BEŞ YÜZ BİN!

BeğenFavori PaylaşYorum yap

14" laptop için 17.3" sırt çantası almak mantıksız bir hareket mi olur koruma anlamında?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

8.300-TL de yüksek bir fiyat. Size ve Murat abiye @gamsizm bir önerim var. Twitch'ten yeterli (konsol+oyunlar+emeği karşılayacak kadar) destek gelirse TS bir PS5 ve güncel PS5 oyunlarını alıp twitch'te oynasın. Biz de hem prime aboneliğimizi TS'ye basalım her ay, hem de izleyelim. Bu saatten sonra çoğunluk PS5 oyunlarını izlemekle yetinecek zaten, hiç değilse yabancıdan izlemeyelim. Bu öneriyi beğenenler beğen tuşuna abansın. Ne kadar çok prime abonesi olursa bu önerinin dikkate alınma ihtimali o kadar artar.

Not: Twitch mobil uygulamasında (android) ilk 500 bit alımı 25-TL (tek seferlik kampanya). Yayıncıya 500 bit gönderdiğinizde yayıncı 5 dolar kazanıyor.

https://teknoseyir.com/blog/amazon-prime-ile-twitch-hesabini-baglayarak-teknoseyire-ucretsiz-abone-olma-rehberi

Amazon Prime ile Twitch Hesabını Bağlayarak TeknoSeyir'e Ücretsiz Abone Olma...

Eylül 2020'de Amazon'un Prime sisteminin Türkiye'de hizmete girmesiyle birlikte Gaming tarafındaki avantajlar da sunulmaya başlandı. Bunlardan biri de Twitch'te bir yayıncıya her ay abone olup...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#amazonprime #TwitchPrime

13 Ekim ve devamında TeknoSeyir twitch'te özellikle önceden duyurak uygun saatte yayın açarsa çok fazla sayıda prime abonesi edinebilir diye düşünüyorum. Ben dahil pek çok kişi tanıdığı başka yayıncılara 15 eylülde prime abonelik hakkını kullanmıştı. 13-14 Ekimde de prime günleri var, orada da prime olan çok kişi olacaktır. Gelecek hafta TS için hakkını kullanacak çok sayıda takipçiniz olacağına eminim.

@gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Lenovo'nun bu serisi gelir mi sizce?

https://youtu.be/NDgbKe-FS8k

My New INSANELY Light Laptop...

This is the Lenovo Thinkpad X1 Nano. The Nano is the lightest Thinkpad ever. FOLLOW ME IN THESE PLACES FOR UPDATES Twitter - http://twitter.com/unboxtherapy ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#amazonprime

AMAZONAPP25 ve OKUYALIM25 kodu aynı anda kullanılabiliyor. Satıcısı #Amazon olan 125-TL'lik kitap sepetini 75-TL'ye düşürebilirsiniz.

Not: Dün uyguladım ve kitaplar bugün elime geçti.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#AmazonPrime #Twitch #TeknoSeyir #Tavsiye

Aşağıda yazacaklarım şahsi fikirlerim olup bu zamana kadar ki TS Twitch yayınları ve son 2-3 yıldır izlediğim Twitch platformuna ilişkin tavsiyeler içermektedir.

1) Biri abone olduğunda ekranda görünüp ses çıksın ama biri kanalı takip ettiğinde aynı bildirim sesi bence hoş olmuyor. Mümkünse ses çıkmasın takip bildirimlerinde.

2) Emotelar. Hakkınız olan emoteları sonuna kadar kullanın. Emote kullanımı çok yaygın twitchte.

3) Twitch ekosistemi youtube'da olmayan bazı şeylere imkan veriyor. Bunlardan biri yayını kapatırken izleyicileri başka bir yayına göndermek. Dün mesela "Kolaçan" isimli kanaldan gelenler vardı ama bu uygulama bilinmediği için potansiyel izleyiciler gitti. Siz de aynı şekilde o an yayında olan başka yayıncılara bizi gönderebilirsiniz.

4) Abone sayacı. Bu konuda tam bir birlik yok, günlük hedef koyan var mesela "Abone hedefi: 0/10" gibi... Komut yoluyla bunu chat ekranında gösteren var, !abone gibi... Tüm abone sayısını ekranda gösteren de var. Ve tabi ki hiç göstermeyen de var.

5) Youtube Katıldaki gibi abone rütbeleri/rozetleri. 3 aylık, 6 aylık, 1 yıllık, 2 yıllık aboneler için ayrı rozetler...

6) Yayın saatleri. Türkiye'de ve haliyle twitchte internette en çok insanın olduğu vakitler akşam 21.00-01.00 arası... Şu an biraz da deneme amaçlı geç saatlerde yayın açıldığının farkındayım ama ts takipçileri bile mahrum kalıyor bu şekilde yayınlardan 🙁

7) !prime komutu. Bu komut şart gibi, bu komut verildiğinde teknoseyir.com'da amazon hesabıyla twitch hesabını nasıl bağlanacağını ve prime ile nasıl abone oluncağını gösteren ufak bir rehber hazırlanıp bunun linki bot tarafından verilmeli. Çünkü sürekli soran oluyor.

8) Bazı canlı yayınlar "Twitch Özel" yapılıp yayın tekrarı youtube'a atılabilir önceden duyurusu yapılarak. Aynı anda iki platformda yayın açılabilir ama bu twitch'in partnerlik kurallarına aykırı diye biliyorum. Bu riske girmeye değer mi sizin bileceğiniz iş.

Bunların dışında chatle iletişim gayet iyi, bunda herhalde pandemi döneminde youtube'da yapılan canlı yayınların çok etkisi olmuştur. Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Twitch platformu TS için yeni ama Türkiyede çok kullanılan bir platform, ancak yaş ortalaması TS kitlesinin yaş ortalamasından epey düşük. Bazen chatte bunun emarelerini görebiliyorum. Tüm bunlara rağmen son hgd'deki ufak duyuru dışında salt teknoseyir.com üzerinde yapılan duyurularla bu kadar ilginin oluşması çok iyi. Hadsizlik yaptıysam affola. Eminim twitch'i daha iyi tanıyan çok ts takipçisi vardır, onların da fikirlerini duymak isterim.

@gamsizm @umtk

BeğenFavori PaylaşYorum yap