Laravel öğreniyorum, tavsiyeleri alayım. 🙂
Daha öncesinde PHP kullanırken CodeIgniter'a başlamıştım. Muhteşem gelmişti. Şimdi Laravel'e başlayınca CodeIgniter'da neymiş diyorum. Nasıl bir şeymiş bu yahu 😀
#teknokod #php #laravel #programlama

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu kulaklığın fiyatı cimri ve akakçede 470 liralarda görünmesine rağmen burada böyle. Üstelik satıcısı da HB olunca orijinalliğinden şüphe etmedim. Gerçekten fırsat galiba. Ne dersiniz?

https://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-life-dot-2-tws-bluetooth-5-0-kulaklik-ipx5-100-saat-dinleme-suresi-siyah-a3922-p-HBV00000WC9L2

BeğenFavori PaylaşYorum yap

200 lira civarına güvenilir TWS var mı? Xiaomi'de falan var ama orijinal mi bilemedim. Tavsiyeleri bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sevgili arkadaşlar, işçi ve işverenlere rapor ile ilgili bir sorum olacak. Aşağıdaki rapordaki bitiş tarihi işe başlama tarihini mi belirtiyor yoksa işe başlama tarihi bir sonraki iş günü mü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Musk marka maske kullanan var mı? Ya da N95 filtre tavsiyesi verecek olan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 14

Telefondan hiç test yapmamışım, TürkNet ile 45ms üzeri ping, 45-80Mbit download, 7Mbit civarı upload alıyordum. Ayrıca gece 1'den sonra sürekli kesinti yaşıyordum. Bir gün sonra Netspeed ile yaptığım testler aşağıda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aile ile izlenecek film tavsiyeniz var mı? Özellikle yerli bir şeyler olursa iyi olur. Çıkış yılı falan önemli değil 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün bir çılgınlık yapıp netspeed'e başvurdum. Eğer özellikle müşteri hizmetlerinden memnun kalırsam diğer iki hattı da malum firmadan buraya taşıyacağım. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8
 • İbrahim Kubat @ibokubat

  Yaklaşık iki yıl kullanıp hiç sorun yaşamadığımı söyleyebilirim.

 • ALPOLIC_FR @alpolic_fr

  Bir kaç sefer sıkıntı oldu. Onlar da kısa sürede çözüldü, memnunuz.

 • Joe @joe

  Gecenin köründe müşteri hizmetleri sorunumu çözmüştü.

 • Enes İLHAN @enesilhan

  @sahin İnternetin nasıl oldu hocam ? Buraya yazdığınız şikayeti turknet forumunda da gördüm. Ben de yaklaşık 25 gün kullandıktan sonra internetim gitmeye başladı, dünden beri hiç giremiyorum sürekli kopuyor. Güya bölgede çalışma varmış. Ben de NetSpeed’e geçiş yapmayı düşünüyorum bakalım nasıl olacak ?

  • Şahin A.Y. @sahin

   Video olarak Adem Helvacı'nın kanalında da var. Netspeed'e başvurup Türknet'e iptal talebi oluşturduğum gün bağlantım aktifleşti. Geceleri sürekli kesinti var. Pingim de 45ms'nin altına düşmüyor. Netspeed başvurumu operatör değişikliği olarak güncelledim. Birkaç gün içinde kurtulacağım Türknetten. En azından Netspeed tarafında insanca, sözümü kesmeden dinleyen, en önemlisi istediğim zaman ulaşabildiğim müşteri temsilcileri var.

  • Enes İLHAN @enesilhan

   @sahin Birazdan bakarım Adem abinin kanalındaki video’ya. Normalde zaten aboneyim ve bildirimler geliyor anında ama internette sorun yaşadığım için görmedim sanırım. NetSpeed’e geçtikten sonra deneyimlerini blog olarak veya normal olarak anlatırsan bana ve buradaki birçok kişi için rehber olabilir hocam. Şimdiden teşekkür ederim.

Anahtarlığımı teslim aldım bugün. Harika bir işçilik. Kullanmayı düşünüyordum ama kesinlikle kıyamam. Küçük bir çerçeve yaptırmayı düşünüyorum. @asaltek hocam elinize emeğinize sağlık. Ayrıca Serhan Hepşen'in çizimleri ve etiketler de çok hoşuma gitti. Sonraki seriyi bekliyoruz sabırsızlıkla 🙂
#TSAnahtarlıkNo 337

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün sipariş tamamlandı mailim geldi. ☺️ Takip kodu oluyor muydu maillerde?

BeğenFavori PaylaşYorum yap