eskod paylaştı.

Bütün Teknoseyir ahalisine merhabalar. 🙂 Bilindiği üzere bilmeyenler de olabilir tabi ki ama baya bir süredir #tamirtadilat işleri yapıyorum. Çevremden olsun, Teknoseyir ortamından olsun baya bir kişinin tamir işlerini yaptım. Sağolsun çok arkadaş cep telefonlarını, notebooklarını vs. hiç güven sıkıntısı olmadan yolladılar.

Malum bilenler biliyor gene aralık ayından beri neredeyse işsizim. Pandemi yüzünden fabrikada ücretsiz izne çıkartıldım. Çıkartılmadan öncesi de bu işi zaten yapıyordum ama daha çok hobi gibi 2. iş gibiydi. Ondan sonra oradan gelen para ile de kedilere sokak hayvanlarına mama vb. şeyler için yapıyordum. Haliyle son zamanlarda işsiz de kalınca bu iş ilk işim oldu. O yüzden bozulan tamir ettirmek istediğiniz cihazlar varsa tamirini yapabilirim.

Mesela ne tamiri ? Atıyorum telefonunuzun ekranı kırıldı, ahizesi bozuk, kamerası bozuk, pil değişecek, şarj soketi bozuk vs. bu gibi tamirleri zaten yapıyorum. Notebook içinde fiziki herhangi bir sıkıntıları da yapabilirim. Menteşe kırıkları, kasa kırıkları, bunların tamirini de yapabiliyorum. Aklınıza gelebilecek elektronik cihazlarında tamirini yapabiliyorum. Pc parçası mesela gamepad, mouse gibi gibi. Önceki yaptığım işlerin fotoğrafını isteyen olursa onlarıda ekleyebilirim. İşlemleri yaparken zaten Telegram'dan veya Whatsapp üzerinden detaylı her aşamanın resmini size iletiyorum ona göre aksiyon alıyorum.

Örnek vereyim hemen, ya bunun burası bozuk deyip kestirip atmıyorum. İşte telefonun şarj soketi bozuk ama neden bozuk ? soketin detaylı resmini sıkıntılı parçasını gösterecek şekilde atıp ona göre gösteriyorum.

İzmirde oturuyorum ancak elden ürünü teslim alma işini pandemi de araya girince o olaya hiç girmiyorum. Sadece kargo ile gönderim yapabilirsiniz. Teknoseyirden beni etiketleyip olmadı bu durum altından veya Telegram : @orcun89 ,mail : orcun89@outlook.com üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Umarım akışta paylaşıyorum diye rahatsız olan olmaz, oluyorsa da kusurabakmayın. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 39
eskod paylaştı.

Kullanıcıların uzun zamandır beklediği en basit hali ile komut kurgusu ekleme videosu.
En basit haliyle, kod yazmadan komut nasıl eklenir?
İyi seyirler.
https://youtu.be/grQPFALZSsg

#Siri #Alexa #HeyGoogle #Ceydasistan #bixby #ArtificialIntelligence #Digitalassistant #MachineLearning #DeepLearning #Robot #chatbot #Yapayzeka #quote #chatbotdevelopment #iot #iotdevelopment #technology #googlehome #tech #yazılım #software #bots

Kod Yazmadan Basit Bir Komut Ekleyelim

CEYD-A'ya kod bilgisi gerektirmeden, kendimizin belirleyeceği çok basit bir cümle söyletelim.Ona Robot musun? diye sorduğumuzda Evet ben robotum desin.kodla....
BeğenFavori PaylaşYorum yap
eskod paylaştı.

Detaylı tanıtım videosu. CEYD-A emirler veriyor, Led Dudaklı Robot görevini yapıyor.
https://www.youtube.com/watch?v=chOyCDQ2YSs

LED Dudaklı Konuşan Robot AR-TI

Siz söylüyorsunuz, CEYD-A emirler veriyor, AR-TI görevini yapıyor.Led Dudaklı Robot, işini yaptıktan sonra TAMAM PATRON diyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar isteyen olursa fotograftakileri kargolayabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 13
eskod paylaştı.

Ankara'da 0- (sıfır negatif) kan grubu olup da kan verebilecek birileri var mı acaba? Hacettepe'de nakil olacak bir arkadaş için arıyoruz. Yardımcı olabilecekler yazabilirse iletişim bilgisi paylaşırım. Bugün acil olarak gerekiyor. #Kanİhtiyacı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
eskod paylaştı.

CEYD-A ile yeni bir IoT çalışması: Sesle Robot Araba Kontrolü
Bluetooth teknolojisini Dijital Asistan - IoT haberleşme standartlarından biri haline getiren CEYD-A ile tüm cihaz etkileşimlerini daha rahat gerçekleştirebilirsiniz.
Demo videosu ve geliştiriciler için tasarım kodları ilgili internet sayfasındadır.
https://web.ceyd-a.com/2021/01/ceyd-a-ile-sesli-robot-araba-kontrolu/

Tüm videoları CEYD-A Youtube sayfasından takip edebilirsiniz.
https://www.youtube.com/c/CEYDAsistan

CEYD-A ile Sesli Robot Araba Kontrolü -

Aşağıdaki videoda Bluetooth destekli robot araba geliştirilmiş ve CEYD-A'nın onu sesle kontrol edebildiği gösterilmiştir. CEYD-A, asistan - IoT cihaz
BeğenFavori PaylaşYorum yap
eskod paylaştı.

Yoğun talep üzerine CEYD-A ile sesli televizyon kontrolü detaylı geliştirme bilgilerini yayınladım. Paylaşırsanız sevinirim.
Sorularınız olursa bana dönüş yapabilirsiniz.
Yararlı olması dileğiyle.

https://web.ceyd-a.com/2021/01/ceyd-a-ile-televizyonu-kumanda-edelim/

CEYD-A ile Televizyonu Kumanda Edelim -

IoT çalışmaları yapan geliştiriciler için faydalı olacak bu yazıda,  CEYD-A ile televizyonu sesli olarak kumanda edeceğiz. Çalışmada gereksinimler şunlar:
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fiyata göre nasıl arkadaşlar ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Nerden nerelere geldik be Nokia.
Apple in muhtemel yol haritasında tahminimi aşağıya yazıyorum.
2021 de şeffaf poşette iPhone 1000 dolar.
2022de kutusuz pilsiz 1000 dolar
2023de kutusuz,pilsiz,ekransız 1000 dolar
2024de kutusuz, pilsiz,ekransız,kasasız 1000 dolar
2025de sipariş 1000 dolar.
Kutu 599, pil 499, kasa 399, 720p ekran 999, 1080p 1299 dolar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Hayırlı sabahlar
Karantina bitti, işimizde gücümüzde işyeri servisindeyiz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 20