Mağaradan selamlar, Windows'ta Ctrl+Alt+Yön Tuşu kombinasyonu ile ekranı yön tuşuan göre döndürüyor. Başka bir kombinasyon ayarlamaya çalışırken tesadüfen öğrendim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Son zamanlarda su faturalarınız ne kadar geliyor. Biz Trabzon'da 25 m3 suya 484 tl ödüyoruz. m3 fiyatı 19 tl civarına geliyor. Sizde ne kadar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.trendyol.com/yesil-ayvalik/sizma-zeytinyagi-p-371989034
5lt soğuk sıkım zeytin yağı 500 tl. Böyle birşey olamaz. İzmir'de bir kaç tanıdığa sorduk fabrika çıkış fiyatı 1 lt 250 tl civarı. Pamuk yağı olabilir içinde diyorlar.

Bu konudan anlayan var mı? Ne koyuyorlar içine?

Yeşil ayvalık Sızma Zeytinyağı Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Yeşil ayvalık Sızma Zeytinyağı yorumlarını inceleyin, Trendyol'a özel indirimli fiyata satın alın.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 22

Evde kullandığımız tefal buhar kazanlı ütü, kazanından su kaçırmaya başlamıştı. Borularında çatlak kopmavar mı diye sökerken mavi kısım ile beyaz kısım arasından sızdığını farkettim çok zorlamadan yerinden ayrıldı. Mavi kısmın arasındaki boşluktan yada üstünden tutarak kenar koyulduğunu gördüm.

Her şeyi ile çok iyi tasarlanmış bu cihaz için bu kısmın montajı çok saçma yapılmış.

Bunu ne ile yapıştırabilirim hem dayanıklı hemde su geçirmemesi gerekiyor. Selsil'in bazı ürünleri var elimde bunlar sizce işe yararmı yoksa önerdiğiniz başka ürün var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

Yaz aylarının en sık sorulan sorularından olabilir. Sivrisinek ile nasıl başediyorsunuz. Bendeki elektro likit makina pert oldu yeni almam lazım. Önerdiğiniz bir ürün var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Ülke olarak gergin durumdayız. Olurda 30 gün ban yersem yada site kapanırsa beni unutmayın. Buradaki kullanıcı adımla aynı gmail adresim var. Birde telegramda @teknoseyir diye bir kanal var 4 abonesi var kimdir nedir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • rezzak @abdul

  Gerilcek birşey yok
  Her toplum layık olduğu muameleyi yaşar...

 • Orcun @orcun

  O grup aktif değil. Veya benzerleri falan da aktif değil. Şuan baya bir ts üyesi bizim grupta takılıyor. O da dışarıya kapalı o yüzden arama kısmında görünmez. https://t.me/orcun89 katılmak isteyenler yazsın ama rica ediyorum üyeliği 2 senedir 3 senedir aktif olmayan, o sürede hiçbir yorum yazmamış birşey yazmamış arkadaşlar oluyor ama biz grubu dışarı kapalı tutmamızın bir sebebi var, o da trolleri olabildiğinde elemek ve uzak tutmak.

  Birde gruptaki genel kitle pek malum partili değil. Görüşler biraz değişik ama malum partili olunca kavga çıkabiliyor. Hal böyle olunca bizim grupta konular var bölümler bunların içinde siyasette var +18 de var torrentte var vs. vs. Bu sefer bize özelden yazıyorlar abi adam bana küfretti şöyle oldu benim instagramımdan bana saydırdı oluyor, işte o durumda direkt gruptan çıkartıyoruz.

  Bunları da bu arada tecrübe ettik malesef, teknoseyir de olsun grupta olsun, ki normalde eskiden grup herkese açıktı. 200 küsür kişileri gördük ancak işte bu dediklerim yaşanınca adam gruptan ss alıyor geliyor burada aaa sana şunu demiş, aaa bu olmuş vs mecbur böyle önlemler alıyoruz. O yüzden ts'de biraz olsun gördüğüm akışta hafif aktif takılan, bir şekilde muhabbete dahil olan çok böyle milleti trollemeyen arkadaşları alıyorum. Ama onun harici adam 2-3 senedir nadasa yatmış, üyelikten haberi yok. Şimdi o adamı zaten görmemişim akışta birde üstüne böyle olursa malesef alamam. Mesela haziran gibi siteyi de açma olayları olacak gibi o durumda da mesela sadece admin onaylı olacak. Telegram devam ama bir konu ayrı da olsa o kısımda da konuşulsa arada kaynayıp gidiyor çok hızlı akıyor bazen insanlarda buna yetişemiyor. Site işi de aslında bu yüzden açılacak, bir maddi gelir beklentisi de olmayacağı için rahatça takılabiliriz. 🙂

TSimsakiye, heroku webserver özelliğini paralı(ücretsiz kullanmayı bulamadım) hale getirdiği için farklı bir sunucuya taşınmıştır.

https://tsimsakiye.vizyonline.com/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşımın çocuğu çalışan bir harici diski çıkarmış. Usb tekrar takınca bilgisaya usbleri donuyormuş. Muhtelemelen kart arızası ama bana uzak bir yerde. Güvenilir bir firma var mı tamir edilebilir mi? gerekirse data kurtarılacak. Üniversite hocasının 30-40 yıllık ders notları kitaplar vs. var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir arkadaşım çocuğu için tablet alacakmış. Dedimki 1-2bin liralık cihaz alıp çocuğu teknolojiye küstürme. amazonda şunu gördüm bu nedir ya hıyar mı gelir acaba.

https://www.amazon.com.tr/Depolama-1960x1080-%C3%87ekirdekli-%C4%B0%C5%9Flemci-Bluetooth/dp/B0BGYYQ78W/ref=sr_1_35?keywords=TABLET&qid=1677928193&refinements=p_72%3A13136589031&rnid=13136585031&sr=8-35&th=1

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6