mezar hırsızı ablanın yeni serüvenleri kürekli bir şekilde malum ortamlarda yerini almış. ^_^

BeğenFavori PaylaşYorum yap

ahahahahhahahhahahhahahaahhaha 😁😆😆😅😂🤣

https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/9wn85p/287_headset_hanger_at_walmart/

$2.87 headset hanger at walmart • r/pcmasterrace

29419 points and 826 comments so far on reddit
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Get Sins of a Solar Empire: Rebellion for free

For a limited time, get Sins of a Solar Empire: Rebellion for free and keep it forever, courtesy of Humble Bundle! While supplies last.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

arkadaşlar özellikle şu soğuk günlerde elinizden geldiğince, bütçeniz dahilinde, akmasanız da damlayın mutlaka. yolunuzda izinizde, ötenizde berinizde, mahallenizde sokağınızda yaşayan canları görmezden gelmeyin.

https://twitter.com/TuhafAmaGercek/status/1063091889396690951

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Burak @buraktheweekender

  20 dk önce 3 köpek, 6 kediyi doyurdum. 3 köpekten 2'sinin kulübesi var 1 tanesinin yok dışarıda uyuyordu ıslanmış. Ona da tekli bir kulübe ayarlamaya çalışıyorum bugün 2 kişiye haber saldım. Bakalım. Ona da bir kulübe ayarlayabilirsem içim rahat edecek en azından kış süresince 🙂

bu tam olarak nedir yahu? hayır EVGA gibi bir firma üst seviye anakartlarıyla beraber promo olarak sunmuş da, neticede EVGA öyle boş işlerle uğraşmaz ama böyle yazılım mucizelerine de pek inanasım gelmiyor. nedir ne değildir tam olarak?

http://www.enmotus.com/fuzedrive#FuzeDrive

FuzeDrive

FuzeDrive combines your fast and low storage into a single virtual disk. Unlike caching it lets you use both the SSD/HDD capacity as one large drive.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • UnicornKnight @unicornknight

   ilk etapta öyle geliyor ama değil gibi de. bakalım, bilen biri çıkar mutlaka.

  • ozmo @ozmo

   @unicornknight gerekçem eğer yazım ile donanıma boost yapılıyorsa şimdiye kadar neden hdd'lere boost sürücüler yazılmadı ? ve neden intel için yok ?

   bu benim düşüncem o zaman amd çipseti ve işlemcisi bir şekilde ssd takılı olduğunu anlıyor ve bu sürücü aktif ise tam verimde kullandırıyor eğer aktif değil ise ssd verimi düşürülüyor olabilir. yazılım donanımı coşturur, yazılım donanımı batırır. ince hesapların döndüğü şu günlerde firmalardan her türlü çakallığı beklerim.

  • UnicornKnight @unicornknight

   @ozmo bahsettiğim promosyonu yapan EVGA ve EVGA AMD için anakart üretmiyor. dolayısı ile -her ne kadar söz konusu yazılıma AMD resmi olarak destek verip öne çıkarıyor olsa dahi- mevzubahis yazılım 6. nesilden itibaren Intel tabanlı sistemleri de destekliyor.

   dediğim gibi farazi misal önyargılara kapılmak ya da tümevarımsal çıkarımlar yapmak için aceleye lüzum yok. illa ki işin aslını bilen birileri çıkıp aydınlatır bizleri.

  • ozmo @ozmo

   @unicornknight tam bakmamışım intel için destek varmış

 • Selman S. @selman-s

  Merhaba. Bu sistemin bir dönem popüler olan Ssd önbellekli HDD lerden çokta farkı yok. Sistem diskkerinizin (en az biri Ssd olmalı) ve Raminizin yazılımsal olarak birleştirilmesi ve zamanla kullanım alışkanlıklarınızı öğrenerek başta çok kullandığınız uygulamalar olmak üzere tüm sisteminizi hızlandırmaya çalışmasından ibaret.

gece gece Google ve Facebook hesaplarıma başarısız yetkisiz erişim talepleri olduğuna dair (şifreleri bilmiyorlar, hesap geri alma talebi ikisi de) uyarı e-postaları gelmiş, sabahın şu saati itibariyle Yağmur Adam filmindeki Raymınd gibi anormal şifre kombinasyonları belirleyip tüm başat hesaplarımın şifrelerimi yeniliyorum n'olur n'olmaz diye... OEH 😒

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Emrah Öztürk @emrah-ozturk

  Benim de bir adaşım var (belki birden fazla), benim email adresimi kendi adresi sanıyor. Bununla Instagram hesabı kurtarmaya falan çalışıyor. Önceleri paniklemiştim, artık alıştım sallamıyorum 🙂

  • UnicornKnight @unicornknight

   dediğiniz gibi, aslında bir risk olmadığının ben de farkındayım. lakin ben 2 adımlı şifrelemelerden SMS onayını bile kaldırıp sadece kullandığım Authenticator'leri yetkili kılacak denli paranoyağım bu konularda maalesef. hani fiyatları biraz daha lınabilir seviyelere inseler şu donanımsal anahtar/şifreleme modüllerinden edineceğim kısmetse, o derece. ^_^

https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/9uo6g4/heaven_on_earth/?fbclid=IwAR31iZAofEuGA8HWYFjIySumuxfUSGmuvU_syBsiB1fGHZpNnCW6U2guTBE

ağlamıyorum, gözüme medeni ülkelerdeki alelade bir insanın alım gücü ile refah seviyesi kaçtı. ='((

r/pcmasterrace - Heaven on Earth.

50,200 votes and 1,707 comments so far on Reddit
BeğenFavori PaylaşYorum yap