Telegramda atılan bir mesajı sonradan düzenleme seçeneği varmış. WhatsApp tarafında aradığım bir özellikti.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://youtu.be/zB8_HbrxUi8 Tesla'nın pil üretimi konusunda kısa bir video. Piller alışılmış pillere göre genişçe gibi.

Making batteries

Join the Cell Team – https://www.tesla.com/battery-jobs
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://youtu.be/jgnUqYSxflg güzel reklammış 😀

Low Battery vs Speed Rapper #NoNeedToRush

What happens when speed rapper Mac Lethal gets low battery in a supermarket? Our hidden camera captures the reactions of unsuspecting shoppers when Mac Letha...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aslında ne zamandır övüldüğü için telegram kurma planım vardı ama çevremde pek fazla kişi yoktu. Gündemdeki olaylar ile bazıları telegrama geldi. Dün tema ayarlarına bakarken kendi özel temanızı ayarlayabildiğinizi keşfettim. Çok ama çok fazla seçenek var. Her şeyin rengini değiştirebiliyorsunuz. Oturdum uğraştım, deneye yanıla neyin ne olduğunu anlamaya çalıştım. Whatsappta sadece arkaplanı siyah yapabilmiştim. Burada arkaplanın yanı sıra konuşma balonlarını, üst ve alt kısımları da siyah yapabildim. Yalnızca tikler, saatler ve mesajlar görünüyor. Klavyem de siyahtı. Amoled ekranda çok iyi bir görüntü çıkıyor ortaya. Yanan piksel sayısı çok az.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Süpürge iyi çekiyor mu? Çekmiyorsa filtresini temizleyelim sözlü muhabbetinin hemen ardından Youtube.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Grafik tasarım konusuna ufak ufak merak saldım. Hobi olarak şu anlık. Bu konuda bilgi sahibi arkadaşlar neler tavsiye eder?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar, cenaze sebebiyle dedem ve babam için seyahat izin belgesi almamız lazım(galiba). Ne yapmamız gerek bilen varsa aydınlatırsa çok sevinirim.
Edit: Dedem 65 yaş üzeri, babam değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10