Mac'te windows iso'sunu usb'ye yazdırmaya çalışıyorum ama düzgün bir program bulamadım. Önerisi olan var mı?

Düzenleme: Terminal üzerinden bu videodaki gibi yazdırabildim: https://youtu.be/Mg5VcpZRFq8

Create bootable Windows 11 installation USB from macOS

Create bootable Windows 11 installation USB from macOSIn this video I will explain how to create a bootable USB drive for Windows 11 installation from macOS....
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ram'leri dual channel kullanmak o kadar gerekli mi? İnternetten 2×16gb şeklinde almıştım ama bana tek 32gb ram yollamışlar aynı hızda. Bunu değiştirmekle uğraşmaya değer mi bilemedim. Ayrıca ileride 64gb yaparım diyeceğim ama 64gb lazım olana kadar da diğer parçalar eskimiş olacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

Galax marka ekran kartları nasıldır? Şu an teknobiyotikte, rtx3060 ve rtx3060ti serisinde asus ve msi gibi markalara göre daha ucuz.

Ayrıca almışken 3060 12gb yerine 3060ti 8gb almak daha mantıklı gibi aradaki fiyat farkına kıyasla. 1500 lira gibi bir fark var. Sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

qBittorent'in arama fonksiyonu artık çalışmıyor mu? Ne aratırsam aratayım bir tane bile sonuç bulamıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İkinci voxel art denemem. Bu sefer Morrowind, Vivec City.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elimde 22 yıllık bir laptop var. İlk açılışta fanı kısa süreliğine son sürat dönüyor ama sonra duruyor ve işlemciye ne kadar yük binerse binsin bir daha dönmüyor, öyle olunca da bayağı ısınıyor. Sebebi ne olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İlk voxel art denemem. Evin dizaynını Baldur's Gate 2'den çaldım 😀 Program olarak MagicaVoxel kullandım. Kullanması bayağı basit bir programmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap