söyleniyor. Bu duruma sebep olarak da kulaklığın kendini düşük güç modunda çalıştırması sunuluyordu. Eğer doğruysa sebebi nedir, yeterince besleyecek bir kaynağa takılı olmaması mı yoksa kulaklığın kendi yapısı mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar,
250 lira bandında salt müzik kullanımı için tws kulaklık öneriniz var mı ?
Soundliberty 92 ve 53 pro şuanlık kafamda önerilerinize açığım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi günler herkese,
Turkcell'den kontratlı olarak Redmi Note9 Pro aldım fakat telefonun hızlı şarjında sorun vardı 10-12dkda %2 şarj oluyordu. Birçok farklı yerde denememe rağmen sorun geçmeyince 2 gün sonra telefonu gönderdim servis sorun olmadığını saptayıp telefona format atmış. Geri gönderdikleri cihazda aynı sorun devam ediyor. Tekrar bir servis sürecine göndermeli miyim yoksa tüketici hakem heyetiyle mi sorunu çözmeliyim ? Bu durumu yaşayan biri varsa tecrübelerini paylaşabilirse çok sevinirim.
EDIT:2 ay sonra gelen güncelleme. 06.10.2020'de aldığım cihazı 2 gün sonra Turkcell aracılığıyla servise gönderdim. Turkcelldeki görevli telefonun şarj almadığını not düştüğünü için (bunu 1.5 ay sonra öğreniyorum) cihaz 1 aylık servis süresinden sonra geri geldi. Telefonu tekrar bizzat ben İncirli KVK'ya götürerek sorunu detaylıca anlattım. Her evrakta özellikle not tutturup, haklarım doğrultusunda para iadesi talep ettim (Bu noktada telefonu aldıktan itibaren 1 ay süre dolmadığı için servisin özel bir prosedürüne dahil ettiler cihazı. 21iş günü servis süresi geçtikten sonra bizzat gidip durumu sordum zira sitelerinde hala işler görüyor gözüküyordu. KVK müşteri hizmetlerini arayıp sorunu bildirdim bana cihaz incelemede gözüküyor evophone ile haberleşip durumu bildireceğiz dediler. 1 hafta sonunda evophonedan bir yetkili ilgilendi sağ olsun, sürekli mail trafiğiyle xiaomi tarafından para iadesi talebim için haber aldı. Ertesi hafta xiaomiden bir yetkili ulaşıp banka bilgilerimi aldı 2 gün içinde iadeyi yaptılar.
Bu durumda olan arkadaşlara yardımcı olması açısından birkaç önemli detayı söyleyeyim.
1) Durumun aksaması durumunda vakit kaybetmeden THH'ye başvurun
2) Servis raporlarını çok dikkatli doldurtup talebinizi net bir şekilde resmi yazıya dökün mutlaka.
3) İade süresince haklarınızı farkında olup muhatabınızla net bir şekilde hukuk çerçevesinde konuşun zira bazı noktalarda sizi oyalayıp, başından savmak istiyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iOS 12 Beta 2 yükleyen var mı ? Varsa sim locked problemi yaşadılar mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi günler herkese 150 lira civarında 2.4ghz bandını görebilecek bir modem önerebilir misiniz zyxel modem yarı yolda bıraktı sağolsun senesini doldurmadan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap