İşe başladık demeyiz genelde sürüşe başladım deriz. Eskisehirden ahaliye günaydın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 35

@cenker-sisman abiyi gören var mı acaba ? Bir süredir yok akışta.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

İflas edince bu şirkete üzülenler vardı burada, alın size sevdiğiniz şirket. Büyük şerefsizlerdir, çalıştım oradan çok iyi bilirim bunların ciğerini.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 22
 • Burhan @epsilon

  İçini bilemeyiz ama müşteri memnuniyeti oldukça yüksekti.Ben de 1 - 2 sefer kullandığımda memnun kalmıştım. Ayrıca aşı zorunluluğu koyması güzel bir şey ama aşılama henüz bu kadar düşük miktarlarda iken pek mantıklı gelmedi.

 • Echo @echo

  Çalışan olarak başına gelene üzüldüm ama sevenlerinin suçu neydi şimdi. Şirkete sövecem derken hedef şaşmış. Bu arada yaptıkları doğru haber yanlış.

 • Rasko @rasko

  Ben zamanında 1 kere kullanmıştım. Hayatımda geçirdiğim en iyi otobüs yolculuğuydu.

 • revenge @revenge

  Ulan burada da millet aşıyı matah bir şey sanarak ve durumu savunarak yazmış.

  Aşı vurunduğuma bin pişmanım. Dizlerimde yan etki yaptı. Dizlerim sürekli yanar gibi ağrıyor. İlk aşı sonrası başladı. Yemişim aşınızı.

  Vurunan vurunur, vurunmayan da vurunmaz. Senin boktan bağışıklığın virüsü yenemiyorsa vurun. Benim bağışıklığım iyi olmasına rağmen hastanedeki cinsler yüzünden vurundum. Ulan salak neden vurunuyorsun? Kime ne ulan kime ne?

  Millet cüzzamlı gibi davranmaya başlayınca vurunduk. Aylarca tranvay kullandım. Corona olmadım. Maskeye dikkat etmedim. Yine olmadım. Zaten maskeyi kullanmak zulüm. Daha çok hasta ediyor. Boğuyor. Nefes aldırmıyor. Sıcakta ölüm gibi.

  Yılların özgürlük naraları atanları şimdi en despot ile yarışır olmuş.

  Yesinler sizin hümanizminizi.

  • YasinC @yasinc

   Kusura bakma bom boş bir yorum yapmışsın. Senin sağlığın kimsenin umurunda değil. Başkalarını riske atıyorsun. SJW'istler gibi kuru politik doğruculuk kasmak kadar iğrenç bir şey yok.

  • Nakahella @nakah

   Diz ağrısı bende de olmuştu neyse ki geçti. Ağrıdığı dönem aşıdan 1-2 gün sonraydı ama çok saçma bulmuştum diz niye ağrır ki diye, aşıyla alakası yoktur demiştim internete yazdığımda da çıkmamıştı. Benim gibi birini görmek şaşırttı. Benim ağrı geçti ama.

  • Yunus Emre Arslan @yunusemre

   Benim babam ms hastası aldığı ilaçtan dolayı bağışıklığı yok denecek kadar zayıf. Herkes sizin gibi düşünse bu salgın bitmeyecek. Bilimden ilimden uzak insanlar yüzünden babamın ölmesini istemiyorum

  • revenge @revenge

   @nakah Benimki geçmedi. Ağzıma tükürdü. Her gün çekiyorum. Geçmiyor da,. 5 aydır devam ediyor.

   @yasinc Sen boş yorum yapmışsın. Git aşını vurdur. Keyfine bak. Senin keyfin için olmak istemeyenler olmak zorunda değil. Yemişim aşınızı. Hayatım kaydı. Her gün ağrı çekiyorum. Boş konuşmalarınızdan sıkıldık.

   @yunusemre Baban vurunsun. Ben "Vurunmak istemeyene kimse karışamaz." diyorum. Size ne? Adam vurunmuyorsa ne diyebilirsiniz?

   Aşı bana açıkça zarar verdi. Aşı olmasaydım da bu virüs beni etkilemezdi. Üstelik hastanede çalışıyorum. Virüsün babası orada.

