Matkap bakıyordum zaten, 299₺ görünce kaptım bir tane. İhtiyacı olan varsa alabilir. #bosch

Sınırlı süreli fırsat: Bosch Professional Gsb 550 Darbeli Matkap https://www.amazon.com.tr/dp/B07J5295P3/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_dl_DW6G4W3R731ADEDRSFSP

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Millenicom kodu alabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İki doz sinovac üzerine bir doz biontech oldum az önce. Benimki kokteyl oldu, aşı karşıtlarına göre buharlaşmam gerekiyor bakalım 😅

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15

Arkadaşlar merhaba,
Deren Mavi adında dünyalar tatlısı bir kızımız var, maalesef SMA hastası. Her birimizin mümkün olduğunca yardımına ihtiyacı var. Aile her türlü yasal izni alarak yardım toplamakta. Instagram hesabından ailenin çaresizliğini, babanın yardım isterken duraksayıp yutkunuşunu görmek yürekleri yakıyor. Her birimiz bu durumda olabiliriz.
Ben ailenin dolap hesabında gelinliklerinden tut da annenin göz kalemini bile bebeğini yaşatmak umuduyla sattığını görmeye dayanamadım.
Bilgi sayfasında da her türlü bağış yolu ve hastane tarafından verilen rapor ve teklifler, valilik izni gibi bilgiler mevcut.

Sizlerin de dikkatine sunmaktan kendimi alamadım. Rica ediyorum, diliyorum ki bebeğimiz yaşar. Bu gün vereceğimiz miktarı iki ay sonra hatırlamayız belki ama bu bebeği hayatta tutabiliriz.

https://www.instagram.com/deren_mavi_yasasin/
https://taplink.cc/deren_mavi_yasasin

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Hüseyin H. @hsynn

  Ufak bir not ekleyeyim. Deren Mavi'nin babası, bölük komutanımın arkadaşı.
  Geçen komutanım bana da attı. Öğretmen arkadaşlara ilettim. Maddi durumu yerinde olan bir öğretmenimiz yüklü bir miktar yolladı. Sonra benimle iletişime geçtiler hani yanlışlıkla göndermiş olmasın, geri gönderelim yanlışsa dediler. Bunu söyleme nedenim akıllarda farklı bir soru işareti oluşmasın diye.
  Samimi ve tek dertleri evladının hayata tutunmasını sağlamak olan bir aile ve onların etrafında kenetlenen insanlar.
  Allah yardımcıları olsun. İnşallah bu evladımız sağlığına kavuşacak. Şu an %70'i toplanmış.

Arkadaşlar merhaba.
Sizce şu an iPhone 11 mi iPhone 12 mi?
Telefonum bozuldu, uzun süredir ertelediğim bu soruyu artık sormak zorundayım. Bir yandan hiç telefon almak istemiyorum ama mecbur. 4 5 yıl kullanmak istiyorum ama almışken. iPhone 11 çok mantıklı geldi ama ekranı düşündürüyor beni. iPhone 12 ise 2500 lira farka değer mi? Amoled çok güzel ama 5 yıl kullanmak isterken amoled ekranda yanma vs olur mu bilemiyorum. Siz olsanız ne yapardınız?
Bütçe pek problem değil, sorunun kaynağı bir telefona o kadar para vermeyi psikolojik olarak pek kabullenememem.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 18
 • Kesb-i @kesb-i

  Biliyorum istediğiniz veya alakalı bir mesaj değil ama ben yakında redmi note 10 pro alacağım. Yazık günah o parayı o telefona vermeye bence. Para sorun değilse tabiki en yenisi.

  • M U H A M M E D @muhammed

   Asıl xiaomi vermek yazık günah bence. iphone hem uzun ömürlü hemde satacağın zaman değerini xiaomi kadar kaybetmiyor.

