qBittorent'in arama fonksiyonu artık çalışmıyor mu? Ne aratırsam aratayım bir tane bile sonuç bulamıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İkinci voxel art denemem. Bu sefer Morrowind, Vivec City.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elimde 22 yıllık bir laptop var. İlk açılışta fanı kısa süreliğine son sürat dönüyor ama sonra duruyor ve işlemciye ne kadar yük binerse binsin bir daha dönmüyor, öyle olunca da bayağı ısınıyor. Sebebi ne olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İlk voxel art denemem. Evin dizaynını Baldur's Gate 2'den çaldım 😀 Program olarak MagicaVoxel kullandım. Kullanması bayağı basit bir programmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gran Turismo Sport'un scapes modunda çektiğim birkaç fotoğraf. Hepsi 4k normalde ama upload ederken site sıkıştırıyor mu bilmiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Fotoğraçılıkla ilgili bir sorum var. Manzara fotoğraflarını geniş diyaframla (f/3,5 gibi) çekmek mümkün müdür? Normalde bütün fotoğrafın eşit netlikte olması için dar diyafram kullanmak gerekiyor ama giren ışık azaldığından bu sefer de pozlama süresini arttırmak gerekiyor ki, bu da tripotsuz sıkıntı yaratabiliyor. Eğer çerçeveye giren yakında bir nesne yoksa, pozlamayı kısa tutmak için geniş diyafram kullanamaz mıyız? Her şekilde ilerisi bulanık mı çıkar? Şu an elimde dijital bir kamera yok, o yüzden deneyerek test edemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12

500 lira altına kablolu kulak üstü kulaklık önerilerine açığım. Bendeki kulaklığın sağ tarafı artık çalışmadığından yeni bir tane arıyorum. Sennheiser hd 300 ve Akg k52 fena değil gibi bu fiyat aralığı için ama başka marka da olabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap