o nasıl bir mukavemettir öyle YUH! 😶

#3DPrinter #3dprinting

https://www.instagram.com/reel/CpZ32QfJWZm/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

SONY'nin halayıklarının, fanboilerinin açtıkları ultra dalyapraça dava da reddedilmiş. 😁

https://twitter.com/pcgamer/status/1639340121630859264

yaz bunları SONY yaz, ağlaya böğüre günlüğüne yaaaz! 😅🤣😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Rachel Pizzolato sizce de ashhhırı sivimli DEV BİR KEDİ değil mi? 😍

@beautyandbrainswithatwist Instagram şeysi üzerinden gözlemde bulunarak siz de "sen ne kadar tatlı, ne kadar munis, ne kadar hanım hanımcık bir şeysin. hem güseeel hem zekiii meeaaaşallah" diyebilirsiniz. (çok kaptırdım sabah sabah koşu dönüşü eheh) 😁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

öncülü de öyleydi ama bu defa hakikaten Company of Heroes'ten güzel görünüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=SoFqHkgl93U

rağbet görmeyecek, çünkü zor. hani Company of Heroes de öyle kolay lokma değil(di! 3. oyun çok pahalı olduğu için yenisine dair bir fikrim yok) ama Men of War ilk oyun ve DLC'leri cidden muazzam zordurlar.

Men of War II | Multiplayer Tech Test Trailer

Take control of the battlefield for the Open Multiplayer Tech Test starting March 23th (3pm PDT / 6pm EDT / 10pm UTC) to the 27th (10 am PDT / 1 pm EDT / 5 p...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

yavaş da olsa aklıselim yola geri dönülmeye başlanılıyor gibi...

https://twitter.com/TamgaTurk/status/1638999835087982621

BeğenFavori PaylaşYorum yap

edit: önünde nal kadar "Kuzey Karolayna" yazıyormuş ya la, büyütüp izleyince gördüm.

şu herifin Orta Batı, en iyi ihtimalle Güneyli eyaletlerden birinden olduğuna o kadar eminim ki...

https://twitter.com/verge/status/1639273594940186625

Çan Çin Çon kuklalara zerre kadar güvenmiyor ve hazzetmiyorum ama yine de Sezar'ın hakkı Sezar'a! garibim soruyu ilk bir algılayamadı haklı olarak, dumur oldu bildiğin ahahaha. bu kadar düşük bir zekaya hesap vermesi gerektiğini idrak edememiş zahir. 😂

#HaftalıkGündemeMalzeme

BeğenFavori PaylaşYorum yap

öyle mahalle arası izbe tadında ya da sanayi sitesi çakal esnaf şekliyle değil de doğru düzgün şekilde bir "yan sanayi elektrikli araç batarya geri dönüşüm, yenileme ve muadil batarya" işlerine girişecek bir işletme kuracak ve hatta bunu zincir haline getirecek birileri olursa önümüzdeki 10 yıl içinde ülkenin en zenginleri arasına adını yazdırır.

o kadar çok Çin ürünü araç piyasaya girdi ya da girme hazırlığında ki! ve bu araçların yarını belirsiz, zira bu "elektrikli araç" hamlesi ile gelenlerin bir kısmı daha önce içten yanmalı araçları ya da sahibi oldukları farklı/diğer firmalar (moped, motosiklet vs) ile buraya zaten "şöyle bir" gelip sonra sırra kadem basmış firmalar. e tabi servisti, orijinal yedek parçaydı hak getire.

bu pil işi bu araçlar özelinde muazzam bir kazanç kapısı olacak. geleneksel ve bilindik Batı ve Kore/Japon firmaları ile Tesla için belki böyle bir şey söz konusu olmaz. (aslında garanti süresi sona eren araçlar için "muadil batarya" babında bal gibi de olur ya, neyse) insanlar yine ilk değindiğim mahalle arası izbeler ve çakal sanayi sitesi hırsız esnafları tarafından epeyce bir dolandırılacaklar da (dediydi dersiniz) daha bunlar olmadan hem piyasaya profesyonel şekilde girmek, hem gençlere istihdam sağlamak, e elbette ki bir de parayı hamuduyla götürmek için parası çok olan arkadaşlar yönelsinler bu işe. zerrece pişman olmazlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

oyun sektörünün belli bir kısmı sanki "eski ve işsiz kalmış" ile "az ünlü" Holywood yıldızlarının pek bir emek göstermeksizin ekmek kapısı olmuş gibi.

hakeza ben bu kadar isme görüntüleri ve sesleri için yapılan ödemelerden sonra oyunun asli geliştirme bütçesinin de cücük kadar kalmış olacağından ve berbat bir oyun olacağından da neredeyse eminim. sırf beklenti trenini tam gaz kökleyip keriz silkelemek için yapılmış gibi duruyor.

https://store.epicgames.com/tr/p/crime-boss

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://twitter.com/benutandim2/status/1639013540261445639?t=_ush2hE_EsaAhn5VCvn3Fg&s=19

patlamalı kahkaha attım, ses ve şive Yahşi Batı'daki karaktere hakikaten çok benziyor 😅🤣😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap