@umtk canlı yayın yapıyor. teknoseyir'e girdiğimde canlı yayından haberim yok. günde youtube'a girdiğimden çok daha fazla teknoseyir.com'a giriyorum. youtube'a girmesem/ umut beyi takip etmesem (tüm akış kapalı) haberim olmayacak. burada bir sorun var diye bir tek ben mi düşünüyorum? haddimi aştıysam kusura bakmayın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, 5500 XT ekran kartını aldık fakat BIOS ekranından sonra siyah ekran çıkıyor. Kartın fanları dönüyor fakat görüntü yok. Sorun ne olabilir acaba? BIOS ekranından sonra hiçbir şey yok. GTX 950'den 5500 XT'ye geçiş yapıldı.

Bileşenler P23 760 GM(FX), FX 8300, High Power HPE500BR

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sapphire Pulse AMD Radeon RX5500 XT 4GB 128Bit GDDR6 PCI-E Fiyatı

Sapphire Pulse AMD Radeon RX5500 XT 4GB 128Bit GDDR6 PCI-E en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

bisiklet sürerken köpeklerden nasıl kaçılır? yavaşlamak işe yaramadı, hızlandıkça da daha fazla hırslanıyorlar. bir de birinden kaçtım ama 500 metre ilerdeki de havlamayı duyduğu için alarma geçiyor. zamandan tasarruf edeyim derken 15 tane köpek tarafından kovalandığım için kan ter içinde kaldım.(zamandan daha fazla tasarruf ettim q0 dakikalık yolu 2 dakikada geldim 😀) amacım doğrudan kovalamayı engellemek. mahalleye yeni taşındığım için köpekler beni tanımıyor, normalde eski mahallemdeki kedi köpekle arkadaşızdır sularını mamalarını eksik etmem ama bunlar biraz agresif gibi. sürü olunca daha da öfkeli oluyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 26

2010'dan beri (muhtemelen mağazadan alındığından beri) format atılmamış bir "netbooka" denk geldim az önce. Windows 7 Starter yüklü, işin garibi yıllarca sorunsuz işini görmüş, arkadaşım ödevlerini bunun üstünden yapmış. Şimdi bir sıfırlayayım bunu dedim ama Windows 7 ISO'larını bulamaz oldum.
2GB, Atom N450'li bu arkadaşa Windows 10 kursam neler olur? Windows 7'den devam mı etmeli?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 14
BeğenFavori PaylaşYorum yap

aux kablosu bir yere takılı değilken hoparlörden cızırtılı bir radyo yayını gibi yayın sesi gelmeye başladı. sonra gitti. birkaç kelime seçebildim mi yoksa beynim mi ritmik cızırtıyı anlamlandırdı bilmiyorum ama böyle bir şey mümkün müdür?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Alien: Isolation, Alien günü münasebetiyle 2.95 TL'ye düşmüş. Hala almayanlar kaçırmasın.

https://store.steampowered.com/app/214490/Alien_Isolation/

Koleksiyon paketi de 20,75 TL

Görsel: Murat Palta
https://www.behance.net/muratpalta

#AlienDay #AlienDay2020 #Alien #Steam #İndirim

BeğenFavori PaylaşYorum yap