Bu hotspot kullanımının ücretli olmaması için change.org'dan bir imza kampanyası düzenlesek nasıl olur? Bu konuda şimdi sesimizi çıkartmazsak ileride çok geç olabilir. Hiç gelmeden bu karardan vazgeçirmek en iyisi olacak sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Cam boyama ile uğraşıyordum, birden fanus elimde patladı. Nasıl kırıldı diye anlamaya çalışırken birden kan oldu her yer, ilk anda hissetmedim ama şimdi sızlamaya başladı. İki dikiş de cabası. Siz siz olun çok dikkat edin, önce her ne yapıyorsanız riskleri düşünüp önlem alın. İyi geceler TS sakinleri 😲

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elimde çok sevdiğim bir telsizime ait batarya var. İçindeki hücreler ölmüş. İki adet 18500 tipi pil bulunuyor içinde. Tabi ki değiştirmek istiyorum ama bu plastiği nasıl sökerim zarar vermeden bilemiyorum. Bu bataryayı plastikleri kırıp dökmeden nasıl sökebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İki adet kış lastiğim var, bölgede sadece yağmur var genellikle, karlı hava ihtimali epey düşük çok nadir. Aracım önden tahrikli. İki kış lastiğimi öne mı takmam uygun olur yoksa arkaya mı?

#otoseyir #KışLastikleri

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 25

LineageOs ve benzerleri android sistemler NTFS desteklerken neden üreticilerin sunduğu stock romlarda NTFS desteklenmiyor ki? Bunun önünde bir engel mi var LineageOs'de varken ve gayet güzel çalışırken?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#satılık #ikinciel

Canon EOS 100D body ve Canon EF-s 24mm f:2.8 STM lens satılıktır. Standart taşıma çantası ve 8GB wi-fi özellikli SD kart ile gönderilecektir. Kutuları, tüm kutu içeriği, aksesuarları ve faturaları ile gönderilecektir. Gövdenin garantisi bitmiştir. Lensin ise 1 yıl kadar garantisi devam etmektedir. Hiçbir fonksiyonel ve kozmetik kusuru yoktur. Shutter en fazla 3k civarı olmalı.

Fiyat: 1600₺ TS için pazarlıksız son fiyatıdır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elimde 0.9 mm kalınlığında 2cm x 2cm ölçülerinde gümüş plaka var. Bunun üzerinde kesim yapmak istiyorum, bir tasarımım var ama lazer ile kesemedim. Üzerinde iz bile bırakamadım. Ne ile şekillendirebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

🤔 haydi çözelim

BeğenFavori PaylaşYorum yap
eaydogan paylaştı.

Şimdi aldığım mail;
"e-Devlet Kapısı üzerinden veya “Kütüphanem Cepte” mobil uygulaması aracılığıyla e-Devlet portalına bağlanarak, istediğiniz Halk Kütüphanesine “e-Üyelik” yapabilir, anında “e-kitaplara” erişebilir, katalog taraması yapabilir, ödünç aldığınız kitapların süresini uzatabilir, üyelik bilgilerinizi güncelleyebilir, kayıt yaptırdığınız Halk Kütüphanesini değiştirebilir ve bütün Halk Kütüphanelerinin hizmet bilgilerine erişebilirsiniz.

Halk Kütüphanesine “e-Üyelik” yapmak ve Halk Kütüphanesi Hizmetlerinden faydalanabilmek için tıklayınız."
Maildeki link
https://www.turkiye.gov.tr/kultur-ve-turizm-kutuphane-uyelik-bilgi-guncelleme
#edevlet #ekitap

BeğenFavori PaylaşYorum yap