Otomotiv sektöründe Anadolu İrfanı*

https://www.youtube.com/watch?v=qK9EfD4jUHw

3 aracı birleştirmişler! Otomobilini ekspere götürdü, hayatının şokunu yaşadı

Satın aldığı aracını expere götüren bir vatandaş, hayatının şokunu yaşadı. Ortalama 7 milyon liralık piyasa değeri olan lüks otomobilde yapılan incelemelerde...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mehmet @m-menguc

  arabalar milyon milyon olursa 3 arabadan da yaparlar 30 arabadan da yaparlar. 7 milyonluk araba alıyorsun aldıktan sonra mı expere götürürsün adam? bu ne rahatlık.

  • UnicornKnight @unicornknight

   Akşehir, 1200'lü yıllar ≡ Teknoseyir, 2022

   bkz. "HIRSIZIN HİÇ Mİ SUÇU YOK?"

   ayrıca video başında bilgisi veriliyor, araç alınırken ekspertize girmiş ve sadece boyalı ve değişenleri raporlanmış. bu tip bir aracın "sahibinden" değil de "galeri" marifetiyle de satılacağı açık olduğundan ortada bariz Galeri & Ekspertiz Çetesi yani bir "nitelikli dolandırıcılık" ve "cürüm işlemek için teşekkül oluşturma" unsurları olduğu açık.

   lakin hiçbir şey olmaz, o çete kimleri kimleri yemliyordur bulunduğu yerde en aşağısından en yukarısına.

 • seckyn @seckyn

  Yorumlarda çok mantıklı soru var 😀 3 tane ağır hasarlı a8 longu nereden buldunuz 😀

  • Rasko @rasko

   Türkiye'de böyle kıymetli arabalar hiçbir şekilde parçalanmıyor. 15 takla da atsa, paramparça da olsa hurdalığın bir köşesine koyup bekletiyorlar bu tür uygulamalar için.

  • UnicornKnight @unicornknight

   Sahibinden'de bile böyle sürüyle hurda halde süper lüks araç ilanı mevcut (arada Ekşi'de geyik amaçlı başlıkları da açılır hatta denk gelen suserlarca), çoğu daha oralarda ilana düşmeden sanayide "çenççi" tabir edilen bu kesme biçme işlerinin kompetanı olmuş sahtekar ustaların atölyelerine gidiyor kazasının dumanı üzerindeyken.

bu Hepsiburada'da mevcut olan "şimdi al, şubatta öde" mevzusu tek seferlik mi her üyelik için? arkadaş 3 gündür uğraşıyormuş ikinci bir alışveriş için ama ödeme kısmında çıkmıyormuş o ibare tekrar.

bilgisi olan var mı bu konuda, ben kampanya koşullarına baktım ama göremedim zira bununla ilgili bir şey. (kartı uygun ve zaten 1 tane böyle şubatta ödemesi başlayacak alışveriş yapmış geçen hafta)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

bu bahsi geçen Suriyeli dolandırıcıyı bulup her iki elindeki tüm parmaklarını dal budama makası ile kırt kırt keseceksin... 🤬

https://twitter.com/cagrimbakirci/status/1597728424105500674?t=cvUd7NlSl4hR2KolbCh9FQ&s=19

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2023 yılına gireceğiz ve bugün hala Streaming Media adına varolan (TV yayınları artık o kadar ön planda değiller siz de kabul edersiniz ki) eşek yüküyle paraya satılan televizyonların üzerinde yer alan dahili başat platformların tamamında ve en güncel hallerinde ortak bir akıl ile yoluna konmuş hiçbir şey yok. üreticiler de bu yayıncıları hiç darlamıyorlar belli ki.

Android'i de böyle Tizen'i de, muhtemelen WebOS'da da böyledir. işin insanı en darlayan tarafı KORSAN indirmeniz halinde bu abuk subuk sorunların hiçbirini yaşamadığınız smooth bir deneyim elde edebiliyorsunuz. Amazon'un uygulamasının platform fark etmeksizin rezalet olduğunu biliyorduk da, Disney ister istemez görsel alışkanlıklar yüzünden gözden kaçıyormuş, orada da pek farklı bir durum yokmuş demek. Netflix desek içerik olarak en b.ktanı olsa da yine uygulama olarak bunların fersah fersah ötesinde.

https://www.youtube.com/watch?v=0q932ssjqu8

Dolby Vision ve HDR ile Ekran Modu Neden Değişmiyor?

Adem Helvacı kanalına abone olmak için tıklayın : https://www.youtube.com/c/AdemHelvacı?sub_confirmation=1İnceleriz kanalımıza abone olmak için tıklayın : ht...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.haberturk.com/eskisehir-de-bozulan-su-yukleme-otomatina-insan-eli-cozumu-3542731?page=2

köpüre köpüre gülüyorum ahahahahahhahahahahahahaaha 🤣🤣😂😂😂

Su otomatı bozulursa...

Haberin detayları için tıklayınız
BeğenFavori PaylaşYorum yap

bunun adına tüm medeni dünyada TECAVÜZ deniliyor!

Rusya ve Çin gibi ülkeler gerekirse silah zoruyla ve çok büyük kitleleri kaybetme pahasına tarihten silinmesi gereken "Kurumsallaşmış ve Kökleşmiş Zorbalıklar" bütünüdür.

https://twitter.com/aykiricomtr/status/1597178449726259203

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 15
BeğenFavori PaylaşYorum yap

evladın olacağı haberiyle havalara uç, aylar boyunca anasıyla beraber hop oturup hop kalk, doğumhane kapısında ömrünün en stresli anlarını yaşa, sonra gelsin uykusuz geceler ve biten özel yaşam gitsin artan masraflar ile düşen yaşam kalitesi...

tüm bunların ardından yıllar sonraki kazanımın!

https://twitter.com/aykiricomtr/status/1597116066848702464

bekarlık hakikaten sultanlık. 👍

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9