"Vasat fikrimi orada burada istediğim gibi beyan edeyim ama karşıt görüşteki insanları engelleyeyim, yorumlarını sileyim" nasıl bir akıl tutulması gostergesidir! Özellikle toplumsal adalet konularında aymazlığınızı kendinize saklamayı beceremiyorsanız neden fikriniz değerliymiş gibi davranıyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bilgisayarı touchpad'le kullanmaya o kadar alışmışım ki, neredeyse aylardır fareyi doğru düzgün elime almadığımı fark ettim az önce. Oyun oynayacak vakit yok zaten, üstelik Lenovo'nun sakat problemli ELAN yazılımını kullanıyor ama bunu yapamam dediğim iş yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu Turknet arıza kaydı oluşturunca "Bizde sıkıntı yok senin altyapı bozuk, kablon dandik, TT'ye söyledik ama halletmiyolar napalım" diyo ama ertesi gün bakıyorum 75 megabiti babalar gibi alıyorum. Sonra bi 10-15 gün iyi gidiyor, tekrar bozuluyor arıza kaydı oluşturuyorum falan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

#satılık #xiaomi #mi #mi8se #satış #akış #ikinciel

Güncel.
EDİT: Hepsi Satildi.

Selamlar, geçen gün paylaştığım posttan sonra ilanı buraya da koymaya karar verdim.

3 Adet XIAOMI MI 8 SE 6/64 satıyorum. (Fotoğraf sırasıyla Gold-Mavi-Siyah renklerde),

▪️ Ürünlerin hiçbiri K͟U͟L͟L͟A͟N͟I͟L͟M͟A͟D͟I͟ Koruma filmleri ve kılıfları ile saklandı.
▪️ Hepsinde MIUI 12.5, Android 10 yüklü, TR Karakter sorunu yok.
▪️ Faturaları var, kutuları yok, şarj adaptörü ve kablosu ile verilecek.
▪️ Hepsi çift SIM destekli, BTK üzerinden kayıtları yapıldı.

Fiyat için ürün başına 2200 ₺ düşünüyorum. Uygun tekliflere ve fiyatı öldürmeyecek pazarlığa açığım.
İstanbul içi elden satış, diğer illere kargolayabilirim.
Diğer fotoğraflar ve Sahibinden Param Güvende, Letgo vs ilanları için yoruma linkler bıraktım. Detay fotoğraf isteyene mail üzerinden gönderilir.

İletişim için: [email protected] üzerinden ulaşabilirsiniz.
Telegram hesabım: https://t.me/murattiper

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Basın bültenini 8 yaşındaki çocuğa yazdırmışlar sanırım.

"Yerel üretim" vs "Yerli üretim" ,

"Super büyük pil" ,

"14,3 saat online Hd video izleme / 7,05 saat oyun oynama" (Hayır 420 tam dakika oyun oynatmışsın zaten, kim kalan 3 dakikanın peşine düşecek?) ,

İlkokul seviyesi imla hataları, anlatım bozuklukları, 2021 yılında halen dahili depolamaya "ROM" demek ilk başta gözümü kanatanlar.

Son cümle zaten doğrudan çeviri olmuş sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gün geçmiyor ki Lenovo mühendisliğine sövmeden duralım. Bunların artık tasarım/üretim hatası değil bilerek yapılmış trollükler olduğunu düşünüyorum.

Önce menteşe gitti, menteşeler açıldıkça kenarlardaki USB devreleri önce gerildi, sonra çatlayarak temassızlık yapmaya başladılar. Kasa tam oturmayınca soğutucu yeterince üfleyemez oldu. Buraya kadar bir şekil idare ettik. (Yaklaşık bir sene böyle gitti.)

Son olarak kasada başka yer yokmuş gibi menteşe vidalarının altından geçmek zorunda kalan şarj portu kendini bir anda kırılmış vida yuvası ile kasa plastiği arasında buluverdi. Önce lehimleri attı fakat müdahaleler iyi bir sonuç vermedi.

Şuraya #Teknomenteşe tagi açalım da şu dünyanın en saçma olayını başka ağızlardan dinleyelim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 13

Anadolu yakasi civari Logitech F710 pil kapagi print edebilecek makinesi olan birileri var midir? #3d #3DPrinter #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kullanılmamış, faturalı 3 tane telefon satmam lazım kutuları yok en uygun nerede listelenir? Burada ikinci el ilanları oluyor bazen, telefon satışı serbest mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Flac dosyasının 90 megabyte'lık boyutu mu illüzyon yaratıyor da kulağıma hoş geliyo bu müzik bilmiyorum ama sonra Spotify'a geçince bariz bir ses kalitesi düşüşü fark ediyorum. Keşke hiç girmeseydim bu batağa.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 31
 • UnicornKnight @unicornknight

  kulaklık amfisi olan iyi bir ses kartı ve kalteli bir kulaklık ile fark bariz ama Spotify'ın da muazzam pratikliği var işte.

  Spotify rakiplerinde epeydir var olan ve aslında kendisinin de çok uzun süre evvel duyurduğu lossless hizmeti bir zahmet hayata geçirebilirse eğer o zaman bu fark da ortadan kalkar.

 • Gio @gio

  MP3, Spotify ve Flac denedim karşılaştırarak aynı sistemde. O kadar iyi kulaklarım yok konunun uzmanı falan da değilim elbette ama çok çok aşırı dolgun ve temiz bir ses geldiğine şahit oldum. Teknik meknik bilmem. (Bir arkadaş yorumunu silmiş, ona cevaptı bu)

 • Alim Bozkayalar @sqn

  bunu anlamak için kör test yapmak lazım, birisi şarkıyı açacak, siz iyisini söyleyeceksiniz. 10 farklı ses dosyasında deneyerek 7-8 doğru çıkıyorsa fark var demektir.

 • omerfa @omerfa

  Flac Ses dosyasının farkını anlayabilmek için kaliteli bir ses sistemine de gereksinim duyarsınız. bluetooth kulaklıklarla pek anlaşılmaz. Ama zehirlenme konusunda size katılıyorum, eğer kaliteli bir sürücü ve hoparlörünüz yoksa bulaşmayın. Yoksa normal cd kalitesi bile size kötü gelecektir.

bu sefer kesin dalga geçiyorlar

BeğenFavori PaylaşYorum yap