Bir arkadaşım vaktinde bir microsoft uygulamasından sunum yapmıştı (powerpoint değil). Başka sunum yazılımı bilen var mı? Veya önerdiğiniz bir yazılım var mı? Prezi merak uyandırdı ama free versiyonda çok bir özellik var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=9NoeleP_UB4 Wehrleina yazık oldu. Yalnız şunu görmüş olduk ki pil kullanımı büyük bir öneme sahip. Taktiksel kullanmak lazım. İlk sezonum. İlk 4 müsabakada 4 farklı galip var ve bu çekişme bence çok güzel.

Magic In Mexico! Race Highlights - 2019 CBMM Niobium Mexico City E-Prix

Once again, Mexico City failed to disappoint with a tense battle for victory until the final seconds! Catch up with the race highlights right here. Subscribe...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Netflixte hangi diziler var? Çok fazla seçenek yok diye duymuştum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6
 • Equitatus @equitatus

  Dizi konusunda birşey diyemeyeceğim ancak film konusunda çok başarısız. Nerede ucuz, basit, kalitesiz film var toplamışlar. Kaliteli filmlerin çoğunu bulamadım. Toplamda izleyebildiğim 4 film oldu, geriye kalanlar benim ilgi alanımda değil maalesef. Başkalarının zevkine uyabilir, ona bir şey diyemem.

 • Alper Kutlu @alper-kutlu

  10 lira olan 4 kişilik üyelik bence karşılığını verir biraz kullanır bitti artık izlicek bir şey bulamıyorum dersen bırakırsın bazıları değmez filan diyor onları anlayamıyorum görende yıllık ücret alıyorlar sanır @equitatus a katılıyorum izlicek dizi bulabilirsin film bulamazsın yada 5-6 tane bulursun onada bulmak denirse 😀 https://www.netflix.com/tr/browse/genre/839338 bunlar orjinal içerikleri bide lucifer gibi kendilerinin yapmadıklarıda var ama onlardan çok yok sanırım bilmiyorum

 • protego @protego

  Netflix'i sadece kendi dizilerini beğeniyorsanız alın. Kablolu TV dizileri Netflix'te çok az. NF Türkiye'de daha da az. Çoğu dizinin de sezonları 1 yıl geriden geliyor falan. Kablolu TV dizilerinin hemen hepsi Amazon'da.

 • X36 @mask

  how ı meet your mother gelmiş 🤗😊😊😍

Bu gece 12 de formula e var ilgilenen olursa eurosport ekranlarında.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

How to pronounce Huawei

Can you pronounce Huawei? See what happened when our team took to the streets of New York to test the public's pronunciation.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu tableti çok severdim pili 7300 mah çok iyi gidiyordu. Stereo hoparlör ve dolby de vardı. Acer ama modelini hatırlamıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Karşımıza starbucks, kahve dünyası ve arabica açıldı. Kahve içmeye başlama düşüncem var. Tavsiye istiyorum. Granül kahve içiyordum nescafe gold ama tadı epey kötü her kahve öyle mi merak ediyorum pek aram barışmadı kahve ile. Onlar çekiyor mu yoksa ben mi çekmeliyim? Aydınlatırsanız sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap