Yaklaşık 1 saat önce internetim kesildi, modem arayüzüne girip bakayım dedim şifresi değişmiş.Resetledim falan boşu boşuna uğraştım.Dsmartın yaptığını düşünüyorum köy yerinde oturuyorum ve yakınlarda ne çocuk var ne de bu işlerden anlayan insan.Ha tabii ip adresimi bilen herhangi bir site de bu işi yapmış olabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

telefonun kilitlenip açılmama sebebi ne olabilir? #ZenFone6

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türk nete geçilmeli mi?Verdikleri hizmet nasıl bilmiyorum ama oluşturdukları kampanya çok güzelmiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Hani muadili yok. Hizmet kalitesi ise türlü türlü, sorun yaşayan var, sorun yaşamayan var. Yani bunu test etmek pekte mümkün değil. Diyelim millet bağırıyor çağırıyor şöyle sorun böyle sorun sen bir başvurursun aynı gün yada 2-3 gün bağlanır hızda tam dedikleri gibidir böyle sorunsuz sıkıntısız kullanırsın. Ama millet işte şöyle iyi böyle iyi uçuyor kaçıyor diyor, sen bir başvurursun 1 ay bekletirler port zımbırtısı işte bilmemne şeysi tamam güç bela bağlanır 35 mgbit dediler vs. diyelim ki e sende gündüz 5 mgbit gece 3 de 30 mgbit falan böyle sapıtabilir. İşte atıyorum 1 gün güzel 2. gün bok gibi 3 gün dahada bok gibi olmuş 4. gün düzeliyor vs. vs.

  • A. Çağatay KANDEMİR @alptekinck

   O tip sorunlar sağlayıcı ile pek alakalı değil sanırım bölge ile ilgili oluyor.

  • Gump @runforrest

   @alptekinck durum aynen @orcun arkadaşın anlattığı gibi. 3 gündür 35mbps düşük ping ile gayet sağlıklı bir şekilde kullanıyordum. Elektrikler gitti geldi ve modem VDSL sinyali almamaya başladı. ADSL kurdum düzeldi. 20 saat sonra komple gitti. Modem vs. bina arızası değil bu. 2. kez başıma geliyor. 2 gündür internetsizim ama ne bileyim telekomdan çektiklerimden sonra pişmanım desem yalan olur. Düzelmesini umut ediyorum 🙂 Bu arada müşteri hizmetleri arıza kaydı açtım diyerek beni fazladan 1 gün boş yere bekletti. Aradım ve açmadıklarını öğrendim.

 • zalades @zalades

  3 sene kullandim toplamda. En cok memnun kaldigim servis saglayici.

 • A. Çağatay KANDEMİR @alptekinck

  dsmart kullanıyorum, sitelerine baktığımda beğenmezsen paran iade diyor sanki dolandırıcılar gibi site yapmışlar 😀

pon pon pata pon

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Neden nokia 6 inceleme diye aratınca bir sonuç bulamıyorum bu telefon mağazalara gelmedi mi hala

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Eskiden Aiseesoft Total Video Converter adlı program ekran kartım ile çalışabiliyordu win10a geçtiğim zamanlardan beri çalışmıyor erkan kartım 5750 opencl için ayrı bir sürücü mü lazım araştırdım ama bi çıkar yol bulamadım 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

G4560’ı intel mi bu kadar reklam yapıyor yoksa cidden merak mı ediliyo acaba 7100’ün saat hızı düşürülmüş hali işte 4,3GHz gibi hızlara overlcok yapılsa alınır onun dışında oyun için bile çok kısa vadeli ömrü var

BeğenFavori PaylaşYorum yap