Technopat yeni ofisinde Steam Deck kutu açılışı videosu çekmiş.

Nintendocu Çıldırdı! Steam Deck Kutu Açılışı

Valve'ın yeni oyun konsolu Steam Deck ofisimizde. PC mimarili, Linux işletim sistemi ama Windows 11 de kurulabilen konsolu kutusundan çıkarıp ilk düşünceleri...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Takip ettiğim ne kadar kişi varsa takipten çıktım tüm akış açık olduğu için. Ama bu sefer de takip etmek isteyebileceğin kullanıcılar diye liste çıkarıyor karşıma site. Yok olur belki diye @hkellecioglu'nu takip ettim ama hâlâ çıkıyor 😀.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Bilgisayarımı uykuya alınca usb üzerinden verdiği gücü kesiyor. Bunu açmanın bir yolu var mı? Varsa açmanın doğurabileceği bir sorun var mı? Cihaz Dell G3 3579.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şimdi bu arkadaş tam olarak neyi çözüyor? Anladığım kadarıyla müzik dinlerken dışarıdan gelen sesleri de duyabiliyor olmak en önemli iddiası. E piyasadaki twslerin birçoğu için sadece tekini takınca da aynı olay oluyor zaten. İkisini birden takınca da kendini dışarıdan görece soyutlayabiliyorsun. Neden bu kulaklığı alsın insanlar?

Sony LinkBuds WF-L900 TWS Kulaklık İncelemesi

Sony'nin kendine has tasarımı ve özellikleri ile öne çıkan TWS kulaklığını Levent Pekcan inceledi.Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:https://...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14
 • 2GB DDR3 64BIT @gt710gaming

  Bazı kulaklıkların dışardan gelen sesi içeri alma gibi bi özelliği var. Ben çok kullanırım onu mesela. Bu da güzel bir çözüm ama çok pahalı.

 • Ali @norego

  Kulağında kulaklık varken bakkalda alışveriş yapmana yarıyormuş.

 • Serdar @seac

  Youtube yorumlarında yazanlara bakarsak baya bir kişinin işini çözüyor. Demek ki lazım bir şeymiş. Müzik dinlemeyi saymazsak ev kullanımında benim de çok işime yarayabilir. Çok fazla kulaklık kullanıyorum. Bir yandan kapı çalacak mı, birisi seslenecek mi gerginliğinden kulağımın birini her zaman açık tutmaya çalışırım. Bir yandan da bu kadar uzun kullanımda kulağın hava almaması cidden büyük problem. Ha bu kadar para vermek istemem tabi. Çinliler taklidini çıkarırsa almak isterim.

 • Fikri @fikri

  Mantıklı. Kulaklığı hiç çıkarmak istemiyorum ama rahatsız ediyor. Şu an tek sorunu fiyatı gibi duruyor.
  Bunun açılır kapanır olanları da çıkar bence. 😀

Bugün yanımdan Opel Mokka geçti. Hakikaten güzel görünüyor araç. Yollardaki en futuristik görünen araç olabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.nvidia.com/en-us/studio/canvas/ bunu kullanmak için RTX GPU sahibi olmak lazım anladığım kadarıyla? Denemek istiyordum. GTX 1050ti var bende. Yalnız requirements bölümündeki NVIDIA GeForce RTX ile NVIDIA RTX arasındaki fark nedir acaba 🤔?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kablo bağlamak için cırtcırtlı bant tarzı bir şey arıyorum ama öyle usb kablolar için olan küçük şeylerden değil de biraz daha uzunca. Var mıdır böyle bir şey?

BeğenFavori PaylaşYorum yap