Telefonunda çift hat kullanan var mı? İkinci hattın internetini telefondan sürekli paylaşmam durumunda ilk hattın internet veya çekim kalitesinde problem oluşur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İki sene önce 2800-TL'ye aldığım laptopun aynı özelliklere sahip modeli 5700-TL'ye satılıyor şu an. Sırf meraktan özelliğe göre arama yaptım. Keşke 2 sene önce daha iyi bir model alsaydım fırsatım varken. Var mı sizin buna benzer pişmanlığınız?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 22
 • SeMMiH @semmih

  Dolar 2 lirayken TR fiyatı 800 lira olan ürünler amazon kara cuma indiriminde 50-60 dolara düşünyordu. Param yoktu o zamanlar. Hepsi içimde kaldı. Ses kartından, ssd'ye, fandan kulaklığa kadar her şey vardı. Toplam 600-700 liraya efsane şeyler alacaktım 🙁

 • Temp @temp

  @pof Zamanında 750 gb ssd yi 350 tl ye amazondan alıyordum.
  Atm parayı yuttu.O arada da stoklar tükendi.Her aklıma geldikçe ininal e ve Ing bank a nalet ediyorum.Adamlar daha da pişkin pişkin atm parayı yutamaz yalan söylüyorsunuz diyordu.Dangalak oğlu dangalaklar.
  Onun dışında g430 vardı kulaklık pedleri zaman içinde soyulmuştu.Ben logitech in o zamanlarda Tr de böyle bir garanti hizmeti sunduğunu bilmiyordum.Adamlar yenisi yolluyomuş çok sonraları öğrendim.Garantisi de doldu o yüzden.O 2. pişmanlığımdır.
  4000 TL ye Monitör dahil harika bir sistem alabiliyorken elimde olmayan sebeplerden alamadığım için şuan rezillik çekiyorum.
  Artık 6.500-7.000 bin tl seviyelerine çıkmak durumundayım.Ama para yok.
  Ve bu kadar beklemiş olmamın hiç bir faydası olmadığı gibi kat kat zararı oldu.Çektiğim rezillikler de buna dahil.Hala da çekiyorum yani çözülebilmiş bir olay değil.
  Vatan dan zalman soğutucu almıştım zamanında 200 tl idi o zamana göre çok pahalıydı aslında.
  Ürünün platform olarak pc yi yükseltmesinden başka bir halta yaradığını görmedim.Ben onu soğutucu niyetiyle almıştım.Tahmin ediyorum ki vatan bana bozuk ürün satmıştı ve ben bunu çok sonraları anlamıştım.
  Yine Vatan bilgisayar bana sıkıntılı bir 5+1 hoparlör satmıştı.Ve ben bunu yine sonraları anlamıştım ki zaten adamlar iade falan da kabul etmiyordu.Daha önce denemiştim.
  Bi kere de harici ses kartı istemiştim başka şehirden getiricez demişlerdi.Aradılar gittim baktım ki adamlar kullanılmış outlet diye tabir edilen ses kartını bana sıfır diye satacaklardı.İtiraz edip sıfırını tedarik ettirmiştim.
  Haberlere bile çıktılar zaten.Vatan mağazasının önünde tv yi parçalayan bi adam vardı.Teknolojiyle haşır neşir olanlar iyi bilir.
  Özetle Vatan Bilgisayar gelmiş geçmiş en şarlatan, dolandırıcı, kara borsacı, sahtekar teknoloji mağazalarından biridir.
  Yeri gelmişken söyleyeyim.Söylediklerim Teknosa için de geçerli.
  Bunu tarihe not edin.

 • JohnSmith @johnsmith

  2 yıl önce dolar 3.60mış. 2800 TL = 777.78 USD.
  Bugün dolar 5.47 TL. 5700 TL = 1042.05 USD.
  Ürünün fiyatı dolar bazında 2 yılda bu kadar artmamalıydı.
  Ya da başka bir hesapla, dolar bugün 7.33TL olmalıydı ki fiyat dolar bazında artmamış olsun.
  (ABDde de enflasyon var, ürünler farklı vs. bu hesabı çok da ciddiye almayın 😛 ).

