Ampul geldi nihayet. İlk izlenim olumlu. Hem classic tarz led olması hem sarı olması hem de opak dış kaplama ile okuma ve çalışma ışığı olarak kullanmaya daha uygun geldi. Dikkat ederseniz ışığı uç kısmından vermiyor, çevreye dağıtıyor. Kısa bir inceleme de yazmayı düşünüyorum.
Ürün linki: https://www.hepsiburada.com/philips-led-ampul-6w-40w-e27-sari-isik-p-HRPRO929001125801?magaza=Hausport
Edit: https://teknoseyir.com/durum/1175340 daha önce yaşadığım sıkıntı. çelikelektrik adlı satıcı bana yanlış ürün yollamıştı. Bunu hausport adlı satıcıdan aldım. Kutusu epey hırpalanmış geldi. Yalnızca baloncuklu ambalaja sarıp koliye koymadan poşette öylece yollamışlar. Allahtan dış malzeme cam gibi değil de kırılmadan ulaştı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şahsiyetin ilk 5 bölümünü seyrettim. Fena gitmiyor. Keşke netflixteki ilk dizimiz olsaymış dedim (gerçi Hakan muhafızı da izlemedim ama çok olumlu yorum yoktu sanki). Jeneriği çok hoşuma gitti.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6
Murat Şentürk paylaştı.

Önemli Duyuru!
Ankara Onkoloji Hastanesi'nde yatan bir arkadaşımız için acil erkek A Rh (-) donör gerekmektedir.
Yardım etmek isteyen arkadaşlar lütfen aşağıdaki numaradan iletişime geçiniz.
Muhsin (babası)
0537 664 10 98

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkes mi müziği spotifydan dinliyor? Hiç mi benim gibi mp3 listesi olan yok 😂 ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 16

İnternet alışverişlerinde 14 gün içinde iade hakkı var. Fakat şu dönemde ürünün alıcının eline geçmesi 14 günden daha fazla sürer gibi. Bu durumda iade hakkı olmuyor mu? Satış gerçekleştikten 14 gün sonra mı yoksa eline geçtikten sonra mı başlıyor 14 gün?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Stickman Warriors - Apps on Google Play

Stickman Warriors - fun and addictive beat'em'up game with realistic physics and hardcore gameplay. With simple controls you can perform amazing stunts and blows to defeat your opponents. Features: -...
BeğenFavori PaylaşYorum yap