Herkeşe benden çay. Şakir'e yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yaz gecelerinin kafa ütüleyeni bu arkadaşmış. 😀

https://www.youtube.com/watch?v=hBc3jlsJPz0

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Netflix altyazıda dil önerisini anladığım kadarıyla konuma dayalı yapıyor. Şuan baktım Ukraynaca altyazı ve dublaj seçeneği gelmiş. Demek ki ülkemize çok sayıda Ukrayna vatandaşı geldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=aToWjL9s7m0

#Xiaomi bu telefonda çerçeve olayını bitirmişti. 2017'de yurtdışı cihaz almıştım her elimde gören "bi bakabilir miyim" deyip kurcalamak istiyordu. 😀 O zamanlar Xiaomi markası ülkede pek duyulmadığı için markasını söyleyince ardından hangi ülkenin malı sorusu geliyordu. Çin malı deyince burun kıvırıyorlardı. 😀 Şuan burun kıvıranların elinde hep Xiaomi, Oppo vs var.

Xiaomi Mi Mix İncelemesi | Rüya Telefon Testte

Tasarımıyla herkesi büyüleyen Xiaomi'nin hayalleri gerçeğe taşıdığı çerçevesiz telefonu Xiaomi Mi Mix test masamızda. Bu olağan dışı telefon almaya değer mi?...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://youtu.be/tDjURJWg40o

Opel’in şoförünün kadın olduğuna eminim ama ispatlayamam.

OTOPARK CIKIS KAZA ANI

İSTANBUL TRAFİK KAZASI
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=ZK9Cs7Q3_OE

Şimdi scooterın parasını kiralayan mı ödeyecek ? Çünkü bu tarz firmaların sözleşmelerinde "scooter zarar görürse kiralayan sorumludur" maddesi var.

İstanbul'da Bir Genç Elektrikli Scooter Kullanırken Elektrikli Scooter Aniden...

İstanbul'da Bir Genç Elektrikli Scooter Kullanırken Elektrikli Scooter Aniden Patladı! İşte Detaylar,Elektrikli Scooter Neden Patlar? İşte Detaylar
BeğenFavori PaylaşYorum yap