Selam @brave hocam 🖐️.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#DiziTavsiyesi The Rookie. Dizi polisiye türü. Normalde polisiye dizi sevmem. Ama bu dizi hoşuma gitti. Dizi, baş karakterimiz Nolan'ın orta yaşlarında polis teşkilatına katılma kararı sonrası acemi olarak başından geçenleri anlatıyor. Salı akşamları Fox Crimeda Türkçe dublaj olarak yayınlanıyor. Dublaj da bence oldukça başarılı. Galiba orijinal dilinde de izleyebilirsiniz tahminimce.

https://m.imdb.com/title/tt7587890/

The Rookie (TV Series 2018– ) - IMDb

Created by Alexi Hawley. With Nathan Fillion, Alyssa Diaz, Richard T. Jones, Titus Makin Jr.. Starting over isn't easy, especially for John Nolan who, after a life-altering incident, is pursuing his...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Arkadaşlar herkese iyi akşamlar, annemler Allah nasip ederse umreye gidecekler. Yalnız orada bizim ülkeden farklı bir priz tipi kullanılıyormuş galiba. Dönüştürücü almak yerine şöyle bir ürün almak daha mantıklı geldi. Şimdi bu ürün oranın prizine uygun mudur? Ve 4 tane cihazı aynı anda şarj edebiliyor mu? Bu iki soru çok önemli çünkü kafile biraz kalabalık aynı zamanda. Şimdiden çok teşekkür ederim. Ürün: https://www.hepsiburada.com/anker-powerport-4-lite-4-portlu-sarj-cihazi-beyaz-p-HBV000007TYNE?magaza=Incore%20T%C3%BCrkiye&wt_gl=cpc.68xx.shop.all.genel-all-products&gclid=CjwKCAiA35rxBRAWEiwADqB373uMnc8NMH0wNEyrVzGVRC8Py8Ta4hx_I7h2Tfqx-ubM6977K6EUcBoCy3wQAvD_BwE

Anker PowerPort 4 Lite 4 Portlu Şarj Cihazı Beyaz Fiyatı

Anker PowerPort 4 Lite 4 Portlu Şarj Cihazı Beyaz en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://youtu.be/PAe9miQp8II ülkemiz gerçekten seslendirme konusunda çok başarılı sanatçılara sahip bence.

Türkçe dublaj: Ünlü yüzlerin arkasındaki o sesler

Seslendirme oyuncuları: Ünlü yüzlerin arkasındaki tanıdık sesler Amy Adams, Tom Cruise, Brad Pitt, Al Pacino, Polat Alemdar,Denzel Washington, Micky Mouse, F...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • sawgent @sawgent

  80'lerin sonu ve 90'lar çok iyiydi. Hala daha o kuşağın ekmeğini yiyoruz. Sonrası pek aydınlık görünmüyor. Çocukluğumdaki kadar Türkçe dublajlı film izlemiyorum hatta neredeyse hiç izlemiyorum ama bana öyle geliyor.

https://youtu.be/jNSvLFGPZk0 hiç bu açıdan bakmamıştım olaya. Garaj şart bu iş için. Sırf bu yüzden Türkiyede elektrikli otomobilin gelişimi zor. Kablosuz şarj teknolojilerinin de önemini gözler önüne seriyor.

Frozen Tesla Charge Port !

My Tesla referral code: http://ts.la/trevor41818 Get free Supercharging when you purchase a new Tesla! Copy this link before placing your order. Does preheat...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

İnternet konusunda hiçbir bilgim yok. Mesela bugün türk telekom sıkıntısından sonra bir çok kişi dns değiştirince düzeliyor dedi. Ben dns değiştirmeyi bilmiyorum (şu an sorun yaşamıyorum ama sonuçta bilmiyorum) . Atıyorum kimi kanal ayarı yapıyor vs. Kurulumdan sonra modemi hiç ellemedim, değişiklik yapmadım. Kullanıcı adı, şifre gelen neyse o. Bir tp link menzil genişletici var mesela ip çakışması gibi bir sorun var zannedersem sürekli bağlantı kopuyor. Nasıl çözerim bilmiyorum. Veya modem değiştirmek istesem değiştirebilir miyim, yeni alacaksam nasıl bir modem almalıyım? Çok soru sordum, kafanız karışmış olabilir. Spesifik bir derdime çare aramıyorum ( menzil genişletici olayını çözebilsem iyi olurdu gerçi). Kısacası ağ ve bağlantı konusunda bilgi sahibi olmak istiyorum genel olarak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefonunuzu kaç senedir kullanıyorsunuz? Marka, modeli nedir? Size sunduğu kullanım deneyimi hakkında yorumlarınız nelerdir? (Görseli dikkat çekmek için koydum.)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 35
 • Ufkabakan @ufkabakan

