Yakın zamanda güzel bir sırt çantası almak istiyorum. Sık seyahat ediyorum. Neredeyse çoğu ufak tefek eşyamı yanımda taşıyorum.
- 15" Notebook sığsın. ( Yandan koymalı, çıkarmalı olursa tercihimdir.) Çantayı yere koyduğumda çantanın notebook ile yer arasında koruma tamponu olsun.
- 11" Civarında tablet koyma yeri olsun.
- Ön ve orta gözünde kullanışlı cepleri olsun, not defteri kalemler bir kaç ıvır zıvır alsın. Ceplere ulaşım rahat olsun.
- Anahtar takma yeri olsun.
- Gözlük koyma yada kulaklık koyma yeri olursa ve korumalı olursa güzel olur.
- Toplam hacim olarak da 21 Lt civarında olursa güzel olur.
- Koyu renkler tercihim.
Fiyat olarakta 1500 TL ye kada çıkabilirim. Acaba sizin bildiğiniz Everyday Backpack tarzında güzel bir çanta önerebilir misiniz yada kullanan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 22

Merhaba arkadaşlar,
Uzun zamandır #AOC 'nin AOC Q3279VWF kodlu monitörünü takip ediyorum 1400 liralardan 1000 lira civarlarına düşmüştü indirim ile. Bugün #Hepsiburada 'nın Kdv indirimi kampanyası ile 876 lira olmuş. Ürün ücretsiz kargolu. Acaba bu monitör ile ilgili görüşleriniz nedir? Monitörü kullanım amacım ; ev ortamında iş ile ilgili çizimlerimi ve projelerimi yapmak. Çözünürlük ve ekran boyutu önemli benim için. Ayrıca, şu an için oynadığım tek oyun #ETS2 .

https://www.hepsiburada.com/aoc-q3279vwf-31-5-5ms-analog-dvi-hdmi-display-qhd-ips-monitor-p-HBV00000A5BL7

AOC Q3279VWF 31.5" 5ms (Analog+DVI+HDMI+Display) QHD IPS Fiyatı

AOC Q3279VWF 31.5" 5ms (Analog+DVI+HDMI+Display) QHD IPS en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap