#satılık #xiaomi #mi #mi8se #satış #akış #ikinciel
Selamlar, geçen gün paylaştığım posttan sonra ilanı buraya da koymaya karar verdim.

3 Adet XIAOMI MI 8 SE 6/64 satıyorum. (Fotoğraf sırasıyla Gold-Mavi-Siyah renklerde),

▪️ Ürünlerin hiçbiri K͟U͟L͟L͟A͟N͟I͟L͟M͟A͟D͟I͟ Koruma filmleri ve kılıfları ile saklandı.
▪️ Hepsinde MIUI 12.5, Android 10 yüklü, TR Karakter sorunu yok.
▪️ Faturaları var, kutuları yok, şarj adaptörü ve kablosu ile verilecek.
▪️ Hepsi çift SIM destekli, BTK üzerinden kayıtları yapıldı.

Fiyat için ürün başına 2200 ₺ düşünüyorum. Uygun tekliflere ve fiyatı öldürmeyecek pazarlığa açığım.
İstanbul içi elden satış, diğer illere kargolayabilirim.
Diğer fotoğraflar ve Sahibinden Param Güvende, Letgo vs ilanları için yoruma linkler bıraktım. Detay fotoğraf isteyene mail üzerinden gönderilir.

İletişim için: [email protected] üzerinden ulaşabilirsiniz.
Telegram hesabım: https://t.me/murattiper

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kullanılmamış, faturalı 3 tane telefon satmam lazım kutuları yok en uygun nerede listelenir? Burada ikinci el ilanları oluyor bazen, telefon satışı serbest mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Flac dosyasının 90 megabyte'lık boyutu mu illüzyon yaratıyor da kulağıma hoş geliyo bu müzik bilmiyorum ama sonra Spotify'a geçince bariz bir ses kalitesi düşüşü fark ediyorum. Keşke hiç girmeseydim bu batağa.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 31
 • UnicornKnight @unicornknight

  kulaklık amfisi olan iyi bir ses kartı ve kalteli bir kulaklık ile fark bariz ama Spotify'ın da muazzam pratikliği var işte.

  Spotify rakiplerinde epeydir var olan ve aslında kendisinin de çok uzun süre evvel duyurduğu lossless hizmeti bir zahmet hayata geçirebilirse eğer o zaman bu fark da ortadan kalkar.

 • Gio @gio

  MP3, Spotify ve Flac denedim karşılaştırarak aynı sistemde. O kadar iyi kulaklarım yok konunun uzmanı falan da değilim elbette ama çok çok aşırı dolgun ve temiz bir ses geldiğine şahit oldum. Teknik meknik bilmem. (Bir arkadaş yorumunu silmiş, ona cevaptı bu)

 • Alim Bozkayalar @sqn

  bunu anlamak için kör test yapmak lazım, birisi şarkıyı açacak, siz iyisini söyleyeceksiniz. 10 farklı ses dosyasında deneyerek 7-8 doğru çıkıyorsa fark var demektir.

 • omerfa @omerfa

  Flac Ses dosyasının farkını anlayabilmek için kaliteli bir ses sistemine de gereksinim duyarsınız. bluetooth kulaklıklarla pek anlaşılmaz. Ama zehirlenme konusunda size katılıyorum, eğer kaliteli bir sürücü ve hoparlörünüz yoksa bulaşmayın. Yoksa normal cd kalitesi bile size kötü gelecektir.

bu sefer kesin dalga geçiyorlar

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amacınız 1080p oyunsa ve elinizde sadece GTX 1060 seviyesinde bir kart olsa sistemi mi toparlamaya çalışırdınız yoksa satıp üstüne biraz ekleyip Series S+Gamepass gibi çözümlere mi giderdiniz?Tarayıcı, ofis işleri için laptop var; biraz eski ama şimdiye kadar yapmam demediği iş olmadı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17

sevgili vodafone alt tarafı 40 tl yükledim 10 gb üstüne 20 gb biraz fazla değil mi şirketten %1 hisse vermediğiniz kaldı bir

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tekrar Turknet'li oldum. Fena pişman olacağım gibi duruyor umarım bu sefer şansım yaver gider.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2018'de uber ile 19 liraya gittiğim yola şimdi durak taksisi 70 liradan aşağı almıyor. az önce yine sarı taksi çağırdım uber ile duraktan ucuza götürdü. batı hayranıyız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Castlevania'nın yeni sezonunu izliyorum, bir şeyler tuhaf geliyor. Yaratık tasarımları gözüme batıyor, küfürler aşırı gelmeye başladı ki animasyon dizilerde küfür edilmemesi yönündeki fikre aşırı karşı biriyimdir ama sanki dizi kendi parodisi haline gelmiş gibi geldi bana. İlk sezondaki şiddet, kan gibi yetişkin içerikleri çok dozundaydı, sanki iyi yorum aldıkları için basmışlar t*ş*ğı, basmışlar s*kt*r'leri gibi geldi bana. Bir de telefon daha önce vardı ama şimdi bildiğin Whatsapp'tan birbirlerini arıyorlar, birbirlerini MSN'den silip engelliyorlar resmen, hem de Siri'yi kullanarak. Hikaye hoş, bu tarz Balkan halk hikayelerine öykülerine de bayılırım ama bu garip ayrıntılar biraz kopardı beni açıkçası. Gerçekten parodi izliyor gibiyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Babam kendisi için kullanımı zor olduğundan Redmi Airdots S'ini bana verdi ama sağ sol kanallar ters bunda. Sanırım daha önce biri de böyle bir sorundan bahsetmişti. Ezbere bildiğim tüm stereo şarkılar garip gelmeye başladı bana, fabrika ayarlarına sıfırlamayı denedim ama düzelmedi. Yok mudur bunun bir ayarı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap