@gamsizm teknoseyir youtube kanalı beni engellemiş. Yorum bile yazmam polemiğe de girmem. Adım soyadım belli üyelik tarihim belli troll de değilim. Nisan 2018 den beri elimden geldiğince destek oldum. Youtubeda katılıyorum adım çıkmıyor çete yazıyorum yorumum gözükmüyor. Benden bu kadar. Desteğimin karşılığını çok güzel aldım teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

@ugury uğur abi twitch yayınında gamepass ultimate için koddan bahsetmiştim mail adresi için yazıyorum yalnız kod 2 haftalıkmış 1 aylık değil. oyun gündeminde bir arkadaşımıza vermen için.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türkiye'de sadece dolar sorunu yok ahlak sorunu var. Kız arkadaşıma evlenme teklif etmek için yüzük bakıyodum. Fiyat aldım dolar 8'ken ve 5300 TL fiyat verdiler. Parayı denkleştirdim 15 gün sonra almak istedim dolar 8,58 oldu tabi fiyat 5750 TL ye çıktı ve kredi kartı limitim yetmediği için 2-3 gün sonra alayım dedim. Dolar 8,20 ye düştü tekrar aradım fiyat almak için 5700 TL fiyat verdiler. Eee dolar yükseldi fiyat uçtu dolar düştü neden düşmüyor. İşçilik falan filan saçmaladılar. İnsanda heves bırakmıyolar yemin ederim ya.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 16

eeeeeeeeeeey microsoft, playstation türkiye'nin adamlarına, çinden gelen paketleri açan kanallara, dirsekçilere, saçma sapan influencerlara series s'leri x'leri yolluyosun, bana xbox'ı sevdiren teknoseyir editörlerine yollamıyosun. Bu nasıl bir akıl tutulmasıdır. One x'imi satıyorum daha da xbox almam ...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • kirazerik @kirazerik

  Bütün kanal bir şey alınmaz havasında. Neden göndersinler teknoseyire paranız mı var ???

  • MaddenTist @maddentist

   Ne alaka. Teknoseyir, keşfetten ibaret değil. Aynı mantıkla donanımhabere hiç bişey yollanmaması lazım, donanımhaber ölücüsü diye bir laf bile var dilimize girmiş.

  • Shamino Salle Dacil @salledacil

   @maddentist Donanımhaber'in ulaştığı kişi sayısı çok daha fazla, ölücü olarak ün salmış olmaları pek önemli değil o yüzden.

  • MaddenTist @maddentist

   @salledacil yani kusura bakmayın ama donanımhaber youtubeda yokken xbox türkiyede yokken teknoseyir xbox one incelemesi yapan bir kanal ve 200k+ hit almış video. Halihazırda tabi ki donanımhaber daha çok kişiye ulaşıyor ama demek istediğim olay teknoseyir türk kullanıcılara xbox'ı sevdirmiş bir platform ve yapılan büyük haksızlık. Xbox gamepass'i ve xbox one'ı teknoseyir sayesinde almış bir kullanıcıyım benim gibi düşünen çok kişi olduğunu düşünüyorum.

  • Shamino Salle Dacil @salledacil

   @maddentist Burada olduğumuz için TS incelesin, LP geçmişten bugüne Xbox goygoyu yapsın keyifle izleyelim diyoruz biz, o konuda sizden farklı düşünmüyorum ben de ancak MS Türkiye ofisi de kendilerince bunun daha karlı olacağını düşünmüş olabilir. Teknoseyir'e yine gelir belki işin detaylarını bilmediğimiz için yorum yapamıyorum ancak ülkede ve dünyadaki etkinliklere anlık yayınlar yapılması, çok daha geniş içerik üretilmesi ve büyük bir ekstra olarak forum aktifliği nedeniyle DH önde tutulmuş olabilir. Oyun ekibi ve sevgili Umut Koçak çok daha verimli iş yapıyorlar bence.

   Bana kalsa incelemeler sekiz dokuz sayfalık yazılar halinde olsun, yazıyı videoya tercih ederim eski kafalı bir insan olduğum için ancak günümüzde pek de öyle işlemiyor ne yazık ki.

Dostlar gelecek ay açılacak diş polikliniği için 6 adet civarı bilgisayar lazım. Sadece tomografi / röntgen görüntüleri belki küçük otomasyon programları için kullanılacak. Tek kasaya 6 adet ekran bağlanıp bağımsız olarak kullanılabilir mi? yoksa 6 kasa 6 monitör mü almak lazım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Xbox one x aldım ama etrafımda herkes ps4 kullanıyor. Oyun oynayacak adam bulamıyorum. Bu konu altında paylaşsak gamertag'leri ekleşsek olur mu? gamertag:MaddenTist93

BeğenFavori PaylaşYorum yap

7 ay sonra kaçınılmaz son...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 16

Anneme realme 3 pro aldım gittigidiyordan, enpara kart ile taksitlendirdim ama telekomünikasyon, alkollü ürün vs olmadığını onaylıyorum diye tikledim. Benzer durum başına gelen var mıdır? Hukuksal olarak bir sıkıntı çıkarır mı acaba.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

muayenehane için 24 inç ips full hd ekranlı max 2800 TL ye pc toplayabilecek bir babayiğit var mı? (ryzen apu) (monitör kalitesi önemli) şimdiden teşekkür ederim...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Arkadaşım 6-8 bin arası 55 inç 4k televizyon tavsiyesi istiyor benden. Ben pek hakim değilim yardımcı olabilecek var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12