Kurabiye paylaştı.

Bakan Albayrak: Elektriğe yapılan zam az bile

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, son günlerde elektrik ve doğalgaz faturalarının yüksekliğinden şikayet eden sosyal medya paylaşımları ile ilgili "Elektriğe zam az bile" dedi.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sitede ''Dangalak'' demek serbestmiş. Sadece mesaj siliniyormuş. Yardırın 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

Siz siz olun yeni bir eve geçerken mutlaka önce internet altyapısını sorgulayın. Bursa Akçalar'da yeni taşındıgım evde altyapı yok. Bende gerizekalı gibi evin içinde telefon prizlerini görünce sormadım. Telekom fiber için evin önünden BORULARI geçirmiş ama içi boş. Fiber kablo en erken 6 ay sonra gelecekmiş. Superbox fiyatının hayvan gibi olmasını geçtim taahhüt istiyor. Ne yapacagım bilmiyorum. Aile evinde 75mb turknet'ten öylesine mutluydum ki sormayın. Şimdi kara kara ne yapacagımı düşünüyorum. Eşyalar bari taşınmamış olsaydı resmen kira sözleşmesi dinlemeden başka eve taşınacaktım. Dediğim gibi benim gibi mallık yapmayın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • KirbiT @kirbit

    Orası sanayi bölgesi sayılır, bu en azından avantaj gibi. Başka yerde olsanız interneti daha uzun süre bekleyebilirdiniz. Yan binada falan boş port var ise, oradakilerle konuşup, o hatta abonelik alınabilir ( mesela 3. Daireye bağlı telefon hattı yoksa, siz orası üzerinden hat alabilirsiniz). Turknet sitesinden falan adrese göre sorgu yapabilirsiniz. Geçmiş olsun.

    • Kurabiye @kurabiye

      Yanımdaki apartmanların hepsinde superbox var. Yoldan geçen bir amcayı çevirip konuştum. 2 blok yanımdaki evde oturuyormuş. Geçen sene topluca başvurduk hala bekliyoruz cevabını alınca dumur oldum.

Deprem oluyor TT mobil çöküyor. Rezilsiniz başka birşey değil. Aradan ne kadar süre geçti hala gelmedi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Note 5 icin batarya bakiyorum. Diger telefonlar icin hep deji onerilmis lakin note 5 icin sadece hepsiburada da 1 yorum gelmis o da olumsuz. Sizler ne onerirsiniz? Birde deji.com.tr guvenilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba,
An itibarı ile dolar almak mantıklı mı ? Yoksa beklemeli miyim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap