Bu kulaklığı alacağım, hangisi orijinal hangisi çakma anlamadım. En ucuzu, orijinali ve beyazı hangisi?

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic Kablosuz Kulaklık Özellikleri ve Fiyatlarını Karşılaştır! Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic Kablosuz Kulaklık özellikleri kullanıcı...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

#Apple #mac 'te windows klavye fare kullanan var mı? Klavyede bi sürü tuş çalışmıyor (foksiyonların çoğu gibi). fare akıcı değil. scroll, magic mouseun scrollunun fiziksel scrolla yamanmış gibi. Bunlara çözüm bilen var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#M2 li #mac ler yakında çıkıyor galiba. Peki su an #m1 mac alinir mi, ileride fiyatlar nasil olur, m2 cikinca m1 fiyatları duser mi, fikri olanlar ve #apple davranislarina hakim olanlar yardımcı olabilir mi? Benim planim 16gb ram 512 gb ssd mac mini almak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

Bu #apple for students 'ın neyi ucuz? bana herşeyi aynı gibi geldi. ne farkı var?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dandik sunta masamın ortası hafif yamulmuş, çökmüş. Üstüne cam kestirip koysam sağlamlaştırır mı? Tavsiyeniz var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni Logitech Mx518'i kullanan var mı? Mouse üzerine yorumu düşüncesi olan yazabilir mi? İnternetteki videolar yıkama yağlama şeklinde bültenimsi içerikler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

200-500 arası sade ve mümkünse büyük bir gaming mouse arıyorum. Çok oyun oynamıyorum ama hoşuma gidiyor. Tasarımı şık çok fazla ekstra tuşu olmayan bir mouse önerebilir misiniz?
Logitech G213 klavye ve 6 yıllık g300s mouse kullanıyorum şu an

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aile evine 75 mbit vdsl internet için wifi çekim gücü yüksek bi modem arıyorum. Uzun yıllar kullanılacak. Tavsiye edebileceğiniz veya kullandığınız ve memnun olduğunuz modem önerebilir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Acer E5 571g laptopumu masa altına koydum, harici monitörle kullanıyorum ve aşağı eğilmek zor oluyor. O yüzden power butonunu klavyeye atamak istiyorum. Biosta Apm configuration başlığının altından ayarlanıyor sanırım, bende de yok. Başka bir çözümü var mıdır?
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 21