koşu ayakkabılarının fiyatları n'olmuş öyle yaf... 😐

orasından burasından kısa kısa, özelliklerinden feragat ede ede 850TL'ye kadar düşebildim ancak (asfalt-beton karışık ve yaz-kış/kuru-ıslak fark etmeksizin koşuyorum), lakin elim sepete göndermeye gitmiyor.

hadi sepete gönderdim diyelim, alışverişi tamamla diyebileceğimi hiç sanmıyorum.

sağ tekin yan tarafında, parmak katlanma yerinde yırtılma başladı ve havalar 8 derecenin üzerini görüp de koşulara geri döndüğümde 1 hafta, zorlasam 15 gün ancak dayanır.

yurtdışından getirme imkanı da yok, yurtdışındaki kaynağım şu an burada zaten. kampanya manpanya da yok sezon olmadığı için, hoş olsa da muhtemelen o kampanyalar başladığında indirimli fiyatlar şimdiki fiyatlar seviyesinde olurlar.

ya arkadaş ot gibi yaşayıp b.k gibi ölelim mi, n'apalım? koşu ayakkabısı dediğin maksimum 600-650km kullanılır, ben 900km'ye yaklaştım bunlarla. hani bir tarafı yırtılmaya başlamasaydı bile tabanlar ölü artık, yeterince şok emmiyor, destek vermiyor.

spor yapmak, sağlıklı kalmak bile lüks hale geldi artık iyiden iyiye. MEH

BeğenFavori PaylaşYorum yap

an itibariyle Büyükçekmece'de gök gürlemesi eşliğinde tipi yağıyor. 😊

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung Galaxy Watch 4 Classic (46mm) için olan Supcase Unicorn Beetle Pro yüksek dayanımlı ve koruyucu kayış ve kasa kombosu ürün önceki gün sipariş geçmeme müteakip taaa Polonya'dan buraya DHL sayesinde bugün hızlı ve sorunsuz şekilde ulaştı.

mevcut WatchFace ile elbette ki şık olmadı, lakin Facer uygulamasında gözüme kestirdiğim Aviator, Tactical ve Hybrid (G-Shock benzeri) WatchFace'ler beraberinde muazzam olacağına eminim. şu haliyle bile ekran kapalıyken aşık etti beni kendisine, büyük saat sevenler ve spor yaparken akıllı saatinin zarar görmemesini isteyenler için şahane bir ürün. Spigen Rugged Armor Pro bunun getir götürünü yapar ancak o 500TL'ye varan fiyatıyla.

https://teknoseyir.com/durum/1502366

https://teknoseyir.com/durum/1504141

#Samsung
#SamsungGalaxy
#SamsungGalaxyWatch
#AndroidWear
#SmartWatch

BeğenFavori PaylaşYorum yap

hali hazırda eldeki kullandığımız mevcut kan şekeri ölçüm cihazı aşağı yukarı 15 yıllık falan bir şey. ben dün Galaxy Watch 4'te tansiyon ve ekg ölçüm bilgilerini de aktive edip Samsung Health ile senkronize olacak şekilde ayarladıktan sonra Samsung Healt'de eksik kalan tek unsur bu kaldı.

hal böyleyken merak ediyorum ve hatta bu konuda bilgili olan varsa doğrudan tavsiye istiyorum. klasik parmağı deldikten sonra steril strip üzerine kan damlası sürerek ölçülen değeri doğrudan akıllı telefon ile senkronize edecek, daha iyisi resmi ve yaygın uygulama desteği de olan (Google Fit, Samsung Health gibi uygulamalar ile doğrudan senkronize olabilecek) Android ekosistemine uygun bir ölçüm cihazı mevcut mudur? mevcut ise fiyatlar ne alemde ve asıl önemlisi Türkiye'de resmi distribütör marifetiyle mi satılmakta. (steril striplerin sürekli temini vs noktasında sorun yaşamamak adına)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

SJW/Woke zırvalıklarını dayatanlar iyiden iyiye gemi azıya aldılar, öyle görünüyor ki neticesi orta ve uzun vadede bu aptallıkları dayatan dejenere kitleler için muazzam kanlı olacak.

modern batı medeniyetinde "aşırı sağ" en çok bu dayatmalara tepki olarak yükseliyor, ve gerçek anlamda yükseliyor. parlementolarda sahip oldukları ve olacakları öngörülen sandalye sayıları şundan çok değil 10 yıl öncesinde "imkansız, asla olamaz" addedilir rakamları ezip geçti bile.

ehhh ılık ardlılar ve feminaziler kendi sonlarına giden yolların taşlarını yine kendileri döşüyorlar, yazık.

https://twitter.com/TamgaTurk/status/1484148996549582848

BeğenFavori PaylaşYorum yap
    • UnicornKnight @unicornknight

      ahah işin asıl oksimoroncası şu ki bu meme taktırmış Harun Abi'lerin çeşitli alanlarda kariyer yapmış olanları çevrimiçi sosyal mecralarda (ilginç bir şekilde en çok da LinkedIn üzerinde) bio kısmında SHE/HER vurgusu yapmaktalar. gel gelelim bunu "GERÇEK" bir kadın yaparsa o vakit muazzam linçleniyor yapan.

      çok acayip bir çağdan geçiyoruz, geçende de Twitter'da kendileriyle ilişkiye girmek istemeyen erkekleri "homofobik" olarak yaftalayanları vardı aşlskdaslşkdalsşkdalsş, kafalar yanmış fena halde.

arkadaşlar bunu bir defa söyleyeceğim, tekrarı olmayacak.

geçen gün de yine gündemde (ülke gündemi) yer tutan bir haber ile ilgili arkadaşlardan birisi akışta olaydaki ismi ve olayı doğrudan belirtmeden (ama herkesin anlayabileceği şekilde) imalı vaziyette paylaşımda bulundu. yine biri çıkıp hemen "kim o?" suali yöneltti.

arkadaşım o bilgiyi verecek olan vermek istese gönderisinde bunu zaten öyle belirtir, öyle değil mi?! sen sorunca bir aydınlanma gelip de "aaa ben unutmuşum onu" diyerek ayrıca ilave etmez. MEH

ben kendi adıma engelliyorum bundan sonra bu işgüzarlığı bana ya da bir başkasına yapanları/yapacak olanları, sonra "vay efendim ben bilmiyordum" olmasın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap