UnicornKnight paylaştı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

İstanbul Sözleşmesi: Kadına Yönelik Şiddet ve Aile İçi Şiddetin...

GirişAvrupa Konseyi üye devletleri ve sözleşmeye imza koyan diğerleri,İnsan Hakları ve Temel Özgürlüklerin Korunmasına İlişkin - Evrim Ağacı
BeğenFavori PaylaşYorum yap

şu başlık geçen yıldan.

https://eksisozluk.com/beach-clubta-linc-edilen-musteri--6137770

bu olay ise çok yeni. (DİKKAT, ŞİDDET SONUCU OLUŞAN HOŞ OLMAYAN GÖRÜNTÜ)

https://www.instagram.com/p/CDZjRYNhqGk/?igshid=1ff2ixaphsrlb

iki olay da aynı yerde geçiyor. elbette ki zerre kadar şaşırtmayacağı üzere ne bir ruhsat iptali ne de mekan sahipleri hakkında hiçbir dişe dokunur yaptırım uygulanmamıştı, yine uygulanmayacağına adınız kadar emin olabilirsiniz.

zira burası TÜRKİYE...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

gözümün önünde yan sitenin önünden komşunun motorunu çaldılar, polisi aradım ancak yarım saati aşkın süredir gelen giden yok.

heriflere "polisi arıyorum!" diye bağırmam da kar etmedi, çalışmayan motora bindi diğer geldikleri plakasız motora tutunarak çeke çeke götürdüler.

ülkeye bak beee...

benim motorun direksiyon kilidi taştaşlı, ayrıca alarmlı disk kilidi ve kesilemez kablo ile merdiven basamakları ile inilip çıkılabilen apartman bahçesi içinde bağlı (enduro tourer olduğu için merdiven sorun olmuyor, ancak çalışır vaziyette bağırta bağırta geri çıkarıyorum) olmasına rağmen diken üzerindeyim şimdi.

bir de herifler o kadar rahat ki yahu, hani baktın biri seni gördü. bırak kaç git değil mi? yok! herif illa çalacak, çalıştıramasa dahi absürd bir şekilde bir eliyle diğer motora tutunarak kaçacak.

bu zamana değin baza altında haznesi dolu olmadan saklı tuttuğumla kasada sökülü vaziyette tuttuklarımı hazne ve şarjörleri dolu, emniyetleri açık şekilde el altında bulunduracağım bundan sonra. ola ki bir daha gelirler gerisi ne olur ne biter umurumda değil. motoruma el süreni kevgire çeviririm balkondan aşağıya.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 28
 • Höşelek @benvaryaben

  bu ülkede hırsızlık bir meslek artık. polis hiç birşey yapmıyor. güvenlik kameralarına bile vatandaş ulaşmak zorunda kalıyor.

 • Orcun @orcun

  Şu teknotakip zımbırtısını bence motora taktırt derim. Uygulamadan vs telefondan pc sms ile uyarı ıvır zıvır herşey vardı. Şaseye o aygıtı gizliyorlardı kendinden pilli vs. içinde sim kart var falan fişmekan çalanlar motorun beynini de sökse aküyü de söküp atsa konumu her dk bildiriliyordu. Veya işte motoru kıpırdattı salladı vs sana hepsinin bildirimi geliyormuş. Hani motosiklet artık ucuz değil, araba parasına motorlar var ama işte güvenliği sıfıra yakın. E birde kasko malum olsa bile bedeli aşırı yüksek. Hani sıfır motor parası kadar da senden kasko bedeli çıkıyormuş. Yüksek risk diye sigorta şirketi de kaskolasa bile işte primleri aşırı yüksekmiş. O yüzden hani mecbur insan böyle dolaylı yoldan kendi önlemini alması lazım.

 • Deniz Fidan @deniz-fidan

  Bunlar arsızdır arsız. Motor sizin olsa çıksanız napıyonız lan siz deseniz bıçaklayıp yine de devam ederler. İşte hukuk, yasa olmayınca böyle oluyor. O kadar bekçi alındı kimlik sorup avukat tartaklayacaklarına bu şerefsizleri yakalasınlar.

  Bireysel silahlanmaya her geçen gün ısınıyorum. Şerefiszlerde zaten silah var. Masum vatandaşta yok. E polistir bekçidir gelene kadar zaten ölüyosun. Aslında her köşe başında 2 tane bekçi veya polis devriye gezmeli. Araba içinde de olabilirler. Çeksinler köşeye dursunlar böyle bir olay sırasında da çöksünler adamlara.

