Şöyle bir baktımda 2014 ün sonlarına doğru kaydolmuşum Teknoseyire. Daha önceleri de takip ediyordum videolarını ve sosyalin sadece enler kısmına bakabiliyordum ziyaretçi olarak. Bugün artık burayı bırakma kararı aldım. Teknoloji artık beni eskisi gibi heyecanlandırmıyor ve gittikçe ulaşılmaz hale geldi. İncelemeler heyecanlandırmıyor hatta unutup acaba bugün ne videosu atılmıştı diye 3-4 defa bakıyorum günde. Eskiden aldığım o keyfi alamıyorum artık. Geçen gün yaşadığım tartışma da tuzu biberi oldu. Kendinize iyi bakın. Olur ya belki sizi göremem; iyi günler, iyi akşamlar ve iyi geceler!

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

İnstagramda burs verme saçmalığı dönüyor adam yazmış lütfen gerçekten ihtiyacı olan insanlar başvursun diye. Katılım şartı gönderiyi storyde paylaşmak. Storylerim begümsan doldu kadın bu işe başlamadan önce galiba 90 bin takipçi imiş şimdi 400 bini aştı diyorlar. Arkadaşlarım da öyle ihtiyacı olan insanlar değiller.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Motordan şanzımana %90 yerli ilk global kamyon: Ford F-MAX

Türkiye’nin motorundan şanzımanına %90’ı yerli ilk global kamyonu, treyler çekicisi Ford F-MAX, Almanya Hannover’de düzenlenen fuarda “Uluslararası Yılın kam...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir gün elektronikçi Murat Şeni ararken sesin yüzleri Murat Şen videosunun karşıma çıkması ile merak edip izledim. Sonra daha fazla video izledim ve çok farklı geldi. Her gün aslında biz bilmeden evlerimize konuk oldukları gerçeği. O karakterlere ses vermeleri filmi yaşamaları. Üniversitenin radyosuna da katılma kararı aldım bakalım artık 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Güzel bir canlı yayındı @gamsizm @hkellecioglu. Yorum kısmını tam anlayamadım youtube üzerinden takip ediyordum galiba site üzerinden yorum yapılabiliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap