Gran Turismo Sport'un scapes modunda çektiğim birkaç fotoğraf. Hepsi 4k normalde ama upload ederken site sıkıştırıyor mu bilmiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Fotoğraçılıkla ilgili bir sorum var. Manzara fotoğraflarını geniş diyaframla (f/3,5 gibi) çekmek mümkün müdür? Normalde bütün fotoğrafın eşit netlikte olması için dar diyafram kullanmak gerekiyor ama giren ışık azaldığından bu sefer de pozlama süresini arttırmak gerekiyor ki, bu da tripotsuz sıkıntı yaratabiliyor. Eğer çerçeveye giren yakında bir nesne yoksa, pozlamayı kısa tutmak için geniş diyafram kullanamaz mıyız? Her şekilde ilerisi bulanık mı çıkar? Şu an elimde dijital bir kamera yok, o yüzden deneyerek test edemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12

500 lira altına kablolu kulak üstü kulaklık önerilerine açığım. Bendeki kulaklığın sağ tarafı artık çalışmadığından yeni bir tane arıyorum. Sennheiser hd 300 ve Akg k52 fena değil gibi bu fiyat aralığı için ama başka marka da olabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Netflix'ten bir şeyler oynatmaya çalışıp da hata alıyorsanız, şu anda sunucuları dünya genelinde çökmüş durumda. Sitesinde de arıza var yazıyor: https://help.netflix.com/tr/is-netflix-down

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün psn'den bir şey satın alabilen oldu mu? Hem konsoldan, hem mobil uygulamadan, hem de masaüstündeki sitesinden satın almaya çalıştım ama olmuyor. Konsolda hata veriyor, diğer ikisinde de sipariş ver ve öde deyince tepki vermiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yaklaşık 3 senedir üzerinde çalıştığım çeviriyi bitirdim. Denemek isterseniz, buradan indirebilirsiniz. Ek paketler henüz çevrilmedi, sadece ana oyun için.

https://www.nexusmods.com/morrowind/mods/49502?tab=files

The Elder Scrols III Morrowind Turkce Yama

Morrowind'in Türkçe çevirisidir.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Düz ps4 ve xbox one'da oyun baya sorunlu gözüküyor.

https://youtu.be/yvtPgetQ0VI

Cyberpunk 2077 Comparison - Xbox Series X vs. Xbox Series S vs. Xbox One S vs....

If you enjoyed this video don't forget to like and subscribe to the channel! Also comment down below some of your thoughts.Subscribe for more previews, inter...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Skywind'in yeni oynanış vidosu. Türkçe alt yazılı.

https://www.youtube.com/watch?v=mIU21A8cv5w

Skywind Oynanış Demosu – Nchurdamz Çatışması

Son geliştirici güncellememizi yayınlayalı bir kaç ay, son oynanış videomuzu yayınlayalı ise bir yıl oluyor. “Nchurdamz Çatışması” oyundaki bölgelerin tasarı...
BeğenFavori PaylaşYorum yap