Vodafone kampanyasıyla 300'den 150'ye düşmüş, Vodafone öyle söylüyor. (Amazon'da 200 TL'ye var.) Uzaktan kumandalı falan şık bir cihaza benziyor bunların piyasası nedir bilemedim ama fena gelmedi. Alırsam inceleyip yorum yapabilirim.

https://www.homend.com.tr/fanomen-9002-ayakli-vantilator

Homend Fanomen 9002 Ayaklı Vantilatör

Tüketiciler genel olarak ikiye ayrılır: Her markadan bir şey alanlar ve bir markadan herşeyi alanlar, tercihimiz ikincisi çünkü bizim adımız Homend, Serving life.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Daha önce paylaşmıştım notebook şarj olmuyor diye. Sonunda adaptörün bozulduğunu anladım.

Şarj kablosu adaptöre giren kısımdan (fotoğrafta kırmızı işaretli yer) temassızlık yapıyor, bu garantiye dahil bir durum mudur? Herhangi bir zorlama, ekstrem durumda kullanma olmadı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Notebook pilde çalışırken güç tasarrufu ayarları yapmaya çalıştığımda şu kaydırmalı ayar kimi zaman erişilebilirken kimi zaman sadece mod değiştirmeye yarayan kısım açılıyor. Bunun sebebi ne olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ucuza Xbox 360 buldum, sizce 7. nesil oyunlarının çoğunu kaçırmış ve oynamak isteyen biri olarak almalı mıyım? Muhtemelen kırdıracağım, Single player oynayacağım için online ihtiyacım da olmayacak ki zaten serverları kalmış mıdır bilmiyorum. 2019 yılında 360 oyunları oynamaya değer midir?

Not: Nintendo Wii sahibiyim, 6. nesil oyunların bir kısmını da Gamecube emulatorü ile oynayabiliyorum. Böylece 8. nesle hazırlık yapıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Notebook evdeki sadece bir tane prizden şarj oluyor, diğer hiçbir prizi taktığımda kabul etmiyor. Uzatma kablosunu da kabul etmiyor sadece duvara bağlı olması gerek. Kaynağı ne olabilir sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 15

Rainbow Six: Siege’de makro kullanmak hileye girer mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Intel Bluetooth driverında bir sorun yaşıyorum. Bluetooth kendi kendine kapanıyor, aygıt yöneticisinde ünlem çıkıyor. Bluetooth cihaz çalıştıramıyorum. Bilgisayarı kapatıp açınca düzeliyor. Sonra kafasına göre kapanıyor. Bu durumun donanım kaynaklı olma ihtimali var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

WWDC tam bir zeka turnusolu. Tek başına bir birey olarak düşünemeyen; sorgulamadan yalnızca birilerinin yanında veya karşısında olmayı becerebilen insanları, belli ürünleri kullanan veya bir marka tercih edenlere "züppe, koyun; fakir, ezik" diyerek onları gömmeye çalışan insanları ortaya çıkarıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap