Dirt Rally 2.0'a Steam üzerinden güncelleme geldi galiba,15 gb nedir.. İlk defa bir Dirt oyununun bu denli bir güncelleme yaptığını gördüm.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu RollerCoin'i gören duyan oldu mu? Mini oyunlar oynayarak coin veriyor.Yeni başladım meraktan.Mining simülasyonu gibi bir şey,oyun oynayarak güç kazanıyorsunuz güç ne kadar artarsa o kadar çok kazım yapıyormuş.Bilgisayarinizin ne kadar güçlü olduğunun önemi yok.Kenarda duran bilgisayarınız varsa günde 2-3 saat oynasaniz belki çıkar bir şeyler.Telefondan da oynanabiliyor bu arada siteden oluyor çünkü.

TS üyeleri pek sevmez referansı ama denemek isteyen olursa referans linki verebilirim,referans ile katılacak kişiye hediye btc veriyor bir miktar.Aylik 1500-2000 doge alan bazı Türk kişiler gördüm.Bende deneyeyim dedim.5 gündür oynuyorum şuan 14 dogecoin birikmiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Cyberpunk 2077'de süper über düper su detayları.Ben okeyim.

https://youtu.be/lhqtoQ4E-dA

The water in Cyberpunk 2077 is so realistic

Decided to visit Arasaka Tower ground zero. Was dissappointed to find out they havent animated the water there...- Captured on Xbox one xPlease comment and s...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kablosuzda bu hızları görmekte varmış kaderde 🙂 Giga 4a router almıştım geçenlerde,speedtest yapmak şimdi aklıma geldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Normalde kimseyi engelleyecek kadar umursamam diyordum ancak ilk engelimi az önce bastım.@gokhans adlı kullanıcı ikinci el ilan vermiş sitede,ugreen bt dongle ilanı.İkinci el ürün 65 lira.Fiyatı önemli değil hadi neyse de.

Bende dahil bir kaç kişi yorum yazmıştı (kullanıcı adlarını hatırlamıyorum) ilanı baltalamak gibi olmasın ama amazonda 50-60 liraya satılıyor zaten sıfırları dedik.Gitmiş yorumları silmiş tilki.

Bu tarz çakallara para yedirmeyin arkadaşlar,gerçi TS kullanıcısı işini bilir ama yine de yazmak istedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 18

Geçen Dishonored 2'yi bitirmiştim,gizlilik konusunda çok sevdiğim bi oyundur bu arada.

Bugün bu arkadaşı izleyince aslında oyunu oynamadığımı anladım 😀 Skill basmaya yeltenmiyordum hiç,hatta gerekmedikçe combat'a bile girmiyordum ama şöyle yüksek kaoslu oynamak çok güzel olurdu aslında."Oynayabilmek" daha doğrusu.

Kanalın sahibi çok güzel Stealth oyunları oynuyor,Stealth kompozisyonlarını çok eğlenceli yapıyor izlerken bile keyif alıyorum 😀 Aslında buradan da Dishonored ve Far Cry gibi oyunların ne kadar yaratıcı olduğu anlaşılıyor üzerinden yıllar geçmesine rağmen.Bu açıdan bu oyunların tasarımları müthiş.

https://youtu.be/8IE6jGfZ_0c

My Best Kills in 2020

GamesFar Cry 3Dishonored 2Cyberpunk 2077Assassins Creed ValhallaAssassins Creed UnityGhost of TsushimaThe Last of Us 2Sniper Elite 4Call of Duty: Black Ops C...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Neredeyse her kategoride Adobe ürünlerine alternatif olabilecek programların listesi,Reddit'te gördüm hoşuma gitti.Aralarında bedava ve açık kaynaklı programlarda mevcut.

#adobe #alternatif #OpenSource

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 15

Bethesda'nın Microsoft ailesine katılmasının şerefine paylaştıkları bir portre 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

#teknoyardım #anydesk

AnyDesk ile telefondan bilgisayarımı kontrol etmek istiyorum,ama sürekli PC'den bağlantı iznini kabul etmem gerekiyor.Bunu otomatikleştirmenin yolu yok mu? Ayarları kurcaladım biraz ama bulamadım.Yani telefondan bağladığım zaman sormadan direkt kabul etsin istiyorum bağlantı kurma iznini.

Galiba aynı ağdayken bağlantı kurduğumda izin istemeden direkt girebilme seçeneği var ama ben farklı ağlardan bağlanacağım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap