Civilization 6'ya yeni ek paketle birlikte Osmanlı eklenecekmiş:
#Oyun #CivilizationVI

https://www.youtube.com/watch?v=fO-arq7h16E

Civilization VI: Gathering Storm - First Look: Ottomans

Get a first look at the Ottoman civilization and its leader, Suleiman, one of nine new leaders in the Civilization VI: Gathering Storm expansion. SUBSCRIBE f...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elder Scrolls Online'ın yeni genişleme paketi duyuruldu. Bu sefer Elsweyr'e gidecekmişiz.

https://elderscrollsturk.com/forum/elder-scrolls-haberleri/elder-scrolls-online-elsweyr-ve-2019/

The Elder Scrolls Online: Elsweyr – Cinematic Announce Trailer

Dragons return to Tamriel in The Elder Scrolls Online: Elsweyr, part of the Season of the Dragon year-long adventure! Explore sun-blessed savannahs and canyo...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Skyrim'den birkaç ekran görüntüsü.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Titanfall 2'de ps4 üzerinden bugün ilk defa iki kişi oyuna girmeyi denedik ama "invite friends" diyerek grup kurmaya çalışınca "group has been disbanded" diyerek hata veriyor ve ana menüye atıyor. Network kurup oyuna onun üzerinden girmeye çalışınca da oyunu aratan kişi maça giriyor ama diğer kişi menüde kalıyor. Bu sorunla daha önce karşılaşıp da çözebilen oldu mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Witcher 3'den birkaç ekran görüntüsü.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Dün yapılan duyuru Fallout 76 çıktı. #Fallout #Fallout76

https://www.youtube.com/watch?v=-ye84Zrqndo

Fallout 76 – Official Teaser Trailer

Watch the official teaser trailer for Fallout 76 from award-winning creators Bethesda Game Studios. https://beth.games/fallout76 See more during this year’s ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Firefox 59.0.1 güncellemesinden sonra ekranda arada bir sus işareti yapan adam sembolü çıkıyor. Bu niye çıkıyor? Güncelleme notlarına baktım ama bir şey göremedim bununla ilgili.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • bosu @bosu

  neler neler denedim o adamı bir türlü çıkartamadım, sizde nasıl çıktı ?

  Ama günümüzde herşey artık daha tehlikeli bir boyuta doğru gidiyor, az önce bende de ateşli tilkinin güncellenmesi ile birlikte şunu eşitleyin bunu yedekleyin, yok heryer de kullanın gibi çocuk kandırmacaları ile karşıma onlarca (beyin) etkileyici içerik çıktı.

  Evet ateşli tilki bile artık (bir süredir) "eşitleme" adı altında bütün kaydedilmiş parolarımızı, yer imlerimizi herşeyimizi her yerde kullanma adı altında "yedeklemeye" yöneltmeye çalışıyor.

  Bu aslında yeni birşey değil ama aman aman eksik olsun, ben kendi hafıza kartlarımda kompak disklerimin içerisinde saklarım saklayacaklarım için bulut adı altında bir servera ihtiyacım yok ki.

  Beyler siz siz olun kişisel güvenliğe önem veriyorsanız özellikle "BULUT" ve "EŞİTLEME" adı altındaki ücretli yada ücretsiz hizmetlerden uzak durun.

  Gerekirse önemli verilerinizi küçük bir mikro sd kart içerisine atın sonrada onu ayakkabınızın taban kısmına ne biliyim evin çatısına, hatta akvaryumun içerisine saklayın ama sync ve cloud olaylarının yanına bile yaklaşmayın.