Xiaomi MIUI 11 global kararları güncellemesini aldım. Epey derli toplu hoş görünüyor. Ekstra bir iki özellik dışında bir şey yok ama arka planda bir şeyler gelişmiş gibi.
Cihaz Mi Mix 2
#xiaomi #miui11

BeğenFavori PaylaşYorum yap

100km/7.7litre otogaz tüketimi sizce nasıl? (Adana-Ankara arası)
Ortalama hız 110km/s (@ 3500 devir/dakika), araç 98 model Opel Corsa 1.4 16 valf 1300kg toplam ağırlık.
#OtoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 15

Buji kablosu bu kadar mı fark eder 😳 bakımları aksatmamak lazım, en ufak parça en basit mekanizma bile her şeyi değiştirebiliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

40 bin liraya 2008 model Suzuki Swift 1.3 4x4 almayı düşünüyorum. Var mı itirazı olan, o paraya onu değil bunu al diyen... Araba temiz kazasız boyasız değişensiz ve 70bin km'de.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Xiaomi şarj adaptörüm bozuldu bugün, hem de en olmadık yerde. Yeni bir şarj adaptörüne ihtiyacım var, çok kaba olmamalı ve en azından Qualcomm QuickCharge 3 desteklemeli. Kaliteli bir marka olması tercihim olur. Siz ne önerirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Satılık Analog Fotoğraf Makinesi ve Lensler

1- Mamiya/Sekor 500TL M42 fotoğraf makinesi - 150₺
Kozmetik olarak kılcal çizikleri olup, ciddi bir kozmetik kusuru yoktur. Mekanik olarak tamamen sorunsuz olup tüm fonksiyonları çalışmaktadır. Pozometre durumu bilinmiyor.

2- *SATILMIŞTIR* Asahi Takumar SMC 50mm f1.4 M42 lens - 600₺
Süper Multi Coated versiyondur. Sorunsuz ve kusursuz bir lenstir. Hiçbir problemi yoktur. Arka kapak ve UV filtre dahildir.

3- Kenlock 200mm f4.5 M42 lens - 100₺
Sorunsuzdur. Ön arka kapakları ve UV filtre dahildir.

#Satılık #ikinciel #AnalogFotoğrafcılık

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

https://kadimhukuk.com.tr/makale/kyk-bursunun-krediye-donusturulmesi-hakkinda-iptali-karari/

Tam olarak burada anlatıldığı gibi bildirilmeden krediye çevrilmiş burstan dolayı GİB'de görülen borcum var. Emsal karar göstererek dava açma süreçleri nasıl oluyor? Bu şekilde dava açsam kazanamama ihtimali var mı? Avukat tutmak şart mı avukatın becerisi ne derece önemli?

Kyk Bursunun Krediye Dönüştürülmesi Hakkında İptali Kararı - Kadim Hukuk...

Kyk Bursunun Krediye Dönüştürülmesi Hakkında İptali Kararı                 T.C.              İSTANBUL      6.İDARE MAHKEMESİ ESAS NO                         ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Fatih @fatihy

  Bildirilmesi ne kadar şart emin değilim.

  Alttan kalan ders sayısını kendin biliyorsundur. 2-3 tane ders kaldı mi burs iptal oluyor. Yurttan atıldığın zaman burs iptal. İptal olma şartları sayfasında yazıyor.

 • prometrik @prometrik

  Kyk alırken imzaladığınız sözleşmeyi incelemniz gerekli ilk başta. Normalde bildirilir bu tür değişiklikler. Ancak belirli koşullar burstan krediye geçeceğini sözleşmede açık açık yazmış durumdalar. Öyle bir durumda eliniz zayıf olur malesef. Mesela; başka bir yerden burs alırsan, Akdemik başarı (var mıydı hnet hatırlamıyorum), Durumun değişir ve haber vermezsen...vb. durumlarda bursu krediye çevirebilir ve hatta onlar dava açabilir. Örnek olarak beyan edilen aile geliri, bursu aldıktan sonra arttıysa bildirmeniz gerekirdi.

 • Selman S. @sailormoon31

  Avukat arkadaşlar net bir cevap verir ancak bu gösterdiğiniz örnek gerçekse zaten Vergi dairesi şimdiye kadar bir üst mahkemeye gidip bu kararın iptali için dava açmıştır her halde oradan da karar onanirsa emsal olabilir.

Yarın sinemaya gideceğim epeydir gitmiyorum. Joker var malum, baktım bir de İkizler Projesi gelmiş, Will Smith oynuyor. Hangisine gideyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 14

Geçen gündemde bahsedilen sivrisinek deneyi başarısız olmuş.

https://popsci.com.tr/uremeyi-durdurmasi-icin-genleri-degistirilen-sivrisineklerin-deneyi-geri-tepti/

#BilimGündemineMalzeme @hkellecioglu

Üremeyi Durdurması İçin Genleri Değiştirilen Sivrisineklerin Deneyi Geri...

DAN ROBITZSKI Görünüşte plan basitti: Sivrisineklerin genleri değiştirilecek ve bu sayede soyları hemen yok olacak; bu sivrisinekler doğada hastalık yayan sivrisineklerle karışacak ve...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7