Millenicom maceram (şikayet var'a yazdım onayda)

5 gün önce talebimize istinaden telefonla dönüş yapılarak abonelik işlemleri başlatıldı. Dün telekom'dan bir kişi modemi getirmek için aradığını ve adres teyiti istedi. Fakat millenicom kıçı kırık bir adresi almayı becerememiş. Daire 3 yerine 2 yazmışlar. Telekom'daki kişi müşteri hizmetleerini aramamız gerektiğini söyledi. Dün aynı saatlerde millenicom mh'lerini arayıp durumu bildirdik. Adres değişikliği kaydı aldılar. 5. gün yani bugün tekrar aradıgımda adres değişikliği olması için sistemin onay vermesi gerektiği ve bu yüzden hala beklendiği söylendi. Bu konuşmadan bir kaç saat sonra millenicom müşteri hizmetleri arayıp adresi doğrulamak istedi. Şaka gibi yine daire 2 yazıyor(3 yerine). Yapamayacaksınız söyleyin diyorum başka firmadan alayım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Stroker @stroker

  En azından sana modem filan getirmek istiyorlar birileri uğraşıyor 😀 benim 12 gün oldu ne gelen ne giden var. Farklı firmadan hizmet almayı düşünüyorum bunlar bağlamadan önce böyle ise bağlandıktan sonra bi arıza olduğunda vay halimize.

  • Kurabiye @kurabiye

   Bunu yazdıktan sonra sizin açtığınız başlığa denk geldim. Dedim tamam biz boşuna bekliyoruz. Ben kararımı verdim yarında arayıp soracağım bir değişiklik yoksa bu sefer netspeed deneyeceğim.

  • Stroker @stroker

   @kurabiye Ya ben keşke bağlanabilsem müşteri hizmetlerine geçtiğimiz günlerde bağlanabiliyordum ne güzel, şimdi arıyorum otomatik mesaj TC istiyor giriyorum bağlantı işlemleriniz devam ediyor diyor telefonu kapatıyor yoksa diyeceğim başvurumu iptal edin başka yerden alacağım diye ama ulaşamıyorum.

   Merak ettiğim başvurumuz bu firmada dururken farklı firmaya başvuru yapsak bi sorun olur mu? Yoksa direk farklı firmadan hizmet talep edeceğim.

 • Batuhan @achfighter

  Adamlar abone istemiyor demek ki. Çok garip.

Bunu ikinci el 90 TL'ye buldum. Eve kadar gelen fiber bağlantı ile kullanabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 18

Merhabalar,

Eve sonunda telekom fiber geldi. Duvara küçük bir kutu monte ettiler(resimdeki). Şimdi sormak istediğim şu; Taahhütlü almayacak olduğumdan dolayı oris, millenicom yada netspeed arasında tercih yapacağım, lakin kurulum ücreti denen şeyden kurtulmanın bir yolu var mıdır? Elimde Asus DSL N-16 modem var. Gelen ekip sadece gpon cihazını getirecek sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bursa'dan Bursa'ya bu yaz kesin gelecek, ümitliyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nette sokak köpekleri için mama ararken denk geldim. 'Sahiplenmeyin, bırakın dışarda özgür kalsın' cılara.

Onun adı Kartal

Bir cani onu ezmiş, dönüp arkasına bakmamıştı... Kemikleri kırılmış, acılar içinde, yol kenarında yardım beklerken bulduk onu...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

En içten dileklerimle allah bin belanı versin telekom

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şimdi de kızılay başladı 10 lira diye.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şimdi eczaneye gidip ücretsiz maske alabiliyor muyuz ?

Edit: Atm'ye gidip para yatırmak için maske takmam gerekiyor mu ?

Edit2: Eczaneyi aradım. Ellerinde maske yokmuş, henüz gelmedi dedi. Size sifre gelecek onunla alacaksınız dedi. Şimdi markete nasıl gidilecek?

YER: BURSA

BeğenFavori PaylaşYorum yap