Merhabalar,
Logitech faremin unifying alıcısını kaybettim. Bilindiği gibi unifying alıcılar farklı cihazlar ile eşleştirilebiliyor. Elinde mevcut faresi klavyesi bozulup kaybolup da kullanmadığınız unifying alıcı varsa benim çok işime yarayacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18
eaydogan paylaştı.

Önemli Duyuru!
Ankara Onkoloji Hastanesi'nde yatan bir arkadaşımız için acil erkek A Rh (-) donör gerekmektedir.
Yardım etmek isteyen arkadaşlar lütfen aşağıdaki numaradan iletişime geçiniz.
Muhsin (babası)
0537 664 10 98

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-hybrid-pro-hd-metal-piston-kulakici-mikrofonlu-kulaklik-p-HBV000004OBKA?magaza=MBTECH

Dün kulaklık önerisi istemiştim, bugün öneriler üzerine bu modeli araştırırken 60₺ fiyat etiketini görünce iki tane sipariş ettim. Gerçek olduğundan emin değilim fiyat gerçek olamayacak kadar düşük. Gelsin bakıp iade ederim gerekirse.

Bu modellerin sahtesi piyasada çok mu?

Xiaomi Hybrid PRO HD Metal Piston Kulakiçi Mikrofonlu Fiyatı

Xiaomi Hybrid PRO HD Metal Piston Kulakiçi Mikrofonlu en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 15

150 lira civarına kullandığınız önerebileceğiniz kablolu kulakiçi kulaklık var mı? Ses kalitesi açısından bu fiyata ne alınabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 27

Xiaomi MIUI 11 global kararları güncellemesini aldım. Epey derli toplu hoş görünüyor. Ekstra bir iki özellik dışında bir şey yok ama arka planda bir şeyler gelişmiş gibi.
Cihaz Mi Mix 2
#xiaomi #miui11

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Buji kablosu bu kadar mı fark eder 😳 bakımları aksatmamak lazım, en ufak parça en basit mekanizma bile her şeyi değiştirebiliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

40 bin liraya 2008 model Suzuki Swift 1.3 4x4 almayı düşünüyorum. Var mı itirazı olan, o paraya onu değil bunu al diyen... Araba temiz kazasız boyasız değişensiz ve 70bin km'de.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Xiaomi şarj adaptörüm bozuldu bugün, hem de en olmadık yerde. Yeni bir şarj adaptörüne ihtiyacım var, çok kaba olmamalı ve en azından Qualcomm QuickCharge 3 desteklemeli. Kaliteli bir marka olması tercihim olur. Siz ne önerirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap