Tekrar Turknet'li oldum. Fena pişman olacağım gibi duruyor umarım bu sefer şansım yaver gider.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2018'de uber ile 19 liraya gittiğim yola şimdi durak taksisi 70 liradan aşağı almıyor. az önce yine sarı taksi çağırdım uber ile duraktan ucuza götürdü. batı hayranıyız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Castlevania'nın yeni sezonunu izliyorum, bir şeyler tuhaf geliyor. Yaratık tasarımları gözüme batıyor, küfürler aşırı gelmeye başladı ki animasyon dizilerde küfür edilmemesi yönündeki fikre aşırı karşı biriyimdir ama sanki dizi kendi parodisi haline gelmiş gibi geldi bana. İlk sezondaki şiddet, kan gibi yetişkin içerikleri çok dozundaydı, sanki iyi yorum aldıkları için basmışlar t*ş*ğı, basmışlar s*kt*r'leri gibi geldi bana. Bir de telefon daha önce vardı ama şimdi bildiğin Whatsapp'tan birbirlerini arıyorlar, birbirlerini MSN'den silip engelliyorlar resmen, hem de Siri'yi kullanarak. Hikaye hoş, bu tarz Balkan halk hikayelerine öykülerine de bayılırım ama bu garip ayrıntılar biraz kopardı beni açıkçası. Gerçekten parodi izliyor gibiyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Bulut Seyyahı @bulutseyyahi

    Son sezonda bir şeylerin değişmiş olduğu açıkça görülüyor. İlk üç sezonun giderek yükselmesi ve son sezonda birden düşmesi bütün keyfini kaçırdı bana göre. Ayna konusuna da katılıyorum aynı şekilde, ilk gösterildiğinde önemli ve zor bulunan bir şey gibi gösterildi ve ne hikmetse son sezonda herkeste olan veya kolaylıkla bulunabilecek bir şeye çevirdiler, bütün önemini yitirdi böylece. Bir noktadan sonra ise senaryonun iyice tahmin edilebilir halde ilerlemesi zaten keyif kaçıran en önemli unsur halini aldı. Kısaca ilk üç sezondaki ilerleme ve ciddi adımlar son sezonda terk edilmiş ve liseli gençlik komedisine dönmüş.

Babam kendisi için kullanımı zor olduğundan Redmi Airdots S'ini bana verdi ama sağ sol kanallar ters bunda. Sanırım daha önce biri de böyle bir sorundan bahsetmişti. Ezbere bildiğim tüm stereo şarkılar garip gelmeye başladı bana, fabrika ayarlarına sıfırlamayı denedim ama düzelmedi. Yok mudur bunun bir ayarı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu tarz korselerden kullanan var mı? 90 kilodan 78'e düştüm sporu ve karın egzersizlerini ihmal etmiyorum ama göbek halen mayalı ekmek hamuru gibi. Yorumlar da kötü olmayınca acaba biraz etkisi olur mu diye düşündüm. Bir de skolyozum var belki dik durmaya da faydası olabilir.

Not: Fotoğraf TS reklamları gibi çıkmış umarım Adblock'u açık olanlar bi an uzantıdan şüphe etmez 😄

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

Basit bir hesapla doz basina 1066 dolar odemis olduk 🙂

https://twitter.com/drfahrettinkoca/status/1395448871459991559?s=20

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadasla koltugun vidasini sikalim derken yere koyunca Electrolux elektrikli bisikletin fren kolunu kirdik. Kendi servisi yuksek ucret ister mi, oyleyse mahalle kenari tamircisine mi gitsek?

1 ay sonra gelen düzenleme: Mahallenin motor tamircisine götürdük. 20 liralık bir masrafla değişim yaptık orijinal değil ama en azından arka fren tutuyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

13.5 dolara aldigim coin 14.5 dolara cikmis ben de instagramima twitterima #trader #cryptogenius #coinmaster falan yazsam mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Neredeyse her gun sabah grip gibi uyanip yarim saat sonra duzeliyorum. Her sabah Covid endisesiyle de uyaniyorum yani. Sonra s*ga*a'dan ve evdeki rutubetten kaynaklanan bir seyler olduguna kanaat getiriyorum. Dukkana maskesiz karantinasi bitmemis insanlar geliyormus arada, bunu da yeni ogrendim. Her gun her dakika hayatimla oynandigini hissediyorum. Bu fikrin kaynagi TR toplumu mu, hukumet politikalari mi hangisini daha cok suclayacagimi bilmiyorum ama buradan gitmek istiyorum artik. Finansal durumlarim cokuste, uc kurus para kazanacagim diye dersimi bile calisamiyorum ki ekstra hobilerime ilgi alanlarima ayirabildigim zamana hak getire. En son ne zaman keyifle oturup bir kitabi bitirdigimi hatirlamiyorum bile. Bunun disinda arada belki teknoloji muhabbeti yapariz diye buraya geliyorum, ya herif geliyor "Asilar yalan, hukumet boyle soyle, kilistar da elebeteye abone olmus" muhabbeti ceviriyor ya da onun turevi baska seyler. Engelle engelle gormezden gel nereye kadar. Buradan kacsam sokaktan gelenden kacamiyorum.

O meshur Z kusagina ucundan da olsa dahilim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap