Yıllardır enpara kredi kartı kullanıyorum sorunumda yok. İkinci bir kredi kartı almak istiyorum. Tercihim üyelik aidatı olmayan kartlardan yana ne önerirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18

Wordle Türkçe 245 2/6

🟩⬜⬜🟩⬜
🟩🟩🟩🟩🟩

https://www.bundle.app/wordle-tr/

Wordle Türkçe - Günlük Kelime Oyunu

Gizli kelimeyi 6 tahminde bulun. Her gün yeni bir bulmaca.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows Server lisansı almak istiyorum. Bunu internetten kutulu almaya imkan yok mu? 89 tl gibi saçma sapan fiyatlı satan siteler çıkıyor. Bildiğiniz güvenilir bir yer var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Eskiden olsa Windows 11 betasına heyecanlanır hemen yüklerdim. Denetim masasının yerini alacak olan Ayarlar'ı C# yerine C++ yeniden yapsınlar ve eski denetim masasından eser bırakmasınlar yeter.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Uzun zamandır bir havya almak istiyorum ama çok para harcayamam.

https://urun.n11.com/kalem-havya/gnd-908s-80watt-isi-ayarli-lcd-ekranli-havya-renk-secenekli-P473682153

https://urun.n11.com/lehim-havya-istasyonu/tussle-td-936d-isi-ayarli-havya-istasyonu-lehim-makinesi-P397112444

Bu ikisi hakkında bilgi yada önerilere açığım. Kalem havyaya taşınabilir olduğu için daha sıcak bakıyorum ama her türlü öneriye açığım karar vermek istiyorum artık.

GND 908S 80Watt Isı Ayarlı Lcd Ekranlı Havya-Renk Seçenekli Fiyatları ve...

GND 908S 80Watt Isı Ayarlı Lcd Ekranlı Havya-Renk Seçenekli en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyatlarla n11.com'da. Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın al.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bu sıralar teknoloji ile özellikle telefonlar ile alım gücüne de bağlı olarak pek ilgim yok. Telefon ihtiyacım oldu ama ne alacağıma karar veremedim 3000 tl civarı önerdiğiniz bir telefon var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 19

Hurdalığımda ekranını daha önce söktüğüm Samsung NP300E5C notebook buldum. Windows 8 açılana kadar hdmi yada vga'ya görüntü vermiyor. Açılışla birlikte hdmi'a görüntü vermesini nasıl sağlarım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir arkadaşım Kingboss Car Camera SL-D210 model bir aksiyon kamerası almış. Cihaz ters dururken düz çekim yapıyor. Bunu düzeltmek için bir yazılım nerden bulabilirim

BeğenFavori PaylaşYorum yap