Titanfall 2'de ps4 üzerinden bugün ilk defa iki kişi oyuna girmeyi denedik ama "invite friends" diyerek grup kurmaya çalışınca "group has been disbanded" diyerek hata veriyor ve ana menüye atıyor. Network kurup oyuna onun üzerinden girmeye çalışınca da oyunu aratan kişi maça giriyor ama diğer kişi menüde kalıyor. Bu sorunla daha önce karşılaşıp da çözebilen oldu mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Witcher 3'den birkaç ekran görüntüsü.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Dün yapılan duyuru Fallout 76 çıktı. #Fallout #Fallout76

https://www.youtube.com/watch?v=-ye84Zrqndo

Fallout 76 – Official Teaser Trailer

Watch the official teaser trailer for Fallout 76 from award-winning creators Bethesda Game Studios. https://beth.games/fallout76 See more during this year’s ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Firefox 59.0.1 güncellemesinden sonra ekranda arada bir sus işareti yapan adam sembolü çıkıyor. Bu niye çıkıyor? Güncelleme notlarına baktım ama bir şey göremedim bununla ilgili.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • bosu @bosu

  neler neler denedim o adamı bir türlü çıkartamadım, sizde nasıl çıktı ?

  Ama günümüzde herşey artık daha tehlikeli bir boyuta doğru gidiyor, az önce bende de ateşli tilkinin güncellenmesi ile birlikte şunu eşitleyin bunu yedekleyin, yok heryer de kullanın gibi çocuk kandırmacaları ile karşıma onlarca (beyin) etkileyici içerik çıktı.

  Evet ateşli tilki bile artık (bir süredir) "eşitleme" adı altında bütün kaydedilmiş parolarımızı, yer imlerimizi herşeyimizi her yerde kullanma adı altında "yedeklemeye" yöneltmeye çalışıyor.

  Bu aslında yeni birşey değil ama aman aman eksik olsun, ben kendi hafıza kartlarımda kompak disklerimin içerisinde saklarım saklayacaklarım için bulut adı altında bir servera ihtiyacım yok ki.

  Beyler siz siz olun kişisel güvenliğe önem veriyorsanız özellikle "BULUT" ve "EŞİTLEME" adı altındaki ücretli yada ücretsiz hizmetlerden uzak durun.

  Gerekirse önemli verilerinizi küçük bir mikro sd kart içerisine atın sonrada onu ayakkabınızın taban kısmına ne biliyim evin çatısına, hatta akvaryumun içerisine saklayın ama sync ve cloud olaylarının yanına bile yaklaşmayın.

Gta 5'de high 1080p ayarlarda ortalama 40 fps. Pubg'de low 720p ayarlarda ortalama 55 fps. Doom'da low 1080p ayarlarda ortalama 40 fps. Dirt rally'de ise medium 1080p ayarlarda ortalama 50 fps. Fena değil bence.
https://www.youtube.com/watch?v=PrRvBWZ1AFA

#AMDRyZen

Ryzen 5 2400G Live Testing!

Multistreaming with https://restream.io/ Support the stream: https://streamlabs.com/blindrungaming Vulture VPS: https://www.vultr.com/?ref=7248109 "I Bought ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Uzun zamandır Windows 10'u yeni sürüme güncellememiştim (1607 sürümündeyim). Eski donanıma sahip olduğum için özellikle oyunlarda performans düşüşü oluyordu. Zaten güncelleme bana gelmemişti, elle kurmam gerekiyordu. Fakat bugün durduk yere bir ekran çıktı, yeni sürüme güncellemezseniz ilerleyen zamanlarda güvenlik güncelleştirmelerini alamazsınız dedi. Ben de güncelle dedim. Fakat güncellemeyi yapamıyor. Bir şeyler yanlış gitti deyip kalıyor. Altında ise Windows 10 güncelleme dosyaları bozuk gibisinden bir şey söylüyor. Format atmak da istemiyorum, bunun bir çözümü yok mu acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aşağıdaki monitörlerden hangisi daha iyi sizce? İkisinin de fiyatı aynı. Oyun, film ve yazı yazmak için kullanacağım. Kendimden yaklaşık 30 cm uzağa koyabilirim. Pc dışında konsol vs. de bağlamayı düşünüyorum.

İlk monitörde çok fazla giriş olması beni cezbetti, bende playstation 2 gibi eski konsollar da olduğu için onları direk bağlayabilirim. İkinci monitörün ise ips olması büyük bir artı. Her ikisi de şu an kullandığım ekrandan daha iyi gerçi. 1366x768 çözünürlükte, tn panele sahip, 15,5 inç bir laptop ekranı kullanıyorum.

Samsung Syncmaster T260HD:
25.5 inç
1920x1200 çözünürlük. 16:10
Dinamik kontrast 10.000:1
Parlaklık 300 cd/m2
5ms gecikme
75hz
Stereo hoparlör
2x hdmi, dvi-d, vga, scart, component, 3.5 mm headphone jack, digital audio, rf.

LG 22MP57Q:
21.5 inç
1920x1080 çözünürlük. 16:9
Dinamik kontrast 5.000.000:1
Parlaklık 250 cd/m2
IPS panel
5ms gecikme
60hz
hdmi, vga, 3.5 mm headphone jack.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Erman @ermanyurdakann

  Fiyat aynı ise IPS panel alınır elbette. Scart/VGA dönüşütürücü ile eski konsolunu bağlarsın, HDMI'dan da PC'yi. Tüm girişler dolmuş olacaktır tabii. Bir de boyutu daha küçük, yenileme hızı daha düşük ama ben olsam yine de IPS panelli olanı alırdım. Yalnız biraz daha biriktirir ya da bir indirim bekler ve 24" bir IPS almaya çalışırdım. 21,5" PC için fena değil ama konsol için küçük gelebilir.

 • giovanni @gio

  16x10 oranlı monitör kullanmak sıkıntı. film izliyorum oyun oynuyorum hep üstte altta bantlar çıkıyor keyif kaçırıyor. konsolda da olur bu tahmin ediyorum. ama diğeri de çok küçük görünüyor buna göre. 24 inç bu ayarda bir monitör bulsan daha iyi olur. ips panel de film izlerken fark ettiriyor

 • Orcun @orcun

  T260 için konuşacak olursam rahat 10 yıl olmuştur çıkalı veya daha eski bir monitör. Büyük bir ihtimalde aygınlatması led değil eski tip floresan. O da büyük bir ihtimal eskisi gibi iyi aydınlatmıyordur. Ya tamir görmüştür ya da sıkıntılı olabilir. Bunlar genelde daha fazla ısınırlar ısındıkça da performansını etkiler renk kayar mesela sapıtır kapanır vs. vs. tamam tv ayarında cihaz ama eski.