   Maskeniz ayrı zıkkım, aşınız ayrı zıkkım.
   maskeyi takınca ölüyormuş gibi hissediyorum. Nefes alamıyorum.
   Aşı zaten ağzıma tükürdü.

   Olacaksanız da Çin zıkkımını olmayın.

   Sağlıkçıları çok sevdikleri için önce denek biz olduk.
   Çok seviliyoruz.

  • Temp @temp

   @nakah @revenge Biontech miydi?

  • Nakahella @nakah

   @temp Evet, haftaya 2. dozu var vurdurmasam mı ikinciyi diye düşünüyorum. 😀

  • revenge @revenge

   @temp Bize Çin zıkkımı soktular.
   Diyorum ya, hayatım kaydı. Şu an bu yazıyı yazarken bile sol dizimin derisinde sürekli yanma var. Arada sağ dize de geliyor.
   Bizim işe yaramaz eczahene mümessili kılıklı çoğunlukta olan doktorlarımız çok anlar ya, doktora da gittim. Bir halt bulamadı. Ezbere 2 ilaç verdi. Biri thantum, biri D-Vit.

   Adamlar ezbere çalışıyor. Gebersen umurlarında değilsin.

   Ben hastanede döner alamıyorum. Bu işe yaramayan bazı doktorlar alıyor. Üstelik benim maaşımın üç katı para alıyorlar. Sırf döner bu.

   Çok iyi doktorlar da var. Onları bulmak çölde vaha bulmak gibi.

  • Temp @temp

   @revenge Tıp malesef her şeye çare olamıyor. Geçmiş olsun. Geçer umarım.

  • revenge @revenge

   @temp Tıp değil. Eczahene mümessili doktorlarımız. Bizde tabip yok. Hekim yok. Benzer anlamları olsa da modern tıp kölesi doktor dahi yok. Prospectus okuyucular var.

  • Yunus Emre Arslan @yunusemre

   @revenge Babam Biontech aşısının iki dozunu da vuruldu ama aldığı ilaçlar sebebiyle aşının etkisi çok çok az. Salgın tamamen bitmeden benim aillem için bitmiş sayılmayacak. Aşılar olmadan da bu salgının sonu gelmeyecek o yüzden elimden geldiğince her yerde aşıları savunacağım. İnsanlık aşılarla hastalıklardan kurtuldu, bu şekilde de devam edicek.
   Yaşadığınız problemler içinse geçmiş olsun. İnşallah kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz

  • Hasan Dilek @hasan-dilek

   @revenge zorla mı vurdurdun hocam? Doktor dahi olsan vucüt dokunulmazlığı diye bir şey var. Bu aşılar insanların elindeki tek seçenek. Yan etkilerini göze alarak vurdurmak lazım. Seçenek çok basit korona olup ölümü göze almak mı? Aşı olup şansına ne çıkarsa mı? Kaldı ki aşı bireyin değil toplum sağlığını etkiler. Toplu taşıma kullanacaksın aşı zorunluluğu 10/10 desteklediğim bir uygulama.

  • revenge @revenge

   @hasan-dilek Zorla mı vurdurdun? sonrası, toplum sağlığına bağlamanız harika olmuş.
   Basit hocam. Çevreniz için cüzzamlı oluyorsunuz.

Nasıl oluyor bilen var mıdır ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 24
eskod paylaştı.

Sürekli siyaset paylaşan arkadaşları kurallardan bağımsız olarak 60 gün engelliyorum sonra şaşırmayın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 61
eskod paylaştı.

Sevdiğim oyun serilerinden biri olan hatta TeknoSeyir Twitch kanalında canlı yayınlarda tüm serisini yakın zaman önce tekrar bitirdiğimiz Half-Life hakkında hazırlanmış başarılı bulduğum bir belgesele denk geldim. Bu oyuna ilginiz varsa izleminizi mutlaka tavsiye ederim.

HALF-LIFE BELGESELİ: ÖNGÖRÜLEMEYEN SONUÇLAR

Belgesel Half-Life lore'unu anlatmakta. Yazması da, seslendirmesi de ayrı keyifliydi. Sizin de izlerken aynı keyfi almanız dileğiyle. Yeterli ilgi görürse, ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sabah Gezmesi #tram | skoda

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 20
eskod paylaştı.

