huseyin/azuren paylaştı.

Aramızdan genç yaşta ayrılan yazar Ayşe Aral'ın Hürriyet gazetesinde 2015 yılında CEYD-A hakkında yazdıkları. Rahmetle anıyoruz.
>>...Bak Siri sen bizim memlekette iki güne kalmaz siliniriz var ya. Ceyda bile senden fazla iş yapar ya.... Ceyda da başka bir programmış. Onu da asistanım Aslı’dan öğrendim. Ama Türk lokumu.... Tabi iPhone, Android biraz farklı. Ceyda’yı Android’e yükleyebiliyorsun. O kadar da anlamam.
Allahtan iki telefonum var Android’e de Ceyda’yı yükledim. Ceyda sıcak biri. En azından Türkçe konuşuyor. Ona da Siri tarzı sorular sordum. Dedim ki bu da öfleyecek boğulacak başaramayacak!
Yahu var ya şu hayatta Türkler kadar kendini aşmış bir millet ne gelecek ne de geçecek!
Pilav tarifi mi vermedi, bıraktığım sevgilim için üzülme mi demedi, anamı ara dedim öğlen kırdım O’nu aradı, bizi birleştirdi, eve geldiğinde çay demle mi demedi… Ulen ne varsa yine biz de var yine azizim........

https://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/ayse-aral-kelebek/gulse-samantha-siri-ceyda-28750459
#ceydasistan #digitalassistant #sanalasistan #chatbotdevelopment #YapayZeka

Gülse, Samantha , Siri, Ceyda...

Dört kadın bunlar. Aralarında tek ele geleni canlı canlı tutulanabileni Gülse (Birsel).
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günaydın arkadaşlar sizlerden ricam arkadaşın oğlana bir laptop bakıyoruz.Bilginiz dahilinde güzel bir alet önerebilirmisiniz.Eba ya girilecek ve Pubg filan oynatsın istiyor.
Limit 8k olacak.Teşekkürler.
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
huseyin/azuren paylaştı.

#covid

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Print My Job Anyway @type_writer

  Kendi yorumumu yazmayayım. Toplumdan linç yemek istemiyorum.

 • erdem @ec

  çok acı bir durum ve insanlar şahit olmadıkca akılları başlarına gelmiyor. babam 2 yıl önce sigaraya bağlı mide kanserinden vefat etti. yakından şahit olan yakın akrabalarımızdan bir kaçı sigarayı bıraktı. insanoğlu gerçekten çok garip görmediği ve sahit olmadığı şeylere inanmakta bir hayli güçlük çekmekte. halbuki yıllardır süregelen örnekler mevcut.

 • Pickle Rick @picklerick

  Ölüm çok hassas bir konu ama sağlıkçıların bunu kullanarak ajitasyon yapması kadar değil. Yoksa herkes zaten yapması gerektiği işi yazarak prim kassa bu işin sonu gelmez.

  Bu tür twit akışlarını ve bende bir hikaye patlatmalıyım yarışını sağlıklı bulmuyorum. Maalesef sağlıkçılar arasında yoğun olarak kullanılıyor bu. Uzağa gitmeye gerek yok aslında anlamak için.

  Not: bir sağlıkçı

 • ersoy @ersoy

  Ben de ikinci sağlıkçıya katılıyorum. Daha bugün virüs yalan diyen bir arkadaşla tartıştım. Arkadaşımın öldüğünü, kardeşimin doktor eşinin ölümden döndüğünü anlatınca şaşırdı, kaç ay olmuş, hala durumu ldrak edemeyen kişiler var.

huseyin/azuren paylaştı.

CEYD-A için bu yorumları almak çok güzel.
Son 24 saatte bana ulaşan bu yorumlar gelişimin devamı için en önemli desteklerden.
Teşekkür ederim.

Google Play Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cenker.yardimci.app&hl=tr
Yorumda Geçen Söyleşi Linki: https://web.ceyd-a.com/2020/09/ceyd-a-kobilerin-kocu-finans-doktoru-programinda/

#ceydasistan #virtualassistant #digitalassistant #ai

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım
Merhaba
Oğlumun bilgisayarında olan roblox u kaldırdım.Kasıyor açılmıyor dedi bende kaldırdım ama 1 haftadır kuramıyorum.Kurulumda hata veriyor.Daha sonra kendi bilgisayarımda olan online oyun wow da aynı şeyi yapmaya başladı.Battle.net in applikasyonunu kaldıdırdım.
Şu an bende kuramıyorum.2 farklı bilgisayarda 2 farklı online oyun.Sıkıntıyı çözemedim.Modem reset, dns değiştirme vs yaptım.
sanırım Netspeed olan internetim den kaynaklı sanırım bu sorunlar.
Abone hizmetlerini arıyorum.Açan yok.Online işlem merkezine de yazdım cevap yazılmamış online işlem merkezi başka işlem de yaptırmıyor.Ne yapabilirim bilmiyorum.
Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12
huseyin/azuren paylaştı.

Tamamen ücretsiz ve gönüllülük üzerine kurulmuş bir rehberlik sitesi: Nar Tanesi http://www.nar-tanesi.org

Bilişim eğitimi ve kariyer gelişimi ile ilgili sorularınız ne kadar karmaşık olursa olsun, ilerlemeniz için gereken yanıtları sunma yetenek ve deneyimlerine sahibiz.

Hedefimiz 2020 sonuna kadar 1,000 danışan. Gittikçe büyüyen rehber havuzumuzla gençlere hizmet amacındayız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=Lw_RmvWQSnY
Ne yaşamışız biz zamanında ya.

2000'lerin Ezbere Bilinen 35 Reklamı

reklamları, reklamlar civciv, reklamlar dalin reklamı, reklamlar domates, reklamlar en güzel, reklamlar eti, reklamlar fairy, karisik reklamlar hepsi, azeri ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Rus İnternet Devi Yandex, Michigan'da Sürücüsüz Araç Testlerine Başladı...

Rus firma Yandex, otonom araçlarını ABD'nin Michigan eyaletinde sürücüsüz olarak test etmeye başladı! Firmanın yayınladığı test videosu ise dikkat çekti
BeğenFavori PaylaşYorum yap