23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk Bayramı kutlu olsun.
Ne müthiş bir fotoğraf...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Linux VDS/VPS için kontrol paneli tavsiyesine ihtiyacım var. Bedava (ya da ucuz) olmalı. Alternatifler var fakat iyisini kötüsünü karşılaştıracak seviyede bilgi sahibi değilim, bu yüzden tecrübelerinize ihtiyaç duyuyorum. WHM ya da Plesk kadar muhteşem olmasına gerek yok, güvenlik sorunu yaratmasın ve çok karmaşık olmasın yeter.
Ayrıca VDS/VPS için de tavsiye alabilirim. 🙂
@yasinilkaya

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

@hkellecioglu mobil sitede ödeme ile ilgili bir problem var sanırım. Az önce mağaza üzerinden kod almaya çalışırken ödeme ekranında ilgili modal bir türlü açılmadı, iyzico logosu dönüp durdu. Birkaç denemeden sonra Chrome'un masaüstü site seçeneği ile halledebildim.
#Feedback

BeğenFavori PaylaşYorum yap

10 gün önce yayınladığım çekilşin sonuçları nihayet geldi. 🙂 Toplamda 5 adet 1 aylık plus abonelik hediye ediliyor, bu yüzden 81 katılımcı arasından 5 adet asil ve 5 adet yedek talihli seçildi. Asil talihlilere ulaşılamaması halinde abonelikler yedek talihlilere hediye edilecek. (Bu süre benim hediye ettiğim ilk 2 abonelik için 48 saat, diğer arkadaşlar kendileri karar verebilirler) Her kodun teslimatı ilgili kişi tarafından yapılacak, kazananlar lütfen e-posta adreslerini bu gönderinin altına bıraksınlar.

-------- Asil Talihliler --------
1. Asil (@sahin): @onikidokuz
2.Asil (@sahin): @sezers
3.Asil (@phoenixim): @oyunerbabi
4.Asil (@seckyn): @tarikkaya
5.Asil (@bezmialem): @raporsuzkral

-------- Yedek Talihliler --------
1. Yedek (@sahin): @muzenn
2.Yedek (@sahin): @tolgaaaltas
3.Yedek (@phoenixim): @ehuseyin
4.Yedek (@seckyn): @aziz
5.Yedek (@bezmialem): @holydemijohn

Çekilişin ekran kaydı:
https://drive.google.com/open?id=1Dj39TlIjLkLG5L8J0Zg8FV9cNd-x6IAS

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 18

TS Plus çekilişi bu akşam 21.30'da çekim hataları videosunun gelmesiyle sona eriyor 🙂
Bilmeyenler, görmeyenler için hatırlatmış olayım. Doğum günü şerefine 2 adet 1 aylık plus hediye etme kararı almıştım. 3 arkadaş daha katkı yaptı, toplamda 5 adet 1 aylık plus hediye ediyoruz.
Detaylar ve katılım için aşağıdaki duruma gidebilirsiniz. Bol şans 🙂
https://teknoseyir.com/durum/1044784

TeknoSeyir'in doğum günü şerefine 2 kişiye (1 @phoenixim, 1 @seckyn ve 1...

TeknoSeyir'in doğum günü şerefine 2 kişiye (1 @phoenixim, 1 @seckyn ve 1 @bezmialem 'den geldi, toplam 5) 1'er aylık TS Plus aboneliği hediye ediyorum.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Koşu sırasında nefes problemi yaşamıyorum fakat bacaklarım çok çabuk yoruluyor ve devam edemiyorum. Koşu mesafemi arttırabilmem için ne tarz egzersizler önerirsiniz?
#Koşu #Spor #sporseyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9
 • Samed @samedyavuz

  Koşu öncesi güzelce ısın,
  Gerçek manada koşmadan önce yavaş yürü sonra giderek temponu hızlandır. level level olsun yani
  Bir de spor salonuna gidiyorsan koşu bandında bol bol antreman yap..bacaklar gelişsin

 • Joe @joe

  Devam. Kasların zayıf güçlenecek

 • cicikuş nazmi @cicikus

  benimde tam tersi ya bacaklar kollar hangi sporu yapıyorsam artık devam etmek istiyor ama kalp ve nefes frenliyor devam edip zorlarsam durunca içimi bi sıkıntı basıyor direk gözler kararıyor tansiyon düşüyormuş gibi oluyor

 • Taha @ctg10

  Bacaklarının Kas kapasitesine ve D vitaminin miktarına baktırman lazım. Şimdi hayatın boyunca koşmadın ( yada çok az koştun ve yürüdün ) veya bacakları zorlamadıysan normal olabilir veya D vitaminin az olabilir. Sabah uyanmakta kalkmada ve bacaklarda zorluk hissediyorsan ve spordan sonra bacaklarında yürüyemeyecek kadar bile halsizlik varsa D vitaminine kesin baktır.

TeknoSeyir'in doğum günü şerefine 2 kişiye (1 @phoenixim, 1 @seckyn ve 1 @bezmialem 'den geldi, toplam 5) 1'er aylık TS Plus aboneliği hediye ediyorum. Katılmak için yorum yazmanız yeterli. Çekiliş yapılmadan önce aktif olmayan hesaplar listeden çıkartılacaktır.
Daha fazla kişiye ulaştırmak için paylaşabilirsiniz. Halihazırda Plus sahibi olanlardan maddi durumu yetenler de benzer çekilişler yapabilir.
Her şey #TarafsızBasın Teknoseyir 'in devamı için. 🙂
#İyikiDoğdunTeknoseyir
Çekiliş doğum günü videosunun paylaşıldığı gün yapılacak ve sonuçlar videolu olarak açıklanacaktır.
Ekleme: 1 adet Plus da @phoenixim tarafından veriliyor, dolayısıyla 3'e yükseltmiş olduk. Siz de katkı yapabilirsiniz 🙂
Ekleme 2: 1 adet Plus da @seckyn 'den geldi.
Amaç bir yandan da Plus'a teşvik etmek olduğu için maalesef mevcut aboneler çekilişe dahil edilmeyecektir 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar , uzmanlığınıza ihtiyacım var . Dedem alzheimer başlangıcı , artık cep telefonunu kullanamaz hale geldi , numaraları hatırlamıyor , rehbeden kişi seçmeyi bile unutuyor . AKıllı çocuk saatleri varmış sadece birkaç kişiyi kolayca arayabiliyormuş ve kaybolursa gps ten yerini bulabiliyormuşsunuz . Bu konuda tecrübesi olan var mı ? Bu cihazlarda hangi markayı tercih edelim , artıları eksileri nedir bu tip cihazların , teşekkürler .

BeğenFavori PaylaşYorum yap