Turkcell hesabıma giremiyorum, hesap bulunamadı şeklinde uyarı mesajı veriyor. Benzer problem yaşayan var mı şu an? Genel bir problem mi acaba yoksa bende mi bir sıkıntı var?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
eaydogan paylaştı.

Sitede free vpn verdiğini iddia eden kim olduğu belirsiz biri var bu paylaşımı ilk yaptığında hepsi daha bugün açılmış 5-6 hesaptan "offf harika" tarzı yorumlar yapılmıştı. Birisi de bunu fark edip uyardığında hemen o kişinin yorumuyla birlikte 5-6 hesaptan yapılan yorumlar uçmuş sadece @oglusumben'e verilen cevap kalmış o hesaplardan biriyle yapılan. Ardından ben de uyarı niyetine yorumda bulundum ve anında benim de yorumumu uçurdu. Trojan virüs mürüs bişeyler olmasa bile birşeyler dönüyor orası kesin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14

Cep telefonu ihtiyacı olan hemen alsın mı? ÖTV zammı ne zaman yansır fiyatlara? Redmi Note 7 alacağız arkadaşa, 1849₺ şu an Migros'ta, 1 yıllık ekran kaskosu ile... Almak mı beklemek mi mantıklı olur acaba?
#ceptelefonutavsiyesi #redminote7 @umtk

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

Daha önce de belirtmiştim, şu Android'in NTFS desteklememesine gerçekten sinir oluyorum. Stock romlar desteklemiyor. Bir diğer garip durum da, snapseed uygulaması lineage kullanırken raw fotoğraflarımı açıp düzenliyor ama stock rom kullanırken raw desteği çalışmıyor. Neden bu cihazların imkanları çok genişken böyle topal bırakılıyorlar ki 😠

BeğenFavori PaylaşYorum yap