Bu bir #Netspeed davet kodu postudur, Turknet zammından sonra iyi gelir.2017'den beri Netspeed'liyim rahatlıkla kullanabilirsiniz 🙂

TYRSLY

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Satılık #ikinciel 5 aylık temiz Zotac RTX 3090 Trinity 24GB 384 Bit

Oyun ve render işleri için kullanılmıştır,mining için kullanılan kartlarla karıştırmayın.Kutusu faturası vs. tamdır ve sistemde aktif olarak kullanılmaktadır,Ankara içi elden teslim edebilirim.

Fiyat olarak tekliflere açığım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aslında süre bakımından kötü bir etap yapmıştım ama sondaki dönüş hoşuma gitti 😀 #DirtRally2

https://youtu.be/jwiWHmUSCao

One of my best hairpin turns - Dirt Rally 2.0

Ribadelles (Ascenso por valle el Gualet) with Peugeot 208 WRX
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 12

Mi Note 3 ve iPhone 11 uzun pozlama ile basit gökyüzü denemeleri. #UzunPozlama #Astrofotoğrafçılık #Gcam

Fotolarda büyük oranda düzenleme mevcut tabiki.Mi Note 3'de modlu Gcam kullanıyorum Astrofotoğrafçılık opsiyonunda 2 dakikaya kadar süren uzun pozlamalar yapılabiliyor oto modda.iPhone'da en fazla 30 saniye oluyor ötesi yok,tripoda sabitlenerek çekildi hepsi.

16:9 formatındaki fotoğraflar dikey çevrilip güzel wallpaper olur gibi.Fotoğrafların sıkıştırılmamış hali aşağıdaki linkte mevcut hatta direkt oradan bakmanızı tavsiye ederim TS çok düşürüyor kaliteyi ve yüksek boyutlu atılmıyor zaten siteye.

https://lensdump.com/a/Rjvz2

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kesinlikle Decathlon'dan online alışveriş yapmayın! Bir #Decathlon ve #Aras Kargo rezilliği içerir.

Not: Yazı biraz uzundur

Termos bakınıyordum Decathlon'un Quechua serisi termosları hoşuma gitti hadi dedik yerli malı vs. alacağımıza bunlardan alalım.Ama büyük hata yapmışız,neyse oraya birazdan geleceğim.235₺'lik ürüne bir de 17₺'lik bir kargo ücreti almalarına rağmen Aras Kargo sağolsun! neredeyse 6 günde ürün bugün anca elimize ulaşabildi.Ki onu da bugün Şikayetvar.com'dan şikayet yazmıştım oradan şikayet gelince harekete geçtiler diye düşünüyorum.

-Neyse en nihayetinde ürün geldi,kargoyu açtım baktım ve şu aşağıdaki manzarayla karşılaştım.Yahu şu devirde çarşıdan bile OEM/Yerli malı bir Termos alsam onda bile kutu mutu oluyor arkadaş,hele şu Decathlon'un kargolamasına bakın.. Ne ürünün kendi kutusu var ne naylon poşedi var hiç bir şey yok 3-5 karton parçası serpiştirmişler ve öylece kutuya atıp yollamışlar.E şimdi bu ürünün daha önce kullanılıp kullanılmadığını nasıl anlayacağız? Hadi her şeyi geçtim kocaman Termos yahu nasıl bu kadar rahat davranabildiniz? Ürün darbe almaya çok aşırı müsait,öyle apaçık ortada öylece duruyor masum masum.Yıkadık ettik ama bilmiyorum kullanır mıyım kullanmaz mıyım,belki de iade ederim.

-İkinci rezilliğe gelirsek,bütün bu yaşadığım kötü tecrübeleri Decathlon'un kendi sitesinde yorum yazarak dile getirmek isteyerek burada yazdığım yazının bir benzerini oraya yazdım ama yayınlanacağını hiç sanmıyorum çünkü diğer fotoğrafa bakarsanız; kendileri kafalarınca "kural" koymuşlar ve bu maddeleri içeren yorumlar (kargo vs.) yayınlanmaz demişler ki bende benimki yayınlanmayacak diye tahmin ediyorum yarına kadar bir müddet verdim kendime,görücez.Sen benim yaşadığım kötü tecrübeyi nasıl örtbas etmeye çalışırsın ki? Kargo firması kötüyse git kargo firmasını değiştir kardeşim herkes aynı şeyleri yaşamak zorunda mı? Niye kendini zor duruma sokuyorsun yani? Bunlar istiyor ki sadece mutlu mesut yorumlar atılsın onlar yayınlansın,öyle bir dünya yok ya.

Eğer Decathlon'daki yorumum yayınlanmazsa ne kadar şikayet edebileceğim mercii varsa hepsine başvurucam öyle bir ayar olmuş durumdayım.Bu rezilliği ne kadar çok insan görürse o kadar iyi.Ürün belki fiyatına göre kaliteliydi ama insanda kullanma şevki kalmadı ki..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 19
 • Murat Şentürk @senturkmurat1999

  Stanley termosların bile kutusu yok galiba.

 • UnicornKnight @unicornknight

  mağazada da bu şekilde satılan ürünleri maalesef böyle gönderiyorlar, tabi bu bahane olmamalı.

  ben SLA Printer için reçine aldığım zaman o reçinenin bu termosa benzer bidonunu dahi hava yastıklı bir kılıfa sarılmış şekilde ve kalınca karton ambalajla yolluyorlar. ki esasında gerek de yok, zira reçinenin bidonu ürün bir hayli zehirli olduğundan ilgili yasal regülasyonlar gereği adeta kurşun geçirmez kalınlıkta denebilir, fakat ona rağmen satıcılar -ki Decathlon gibi büyük bir firmanın yanında kum tanesi tadında işletmeler bu bahsettiklerim- ellerini korkak alıştırmıyorlar.

  ha Decathlon eskiden beri böyle, mağazada da nadir ürünleri kutulu olarak satılmakta. (işte saatler ve kronometreler, yumuşak mataralar, bazı balıkçılık ve av malzemeleri vs vs) geri kalan her şey ama her şey ambalajsız. bunlar daha ilgili yasa çıkmadan öncesinden beri poşeti de parayla satıyorlardı, öylesi bir pintilik bunlardaki. antrenman için tshirt ya da kış koşuları için termal içlik aldığımda doğrudan kir toz içinde geliyorlar böyle sellivesselim karton kutularda.

 • Kadir @abdlkadrergin

  Ayakkabılar da poşette geliyor, kutu yok. Konsepti bu şekilde mağazanın.

 • ersoy @ersoy

  Şimdi face'de ilanı çıktı. Bugüne özel Decathlon'da kargo bedava imiş.

Anlık olarak #DyingLight2 kırıldı,malum yerlerde bulabilirsiniz

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bütan gazıyla dolu araçta sigara yakan abimiz.O değilde bu nasıl yaşıyor hala ya? Bir de şokun etkisiyle muhtemelen hiç bir şey olmamış gibi çıkıyor resmen.Kulaklar pert olmuştur ama..

https://youtu.be/MYefl86lwIU

Truck blows up after man lights a cigarette in a truck full of butane...

Truck blows up after man lights a cigarette in a truck full of butane canisters...
BeğenFavori PaylaşYorum yap