  Oturdum baktım neyi ne zaman almışım, benim akıllı telefon geçmişim şöyle:
  Sony Ericsson Arc S 8GB - 2012 Mayıs
  Samsung Galaxy N7100 Note II 16GB - 2013 Nisan
  Samsung Galaxy N910C Note 4 32GB - 2015 Mayıs
  Xiaomi Mi6 64GB - 2017 Temmuz
  Samsung Galaxy S8 G950F 64GB - 2018 Ağustos
  Sonraki muhtemel cihaz > S10 Lite

  Bunların yanında yedek olarak tutuğum LG G2, Jiayu G4 gibi telefonlarda oldu. Onları saymıyorum.

 • kei @kei

  2016 şubattan beri Asus Zenfone Selfie (ZD551KL) kullanıyorum. yapmak isteyip yapamadığım bir şey pek olmadı. ölmesini bekliyorum yeni telefon almak için ama ölecek gibi de durmuyor.

 • tosbağa @tortoise

  Yaklaşık 7 ay (~0.583 yıl) GM 9 Pro kullanıyorum. Önceki telefonum Moto G4 tü. Kardeşime hediye ettiğimden ve belli bir durum için kendime ödül olarak almıştım. Android one olması; yazılımın güncel olmasını ve saf Android'i seviyorum, 3800mah batarya; 1-2 gün ile 4-5 gün arasında beni idare ediyor, 6.01" Amoled ekran; e-kitap okuduğum için büyük amoled ekranı olması almamda temel faktörler oldu.
  Şu ana kadar telefondan memnunum. Aldığım zaman e-kitap okuyucumu sattım. 😀 Kişisel deneyimime göre ips ekrana göre amoled ekran bana daha iyi okuma deneyimi sunuyor ve gözlerimi daha az yoruyor. Gri tonlamayı ve gerektiğinde gece ışığını da kullanıyorum.
  Moto G4 ile GM 9 Proyu kıyaslarsam ram ve bataryadaki artış ve amoled ekrandan dolayı e-kitap okumadaki rahatlık ilk olarak kendini hissettirdi. G4 amoled olsaydı onunla da mutlu olurdum.

 • Deniz Fidan @deniz-fidan

  S7 kullanıyorum iyiki de almışım hiçbir sıkıntı çıkartmıyor çok şükür. Dayandığı kadar kullanma taraftarıyım.

https://youtu.be/XjFLEMCr4ak o nasıl bir yarıştı arkadaş öyle. Çok zevkliydi hakikaten. Kaçıranlar Youtube kanalına da yarışların tamamı atılıyor(bu yarış henüz atılmadı). Oradan izleyebilirler.

Last Lap Drama! Race Highlights - 2020 Antofagasta Minerals Santiago E-Prix

The race of the decade? 😉Strap yourself in for highlights from an unbelievable Santiago E-Prix. With Panasonic Jaguar Racing's Mitch Evans starting on pole p...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • lterlemez @lterlemez

  O ne ya hiç ses çıkmıyor, çarpışan arabalar gibi gidiyorlar. Bir de sanki konvansiyonel araçlar gibi değiller, virajları daha zor alıyor gibiler.

 • Murat Şentürk @senturkmurat1999

  Ses çıkmaması normal. Elektrikli çünkü. Çarpışan arabalar yorumuna katılıyorum. Bir kaza oldu mu yarışı baltalıyor ne yazık ki. Viraj dönme konusuna gelirsek bu pist biraz tuhaf bir pist. Bir kısmı asfalt, bir kısmı beton. Bir de tozlu. Keskin bir kaç dönüş var oraları dönmekte zorlanıyorlar haliyle. Diğer dönüşlerde öyle çok bir sıkıntı görmedim. Formula 1 ile kıyaslamak yanlış olur bence. Bu yeni gelişen bir spor. Teknoloji yeni, araçlar daha 2. Jenerasyon. Hâlâ teknik sorunlar yaşanıyor. Elektrikli araç teknolojisi hâlâ yeni sayılır, daha çok yolu var. Zamanla seyir zevki daha da artacaktır.

  • lterlemez @lterlemez

   Elektrikli olduğunun farkındayım, o yüzden vurguladım. 90'dan geniş virajlarda da biraz sıkıntılılar, bir de sürücülerin bir çoğu çekinik gibi; bazı virajlarda önde ve resmi kurallardaki avantaja sahip olmasına rağmen, kullanmadığını da fark ettim. Bazı sürücüler ise gereksiz agresif. Bazı sahnelerde, kendimi yerlerine koyunca kesinlikle o yarış bitmezdi.