https://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-m30s-kilif-liquid-air-matte-black-acs00548-pm-HBC00000FSG84 Spigen Liquid Air kılıfları nasıldır? Daha önce kullanan var mı? Rugged Armor kullanıyorum ama biraz eskidi gibi. Bir de elden bir tık kolay kayıyor sanki rugged armor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Takip ettiğim müzisyenlerden Zayde Wolf yeni klibinin animasyonlarında AI kullanmış. Görseller arası çok fazla geçiş olduğu konusunda etkilenebilecek olanları uyarmış olayım.

ZAYDE WOLF x EDVN (of The Score) - JUMPING INTO DANGER - A.I. MUSIC VIDEO

JUMPING INTO DANGER by Zayde Wolf & EDVNMusic video animation by Noah Miller @ The Opposition Party Live video capture by Terry GrantPlease follow and subscr...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sony vakti zamanında Yeni Zelanda'da su geçirmez Walkman'i su şisesi içine koyup spor salonları ve kapalı yüzme havuzlarında otomatlarda satmış. Eski bir olay tabi, 2014 görünüyor haberin tarihi. İlginç geldi.

Sony sells waterproof Walkman in a bottle of water

MP3 players are no longer the hot property they were 10 years ago, but Sony has come up with a novel way to get people buying.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm bir test bekleriz hocam şu konuda.

Samsung's Fake Moon Photography gets Exposed

Recently a redditor made a conclusion that samsung does not take real pictures of the moon but instead they copy and paste a texture over the moon. Here is t...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

(Dikkat Yemekli İçerik) Şu video Youtube keşfetime düştü geçen akşam: https://youtu.be/WXel5A7kmyY. Abimiz Azerbaycan'ın bir köyündenmiş. Yemek yapmasının yanı sıra doğa manzaralarına yer vermesi güzel. Çekim kalitesiyle şaşırttı. Epey abonesi ve izlenmesi var gibi duruyor. Yazın çektiği videolarda köy daha güzel: https://youtu.be/h6QyxeNRXVs. Abimiz hem doğanın hem de teknolojinin nimetlerinden faydalanmanın bir yolunu bulmuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Matrix yazılım lisesi derken? Numaramı kimlere satmışlar yav.
Edit: Online bursluluk sınavı derken?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://teknoseyir.com/durum/1621662 vay be Raja telefon açıp etkinliğe davet ediyormuş. Şimdi yanlış bilmiyorsam ne basın bülteni yollandı ne de işlemci. Doğru mudur @gamsizm?

Amme hizmeti olarak şuraya bırakayım :D :

Amme hizmeti olarak şuraya bırakayım :D : https://www.youtube.com/watch?v=DC2nFMEACgQ&t=3410s #raja #konsolos #leblebi
BeğenFavori PaylaşYorum yap