  • UnicornKnight @unicornknight

   askerden gelmemi takip eden ilk yıllarda gece kulübü kapısında gorillik yaptığım vakitler eve sabaha karşı yorgunluktan bitik vaziyette dönerdim ve ölü gibi sızardım.

   nihayetinde gece eve giren hırsız başucumdaki komodin üzerindeki cüzdan ve anahtarlarımı kurcalarken uyanınca herifle bir an göz göze gelmiştik, herif bana "yat sen yat" dediydi ben de yattıydım. sonra bir anlık parlamayla "LAN" olup anında yataktan doğrulunca herif depara ben de peşine kalkmıştım. herif giriş üstü kat (giriş kat bahçeli dubleksti o zamanki ev) penceresinden aşağıya atlamak isterken sırtına salondan kaptığım orta sehpayı patlatmıştım da dengesiz şekilde düşmüştü. pencereye yetiştiğimde aşağıda bekleyen aynı kabileden (malum kabile, anladınız siz) arkadaşları omuz verip kaçırmaya çabalarken ben bas bariton "HIRSIZ VAR!" diye mahalleye doğru bağırmaya başlamıştım da heriflerden biri bana devlet hastanesi duvarındaki hemşire portresi gibi "sus sus" yapmaya başlamıştı ahah. öyle yüzsüzler yani evet.

   benim bağırmama kalkan alt kattaki abim bana bir şey yaptıklarını düşünerek o sallapati dubleks merdivenine hiç yönelmeden doğrudan alt katın giriş kapısına yönelmiş, kapıyı amiyane tabirle dışa doğru omuzlayarak yıkıp geçerek heriflerin peşlerine yalınayak düşmüştü, yine de g.. korkusundan arkadaşlarını omuzlayıp çoktan site çıkışında bekleyen -ve muhtemelen o da çalıntı- otoya binip kaçmışlardı.

   gelen polise elemanın pencereden sırtına eklediğim sehpa eşliğinde uçarken düşürdüğü o zamanki motorumun anahtarı, kesik parmak deri sürücü eldivenlerimin teki (diğerini bırakmadı şerefsiz) ve ehliyet ruhsatımın bulunduğu kalıptan tutun da başucumdaki komodin, elemanın pencereden atlamak isterken tuttuğu doğramalardan vs parmak izi aldırtamadık bir türlü. hani daha detayını vermeyeyim ama az çok bir fikir vermiştir bu detay da.

   velhasılkelam o gün bugündür evdeki mevcut koruma gereçleri zorda değil daha kolayda olurdu, ama sökülü ve boş tutardık. dün geceden sonraysa artık bir bütün halinde, dolu ve atışa hazır şekilde tutuyorum. saat itibariyle de gözüme uyku girmiş değil, bekliyorum bakalım gelecekler mi yine.

  • Deniz Fidan @deniz-fidan

   @unicornknight hayır işte problem şu yakalansa da maksimum yiyeceği 1 yıl. Sizin canınızı hiçe saymanın bedeli 1 yıl.

 • Gorunmez @gorunmez

  Dikkat et seni kullanır iken durup çalmasınlar Brezilya gibi

Fethiyeli detected! 😆

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 20 / 24
 • Orcun @orcun

  '' Ayda 50 bin dolar kazanıyorum ''
  '' İlkokulda bana toplu tecavüz ettiler ''

  Bunlarda gerekli durumlarda kullandığı attack itemleridir. Onun harici para ve böyle garip müzikler paylaşıyorsa da bilin ki o dur. Ts yok beni hackledi yok içimde gezdirdi yok benim telefonumu bilmemnemi şey etti diyorsa da o dur.

  • Erkan @erkanox

   İçimde gezdirdi sşaldlsaldlşsaldas 😀

  • Orcun @orcun

   @erkanox Öyleymiş. Bilgisayar/telefon/tablet'e girmişler içinde gezmişler.

