Merhabalar ts ailesi,
bir süre windows işletim sistemini kullanmak zorundayım. Hazır kullanıyorum, windows için haftalık gündemleri dinleyebileceğim masaüstü uygulaması yaptım. Olurda işinize yarar diye github' a kaynak kodlarını attım ayrıca release (v1.0.0) çıktım. İlgili linkleri paylaşıyorum.
Umarım işinize yarar. 🙂

Github: https://github.com/tsopenteam/gundem-app-win
İndirme: https://github.com/tsopenteam/gundem-app-win/releases/download/1.0.0/gundem-app-win-.v1.0.0.zip

tsopenteam/gundem-app-win

Teknoseyir Haftalık Gündem Windows Uygulaması. Contribute to tsopenteam/gundem-app-win development by creating an account on GitHub.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

NVidia RTX 3070 ekran kartının ülkemizdeki fiyatı 500,- $ olacak diyenlere cevabımdır...:=)))

NVİdia RTX-2070 fiyatına ( 4.500,- $ ) çıksın almayı taahhüt ediyorum...
( 500,- $ x 7,50 TL. = 3.750,- TL. x 1.18 = ) 4.500,- TL.
Bence çıkış fiyatı en az ( 4.425,- TL. x 1,50 = ) 6.500,- TL.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 19

@gamsizm
Son gündemde bahsi geçen tüm gündemler arasında arama yapmak konuşulanları bulmak detayına gitmek gibi özellikler " https://tsopenteam.github.io/gundem " web uygulamasında mevcut.
Hatta kısa bir süre önce tüm gündemleri tarayıp text olarak ayıran bir servis tasarlamıştım ama vakit bulamadığım için tamamlayamadım. Sohbetiniz çok hoşuma gitti en kısa zamanda bitirip kullanımınıza sunacağım 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Alptekin paylaştı.

1991-1995 yılları arasında olabilir tam emin değilim. Bi 30 sene önce aşağı yukarı. TRT'de bi yarışma programı vardı. Yerli yapım değil. İki grup çocuk yarışıyordu. Yaşları nerden baksan en az 12-13 olması lazım. Yarışmada iğrenç etaplar vardı. Slime gibi yapış yapış bi maddenin içinden bişeyler çıkarmaya çalışıyorlar diye hatırlıyorum. Her yarışma konusu bu şekilde absürd şeylerden oluşuyordu. Mesela birbirine karıştırılmış lastiklerden yapılmış engelin içinde yürüme gibi şeyler vardı. Sonunda acayip hediyeler dağıtılıyodu. O zaman için ultra süper oyuncaklar vardı. Uzaktan kumandalı uçaklar, tekneler vs. Var mı hatırlayan... Yarınlardan Gelen Kız dizisi zananında olabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#BirazMüzik

Grubu çok beğendim ama müziği bırakmışlar sanırım

GOOD GRAEFF - "If I Break" (Live at JITV HQ in Los Angeles, CA 2017)...

Good Graeff - "If I Break" Live at Jam in the Van Headquarters in Los Angeles, CA. Skip to Music 00:15 Subscribe to Jam in the Van! http://bit.ly/subthejamva...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Alptekin paylaştı.

Sanırım aradığım programı buldum, hem de freeware, Raidrive ,bulut sürücülerine harf atayıp windowsa disk olarak göstererek online stream şeklinde erişebiliyorsunuz. Google drive ilk çıktığında hatırladığım kadarıyla böyle çalışıyordu fakat sonraları değişti, bu şekilde stream servisini de kurumsal olarak sunuyor. Dropbox'da kullanıyorum aktif olarak, o da bu yöntemi para ile veriyor, deneyeceğim iki servisteki performansını. Tavsiye ederim şimdiden.
Site: https://www.raidrive.com/ #googledrive #dropbox #cloud
Tanıtım : https://www.youtube.com/watch?v=wjqWA0nK6vY

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

#Azure test serverında göz kamaştıran kare 🙁 Normalde Ubuntu falan kurardım da Windows 10 Desktop sürümü görünce dayanamadım eğleniyorum işte kendi çapımda 🙂 Öğrencilere 1 aylık ücretsiz kredi veriyor, öğrenci mailiniz varsa deneyebilirsiniz. Sanal makine seçenekleri var.
https://azure.microsoft.com/tr-tr/free/students/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

Bazı Oyunlar var. Bu Oyunlar diğerlerinin aksine üzerinden 20 sene bile geçse hala ilk gün ki heyecanla defalarca kendini oynattırabiliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 29