Tt kullanıyorum mobil tarafında. 12 Gb 1000 dk 1000 sms'e 36 Tl ödüyorum. 1 ay sonra sözleşme bitiyor. Biraz önce aradılar aynı kampanyayı 41 Tl' ye 12 ay sundular. Kabul ettim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=ZG7MUxPhb6g
Ne zaman izlesem gülüyorum. 😀

Turkcell Tv+ tanıtırken yanlışıkla film alan Tv görevlisi

➞ Video bana ait değildir. superonlinefail,turkcelltv+
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#LaCasaDaPapel 3. sezon geldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir tek burası kaldı. Hatta o da kalmadı sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://twitter.com/kacsaatolduson/status/1151261989949325318?s=20
Adam durmadan kapıyı açıyor suçlu. Hayatını kaybeden kız da durmadan iniyor. Adam kapıyı açmasa tabii ki inemez. Şoför tutuklanmış zaten. Çok basit 2 saniyelik bir şeyden biri hayatını kaybetti diğerinin de hayatı kaydı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 29
 • Hamdi @hamdi

  Ben burda hatayı sürücüde görüyorum. Neden derseniz benzeri benimde başıma geldi. Şerefsiz kapıyı açtı, yavaşladı biraz ama durmadı. Çok hafif bir şekilde hareket ediyordu, bende iniyim bari dedim. Adımımı atmamla yuvarlanmam bir olmuştu. Fizik kuralları gereği hareket eden bir araçtan dikine inmek isteyince insanın dengesi şaşıyor. Yıllar önce bunu yaşadım ve o zamandan beri çok dikkat ederim. Siz siz olun tamamen durmadan inmeyin.

  Kıza yazık olmuş. Keşke dikkat etseydi. Bu minibüs sorunu her şehirde var maalesef. Ankara'da da farksız değil. Bence tamamen kaldırılmalı. Adamların kimseye saygısı yok.

 • patpat @pathologic

  Kızın yanında oturan erkek taciz ediyor kız o yüzden hızlıca kaçmak için düşünmeden iniyor.

 • protego @protego

  Acele etme diyor bir de ya. Ulan sen niye acele ediyosun durrmadan 30 saniye önce kapıyı açıyorsun? Kızın da kafası doluydu heralde dikkatsizliğine geldi, belki hemen duracağını düşündü... Yazık, erken açılan bir kapı yüzünden bir hayat gitmiş...

 • güray @guray1955

  Minibüs şöförlerinin kapıyı açıp sürmeye devam etmesi benim ve farklı bir zamanda ablamında başına gelmişti, bana çok bişey olmadı ama ablamın dizinde ufak yaralanmalar olmuştu. Başka kimsenin başına gelmedi mi bilmiyorum ama bu hareketin yaygın olduğu düşüncesindeyim. Ve o an fark edemiyorsunuz gözünüzde çok yavaş gidiyomuş hissiyatı oluşuyor ve psikolojik bir baskı olur açıkcası yolculara

Selamlar. 4 aydır gayet memnun ve sorunsuz bir şekilde Zenfone Max Pro M1 kullanıyorum. Sadece ufak bir sorunum var. Telefonun bluetooth özelliğini açınca üst ekranda gözükmüyor. Sadece arabaya müzik dinlemek için bağlayınca çıkıyor. Örneğim Mi band kullanıyorum ve sorunsuz bir şekilde bağlantı sağlıyor ama açık işareti çıkmıyor. Ara sıra açık unutuyorum o sebeple. Benim için ne kadar ufak bir problem olsa da. Belki bir fikri olan vardır dedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gece yarısından sonra motorine 15 kuruş,
benzine 11 kuruş zam geliyor. #Zamdeğilzamcık
Not: Hep 50 TL'lik alanlar etkilenmeyecek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Güzel indirim. Düşünen varsa kaçırmasın derim. #teknosa #şokindirim

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Açalım bakalım.😄 #XiaomiMiBand4

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11

2 buçuk senelik Mi band 2 deneyimi sonrası 3'ü atlayıp 4'e geçiş yapıyorum. Daha modern bir tasarım,renkli ekran ve artık mi band 2'nin soluk ekranı bu kararda önemli etkenlerdi. #XiaomiMiBand4

BeğenFavori PaylaşYorum yap