  • Erkan @erkanox

   @orcun Abi anlamadığım şey bu adamın pes etmeden neden sürekli böyle saçmalıklar yapması. 😀 Ne istiyor acaba ya da beklentisi ne ? 😀

  • Orcun @orcun

   @erkanox Basit birisi, yani basit şeylerden hoşlanıyor. Ya yaşı çok ufak çocukça şeylerden zevk alıyor. Ya da yaşı büyük geçmişte yapıyordu aynı şeyleri gene bunlardan zevk alıyor. Neden burada dersen ? dh veya benzeri yerlerde rekabet edemez. Çünkü kendisi gibi niteliksiz basit troll oralarda binlerce tane var. Ne yapacak işte ts gibi gizli saklı yerlerde takılıyor. Pek bilinmeyen yerde takılınca kendini daha önemli hissediyor, çünkü rekabet edeceği 2. bir troll vs yok. Zamanında dedik Murat hocaya şuraya sms ile doğrulama sistemi gelseydi, bunlar 3 bilemedin 5 üyelikten sonra zaten yok olacaktı. Ha birde ifşalanmaktan korkacaktı o numaralar vs. çünkü ele ayağa düşerse o numaralar bil ki çevresindendir. E çevresinden de böylece çok kolay bulunacak. Zamanıdna dh'de böyle birçok insanı ifşaladılar mesela, ne adamlar gitti ohooo malum particisi terör örgütü savunucusu vs. vs. bir bakıyorsun herifin adı sanı yaşadığı şehir adresi telefon numarası herşeyi bir ortaya dökülüyor of of of otobüs garlarında tuvalete yazılan numaralar gibi oluyordu. Yeni hat almak zorunda kalıyorlardı o da ifşa oluyordu böyle zincirleme gidiyordu. Troll'den bu arada ifşalayıp kurtuluyorsun, hani nasıl zombileri kafadan vurunca ölüyor ya en basit bilinen öldüren yerleri bunlarında ifşa.

  • Erkan @erkanox

   @orcun Çok haklısın valla keşke sms ile doğrulama vs olsa. Cidden bu kadar üşenmeden şansını zorlayan bir herifi daha önce hiç görmemiştim. Allah sabır versin.

  • Orcun @orcun

   @erkanox Birde şimdi sistem kolay. https://temp-mail.org/tr/ buradan gir 10 dk içinde ortalama en kötü 5 tane ts üyeliği alırsın. Hani bu kadar kolay olması da çok cezbedici. Tamam hırsız'a kilit dayanmaz ama sen kapını açık bırakmıyorsun değil mi ? e böyle sistemde kapı açık. 😀 Yol geçen hanından farksız. En azından gmail outlook falan gibi mail servisleri istense sadece ? birde türkiyeden +90'lı yani sms doğrulaması istense mis gibi olur. Ha gene uğraşır gene trollüğünü yapar ama işte o trollüğü yapmaya değecek mi ? olay budur. Bir noktadan sonra çünkü hiç değmeyecek e anında banlanacağını da bileceğinden uğraşmayacak bırakacak.

  • Gump @runforrest

   İçimde gezdirdi agagdj/gxdtştiv 😂😂

 • Mustafa @merdogmus

  Eskiden siteye dadanmış birisi vardı nicki Iceberg idi galiba öyle aklımda kalmış o bu tarz şeyler yapıyordu yurt dışında yaşamasına güveniyordur

 • Murat Gamsız @gamsizm

  Bir de bir aralar yardım edin bir şeyleri yapamıyorum edemiyorum teamviwerdan bağlanın diyen bir tip vardı o da buydu muhtemelen. Siz tuzağa düşmezsiniz ama aslında burdan birinin bilgisayarına gerçekten girdiğini kayıt altına almak içindi.

 • Serhan @srhckr

  Amacı ne bu arkadaşın? Para falan mı koparmaya çalışıyor?

bir çılgınlık yapıp B + A2 olan eski ehliyeti (yeni sınıflara göre A2 olan kısım zaten otomatikman A oluyor) C'ye ve hatta kurs ile fiyatta anlaşabilirsem ilaveten bir de D'ye yükseltmeye karar verdim, hayırlısı eheh.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

saatlerdir evinin balkonunda blok flüt ile "bana bir masal anlat baba" çalmaya çalışan, kendisi yetmiyormuş gibi kardeşi de şu üflemeli klavyeli oyuncağımsı müzik aletiyle kendisine eşlik eden komşu çocuğu...

yemin ederim İlahi Komedya'daki Dante'nin Cehennem Tasviri halt etmiş, bu sıcakta balkon kapısı oda penceresi kapattıracaklar bana. yahu yorulmak bıkmak nedir de bilmiyorlar!

BeğenFavori PaylaşYorum yap