https://twitter.com/StormchaserUKEU/status/1306882041443749890?s=19
Türkiye'ye gelme ihtimali de vardı ama yönünü Yunanistan'a çevirdi. Ekonomik olarak da korkunç zarar verirdi Ege kıyılarına. Orada da vurduğu yerleri mahvetti. Üzücü.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu nedir yahu? Fiyat mı yanlış giriliyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kedim dün gece eve gelmedi. 3 sene sonra ilk kez bir gece gelmedi.😂 Kısır değilken çapkınlık zamanı 3-4 gün gelmediği oluyordu. Dün gece sanırım burnunu sokacak bir yer bulmuş. Neyse ki silince çıktı.😂 Herkese günaydın, iyi günler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bundan bir önceki telefonun Galaxy j7 2015'di. Bataryası çıkabilir tarzda idi. Bozulmuştu atmıştım 1.5 sene önce. Akşam akşam esti bir yerden evde sosyal medyaya bakarım (TS,twitter vs.) ana telefonumun şarjı azalmaz diye gittim deji batarya aldım 85 Tl'ye. 😂 İyi mi yaptım dersiniz?😅

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türk Telekom ile sözleşmemim bitmesine 40 gün kaldı. 15 GB için 49 TL istiyordu daha dün. Bugün bu teklif geldi. Geçen hafta müşteri hizmetlerini aradığım da bitime yaklaşınca daha uygun fırsatlar çıkabilir demişti. Haklıymış. Bu arada 38 TL olan ilk 3 ay öyle sonra 9 ay 42 TL. Diğeri sabit 24 ay 45 TL. 2 sene yapıp uğraşmasam mı acaba? Seneye yine fiyat artacak 1 sene yaparsam.
(Mevcut olarak 12 GB 1000 dk için 41 TL ödüyorum.)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

🤦🏻‍♂️

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Faturaları titizlikle geldiği anda ödüyorum. 😀 Geçen bir kampanya için internet faturasına otomatik ödeme talimatı verdim. Bugün son günü ödemenin. Son gün ödediğini biliyorum ama genelde herhangi bir saat var mı otomatik ödemenin çekildiği. Bir sürpriz ile karşılaşmamak adına soruyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 14

Trendyol'da Sennheiser marka kulakiçi kulaklarda ciddi indirimler var. İhtiyacı olan varsa bakabilir. Gece de bir arkadaş paylaşmış, görmeyen olmuştur belki.
https://m.trendyol.com/kulakici-kulaklik/sennheiser

BeğenFavori PaylaşYorum yap

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN AÇIKLADI
"Toplu taşımada ayakta yolcu alınmasına kesinlikle izin verilmeyecek" https://t.co/6nsdVGZvsW https://t.co/ota9Yojmn5
Bakalım nasıl uygulanmayacak.

SON DAKİKA HABERİ: Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yapıyor

SON DAKİKA HABERİ: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sona erdi. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki toplantı, 4 saat 10...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 14