Motorin 4.03₺ 🙄

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 12

Merhaba arkadaşlar, kış lastiği almam gerekiyor. Goodyear UltraGrip 8 Performance modelini deneyimleyeniniz var mı? 215/50/R17 ölçülerinde 1000 lira civarınnda farklı tavsiyeniz var mı? Bir de lastikcim.com.tr sitesi ile problem yaşayan oldu mu?

https://www.lastikcim.com.tr/goodyear-ultragrip-8-performance-215-50-r17-95v-xl/

#OtoSeyir #Goodyear #KışLastikleri

Goodyear UltraGrip 8 Performance 215/50R17 95V XL M+S 3PMSF FP

Goodyear UltraGrip 8 Performance 215/50R17 95V XL M+S 3PMSF FP
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 28

Merhaba arkadaşlar, öncelikle Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun!

Evimize bir süpürge alma sürecindeyiz. Eşim ve ben alerjik bünyelere sahibiz ve biraz da titiziz. Bu yüzden herhangi bir süpürge almak yerine filtreleri kaliteli, çalışırken toz çıkarmayan ve emiş gücü yüksek ve temizlerken de toz ile temas etmeyeceğim bir süpürge arıyorum. Şimdilik kablosuz dik süpürge vs düşünmüyorum ileride bir robot süpürge düşünülebilir. Sizlerin de tavsilerinizi almak istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Matkap bakıyordum zaten, 299₺ görünce kaptım bir tane. İhtiyacı olan varsa alabilir. #bosch

Sınırlı süreli fırsat: Bosch Professional Gsb 550 Darbeli Matkap https://www.amazon.com.tr/dp/B07J5295P3/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_dl_DW6G4W3R731ADEDRSFSP

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Millenicom kodu alabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İki doz sinovac üzerine bir doz biontech oldum az önce. Benimki kokteyl oldu, aşı karşıtlarına göre buharlaşmam gerekiyor bakalım 😅

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

Arkadaşlar merhaba,
Deren Mavi adında dünyalar tatlısı bir kızımız var, maalesef SMA hastası. Her birimizin mümkün olduğunca yardımına ihtiyacı var. Aile her türlü yasal izni alarak yardım toplamakta. Instagram hesabından ailenin çaresizliğini, babanın yardım isterken duraksayıp yutkunuşunu görmek yürekleri yakıyor. Her birimiz bu durumda olabiliriz.
Ben ailenin dolap hesabında gelinliklerinden tut da annenin göz kalemini bile bebeğini yaşatmak umuduyla sattığını görmeye dayanamadım.
Bilgi sayfasında da her türlü bağış yolu ve hastane tarafından verilen rapor ve teklifler, valilik izni gibi bilgiler mevcut.

Sizlerin de dikkatine sunmaktan kendimi alamadım. Rica ediyorum, diliyorum ki bebeğimiz yaşar. Bu gün vereceğimiz miktarı iki ay sonra hatırlamayız belki ama bu bebeği hayatta tutabiliriz.

https://www.instagram.com/deren_mavi_yasasin/
https://taplink.cc/deren_mavi_yasasin

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Hüseyin H. @hsynn

    Ufak bir not ekleyeyim. Deren Mavi'nin babası, bölük komutanımın arkadaşı.
    Geçen komutanım bana da attı. Öğretmen arkadaşlara ilettim. Maddi durumu yerinde olan bir öğretmenimiz yüklü bir miktar yolladı. Sonra benimle iletişime geçtiler hani yanlışlıkla göndermiş olmasın, geri gönderelim yanlışsa dediler. Bunu söyleme nedenim akıllarda farklı bir soru işareti oluşmasın diye.
    Samimi ve tek dertleri evladının hayata tutunmasını sağlamak olan bir aile ve onların etrafında kenetlenen insanlar.
    Allah yardımcıları olsun. İnşallah bu evladımız sağlığına kavuşacak. Şu an %70'i toplanmış.