geçmiş zaman olur ki… 😊

hey gidi hey, Windows Phone (aka Mobile) hayal kırıklıkları geçidi gibi. (Samsung Omnia I ve II eksikler sadece, onlar da kim bilir nerelerde, hangi sandık dibindeler…)

nereden çıktı? işim gereği nicedir ihtiyacım olan fakat aşırı gelişkin olmayan 3D tarama çözümü ihtiyacım için şu Creators Update lansmanında şov yaptıkları (meh) 3D tarama uygulamasını denemek adına nicedir boşta duran 950 XL ile boğuştum durdum kaç gün boyunca, meğer göstermiş fakat yayınlamamışlar. (tipik Microsoft işleri) o arada da hazır sandık diplerini kurcalamaya başlamışken kerataların hepsini bir araya getirip son bir fotoğraflarını alayım dedim. (Dell ve LG’de çalışıyor olsalardı iyiydi, ama maalesef tamamen ölmüşler)

eh hal böyleyken yurt dışından 3D Systems Sense 3D Scanner ya da daha iyisi bir Asus Zenfone AR getirtmek şart oldu gibi.

fotoğraflar HTC 10 ile çekilmiştir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 22

Windows 10 Creators Update 11 nisandan önce güncelleme yapmak isteyen kullanıcılar için Update Assistant üzerinden yayınlandı… https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 18