Amazon Prime fırsatlarına zeval mi geldi 2 gündür ne oldu ya? O güzel süreli sınırlı indirimler güzel atlara binip gittiler mi? Yoksa bi tek bende mi gözükmüyor? Hepsi şu şekil olmuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#amazonprime aboneliğini #Enpara kredi kartıyla alan var mı aranızda? Normalde amazonda çalışan kart çalışmaz oldu şimdi. Hayır bu kartla resmi olarak Türkiye'ye gelmeden önce de prime abonelik alabiliyordum, arada ne oldu onu anlamadım.

Edit: Enpara banka kartıyla oldu. Gördüğüm kadarıyla banka kartını MasterCard olarak tanırken kredi kartını CardFinans olarak işaretliyor niyeyse, sorun orada çıkıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar selamlar, şu ssd'ye kurulu windows neden yeniden başlatma yapmıyor olabilir? Kapat-aç fonksiyonunda bir sorun yok ama yeniden başlat deyince kapanıyor ve sonra boot etmiyor, nedenini çözemedim bir türlü, yeniden kurmak falan da değiştirmedi durumu. Bilgisayar MSI GP62 6QF Pro, SSD'yi sonradan ekledim. #TeknoYardım
https://bilendenal.com/Kingston-A2000-250GB-22x80mm-PCIe-3.0-x4-M.2-NVMe-SSD-SA2000M8_250G.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#HorizonZeroDawn Steam'de ön indirmeye açılmış. Acaba açmışlar mıdır diye bakınca fark ettim 😁 Benim gibi oyunu almış olup durumdan haberi olmayan varsa ayarlasın kendini. #HaberinizOlsun

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #TeknoYardım #Oyun
Oyun konusunda tecrübeli arkadaşlar this war of mine tarzı bildiğiniz oyun var mı ?
Geçenlerde bahsetmiştim #glassouse ile oynayacağım oyun arıyorum. Şöyle izah edebilirim sadece mouse sol tık var ve kafa hareketimle imleci hareket ettiriyorum.
( fotoğraf instegram için dik çekilmiştir)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 36

#akış #engelsizhayat #EngelsizYaşam
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere ben bir engelliyim ve uzun zamandır #ıphone mu #Siri ile kullanıyordum. #pc kısmına gelince birilerinin yardımına her zaman muhtaçtım. Piyasada bir çok #engelliler için pc kontrol cihazları olsa da kullanıp kullanamayacağından emin olamadığım için alamıyordum. Geçenlerde biraz araştırma yaparak #glassouse nin bana göre olacağına karar verip alma girişimlerinde bulundum.Ama Türkiye de bir bayisinin olmadığını öğrendim. Biraz yardımla glassouse u geliştiren kişi Mehmet Türker e ulaştık ve Türkiye ye satışının olmadığını öğrendim (bu durum çok üzücü geldi önce) ama Mehmet Türkerin Türkiyeden kendisine ulaşan engellilere bu ürünü ücretsiz yolladığını öğrendim. 2 Temmuzdan bu yana manyak gibi sabahlara kadar netteyim bir maus tıkının sağlıklı bir insan için belki bir önemi yoktur ama benim için ne anlama geldiğini kelimelerle anlatmam mümkün değil.
2017 yılında bu ürün #TÜBİTAK tarafından reddedilmiş. Yazık oysa bir araba ya da bir uçaktan daha fazla katma değeri var. #Amazon da ürünün satış fiyatı 475 dolar artı kargo ve vergiler cihaz bluetooth ile çalışıyor,bluetooth olan bütün cihazlarla kullanılabiliyor.
https://glassouse.com/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar selamlar, insanlık için küçük kendim için büyük bir adım attım ve ilk oyunumu yapıp yayınladım. Şimdilik erken erişimde çünkü sadece oyunun temel dinamikleri ve reklamlar çalışır vaziyette. Oyun sürekli gelen ve sayısı artan farklı hızlardaki toplardan kaleyi yatay düzlemde oynatarak kaçırmak üzerine kurulu. 3 canınız var ve topun tamamı çizgiyi geçince biri gidiyor. Oyun şimdilik sadece Google Play'de yayında.

İlerleyen dönemlerde oyuna farklı top ve saha şekilleri, leaderboard, çeşitli power-uplar ekleyeceğim, onların da denemelerini unity üzerinde yapıyorum. Bu işlerde yeni olduğum için tabi yoğun bir mücadele içinde geçiyor bu denemeler 😀 Tabi görsellik de biraz değişecek ve gelişecek ilerleyen zamanlarda, bu tarz yeteneklerim olmadığı için bir süre hazır assetlerle idare edeceğiz.

Eğer oynarsanız ve bana görüş ve önerilerinizi söylerseniz çok sevinirim, saygılar.

Bana ozgurkaltuntas [et] gmail.com veya info [et] fikgames.com üzerinden de ulaşabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fikgames.movethegoal

#mobiloyun #unity

Move the Goal - Apps on Google Play

Rival players shootin and goal keeper can't cope with them. You need a different approach, so MOVE THE GOAL!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

GeForce Now Founders üyeliğe alım açılmış tekrar, 5.5€ aylık
#HaftalıkGündemeMalzeme #OyunGündemineMalzeme
https://www.nvidia.com/en-eu/geforce-now/memberships/

BeğenFavori PaylaşYorum yap