Popypara cüzdan uygulaması. (sipay ile sahibi aynı) Ocak 2024 güncel cahsback oranları ve miktarları. Az önce denedim, cashback anında geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Voltaj regülatörü ile akım koruyucu priz aynı şey mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
 • Mrte @mrte

  kel alaka deyimi var ,tam bunun için denmiş sanki 🙂

 • AAY @ademalp

  Akım koruyucular 180v altı ve 250v üstü gibi durumlarda beslemeyi direk keser. Regülatör ise 180v ile 250v arası ne gelirse gelsin çıkışı 220v civarına sabitler. İkisinin kullanım amacı tamamen farklıdır. Buradaki volt değerlerini örnek olarak yazdım cihazdan cihaza farklılık gösterir. Hem akım koruyucu hem regülatör işini görecek en optimum cihaz on-line kesintisiz güç kaynağıdır.

  Ne yazdım ya chatgpt gibi oldu 🙂

 • qubit @qubit

  Voltaj 200 vs. altına düşen bir mahalde iseniz elektrik firmasını arıyorsunuz. Çözemediler. Hukuki yolu tam bilmiyorum, dava vs. açtıktan sonra beklerken regülatör alıyorsunuz.

  Akım koruyucu priz de almanız önerilir. Kötü hava koşulları gibi durumlarda ek bir koruma. Çalışmıyor vs. videoları çekildi ama onların bahsettiği farklı bir mevzu.

Merhaba, amazon (easy cep) s20 fe (256) için 9 bin ön fiyat teklifi verdi değişim kampanyasında. Bu teklif düşüyor mu daha sonra?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu önerimi kim uygularsa yürür gider. Öneri şu:

Haftalık gündem değerlendirmesi yerine youtube'da çokça örneği bulunan: "her gün aynı saatte yayın." Her gün dediğime bakmayın, haftada bir-iki gün off verilebilir.

Akşam 9'da başlayıp günlük teknoloji oyun haberleri yorumlayıp son 10-15 dksı soru cevap şeklinde 40-50 dklık bir yayın (her yayına ayrı başlık, ayrı görsel) uzun vadede yol su elektrik olarak geri dönecektir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Prime flaş fırsatlarda kahve makinesi saniyesinde bitti...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

S20 FE'den S23 FE'ye geçmeye değer mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

Yabancı teknoloji YouTube dramasının özeti nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

İnternetten kartvizit bastırıp alan oldu mu? Memnun kalan varsa site önerisi alabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap