hayatta iyi şeyler de olur 🙂
ekleme:olmazmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Soundcloud'da (veya benzeri platformlarda) kaliteli bulduğunuz; az bilinen parçalar ve müzisyenler var mı? Dinlemeye değer tercihen bağımsız müzik tavsiyesi başlığıdır 🙂

Şu elemanları bayağıdır beğeniyorum: https://soundcloud.com/veyasin
Şu cover da bayağı hoş ama grup kendi yüklememiş sanırım: https://soundcloud.com/argo-zmir/cosy-sunshine-reggae-cover
Bunu da geçenlerde biri paylaşmıştı burada: https://soundcloud.com/shamansdream/istanbul-dubphonics-drumspyder-remix

Supergiant'ın oyun müzikleri de harikadır, Transistor'u sadece müzikleri için oynayabilirim: https://soundcloud.com/supergiant-games/sets/transistor-original-soundtrack-by-darren-korb

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kendi sevmediğin içeriğe bok atmak özellikle ülkemizde aşırı yaygın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11
 • giovanni @gio

  @ermanyurdakann Evet geliyoruz şimdi benim söylediğime, filmi film olduğu için eleştirebiliyormuşuz demek ki 🙂 Bu yılın en büyük filmlerinden biriydi Endgame, milyonlarca insan bu filmi bekliyordu. Siz bu insanların zevkine sahip değilsiniz diye onları eleştirmeniz de manasız. Endgame izlemiyorsunuz diye daha sofistike bir insan olmuyorsunuz, ben de izliyorum diye kalitesiz film zevkine sahip olmuş olmuyorum. Buraya kadar hemfikirsek, neden filmden zevk almak yerine “Iyy uçan kaçan şeyler var çok, ayy vıj vıj çok kötü” diyerek babaannemin film eleştiri seviyesinde yorumlar geliyor?

 • giovanni @gio

  @ermanyurdakann Evet, süper kahraman filmleri kötü olabiliyor. Bu filmleri takip eden, çizgi roman hastası bir insan olarak en çok eleştiren de benim. Sevdiğiniz bir şeyi eleştirmeniz de en büyük haklarınızdan biri. Mesele şu ki, ben bu filmi izliyorum diye bu filmin kanser fanboyu olmuyorum, sizin de beni bu filmi izlediğim için beni eleştirme hakkınız, vizyona girdi diye filmi izlemeden gömme hakkınız yok. Böyle bir olay çok manasız.

 • giovanni @gio

  @gio Ben bu zevke sahibim, sen ise değilsin. Bu kadar basit aslında “Ben pek ilgilenmiyorum, anlamam bu işlerden” diyebilmeli insan; sevmediği her işe bok atmak yerine. Şahsi konuşmuyorum, gelen saçma yorumları eleştiriyorum. Sana karşı bir şeyim yok yani. @ermanyurdakann

 • giovanni @gio

  @ermanyurdakann Teşekkürler, ortak paydada buluşabildik. Buydu önemli olan.

https://www.vodafone.com.tr 'ye erişebilen var mı? Fatura ödeyecektim yine ödeyemedim.

Gelecek heyecan verici. Hazır mısın? | Vodafone Türkiye

Vodafone'un sunmuş olduğu tarifeleri, kampanyaları, cihazları, servisleri ve hizmetleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Gelecek heyecan verici. Hazır mısın?
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows'ta Bluetooth cihaz çalıştırırken (Fare ve kablosuz hoparlör) bağlantı birdenbire kesiliyor ve Bluetooth devredışı kalıyor, tekrar Windows üzerinden açamıyorum. Yalnızca bilgisayarı yeniden başlatınca düzeliyor. Tüm kablosuz sürücüleri güncel, silip tekrar yüklemeyi de denedim.

Aygıt yöneticisine girdiğimde Bluetooth cihazının yanında sarı ünlem çıkıyor. Güncelle dersem zaten güncel diyor. Sağ tık yapıp devre dışı bıraktıktan sonra tekrar etkinleştirince her şey normal gibi duruyor ama Bluetooth yine çalışmıyor. Nasıl çözebilirim bu işi?

Donanım kimliği: USB\VID_8087&PID_07DC&REV_0001

Windows 10, Lenovo Z5070

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün Halkalı-Gebze trenini deneyeyim dedim, tren arızalıymış gecikmeli geliyormuş. 15 dakikada bir tren diyorlardı yarım saatten fazladır bekliyorum henüz gelen giden yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçenlerde ilk kendime ait olan bilgisayarımdan bahsetmiştim. Anakart tamiri görmüştü (700 TL ücret ödedim), ısınma ve kapanma sorunu yaşadığım için tamir ettirdiğim yere geri gönderdim. Hiçbir sorun yok dediler sözde “Furmark ile 2.5 saatlik benchmark” yapmışlar. Neyse dedim, geri alayım bari. Olmaz öyle dediler, 100 TL “ilgilenme ücreti” istediler. Herkes yolunu bulmuş, açma kapama bedeli 100 TL. Gerçekten çok güzel.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

E-Devlet’ten aldığım belge devletin bankasında neden geçerli olmaz? Barkod okuyucumuz yok, belgenin doğruluğunu kontrol edemiyoruz diyorlar. Bundan sonra Ziraat ile bir işim daha olmaz. Gerçi öğrenim kredisi oradan yatıyor. Çağdışılıkta bir numara gerçekten.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sesimizi yer gök su dinlesin
Sert adımlarla her yer inlesin
Sesimizi yer gök su dinlesin
Sert adımlarla her yer inlesin

https://youtube.com/watch?v=GNPl0-4tVjg

Gençlik Marşı - TSK Armoni Mızıkası

Dağ başını duman almış, Gümüş dere durmaz akar. Güneş ufukta şimdi doğar... Yürüyelim arkadaşlar! Sesimizi yer gök su dinlesin, Sert adımlarla her yer inlesi...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Netflix'in Windows Mağaza uygulaması mobil uygulamasından çok da farklı değil bu yüzden klavye fare ile kontrol zor, indirme dışında ise bir avantajı yok. Evde internetiniz varsa indirmeye çok da ihtiyacınız olmuyor zaten. Bilgisayarınızın ekranı dokunmatik değilse tarayıcı üzerinden (yüksek kalite isityorsanız Edge ile) izlemek çok daha konforlu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap