Netspeed'e geçecekler için bir uyarı. 2 ay boyunca hindistan ip'si verdikleri için devlet sitelerine giremedim. Veteriner tanıdıgım ilaç kaydı giremedi sisteme sırf ip yüzünden. 2 ay boyunca çözemediler iptal ettirdik. Bilginiz olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Fullmoon @dolunay

    Burada suçun çoğu - hatta hepsi- o devlet sitelerinde. IPye göre işlem yapmışlar, halbuki tümüyle hatalı, yapmamaları gerekiyormuş. IP işi öyle ülkeye göre dağılmıyor, üstelik VPN diye, Proxy birşey var, kandırılmak da çok mümkün.

Sinerji'den ekran kartı aldım Pazartesi günü. Hala sipariş hazırlanıyorda. Netteki yorumlar çok fena keşke almasaydım diyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

3060 Almayı düşünüyorum. 7000 küsür seviyelerinde kartlar. Aralık ayını beklesem fiyatlar iner mi sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Bu ne rezilliktir ya. (NETSPEED)

Turnet'ten geçtim. Hız aynı ama film siteleri bile engelli diye aradım. Portumu değiştirmiş adamlar. Şimdi diğer operatörlerden alabileceğim hızda sadece adsl 16mb çıkıyor. Yıllardır vdsl 100 kullanıyordum. Üstüne birde hindistan engeli yaşadım bi kaç sitede. Birde baktım ki kiralık ip'den çıkıyoruz nete. Yapacakları işe tüküreyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar şu 3 parçayı almayı düşünüyorum. Dolar uçarda alamam diye korkuyorum açıkçası. Bu fiyata alıp geçeyim mi yoksa indirim mi bekleyeyim dersiniz. (Anakart gübre ama bu fiyata da başka yok )

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Arkadaşlar, 7-8 bin lirayı geçmeyecek bir robot süpürge önerisine ihtiyacım var. lazer ve mop olmazsa olmazım. Evde 2 kedi var. Amaç tüy toplama ve hafifte olsa silme.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sony WH-XB900N hakkında yorumlarınız nedir? İlk önceliğim bass. Daha önce bluedio'nun 57mm kulaklıklarını kullanmıştım, her ne kadar ses kalitesi iyi olmasada bass ları çok hoşuma gitmişti. Bu ürünün bass ları diğerini aratır mı sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turknet vs DSL-N16 ikilisini yıllardır sıkıntısız kullanıyorum. Lakin şöyle bir problem yaşıyorum. Modemden wan kısmında otomatik dns'yi kapatıp manuel dns girdiğimde modem ip almıyor. Turknet servisi ile 2 gündür cebelleşiyorum. Sebebi bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap