VirusTotal

VirusTotal
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son günlerde internet hızım acayip bir şekilde düştü(Turkcell-Hücresel).
Müşteri hizmetlerini aradım ve https://www.nperf.com/ bu siteden hız testi yapmamı istediler.
Güzel bir siteye benziyor tavsiye ederim. İçinde sadece hız testi yok operatörlere göre ağ kapsama haritası ve hız haritası var.

Internet Speed test : Test your broadband connection - nPerf.com

Test your internet speed and the quality of your DSL, xDSL, cable, optical fiber or satellite broadband connection with our bandwidth and internet speed test.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
kortex paylaştı.

Bütün Teknoseyir ahalisine merhabalar. 🙂 Bilindiği üzere bilmeyenler de olabilir tabi ki ama baya bir süredir #tamirtadilat işleri yapıyorum. Çevremden olsun, Teknoseyir ortamından olsun baya bir kişinin tamir işlerini yaptım. Sağolsun çok arkadaş cep telefonlarını, notebooklarını vs. hiç güven sıkıntısı olmadan yolladılar.

Malum bilenler biliyor gene aralık ayından beri neredeyse işsizim. Pandemi yüzünden fabrikada ücretsiz izne çıkartıldım. Çıkartılmadan öncesi de bu işi zaten yapıyordum ama daha çok hobi gibi 2. iş gibiydi. Ondan sonra oradan gelen para ile de kedilere sokak hayvanlarına mama vb. şeyler için yapıyordum. Haliyle son zamanlarda işsiz de kalınca bu iş ilk işim oldu. O yüzden bozulan tamir ettirmek istediğiniz cihazlar varsa tamirini yapabilirim.

Mesela ne tamiri ? Atıyorum telefonunuzun ekranı kırıldı, ahizesi bozuk, kamerası bozuk, pil değişecek, şarj soketi bozuk vs. bu gibi tamirleri zaten yapıyorum. Notebook içinde fiziki herhangi bir sıkıntıları da yapabilirim. Menteşe kırıkları, kasa kırıkları, bunların tamirini de yapabiliyorum. Aklınıza gelebilecek elektronik cihazlarında tamirini yapabiliyorum. Pc parçası mesela gamepad, mouse gibi gibi. Önceki yaptığım işlerin fotoğrafını isteyen olursa onlarıda ekleyebilirim. İşlemleri yaparken zaten Telegram'dan veya Whatsapp üzerinden detaylı her aşamanın resmini size iletiyorum ona göre aksiyon alıyorum.

Örnek vereyim hemen, ya bunun burası bozuk deyip kestirip atmıyorum. İşte telefonun şarj soketi bozuk ama neden bozuk ? soketin detaylı resmini sıkıntılı parçasını gösterecek şekilde atıp ona göre gösteriyorum.

İzmirde oturuyorum ancak elden ürünü teslim alma işini pandemi de araya girince o olaya hiç girmiyorum. Sadece kargo ile gönderim yapabilirsiniz. Teknoseyirden beni etiketleyip olmadı bu durum altından veya Telegram : @orcun89 ,mail : orcun89@outlook.com üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Umarım akışta paylaşıyorum diye rahatsız olan olmaz, oluyorsa da kusurabakmayın. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 38

Yahu bu mimarlık programları niye böyle astronomik seviyede. ArchiCad yıllık 20.000 ₺ deneme sürümü öğrenci için 30 gün hey maşallah. AutoCad 2 yıl deneme sürümü veriyor.
Düzeltme yapayım: archicad eğitim sürenizin sonuna kadarmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 26

#teknonostalji

Why 111-1111111 is a valid Windows 95 key

In this video, we take a look at why 111-1111111 is a valid Windows 95 key. Links:- Ghidra quickstart: https://www.youtube.com/watch?v=fTGTnrgjuGA- Jon Sawye...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Mehdi abi ceryanlı vasıta almış izlememek olmaz 😀

ELECTRIC VEHICLES & My Tesla Model 3 Review

I FINALLY bought my first Electric Vehicle (EV) and it happens to be a Tesla Model 3! So, let’s look at EV cars in general and see if this Tesla thing is any...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bi sorum olacak Alirexpress’ten bi kamyon dolusu arkadaşın aldığı Gamesir T4 Pro almayı düşünüyorum.

Oyun senaryolarım :

Daha önce game pad ile sadece PlayStation salonunda kısa süreliğine Blur 2K17 Gta 5 oynadım. PC de hiç kullanmadım Pes Fifa hiç bilmem futbolla uzaktan yakından alakam yok Tomb Rider severim mobilde PUBG Mobile oynuyorum bazen en son asphalt 8 oynamıştım yıllar önce belki Cod Mobile oynarım. Planör simülasyonu için logitech 3d extreme pro joystick düşünmüştüm ama onu da almadım. Hatta şu anda internetim olmadığı için bilgisayar oyunları oynama şansım yok pubg steam versiyonunu indirimde satın aldım geçen sene halen oynayamadım. Ama iPad ve iPhone'um var.

Ne dersiniz alayım mı, siz memnun musunuz ? Köşeye atarım en kötü ihtimalle ara sıra kullanırım belki. Kuponla beraber 174 liraya geliyor. Ne kadar vergi çıktı size ? Kimisi 15 lira diyor kimisi 50.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Faruk @9966558

  Tomb raider da denedim ben ok kullanamadım, bende çok alışkın değilim kontrolcüye

 • Joe @joe

  30çıktı bana. Tetik tuşları derin değil. T4 pro yerine başka bir gamesir al derim. T1S olabilir. Bende Gamesir g3s de var. Tetik tusları dualshock 4 kadar derin ama tel aparatı yok. Telefonun ve modemin wifiac ise nerdeyse sıfır lag ile 1080p 60fps bilgisayarından akış yapabilirsin telefonuna. t4 pro incelemesini izle. Telefonun takıldığı aparat da çok emanet.

  • kortex @kortex

   Bilmiyorum ya fuzuli masraf yapmakta istemiyorum. ipad için 4 lü trigger gözüme kestirmiştim uzun süreden beri 120 liradan 50 liraya düştü vergisi içine dahil. Belki onu alırım. Diğer yandan bu gamepad’in her platformda çalışması beni cezbetmiyor değil. Derinlik konusunda bir fikrim yoktu çok sağolun. Genel olarak g3s’den daha mı memnunsunuz ?

  • Joe @joe

   @kortex tetik harici tüm tuşların basım hissi g3s ile aynı. Analoglar bile aynı. İkisi de aynı kalitede diyebilirim. Birinin tetikleri daha derin sadece. Hafif de olsa analog ve tetiklerde boşluk var iki gamepadde de. Dualshock gibi en ufak basışta ilerlemiyor araç. Onun haricinde çatır çatır al hunharca kullan. Fiyatına göre çok iyiler.

  • kortex @kortex

   @joe Teşekkürler iyice bakarım.