Humble Bundle depremzedelere yardım için böyle bir bundle çıkarmış. ~30 dolara (~565 TL) 70 küsür içerik var (Oyun, çizgi roman ve dijital RPG oyunu)
Ghostrunner, Gotham Knights pakete dahil, 20 tane de Türk oyunu var.

Elde edilen gelirin tamamı Direct Relief, International Medical Corps ve Save the Children kuruluşlarına aktarılacakmış.
Paylaşımın altına üç kuruluşun da bölgeye medikal sağladığı, zihinsel sağlık desteğinde bulunduğu eklenmiş. An itibarıyla 5 milyon TL toplanmış. Kampanya bir hafta daha devam edecek.
https://www.humblebundle.com/games/turkiye-syria-earthquake-relief-bundle

#humblebundle #oyun #deprem

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Freeshop için fiyatlar açısından Frankfurt mu daha iyidir Sabiha Gökçen mi arkadaşlar? Her ikisinin de Duty Free’sinden alışveriş yapabiliyor muyuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

gamepadin üstüne arpa suyu döktüm kola gibi yapış yapış olur mu? elimde alet edevat yok söküp temizleyemiyorum üstünü silip bezle sardım kurumaya bıraktım tuşlar bozulmasa iyidir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 19

Ben de 3 yıllık alanlar kervanına katıldım. Hala çalışıyor. Merak edenler, çalışıyor mu oluyor mu diyenler için; yurtdışından yaptım, VPN'siz. #gamepass

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu cihazı sipariş ettim dün gece yoğunluk zamanı girmeden gelsin, Noel tatilinde oyun oynarım diye. Mini alacaktım ama kablosuzda PC'yi desteklemiyor yazıyordu o yüzden bunu seçtim. Aliexpress'in kendi kuponu+ internetten bulduğum bir kuponla 28 Euro'ya geldi her şey dahil. Geçen Amazon'da Black Friday indiriminde Xbox Series S gamepadi 35 Euro'ya düşmüştü (Normal fiyatı 55-60 civarı geziyor.) onu kaçırdım birkaç saatle. Bu çıktı sonra karşıma. Kablolusunu denemiştim fena değil gibi gelmişti bana umarım pil konusunda hayal kırıklığı yaşatmaz. Bir de alıcısını nano sanmıştım büyük boyuttaymış inşallah tekme atıp bozmam.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

laptop için adaptör alacaktım tövbeler olsun bu nasıl marka ismi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün yapıkredi’den iki tane mesaj gelmiş farklı saatlerde kredi başvurunuz diye neyse ki bataktayım da iki seferinde de olumsuz sonuçlandı yazmışlar. Neyse mesele şu ki aşağı yukarı 1 senedir yapıkredi’ye giriş yapmıyorum telefonum da benimle beraber yani ben başvuru yapmadım. Kim benim adıma yapmış olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

ios’ta 3. parti uygulama uygulama kurmadan haftalık veya aylık veri kullanımı takibi yapılabiliyor mu? bu hafta en çok kullandığım uygulama gibi en çok veri tüketen uygulama hangisi şeklinde. 40 gb paket aldım su gibi akıp gidiyor vallahi internet. (hücresel bölümünde şu anki dönem diye bi kısım var ama her paket aldığımda resetlemek tam çözüm değil gibi.)

BeğenFavori PaylaşYorum yap