UnicornKnight paylaştı.

https://youtu.be/Qa9hh7wdpd8

TBMM dilekçesini imzaladım.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Dilekçe Komisyonunda Desteğinize Talibim

Merhaba Dostlar; Bildiğiniz üzere oldukça uzun zamandır önceleri çatlak cılız ancak son dönem çok gür şekilde sesim çıkıyor bu 6502 sayılı tüketiciyi koruma ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#verikurtarma az evvel sisteme temiz kurulum yaparken çok büyük bir hata yapıp görüntüde yer alan diskin MSR, System vs gibi unsurları ile ana diski dalgınlıkla "Deleted" yaptım. normal şartlar altında bu diske hiç elleşmeden diğerine yaparak temiz kurulum yaptığımda bunun içeriğini sorunsuzca kullanıyordum.

neyse ki tekrar biçimlendirme yapmadan, yani format atmadan durumu fark ettim. şimdi ben diğer diske kurulumu yaptıktan sonra bu diskte yer alan 17GB'lık sadece tek bir klasörün içeriğini eksiksizce nasıl ve hangi araçla tekrar erişilebilir kılabilirim? zira içerisi full resmi evrak ve benzeri yerine konamayacak şeyler ile dolu, yılların birikimi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

8000TL'ye kadar 1650ti ya da daha iyisi 3050ti'lı laptop bulmak mümkün müdür?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

şahane atasözümüzdür: "eşek hoşaftan ne anlar"

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 12

vay anam vay, ben bir monitörün peşine düştüm de hakkımı aradım. meğer memlekette daha neler neler oluyormuş.

https://eksisozluk.com/entry/128074824

BeğenFavori PaylaşYorum yap

yahu ne güzel ülkeler, ne güzel insanlar, ne güzel imkanlar...

biz böyle sıkışıp kalmışız burada, uzaktan bakıyoruz sadece.

https://twitter.com/VergeDeals/status/1438207255040520193

BeğenFavori PaylaşYorum yap

AutoDesk yazılımlarını (Fusion 360, ReCap ve SketchBook) kurması ayrı, kaldırması ayrı bir dert arkadaş. (lisanslılar, emin olun korsan olanları bu kadar uğraştırmıyor!)

yazılımların lisans kontrolü ve güncellemeleri için onyüzbinmilyon farklı araç yükleyip her defasında bu kontrolleri ve güncellemeleri çıfıt çarşısındaymışcasına farklı şekillerde gerçekleştirdiği yetmezmiş gibi ara ara da uninstall ve takiben temiz yükleme yapmadan o güncellemeleri sistemi her yeniden başlatışta yapılmamış olarak algılayıp baştan indirip kurmaya kalkması falan...

SolidWorks'ün gözünü seveyim, lakin ona da benim param yetmiyor arkadaş!

BeğenFavori PaylaşYorum yap

kendi aramalarımda Corsair'in fiyatı uçuk olan kiti dışında bir şey bulamıyorum. gençler bana ekran kartının VRM/Mosfet bileşenlerinin de soğutmasına katkısı olacak bir GPU AIO Cooler kit lazım. NZXT Kraken G12 bu özellikle aradığım hususu sağlayamayanlar (ki bu yüzden GPU çekirdeği şahane şekilde soğutulabilse de hem VRM/Mosfet tarafında hem de belleklerde mevcut soğutma bloğunun sağladığı düşük rakamlara göre fevkalade yüksek rakamlar hasıl oluyor) arasında en temiz çözüm olarak görünüyor.

bir türlü çıkamadım işin içinden...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

GPU fanınız tıkırtı mı yapmaya başladı? söküp arka yüzündeki göbeğinden içeri WD40'ı boca edin, iyice sızmasını bekleyin.tamamen süzüldükten sonra tüm kanatları, gövdeyi, bağlantı noktalarını güzelce kurulayın.

misss, ses tıkırtı kesildi gitti. (DİKKAT! ben yaptım diye siz yapmayın, fanları ya da kartı arızalı şekilde elinize alırsanız sorumluluk bana ait değil ha =P)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Warzone'a Plunder yerine gelen mod yakında oyunu bırakmama neden olacak.

yahu ben ARMA serisinden edindiğim alışkanlıkla çayır çimen geze geze adam öldürmeyi, tenhalarda rahatça ama bir yandan da parmağım tetikte gezmeyi seven adamım. bu abuk modda 50 vs 50 aşçı uşağa, uşak bahçıvana, bahçıvan şöföre, sonra hepsi aşçıya modunda girişilen kimin nereden hangi köşeden çıkacağının belli olmadığı kaosta yüksek frag sayılarına ulaşsam da 2 hadi bilemedin 3 oyun çıkarsam başım çatlayacak gibi ağrıyor.

eğer Plunder'ı geri getirme planları varsa alınlarından öperim, aksi halde bu macerayı da sonlandırma vaktim gelmiş demektir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap