Peugeot 206 1.1i (44kW) | 4K TEST DRIVE POV - SOUND, ACCELERATION & FLYING?!...

2002 Peugeot 206 — 60HP 1.1 R4 petrol — MT, FWD, 3-door, 1999-2003 | €100 CARFIRST CAR LOVE | VALENTINE'S ANGRY SPECIAL - STAR WARS EDITIONAUTOBAHN / DISTRIC...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Toprağı bol olsun 😢

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sarı sitede bir araba ilanı gördüm. Başlığında düşük km yazıyor. Araç 200 bin kilometredeymiş. Bazılarına göre arabalar için 1 milyon kilometreden aşağısı yüksek değil herhalde. Bazıları da "hatasız, emsalsiz" gibi kelimeler kullanmışlar, açıklama kısmında da değişen ve boyalı parçalar olduğu yazıyor. Ne desem boş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

4000 liranın altına sıfır i3 ya da r3'lü laptop yok. Bir yakınımın 7 yıllık bilgisayarı ömrünü doldurdu. Birkaç yere tamir için götürdük ama sonuç alamadık. Asıl gelmek istediğim nokta dizüstü bilgisayarların aşırı pahalılığı. Neredeyse iki asgari maaşla giriş seviyesi i3'lü bir bilgisayar alınabilmesi şaka gibi. Pandemiden dolayı talep patladı ayrıca dolar kuru da arttı ama mart ayından beri bu süreçteyiz, hiç mi düzelme olmaz? İnsanın aklına üretici ya da satıcılar yüksek kar marjı için mi fiyatları şişiriyorlar sorusu geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İmkanım olsa ve bir Youtube kanalı açmak istesem, bu adamınki gibi bir kanal açardım. Yorum yok, müzik yok. Sadece araba sürüyor. Ben çok beğendim, bir göz atın isterseniz.
https://www.youtube.com/c/JoeBlack9

Joe Black

I love cars . I make videos. I do not know how you got here but it's good that you are :) Thanks for watching, Joe Videos in first person (perspective - POV ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap