iCloud fotoğraflar yedeğine ekran görüntülerini yedekletmemenin yolu var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çentikte FaceID var mı yok mu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17

Ahahahahahshahs fena güldüm😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Levent abinin tweetini ss alıp tweet atmış ve 1.3 K beğeni almış. Direkt olarak cevap verseydi bu kadar etkileşim almayabilirdi bile.

https://twitter.com/scatkaya/status/1448243829547614213

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Mi band 6 tema yükleme süresi ne kadar ? Bendeki çok uzun sürüyor. Bluetooth Low Power olmasına yorumladım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Masa tenisine yeni başlayan birine butterfly raketlerinden hangisini önerirsiniz ? Giriş seviyesi var ama biraz daha orta seviye olanı almak sizce daha mantıklı olur mu ? Seviye arttıkça hükmetmesi zorlaşıyor ama daha sonradan yenisini almak beni zorlar. Şimdiden orta seviye alsam mı ?
Butterfly timo Gold-silver-bronze arasında kaldım.
Gold 200 lira civarına bulunabiliyor. Silver 140 lira cvivarında.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün starbucks benzeri bi kafeye gittim Wi-Fi’ya bağlandıktan sonra giriş yapmak için bir sayfa açıldı. Giriş yaparken ad soyad doğum günü kimlik no istedi. İşin açıkçası şoka uğradım. Bu işin aslı astarı nedir ? Tamam log tutulur vs ama bu kadarı bana fazla geldi. Ben de giriş yapmadım tabi kendi cebimden hot-spot açtım. Sizce bu ağlara bağlanmak ne kadar güvenli ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10
  • PhoeniXim @phoenixim

    Kanuni zorunluluk ne yazık ki. Bir çok ülkede şifre bile yok kafelerde restoranlarda, merkezi bir yerde wifi'ı açınca 5 tane ücretsiz yere denkgeliyorsun, bizde hiçbir yerde rahat yok.

  • Fırat Duran @firat_duran

    Sallasaydin birşeyler. Dogru girceksin diye birşey yok. Tc kontrolü yapmiyor o sistemler. Ancak özel yer olduğu icin kesin satılır bilgiler 😂

  • RockandRage @rockandrage

    @kortex Hot spot sistemlerde 5651'e göre kayıt tutması gerekiyor.Bunun içinde mutlaka bağlancak kişiden bir kimlik doğrulama ister.Kendi şirketimizde de TC kimlik no ve benzeri bilgileri talep ediyoruz.Sistem direk tubitak'a bağlı ve doğrulamayı oradan yapıyor.Yanlış bilgi girince doğrulama olmadığı için wifi çıkış vermiyor.Çok fazla art niyetli insan var.Sizin sisteminine bağlanıp siber saldırıdamı bulunmak isteyenlerden tutunda birine küfür etmek için gelenlerden ,youtube kanalına içerik göndermek isteyenlere, 5 saat boyunca amerikadaki arkadaşı ile skypetan görüşme yapanlara kadar her türlüsünü gördüm.Hatta şirket kapandıktan sonra şirketin önünde interneti kullananlar bile var.Kimlik doğrulama yapmadan kayıt almanın hiç bir anlamı yok çünkü sonucunda kimseye ulaşamazsınız.

Anahtarlık geleli çok oldu da paylaşmak için fırsat olmadı. Detaylar on numara olmuş. Daha güzel çekimler için takâdim yok şimdilik. #TSAnaharlıkNo 004

BeğenFavori PaylaşYorum yap