Aslında bu başlıktan epey fikir edindim, ama özellikle "mi box" kullanan arkadaşlara soruyorum, monitör + mi box çözümü benim Office programları, sosyal medya, tarayıcı ve YouTube ihtiyacımı karşılar mı? Android'deki bütün uygulamaları mi box'a yükleyip monitöre bağlayabilir miyim?

https://teknoseyir.com/durum/1052453

İş yerinde ikinci bir bilgisayara ihtiyacım var. Yer sıkıntısı mevcut,...

İş yerinde ikinci bir bilgisayara ihtiyacım var. Yer sıkıntısı mevcut, masaüstü toplamam zor görünüyor. Kullanım amacı internete girmek, yeri geldiğinde
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

Buradaki kullanıcıların ilgisini çeken twitleri buraya taşımalarını anlıyorum ama son zamanlarda twit paylaşımında bir artış gözlemliyorum. Bazen Twitter'da mıyım TS sosyal'de mi kafam karışıyor 🙂 (Not: bu bir şikayet mesajı değildir. Sadece gözlem.)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İş yerinde ikinci bir bilgisayara ihtiyacım var. Yer sıkıntısı mevcut, masaüstü toplamam zor görünüyor. Kullanım amacı internete girmek, yeri geldiğinde YouTube videosu izlemek vs. Maddi anlamda en uygun çözüm sizce ne olur? All-in-one mı? Laptop mu? İnterneti telefondan sağlayacağım bilgisini vereyim. Teşekkürler şimdiden önerileriniz için.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 20

RTX Ekran Kartı alana 3 oyuna kadar hediye!

2080ti ve 2080 için 3 oyun. 2070 ve 2060 için 1 oyun.

https://www.nvidia.com/tr-tr/geforce/campaigns/rtx-triple-threat-bundle/?linkId=100000005307280

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Ocak ayının sonunda aliexpress'ten Xiaomi Mi Max 3 telefonum için iki ekran koruma camı, iki tane de kılıf sipariş etmiştim. Bu sabah teslim aldım.

Bu 4 ürün için ödediğim tutar 45-TL. Sırf merakından ülkemizden alsam ne kadar olur diye sepet oluşturdum. Kılıflar dışında ekran koruma camı aynı Hepsiburada sitesinde. Çin'den aldığım kılıflar daha kaliteli. Ama onlar için de benzer ürünler seçtim. Toplam tutar 160-TL.

DÖRT KATI FİYAT!

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

https://twitter.com/umidgurbanov/status/1101499675973222400?s=19

Twitin altına benzer durumlar yaşayanlar da yazmış. #HaftalıkGündemeMalzeme

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

Sizce cep telefonlarında şu an için en büyük sorun/engel ne? Neye ihtiyaç duyuyorsunuz? Batarya mı? Ekran kalitesi mi? İncelik, hafiflik, katlanabilirlik mi? Üreticiler neye yoğunlaşsa hoşunuza giderdi? Fotoğraf ve video kalitesine mi? Değişik tasarımlara mı? Donanım olarak daha güçlü telefonlara mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 20

Hiç bilmiyorsan arkadaşının (mesut çevik) kanalındaki tüketici hakları videolarını izle. Yazık, bu insanlar bir şey bilirmiş gibi konuşuyor ve bu insanları yüz binler izliyor.

youtu.be/nP_R5ztbTuI

DAHA YENİ ALDIĞIM GOOGLE PIXEL 3XL'I NEDEN İADE ETTİM? 🙄 (Acı Hikaye İçerir)

Merhaba arkadaşlar. Satın aldığım Google Pixel 3XL'ı hemen iade etmek zorunda kaldım. Sebebini de bu videoda anlattım. Yorumunuz önemli, düşüncelerinizi payl...
BeğenFavori PaylaşYorum yap