Pazartesi günü farklı sitelerden aldığım 4 ürün (LG 27" monitör, Samsung Evo 500gb SSD, Xiaomi android TV box, 32 GB USB 3.1 bellek) 13-14-15 kasımda teslim edildi.

LG 27" monitörden çok memnun kaldım. İlk gelen oydu. Diğer ürünleri test etme imkanım olmadı. Geldiklerine şükrediyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

YouTube'da bazı kanallar için sunulan "Katıl" (join) özelliğinin fiyatı ₺2.5/ay. Türkiye'deki kanallar için aktif mi bilmiyorum ama Türkiye'ye özel fiyatlandırma yapmışlar gibi. Eski hali dolar üzerinden olduğu için daha pahalıydı diye hatırlıyorum
#HaftalıkGündemeMalzeme @gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap

LG 27BK550Y 27" Full HD IPS Panel LED Monitör, Pivot Ayarlı, Siyah:...

LG 27BK550Y 27" Full HD IPS Panel LED Monitör, Pivot Ayarlı, Siyah: Amazon.com.tr
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Madem siyasi içerikli yazılar yazılıyor ve hatta en çok okunan listesine giriyor, kaldıralım kuralları. Uygulanmayacaksa ne işe yarar bu kurallar? Teknoloji ekseninde yazılar okumak için giriyorum karşıma siyasi yazılar çıkıyor. Teknoseyir'in içine düştüğü bu durum için tek bir şey diyorum, yazık oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Keşke ülkemizde de uygun fiyatlı satışı olsa bu Surfacelerin.

https://youtu.be/aeaBaTqmu8Q

2019 Microsoft Surface Family Impressions!

Hands-on first look at the new: Surface Pro X. Surface Laptop 3. Surface Pro 7. Custom silicon. Ryzen Editions. USB-C. There's a lot to talk about! MKBHD Mer...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung'un dex özelliğini kullanan var mı? Eskiden ayrı bir istasyon gerekiyormuş ama şimdi tek bir kablo ile halloluyor sanırım? Mail, YouTube, Word, Excel, Google ofis programları ve Chrome kullanımı için uygun mudur?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    Aynen şimdi herhangi bir type-c'den hdmi usb veren çoklayıcılar var macbookalr içni insanlar alıyordu onların hemen hemen hepsi o işe yarıyor. Evet masaüstü gibi deneyim veriyor, sadece yani aaa telefonun menüsü büyüttü ekranı aktardı olayı değil baya baya masaüstü işletim sistemi oluyor. Benim arkadaşın note 8'de kullandım ilk versiyonuydu o zaman çok güzel gelmişti sonra bende ya ne gerek var diye vazgeçmiştim.

YouTube'da İngilizce teknoloji içerikli kanallardan hangilerini takip ediyorsunuz? Kısa ve öz videoları nedeniyle linkteki kanalı izliyorum denk geldikçe. Çeşitlilik olsun diye beğendiğiniz kanalları paylaşır mısınız?

https://www.youtube.com/channel/UCVYamHliCI9rw1tHR1xbkfw

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mi Mix Alpha gibi bir telefonu Apple çıkarmadığı için kimse beğenmemiş. Apple çıkarsaydı övgü dolu yazılar yazılmıştı bile.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

Bütçen yeterliyse hiç düşünmeden alır geçersin ya da o üründen para kazanıyorsan hesaplamalarını yapıp o ürüne yatırım yaparsın. Amaaaa ben şu an için bile "normal" bir kullanıcı için bir telefon için biçilen 5000 ve üzeri değeri gereksiz buluyorum. Teknolojik olarak çok iyi olması o telefonu almak için tek başına faktör olmamalı. 4000 TL'ye çok iyi telefonlar var örneğin.

Dediğim gibi paran çoksa kıyas yapmaya gerek yok zaten. Alıp geçersin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Cepteteb kullanıcıları ESET 6 aylık ücretsiz üyeliği intenernet şubesinden alacağı kodla kullanabilir. TS Plus deneme süresi bitince buna geçtim.

https://www.cepteteb.com.tr/eset-antivirus-guvenlik-programi

BeğenFavori PaylaşYorum yap