kortex paylaştı.

İstanbulda aşağıda yazdığım semtlerin sokaklarına #Türknet fiber gelmiş veya geliyor. Şurada var mı diye sormayın bu kadarını biliyorum.

Zeytinburnu :
114, 114/1, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 294, 295, 302, 303, 75/10, 75/3, 75/9, Bağiçi, Çarşamba Pazarı, Modabağ, Modabağ 1, Modabağ 1 Ara, Modabağ A, Modabağ 2, Modabağ 3, Modabağ 4, Modabağ 5, Modabağ 6, Modabağ 7, Rüstem Balkan, Yeşilyol C, Yeşilyol F, Yeşilyol F Çıkmazı, Yeşilyol G

Üsküdar :
Halk Cad., Esuapci Sk., Gündoğum Cad., Kefçe Dede Mektebi Sk., Giriftzen Asım Sk., Türbekapı Sk., Aziz Mahmut Efendi Sk., Kapıcı Çıkmazı, Hakimiyeti Milliye Cad., Açık Türbe Mektebi Sk., Tepsi Fırın Sk., Otopark Sk., Otopark Arkası Sk., Bulgurlu Mescit Sk., Sandalcı Yokuşu, Kuşoğlu Yokuşu, Zenciler Sk., Zenciler Yeni Yol Sk., Bektaş Sk., Evliya Hoca Sk., İttihat Sk., Çavuşdere Cad., Tazı Çıkmazı Sk

Şişli :
Efe Sk, Teyyareci Fehmi Sk., Saksı Sk., Baysungur Sk., Bilezikçi Sk., Baruthane Cad., Bozkurt Cad., Rumeli Cad., Nakiye Elgün Sk., Bilgiç Sk., Kuyulubağ Sk., Sahap Sk., Ergenekon Cad., Tavukçu Fethi Sk., Türkbeyi Sk., Eşref Efendi Sk., Abide-i Hürriyet Cad.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 34

Merhaba
Bu paket nasıl ?
Düşüncelerinizi yazar mısınız?
480p YouTube da kaç saate denk gelir ?
Sizce kaç kişiye yetebilir ?

Köyde yaşıyorum kablolu altyapı kesinlikle yok.
Superbox bana uygun değil baz istasyonu 1 km’den fazla uzakta.
Birkaç ay kullanmayı düşünüyorum.
Cayma bedeli ay başına 30 lira.

https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/cepten-internet/super-hotspot-50gb-kampanyasi?nativeapp=true&nativePlatform=ios
#teknoyardım #Turkcell

Süper Hotspot 50GB Kampanyası

Cebinizdeki 4.5G hızında internet artık tüm cihazlarınızda!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mustafa @mkyb

  Mobilde uploadda kotadan sayıldığından tek kişiye bile zor yeter. Hele ki YouTube açarsan hiç yetmez. YouTube kullanacaksan Vodafone Pass Video paketi almalısın.

 • Agab @agab

  Superbox çekmiyorsa telefon nasıl çekecek de internet yayacak? İki cihaz da baz istasyonuna bağlanıyor, hatta superbox daha iyi bağlanabilir eğer telefon az çekiyorsa, zira içinde antenleri var cihazın.

  • kortex @kortex

   Geçen kış geldiğimde sinyal sadece 1 barda 4G internetle max 40 mbps min 10 mbps internet çekiyordu. Virüsten dolayı köye geri döndüm ve internet max 20 mbps çekiyor. Bazen çok istikrarsız hale dönüşüyor.Kış iken çok daha istikrarlıydı. Süperbox için başvurdum ekipten dönüş aldım. Bulunduğum alan köyden köyden uzakta. Ekip baz istasyonuna uzaklık 1 km den fazla olursa kurulum yapılmayacağını söyledi. Bende e devletten kontrol ettim çevremde 1km içinde hiçbir baz istasyonu yok maalesef. Anlayacağınız superbox işi yattı ve dün baktım son fiyatlara zam yapılmış. 10 mbps sınırsız 199, 20 mbps 299 lira olmuş. 100 GB son hız olan 130 lira ilk ay 500 GB internet hediye ediyorlar ve iptal etmek istediğinizde onunda cayma bedelini istiyorlar. Ve bildiğim kadarıyla @burakozkes çok çekmiş superboxdan. Anlayacağınız beni bayağı soğuttu. Çok riskli görüyorum superboxı çekerse çok iyi çekmezse süründürüyor ve iptal etmek istediğinizde yüksek cayma bedelleri çıkıyor.
   https://twitter.com/SwissGuvnor/status/1248142681685049344

  • Agab @agab

   @kortex Bir dakika, superbox için kurulum mu? Fişe takıp çalıştırıyorsun ne kurulumu yahu?
   Yani ben şunu anlamadım telefon baz istasyonuna bağlanıyor, ama superbox da ona bağlanıyor zaten. Siz yanlış bir şeyi araştırıp onu superbox sanıyor olmayasınız?

  • kortex @kortex

   @agab Ekiplerin gelip testlerini yapması ve imzanın atılması gerekiyor.

  • Alper Kutlu @alper-kutlu

   @agab Ekip dediğimiz bi arkadaş geliyor cihaza sim'i takıp telefonla arıyor bi yerleri sonra açılıyor bi hız testi yapıyor tamam diyor. Kurulum dedikleri bu 😀 ben şurayı anlamadım 1km yakında baz istasyonu yoksa kurulum yapamıyoruz demişler ya baya göstere göstere mazeret değil mi bu 😀 yüklenmeyi önlemek için kullandıkları bi yöntem gibi geldi bana

 • Burak Özkes @burakozkes

  Türk Telekom’da 50GB için 50-60 falan ödüyorum sanırım. Ama sizin orada Turkcell çekiyorsa düşünülebilir ama çok pahalı ya. Keşke diğer operatörler çekse ☹️

https://teknolojiseyir.com/
İnternette dolaşırken bu siteye denk geldim.
@lp @gamsizm @hkellecioglu
Lütfen acilen konuya bakın.
#akış #TeknoYardım #TeknoSeyir

TeknolojiSeyir

Her gün kısa bir teknoloji molası.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11
kortex paylaştı.

#Vodafone her şeyin sınırsız olduğu tarife çıkarmış.Tarife bana özel kısmından çıkıyor. Herkese teklif edilmiyor.

Konuşma, internet ve mesajlaşmaların hepsi sınırsız. Turkcell'e sağlam selam etmişler. Turkcell bu rakama sadece internet veriyor oda kafam kadar modemle çalışıyor. Yazın köye, yazlığa gidince internetsiz kalmazsınız.

Sonunda operatör alanında dünya standartlarını pahalıda olsa yakaladık. YouTube'ta görüyorum elin Hindistanlıları bile sınırsız 4G kullanıyor.

#HaftalıkGündemeMalzeme

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10
kortex paylaştı.

#ikincieltablet

Arkadaşlar iyi günler. Ders çalışmak için tablet arayışına girdim. Tabletten beklentim sadece pdf ve slayt açsın,şarjı iki,üç saat gitsin yeter. En fazla 200 tl bütçe ayırdım. En Bu şartlar için en mantıklı seçeneğin şu olduğunu düşünüyorum. https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-tablet-kindle-fire-hd-8-7-nesil-765787209/detay Siz ne dersiniz bi danışayım dedim.
Eğer sizin elinizde kullanılmayan çalışır vaziyette en az 8 inç olan tablet varsa bildirirseniz sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Epic Store da 60 liralık kuponu kaç defa veriyor ?
#TeknoYardım #epicgames #EpicStore

BeğenFavori PaylaşYorum yap