Sitede ''Dangalak'' demek serbestmiş. Sadece mesaj siliniyormuş. Yardırın 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12
 • Nostromo @nostromo

  Yalnız bu şekilde ekran görüntüsü alıp buradaki topluluğa şikayet ederek linç ettirmekte yasak. Şikayet, ekran görüntüsü vs direkt yönetime göndereceksiniz
  @gamsizm

 • Master @master

  Oradaki içinde + olan turuncu logo bana bir şeyler anlatmaya çalısıyor gibi geldi.

 • Murat Gamsız @gamsizm

  Durduk yere biri size küfrederse zaten banı geçin hesabı bile silinebilir. Burda bahsedilen kişi sizin ifade şekliniz nedeniyle bu şekilde tepki göstermiş. Tanımadığınız kişilere yazdığınız şeylere dikkat etmek zorundasınız. Öyle bir ifadeye gerek var mıydı ? O olmadan da sizin yazdığınız cümle gayet net ve anlaşılır. Karşılığında yazılan şey de yanlış. Daha önce bu kişinin bir ceza almışlığı yok. O yüzden mesajı silindi. Bu bir uyarı. Aynı hesapla başkasına benzer şekilde yaklaşırsa banlanır.

 • Volkan Özkurt @sarkihalindekal

  Bazı yorumları okurken hakikaten başkaları adına inciniyor ve utanıyorum. "Plus olana ban yok" gibi bir ifade ne kadar küstahça, sanki birileri parasıyla birilerini satın almış gibi. Bir de bunu sayfa sahibinin sayfasında yapmak ise apayrı bir kendini bilmezlik. Bakın eleştiri olur, ağır eleştiri de olur ama böyle bir ifade kabul edilemez. Kimse satılık değil ve kimse parasıyla birilerini satın almıyor burda. Plus abonesi oldu diye siteyi ve çalışanlarını satın aldı sananlar kadar bir de birileri plus abonesi oldu diye siteyi satın aldıklarını sananlar var; her iki kesim de içindeki kötülüğü kusuyor resmen. Umarım bu tür yorumları bir daha buralarda görmeyiz...

Siz siz olun yeni bir eve geçerken mutlaka önce internet altyapısını sorgulayın. Bursa Akçalar'da yeni taşındıgım evde altyapı yok. Bende gerizekalı gibi evin içinde telefon prizlerini görünce sormadım. Telekom fiber için evin önünden BORULARI geçirmiş ama içi boş. Fiber kablo en erken 6 ay sonra gelecekmiş. Superbox fiyatının hayvan gibi olmasını geçtim taahhüt istiyor. Ne yapacagım bilmiyorum. Aile evinde 75mb turknet'ten öylesine mutluydum ki sormayın. Şimdi kara kara ne yapacagımı düşünüyorum. Eşyalar bari taşınmamış olsaydı resmen kira sözleşmesi dinlemeden başka eve taşınacaktım. Dediğim gibi benim gibi mallık yapmayın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • KirbiT @kirbit

  Orası sanayi bölgesi sayılır, bu en azından avantaj gibi. Başka yerde olsanız interneti daha uzun süre bekleyebilirdiniz. Yan binada falan boş port var ise, oradakilerle konuşup, o hatta abonelik alınabilir ( mesela 3. Daireye bağlı telefon hattı yoksa, siz orası üzerinden hat alabilirsiniz). Turknet sitesinden falan adrese göre sorgu yapabilirsiniz. Geçmiş olsun.

  • Kurabiye @kurabiye

   Yanımdaki apartmanların hepsinde superbox var. Yoldan geçen bir amcayı çevirip konuştum. 2 blok yanımdaki evde oturuyormuş. Geçen sene topluca başvurduk hala bekliyoruz cevabını alınca dumur oldum.

Deprem oluyor TT mobil çöküyor. Rezilsiniz başka birşey değil. Aradan ne kadar süre geçti hala gelmedi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Note 5 icin batarya bakiyorum. Diger telefonlar icin hep deji onerilmis lakin note 5 icin sadece hepsiburada da 1 yorum gelmis o da olumsuz. Sizler ne onerirsiniz? Birde deji.com.tr guvenilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba,
An itibarı ile dolar almak mantıklı mı ? Yoksa beklemeli miyim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

1200 TL'ye GTX 1060 3GB mı yoksa 1600 TL'ye 6GB olanı mı ?
Siz olsanız hangisini tercih edersiniz ?
Not: Kartların 2side garantili. Her çıkan son oyunu oynayan biri değilim bu arada belirtmek istedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10