DonanımHaber YouTube kanalında 2si1 programının başlarında @mesutcevik 'in rap yaparmış gibi Asus parçalarını sayıp programa öyle başlamalarını nasıl buluyorsunuz? Tamam sponsor olmuşlar ama "16 çekirdek 32 izlek" demeye falan gerek var mı bilemiyorum. Asus mu istiyor böyle demelerini?

Programı severek takip ediyorum ama programın süresini kısaltıp sık video koyduklarından beri daha fazla karşılaşınca daha çok gıcık olmaya başladım Asus'a.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 13

Şu modele sahibim. Alalı 2 yıl oldu. SSD ve ram yükseltme yapmak istiyorum. Ram 8gb DDR4 2113. SSD konusunda 240gblık bir modelim var ama hazır ucuzlamışken daha yüksek bir depolama almak istiyorum. Tavsiyeleriniz var mı bu konularda? Özellikle ram yükseltme konusunda daha yüksek bir frekansta 2×8gb mi yoksa aynı frekansta bir 8gb daha mı almam gerekiyor?

https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-510-intel-core-i7-7500u-8gb-1tb-gt940mx-windows-10-home-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-80sv00h4txc-p-HBV0000035W55

Lenovo Ideapad 510 Intel Core i7 7500U 8GB 1TB GT940MX Fiyatı

Lenovo Ideapad 510 Intel Core i7 7500U 8GB 1TB GT940MX en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 27

Haberler geçen sene haziranda çıkmış, ama en azından ben ilk defa görüyorum bir kanalda bu seçeneği: YouTube Paralı Kanal Aboneliği.

TeknoSeyir yine geleceği çok önceden görmüş anlaşılan. Sanırım şu an için her ülke için aktif değil ama 100 bin abonesi olup da YouTube Partner programında kayıtlı olan kanallar kullanabiliyor.

Ücreti 5 dolar ama bizde 15 TL. (koskoca YouTube bile 15-TL'de karar kıldıysa TS'nin burada da ne kadar isabetli davrandığını görüyoruz) YouTube üyelik ücretinin %30'unu alacakmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11

Türksat İnternet kullanıyorum, taahhütüm yakında biteceği için aradılar. 100 mbps akıllı sınırsız + TV için 85 TL fiyat söylediler. Kullanan var mı memnun mu? Şu an 50 mbps sınırsızdayım. Tekrar taahhüt vermem gerekecek. Tavsiye eder misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 12

Mi Band 3 165-TL (2018) - Amazfit Bip 370-TL (2017)

Eski Band 2 kullanıcısıyım. Sizce hangisini almalıyım. Bip eskimiş midir artık? Farklı önerilere de açığım bu fiyat bandında.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnternette herhangi bir hizmet, marka ya da işletme hakkında olumsuz yorum sayısı olumlu yorum sayısından çok daha fazla. Genelde ben de bir üründen, satıcıdan vb. memnun kaldığımda bunu yazmıyorum ama memnun kalmazsam yazasım geliyor.

Bunun sebebi belki memnun kalınca bunun hem olması gereken bir şey olduğu ve bu yüzden yazmanın anlamsızlığı ya da belki de ülkede standart bir hizmet anlayışı olmayışı. Bir süre iyi hizmet veren bir firma daha sonra bozabiliyor. Olumlu yorumlar da parayla yazdırılıyor gibi bir şüphe de asla peşimi bırakmıyor. Az önce akışta bir firma hakkındaki görüşler sorulunca aklıma geldi, yazmak istedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Yosun @yosun

    Bende daha önce otellere bakıyordum bir tanesine türklerin hepsi 5 yıldız vermis cok güzel yorumlar yapmıslar ve hepsi ismini düzgünce girmisti altlara dogru indikce yabancıların yorumları gözüme carptı rusu almanı fransızı hepsi vardı. issizlik ya işte dedim cevireyim ne demisler. baktım hepsi kötülemiş:) zaten oraya gitmeyecektim sadece merak ettigmden bakıyordum ve bunun gibi bircok otelde de aynı sey söz konusu. Geçen de trendyoldan bir ürün aldım mayoydu. bedeni büyük geldi biraz degistireyim dedim kadın bana iade kodu verdi fakat peşinsıra ekledi 'bu ürün ic giyime girdigi icin iade kabul edilmeyebilir ama ürün kendi bünyemizden oldugu icin bir sorun cıkmaz sanıyorum'. ben de dedim tamam o halde beni bilgilendirirsiniz kargoda sorun yasamak istemiyorum. iste gittim kargoya kargo dedi emin misiniz bu ürüne iade kabul etmeyebilirler isterseniz gönderelim yine ama olan size olur tarzı bi konusma gecti. ben dr sonrasında vazgectim :s güvenim sarsılmadı degil.

Ben en çok da biri Apple'ı eleştirince aniden ortaya atlayan "ama o olaya öyle değil" diyerek Apple'ı savunanlara gıcık oluyorum. Monitör ayağını 1000 dolara satmanın savunulacak bir tarafını bulabilecekler mi bakalım.

https://twitter.com/kaankural/status/1135947432817254405?s=19

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

İtopya gibi yerlerden hazır sistem alan var mı?

Hazır sistem almanın ne gibi avantajı var? Tek tek parça almaya göre daha mı pahalı oluyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Kutu içine aldığım yerde eskiden 50 yerine 60 yazıyordu, farkı ne? Cevap çok elzem değil ama merak ettim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7