Sevgili Teknoseyir ailesi,

İşyeri e-maillerimiz IMAP'dan POP3'ye geçti. Ben hariç tüm arkadaşlar tek cihazda kullandığı için haliyle bir şey farketmediler fakat, ben 4 farklı cihazda senkronize gittiğim için benim için büyük bir değişim oldu.

POP3 olduğu için gönderilmiş öğeler ve klasörler, diğer cihazlarım ile senkronize olmuyor. Binlerce e-mail arasından aradığımı hemen bulurken, şu an bulamıyorum.

Sunucuyu da upgrade edemiyoruz, zaten en yüksek paketteyiz. IHS Cpanel VIP (https://www.ihs.com.tr/web-hosting/cpanel-hosting.html). Farklı pakete de geçemiyoruz, IHS sunucuyu silmeden izin vermiyor.

Senkronizasyonu sağlamak için öneriniz ne olurdu?

Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Selamlar
Ortadaki 1660ti'lı modeli alacağım fakat, 500QR(140$) verip 2060'lı modele yükselmeye değer mi? Yoksa 500QR(140$) daha az verip 1650'li(140$) model mi alınmalı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 16

Yorumsuz
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar

Uzun süredir oyun için laptop arayışı içindeyim, promosyon kovalarken bugün bunu gördüm.

Bir yorum alabilir miyim nasıldır ne dersiniz teknoseyir ailesi?

4000QR ortalama 1100 dolar civarı yapıyor.
#teknoyardım
Laptop specleri şöyle,

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Almanyadaki Nexus5'in fiyatına baktığımızda tablodaki fiyatlar Euro üzerindenmiş gibi görünüyor. Weiss ve Schwarz'da almancada siyah ve beyaz demek zaten.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Emrah Öztürk @emrah-ozturk

    650 dolar olan 32GB versiyondu galiba. Bu durumda Euro fiyatlar mantıklı. Bu arada Amerika'da fiyatlar KDV hariç, yani üzerine %9-10 bir şey ekleniyor. Almanya'da fiyatlar tüm vergiler dahil veriliyor. Ama genelde 650 dolar olan ürün Avrupa'da 650 Euro falan olur.
    Herşey bir yana, Nexus 6'da siyah renk duyurulmadı, koyu mavi var.