Bütün Teknoseyir ahalisine merhabalar. 🙂 Bilindiği üzere bilmeyenler de olabilir tabi ki ama baya bir süredir #tamirtadilat işleri yapıyorum. Çevremden olsun, Teknoseyir ortamından olsun baya bir kişinin tamir işlerini yaptım. Sağolsun çok arkadaş cep telefonlarını, notebooklarını vs. hiç güven sıkıntısı olmadan yolladılar.

Malum bilenler biliyor gene aralık ayından beri neredeyse işsizim. Pandemi yüzünden fabrikada ücretsiz izne çıkartıldım. Çıkartılmadan öncesi de bu işi zaten yapıyordum ama daha çok hobi gibi 2. iş gibiydi. Ondan sonra oradan gelen para ile de kedilere sokak hayvanlarına mama vb. şeyler için yapıyordum. Haliyle son zamanlarda işsiz de kalınca bu iş ilk işim oldu. O yüzden bozulan tamir ettirmek istediğiniz cihazlar varsa tamirini yapabilirim.

Mesela ne tamiri ? Atıyorum telefonunuzun ekranı kırıldı, ahizesi bozuk, kamerası bozuk, pil değişecek, şarj soketi bozuk vs. bu gibi tamirleri zaten yapıyorum. Notebook içinde fiziki herhangi bir sıkıntıları da yapabilirim. Menteşe kırıkları, kasa kırıkları, bunların tamirini de yapabiliyorum. Aklınıza gelebilecek elektronik cihazlarında tamirini yapabiliyorum. Pc parçası mesela gamepad, mouse gibi gibi. Önceki yaptığım işlerin fotoğrafını isteyen olursa onlarıda ekleyebilirim. İşlemleri yaparken zaten Telegram'dan veya Whatsapp üzerinden detaylı her aşamanın resmini size iletiyorum ona göre aksiyon alıyorum.

Örnek vereyim hemen, ya bunun burası bozuk deyip kestirip atmıyorum. İşte telefonun şarj soketi bozuk ama neden bozuk ? soketin detaylı resmini sıkıntılı parçasını gösterecek şekilde atıp ona göre gösteriyorum.

İzmirde oturuyorum ancak elden ürünü teslim alma işini pandemi de araya girince o olaya hiç girmiyorum. Sadece kargo ile gönderim yapabilirsiniz. Teknoseyirden beni etiketleyip olmadı bu durum altından veya Telegram : @orcun89 ,mail : [email protected] üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Umarım akışta paylaşıyorum diye rahatsız olan olmaz, oluyorsa da kusurabakmayın. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 38
eskod paylaştı.

Kullanıcıların uzun zamandır beklediği en basit hali ile komut kurgusu ekleme videosu.
En basit haliyle, kod yazmadan komut nasıl eklenir?
İyi seyirler.
https://youtu.be/grQPFALZSsg

#Siri #Alexa #HeyGoogle #Ceydasistan #bixby #ArtificialIntelligence #Digitalassistant #MachineLearning #DeepLearning #Robot #chatbot #Yapayzeka #quote #chatbotdevelopment #iot #iotdevelopment #technology #googlehome #tech #yazılım #software #bots

Kod Yazmadan Basit Bir Komut Ekleyelim

CEYD-A'ya kod bilgisi gerektirmeden, kendimizin belirleyeceği çok basit bir cümle söyletelim.Ona Robot musun? diye sorduğumuzda Evet ben robotum desin.kodla....
BeğenFavori PaylaşYorum yap
eskod paylaştı.

Detaylı tanıtım videosu. CEYD-A emirler veriyor, Led Dudaklı Robot görevini yapıyor.
https://www.youtube.com/watch?v=chOyCDQ2YSs

LED Dudaklı Konuşan Robot AR-TI

Siz söylüyorsunuz, CEYD-A emirler veriyor, AR-TI görevini yapıyor.Led Dudaklı Robot, işini yaptıktan sonra TAMAM PATRON diyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap