Game+'ın şu anda Türkiye'de bir rakibi yok. Fiyatı belirlemede bunun da yüksel bir payı olduğunu düşünüyorum. Yoksa zaten benim gibi yüksek sistem alamayan insanların kullanacağı bir sistemi alım gücü oldukça iyi olan Avrupalılardan daha pahalı yapmanın hiçbir anlamı yok. Xcloud gelirse yakın zamanda işler değişir. Doları/Euroyu 15'ten niye aldınız arkadaş?

Tamam Türkiye'de yatırım yaptınız kar payı eklemeniz gerekiyor da Founders açıldığından beri kullanıyorum ben Geforce Now'ı, keşke TR'ye gelmeseydi diyorum şu an. Umarım Avrupa sunucusuna bir şekilde bağlanma şansımız vardır. Yoksa Geforce Now'ın köpeği olan ben (Sırf bu yüzden eve 100 mbps internet bağlatacaktım) iki senede internete ve buna vereceğim parayı kenara koysam Series S alırım.

Ekleme: İnternete zaten para veriyoruz evet ama daha ucuz ve daha yavaş bir paket kullanabilirim artık. Game on demand dışında 30-40 mbit üstü bir internet ihtiyacım yok zaten.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Alptekin @alptekinck

  global hesabı aktive etmek için vpn ile girmek yeterli oluyor. yazılımdan giriş yaparken sorun yok. zaten hollanda almanya sunucusunda gayet verimli çalışıyordu aynı hizmet için niye 2 katı para vereyim ki? umarım 1 kişi bile para vermez de ellerinde patlar bu iş.

  • Gio @gio

   Gecikmenin azalması deneyimi çok değiştiriyor diyorlardı ama Hollanda'dan bağlanıp Witcher 3'ü, Dying Light'ı co-op rahat oynuyordum. Online oyunlar kahırdı ama. VPN gecikmeyi ne kadar etkiler bilmiyorum. 15 Mart'ta ücretsizini 100 megabit internet ile deneyeceğim bakalım.

  • Alptekin @alptekinck

   @gio adsl ile bile 50pingle oynuyorum gayet güzel deneyim. başlarım yerel sunucusuna. gecikmeyi denemek için lol ab batı sunucusunu denemiştim o bile oynanır seviyede.

Youtube 10 dk acik kalmis adult swim'in logosu ekranda kaldi ghost screen gecici bir sey mi yoksa kaliyor mu? Nasil engelleyecegiz bunu? Cihaz Q6

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 7'de ve Windows 10'un iki sene önceki sürümlerine kadar iyi çalışan, son birkaç güncellemeyle tabiri caizse birtakım kakalamalar yaşamış bir driver'ı nasıl düzeltebilirim?

Şeytan diyor dön Windows 7'ye geri.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu JBL Go ilk nesil hoparlörün pilini değiştirmeye karar verdim, şişti ve kasada bombe yapmaya başladı artık. İnternette BL-5C pil ile değiştiren bile var. Voltaj değerini tuttursam (3.7 V) herhangi bir pil çalışır mı sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kedinize yaş mama alacaksanız Goodie marka almayın, aa fiyatı fena değilmiş diye aldım. Hiç mama seçmeyen hayvan ağzına bile sürmedi yaş mamayı. İki tane konserve alayım dedim denemek için, çöp oldu. Aynı markanın kuru mamasını sokak hayvanları bile yememişti.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Rainbow Six'e 46.5 GB'lık güncelleme gelmiş. ADSL ile inene kadar yeni güncelleme gelir artık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Sizin de yüzünüzde arada bir Starlink uydusu ya da böyle gökyüzünde bildiğiniz bir uydu, gök cismi görünce falan gereksiz/sebepsiz bir tebessüm oluyor mu yoksa ben mi hayatı çok seviyorum?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

normalde power bank kullanmıyorum ama şu ara çok mobil bir yaşantım olduğu için bluetooth hoparlör ile telefonu power bank ile şarj etmeye başlamıştım. her iki cihazın da bataryası şişti. algıda seçicilik mi yoksa bu sık yaşanan bir durum mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

SoC'deki microusb portunu değiştirmem lazım. sadece eski port sökülecek ve yenisi lehimlenecek. bu işlem için elektronikçiye gitsem yaparlar mı? tahmini ne kadar tutar? elinden bu iş gelen bir arkadaş var mıdır buralarda? takılacak parçayı ve boardu götüreceğim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

daha önce başkalarında var mıydı bilmiyorum ama birkaç gündür fark ettiğim üzere opera bir yere dosya yükleyeceğimiz zaman sitenin desteği yoksa bile direkt clipboard'dan ya da yeni indirilmiş dosya varsa onu çat diye yükleme özelliği getirmiş. hayatımı kolaylaştıracak muhteşem bir yenilik bu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap