Eskiden olsa Windows 11 betasına heyecanlanır hemen yüklerdim. Denetim masasının yerini alacak olan Ayarlar'ı C# yerine C++ yeniden yapsınlar ve eski denetim masasından eser bırakmasınlar yeter.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Uzun zamandır bir havya almak istiyorum ama çok para harcayamam.

https://urun.n11.com/kalem-havya/gnd-908s-80watt-isi-ayarli-lcd-ekranli-havya-renk-secenekli-P473682153

https://urun.n11.com/lehim-havya-istasyonu/tussle-td-936d-isi-ayarli-havya-istasyonu-lehim-makinesi-P397112444

Bu ikisi hakkında bilgi yada önerilere açığım. Kalem havyaya taşınabilir olduğu için daha sıcak bakıyorum ama her türlü öneriye açığım karar vermek istiyorum artık.

GND 908S 80Watt Isı Ayarlı Lcd Ekranlı Havya-Renk Seçenekli Fiyatları ve...

GND 908S 80Watt Isı Ayarlı Lcd Ekranlı Havya-Renk Seçenekli en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyatlarla n11.com'da. Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın al.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bu sıralar teknoloji ile özellikle telefonlar ile alım gücüne de bağlı olarak pek ilgim yok. Telefon ihtiyacım oldu ama ne alacağıma karar veremedim 3000 tl civarı önerdiğiniz bir telefon var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 19

Hurdalığımda ekranını daha önce söktüğüm Samsung NP300E5C notebook buldum. Windows 8 açılana kadar hdmi yada vga'ya görüntü vermiyor. Açılışla birlikte hdmi'a görüntü vermesini nasıl sağlarım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir arkadaşım Kingboss Car Camera SL-D210 model bir aksiyon kamerası almış. Cihaz ters dururken düz çekim yapıyor. Bunu düzeltmek için bir yazılım nerden bulabilirim

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 10 güncelleme hatalarından çok sıkıldım. Bıraktım kendi haline ne yaparsa yapsın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xiaomi Mi 4 telefonumla maceram Temmuz 2016 tarihinde başladı. Aldığım günden beri titreşimi çalışmıyordu hemen geri göndermem gerekirken azıcık hevesimi alayım dedim iş güç derken Kasım 2016 tarihinde Delta Servise gönderdim oyaladılarda oyaladılar 4 ay sürdü servis süresi bu sırada THH'ne verdim Nisan 2017 tarihinde para iadesi kararı çıktı. Paketledim gönderdim parayı bekliyorum. Xiaomi resmen Türkiye'ye gelmeden yada adam gibi yaygın ağı olmayan servislerle anlaşmadıkça alınmaz.

Telefonla ilgili tecrübelerim;
1- Pili çok iyi gidiyor. Sabah şarjdan alırsam ertesi gün iş çıkışına kadar yetiyordu. Sosyal medya oyun kullanımı orta seviye.
2- Performans modunu açınca ağır oyunların bile üstesinden rahatlıkla geliyor. Dengeli modda kullandım.
3- Kamerası idare eder. Gün ışığında gayet iyi akşam berbattan iyi 🙂
4- 16 GB Hafıza sıkıntı sdcard istiyor maalesef.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni spam yöntemi galiba. Google takvime davetli olarak eklediler

BeğenFavori PaylaşYorum yap