1060'tan 3070 veya 3080'e geçme düşüncem vardı, bugun videoyu izleyince beklediğimin çok gerisinde kaldı. Nvidia uçup kaçıyor diyordu. Render aldığım için cpu upgrade daha mantıklı hamle oldu benim için.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • TeknoStil @teknostil

    Oyun performansı ile render performansı farklı şeyler bence. AMD Radeon VII, iş yükü konusunda 2080Ti'dan çok daha öndeydi. Ama iş oyuna gelince 2080Ti çok daha önde. Belki burada da benzer bir durum olur. İş yükü ile ilgili testleri sanırım Linus Tech Tips yapıyordu. Diğer kanallarda çok denk geldiğimi hatırlamıyorum.

Bitdefender Flight Simulator yüklenirken yarıda kesip böyle bir bildirim veriyor. Orjinal oyun ne alaka anlamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, sizce Corsair vs600 güç kaynağı 3070 e yeter mi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, yakın zamanda sokak kedilerini beslemeye başladık kardeşim ile beraber. Haftada 2 veya 3 defa olacak şekilde besliyoruz. Bugün evde pire görmüş kardesim 2 gün öncede annem görmüş öldürememisti aynı pire olabilir. Evimizde veya binamızda evcil hayvan yok. Kedileri beslemeden gelincede daha dışarıda iyicene üzerimizi sirkeliyoruz aslında. Bu pire tüm evi sarar mı ?
Eger tüm evi sararsa ailem bir daha beslemeye falan göndermez gerçekten, o canlar için çok üzülürüm 🙁
@orcun hocam sen bu konularda bilgilisindir diye düşünüyorum

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/monster-tulpar-t7-v21-1-4/
32gb ram olarak alınacak. Başka önerisi olan var mıdır ? Tavsiye eder misiniz ?

Tulpar T7 V21.1.4 17,3" Gaming Laptop | Monster Notebook

Tulpar T7 V21.1.4 17,3" Oyun Bilgisayarı Intel i7-10875H işlemcisi, 6GB GDDR6 Nvidia RTX 2060 ekran kartı ve DDR4 2933MHz RAM'i ile devrim yaratıyor!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 12

Sokağımizda baktığımız kedi ve yavrusu aşırı grip olmuştu bugün ibb veterinere götürdüm otobüs falan uğraştım ilaç verdiler.Az önce maalesef yavru kedinin nefes alamadığı için can çekiştigine şahit oldum vücudu da buz gibiydi ilk iş Esenler belediyesi ve İbb yi aradım sonuç olarak ikiside 20dk içinde ordayız deyip gelmediler. O yavrucak gözümün önünde can çekişti. Allah hepsinin belasını versin cebimde bir kuruş para bile yoktu, olsa bu aptalları beklemeden götürürdum. Niye buraya yazıyorsun derseniz de derdimi paylaşmak istedim gerçekten çok kötüyüm 🙁 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 13

Arkadaşlar YouTube da Tayfun Demir olaylarını biliyorsunuzdur ortalık karışık.Bende kendisini hayvanlara destek oluyor diye izliyor ve seviyordum.Uygulamasini da zamanında yükledim ama sadece konum izni istiyordu depolama izni yoktu.Telefonumdaki fotoğraf gibi dosyalara erişme imkani olmuş mudur acaba ben izin vermedim sonuçta, o kadar kişisel fotoğraf var,bilgi var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Yunus Emre Arslan paylaştı.

Arkadaşlar Hamdi abi yetkinlik sahibi geliştirici arkadaşları Teknoseyir Geliştirme Ekibi isimli Discord sunucusuna bekliyor. Aramızdaki gönüllü developer arkadaşlardan katılım bekliyoruz.
Hamdi abinin ricası: Mümkünse sadece developer arkadaşlar katılsın ki konu dağılıp başka yerlere gitmesin.
Bilginize duyurulur. Mümkün olduğu kadar paylaşıp daha çok kişiye ulaşmasını sağlayalım.
Link: https://discord.gg/CswdQwn
Kaynak: https://teknoseyir.com/durum/1266574#comment-4483528

Join the TeknoSeyir Geliştirme Ekibi Discord Server!

Check out the TeknoSeyir Geliştirme Ekibi community on Discord - hang out with 25 other members and enjoy free voice and text chat.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İşcep'e girebilen var mı ?
Ne bir bakım mesajı var ne de bilgilendirme, bir iş yapıyorsunuz doğru düzgün yapın bari

BeğenFavori PaylaşYorum yap