  • Kesb-i @kesb-i

   @muhammed Satmayı geçtim alıp 2 yılda çöpe atsan, sonra bir tane daha alıp 2 yıl sonra çöpe atsan, sonra 1 tane daha alıp 2 yıl kullanıp satmadan çöpe atsan aynı paraya geliyor. 6 yıl güncelleme ve yeni donanım. 4000 vs 12000 olarak düşünülmüştür. Al sana uzun ömür.

   Not: Bayramda kardeşimdeki redmi note 3 pronun (evet 3) kulaklık jackını tamir edip yedeğe alıp bendeki realme 5 proyu ona vereceğim için alıyorum.

  • ozeba @ozeba

   @kesb-i 👏👏
   ama olur mu öyle şey iPhone satarken para ediyor😀😀
   Zevk için alıyorum diyene saygım sonsuz ben de zevk için LG de aldım Xiaomi de. Ama yatırım gözüyle bakılmasını yanlış olarak görüyorum telefonun. Sahilde yürürken kayalıklara düştü gitti. İster iPhone olsun ister General Mobile hepsinin değeri sıfırlanıyor. Yatırım için araba almak da aynı şekilde. Ama ilginç olan da şu. Bizim ülkemizde bu ekonomik yöntem işe yarıyor😀

  • KRAK3NN @passenoir

   @muhammed Siz Android'in 10 yıl öncesinde kalmışsınız hocam yanlış anlamayında.Alcatel gibi bir markanin cihazlari bile hala yaşıyor hala uzun ömürlülük diyorsunuz 😀

  • M U H A M M E D @muhammed

   @passenoir Xiaomi'nin Mi 6 kullandım evde duruyor Mi 9 se kullanıyorum ve Mi Pad 4 tabletini kullanıyorum. Ayrıca elimde Google Nexus 7 2012 tableti var yaşıyor ama onunkine yaşamak denirse. Kaç yıldır android ve MIUI yazilimi kadar berbat bir şey yok. Bu zamana kadar pahalı filan diye iPhone'dan uzak duruyordum ama kullanırken rezil ettikten sonra MIUI cihaz kullanmanın hiç bir manası yok.

   @kesb-i sizin hesaba aklım yetmedi. 6 yıl boyunca fiyat sabit mi kalacak 😃

  • KRAK3NN @passenoir

   @muhammed Android biraz expert seviye kullanıcılara hitap eden bir OS olduğu için iPhone kullanmaniz sizin hayriniza olmuş.

   Bende Xiaomi Mi Note 3 kullanıyorum,Lineage OS kurdum şuan değil saf android,ios gelse bu kadar akıcı ve stabil olurdu.

  • M U H A M M E D @muhammed

   @passenoir Henüz iphone geçmedim ama ilk fırsatta geçeceğim. 2011-2012 yıllarında galaxy wonder telefonuma overclock yapıyordum onlarca rom denedim. En iyisi xperia en berbatı xiaomi romları.

  • Kesb-i @kesb-i

   @muhammed Bugünün 4000 lirasına göre bir şey alınır. Kalan parayı dolar veya altın yapıp bekletebilirsiniz. Ya da bugün 1 maaş ise o gün de 1 maaş ayırırsınız. Yani sabit evet.

 • CimAdam @cimadam

  Para sorunu yoksa 12 tabii ki, sıkıntı yaratacaksa 11 hatta 6900'e düşecek diyordu bir arkadaş 1-2 post yukarda.

 • eaydogan @eaydogan

  Açıkçası telefonla çok fazla işim yok, sosyal medya bile kullanmam. Bankacılık uygulamaları, whatsapp e-posta vs... iPhone 11 128 GB siparişi verdim az önce. Uzun ömürlü olacağına inanıyorum benim için. Neden 12 almadım? Zaten bir telefon için bu paraların fazla olduğunu düşündüğüm için %35 daha fazla ödemek istemedim. Tüm yanıtlar için teşekkür ederim.

Can Akbukut ( @can ) yarın dünya evine giriyormuş, mutluluklar dileriz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7