Bütün Teknoseyir ahalisine merhabalar. 🙂 Bilindiği üzere bilmeyenler de olabilir tabi ki ama baya bir süredir #tamirtadilat işleri yapıyorum. Çevremden olsun, Teknoseyir ortamından olsun baya bir kişinin tamir işlerini yaptım. Sağolsun çok arkadaş cep telefonlarını, notebooklarını vs. hiç güven sıkıntısı olmadan yolladılar.

Malum bilenler biliyor gene aralık ayından beri neredeyse işsizim. Pandemi yüzünden fabrikada ücretsiz izne çıkartıldım. Çıkartılmadan öncesi de bu işi zaten yapıyordum ama daha çok hobi gibi 2. iş gibiydi. Ondan sonra oradan gelen para ile de kedilere sokak hayvanlarına mama vb. şeyler için yapıyordum. Haliyle son zamanlarda işsiz de kalınca bu iş ilk işim oldu. O yüzden bozulan tamir ettirmek istediğiniz cihazlar varsa tamirini yapabilirim.

Mesela ne tamiri ? Atıyorum telefonunuzun ekranı kırıldı, ahizesi bozuk, kamerası bozuk, pil değişecek, şarj soketi bozuk vs. bu gibi tamirleri zaten yapıyorum. Notebook içinde fiziki herhangi bir sıkıntıları da yapabilirim. Menteşe kırıkları, kasa kırıkları, bunların tamirini de yapabiliyorum. Aklınıza gelebilecek elektronik cihazlarında tamirini yapabiliyorum. Pc parçası mesela gamepad, mouse gibi gibi. Önceki yaptığım işlerin fotoğrafını isteyen olursa onlarıda ekleyebilirim. İşlemleri yaparken zaten Telegram'dan veya Whatsapp üzerinden detaylı her aşamanın resmini size iletiyorum ona göre aksiyon alıyorum.

Örnek vereyim hemen, ya bunun burası bozuk deyip kestirip atmıyorum. İşte telefonun şarj soketi bozuk ama neden bozuk ? soketin detaylı resmini sıkıntılı parçasını gösterecek şekilde atıp ona göre gösteriyorum.

İzmirde oturuyorum ancak elden ürünü teslim alma işini pandemi de araya girince o olaya hiç girmiyorum. Sadece kargo ile gönderim yapabilirsiniz. Teknoseyirden beni etiketleyip olmadı bu durum altından veya Telegram : @orcun89 ,mail : orcun89@outlook.com üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Umarım akışta paylaşıyorum diye rahatsız olan olmaz, oluyorsa da kusurabakmayın. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 39

Bug buldum sanırım ama çok önemli bir şey değil. 😀
Soldaki şu menü yakınlaştırmayı %175'e çıkartınca kayboluyor ekrandan sonra normale çekince de sayfayı aşağı indirdiğiniz zaman gelmiyor geri. Opera kullanıyorum. Chrome'da denemedim. İşletim sistemi Win10
2. resimde de sayfayı aşağı çekince olan görüntü var.
Edit: Giriş yapmadan Chrome'da da denedim ve orada yapıyor.
@hkellecioglu

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Akşam 22:00'de #ItTakesTwo ile çift terapisi devam edecek.

https://www.twitch.tv/teknoseyir

Twitch

Twitch is the world's leading video platform and community for gamers.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

LP'nin dediği saçma saçma konuşunca çakacak suratının ortasına bir tane monitörü. 😀
#teknomizah #komik #karamizah

BeğenFavori PaylaşYorum yap

ahahaha Murat abi gibi çalabilirim demiş. 😀 😀
#KonuDışı
https://www.youtube.com/watch?v=UiG4gYJB1DA

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

https://urun.n11.com/hortum-baglantilari-ve-kelepce/16mm-delikli-damlama-sulama-boru-seti-20-25-33-40-50-cm100-mt-P456520514
80 tl
Bahçe yapacaklara, merakı olanlara batırsa da üzmeyecek bir meblağda. 🙂
Satın aldım şimdi gelince, sistemi kurunca da yorumlarımı yaparım. 🙂
#bahçe #damlasulama #bitki #bitkiseyir

16mm DELİKLİ DAMLAMA SULAMA BORU SETİ 20-25-33-40-50 cm.(100 mt.) Fiyatları...

16mm DELİKLİ DAMLAMA SULAMA BORU SETİ 20-25-33-40-50 cm.(100 mt.) en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyatlarla n11.com'da. Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın al.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nioh2de yaptığımız kızı buldum. Gerçekmiş. 😀 @ugury #nioh2

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Anahtarlık olarak değişik şeyler kullanan var mı? 🙂
Benimki böyle o siyah şey cetvel 5km ölçekli bi mesafeye kadar gösteriyor harita üzerinde. Alyan görev de görüyor bir tarafı fakat o tırtıklı kısım var çözemedim onu. 🙂 Alyan kısmıyla aynı zamanda konserve ve gazoz kapağı falan da açıyorsunuz ancak öyle kapak açmaya benim zaten açacağım var. 🙂 Bir de düdük var yanında.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 33

1700 tane vida aldım. 😀 Yazın yapacağımız projeler için yeter herhalde. 😀
#proje

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#otoseyir #kamyonseyir #pickupseyir
Adam traktör tekerleği takmış. 😀
Bir de açıklamada şu yazıyor :
"vinç bakımı yapılmıştır şanzuman ve defransiyel yağları her ay aktif olarak değiştirmektedir"
Her ay şanzıman ve diferansiyel yağını değiştiriyormuş bir de aktif olarak! 😀 Bunun pasifi nasıl oluyor acaba ? Abiyi bulup sormak lazım. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap