Sarı sitede bir araba ilanı gördüm. Başlığında düşük km yazıyor. Araç 200 bin kilometredeymiş. Bazılarına göre arabalar için 1 milyon kilometreden aşağısı yüksek değil herhalde. Bazıları da "hatasız, emsalsiz" gibi kelimeler kullanmışlar, açıklama kısmında da değişen ve boyalı parçalar olduğu yazıyor. Ne desem boş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

4000 liranın altına sıfır i3 ya da r3'lü laptop yok. Bir yakınımın 7 yıllık bilgisayarı ömrünü doldurdu. Birkaç yere tamir için götürdük ama sonuç alamadık. Asıl gelmek istediğim nokta dizüstü bilgisayarların aşırı pahalılığı. Neredeyse iki asgari maaşla giriş seviyesi i3'lü bir bilgisayar alınabilmesi şaka gibi. Pandemiden dolayı talep patladı ayrıca dolar kuru da arttı ama mart ayından beri bu süreçteyiz, hiç mi düzelme olmaz? İnsanın aklına üretici ya da satıcılar yüksek kar marjı için mi fiyatları şişiriyorlar sorusu geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İmkanım olsa ve bir Youtube kanalı açmak istesem, bu adamınki gibi bir kanal açardım. Yorum yok, müzik yok. Sadece araba sürüyor. Ben çok beğendim, bir göz atın isterseniz.
https://www.youtube.com/c/JoeBlack9

Joe Black

I love cars . I make videos. I do not know how you got here but it's good that you are :) Thanks for watching, Joe Videos in first person (perspective - POV ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Muhtemel torunlarım için alsam mı acaba 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aldığım günden beri hiç kullanmadığım Teknoseyir kupası ve anahtarlığı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Birileri 30-40 bin liraya Toros, Şahin mi alıyor ki insanlar bu fiyatlara ilana koyuyorlar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Bazı kuruyemişler gereğinden fazla pahalı sanki. Bildiğim kadarıyla ithal etmiyoruz. Meyve-sebzeler en azından mevsiminde ucuza alınabilirken kuruyemişler hep pahalı geliyor bana.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13
 • My_Techno @my_techno

  Siirt fıstığına baktım bugün Migros’da kg 169₺ idi şaka gibi 🙂 Kimse alamıyor emin ol, Bim’in kuruyemişinden öteye gidilemiyor ve o da ayda bir.

 • suicide @suicide

  findik ureticisi bir aile olarak soylemeliyim ki cogu zaman bu sene findik olmasa da en azindan eziyet cekmesek diyoruz artik.

 • Erhan M. @erhanm

  Kuruyemiş yani sağlıklı olan bir ürün hep pahalıdır. 20 yıl önce de yılbaşında kuruyemiş aldığımızda çoğunlukla leblebi üzüm olurdu. Fındık, antep fıstık, badem hep pahalıydı. Hatta şöyle bir benzetme yapardım. Karışık kuruyemişteki fındık ve fıstığın azlığı dünyadaki zenginleri temsil ederdi benim için 😀

  Gelelim ithal konusuna. Ceviz ve bademin çoğunu Amerika kıtasından ithal ediyoruz.

  Dünyada en çok fındık üreten ülkeyiz sma fındığın fiyatı belli. Trajikomik.

 • Martin @martin

  Üretilen fındığın çok büyük kısmı ihraç edildiğinden iç piyasada değerleniyor sanırsam.