Hayatımda gördüğüm en çirkin ekran kartı.#Asus & #Noctua iş birliğiymiş,ama muhtemelen de en sessiz/serin çalışanıdır 😀

https://www.theverge.com/2022/5/17/23078107/noctua-asus-rtx-3080-graphics-card-quiet

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

#ETS2 Yılbaşı etkinliğinden gelen kabin ışıkları pazarda en düşük 17,89₺'den listelenmiş,işin komik kısmı ATS versiyonundaki ışıklar 2.30₺ 😀 Pek alıcısı yok tabi orası ayrı

Ek:19 küsur ₺ olmuş 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#VESA desteği olmayan monitörler için şöyle bir kit falan kullanan var mı? Monitörü duvara asmak için aparat aldık ama eski monitöre dönünce duvar boş kaldı 😀 Fiyatına göre iş yapar bir ürün gibi ama yorumlar da karışık

https://www.amazon.com.tr/DIGITUS-yuvas%C4%B1-olmayan-monit%C3%B6rler-adapt%C3%B6r%C3%BC/dp/B01N1ELIGU

BeğenFavori PaylaşYorum yap

bundanım olsun #DevridaimMakinesi

https://youtu.be/yFuK68u2-hw

An Impossible Perpetual Motion Device?! 😳 #Shorts

MY SHOP https://www.1st.shop/Follow me on tour!: https://linktr.ee/podcastinthebarrelGaming Channel: https://www.youtube.com/chrisramsaytvMy Twitch Channel: ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11

İspanya asfaltlarındayız #DirtRally2

Şu ralli kadar bana adrenalini/aksiyonu pompalayan başka bir motorsporu yok ya nedense

https://youtu.be/fFx7Bg6Ueb8

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu "Mutlu Patiler Uygulaması" ikinci bir Pawguard vakası mı? Telefonda reklam izleyip puan topluyorsun o puanla da mama bağışı yapıyormuşsun (?) günlük görevler falan da varmış

https://mutlupatilerdernegi.com/

Ana Sayfa - Mutlu Patiler

Teknolojiyi patili dostlarımız için kullanıyoruz
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Rasko @rasko

  Hayvansever olduğunu iddia eden hiçbir oluşuma veya kişiye yardım yapmam. Neredeyse hepsi dolandırıcı. Öte yandan, sokaktaki hayvanlara mama vermek hiçbir sorunu çözmüyor. Dürüst olsalar bile bir anlamı yok.

  • dolunay @dolunay

   Ben de hayvan insan bitki doğa farketmez, hiçbir oluşuma güvenmiyorum, paramı kaptırmıyorum. Sokak hayvanına mama vermek en fazla o hayvanın anlık açlık sorununu çözer, başka bir sorunu çözmez.

  • Yunus Emre Arslan @yunusemre

   Bir çok kişi para eksikliğinden ötürü kısırlaştırma yaptıramıyor maalesef. Dişi kedi kısırlaştırmak min 600 lira tutuyor.

  • KRAK3NN @passenoir

   @yunusemre Belediyelerin veteriner klinikleri var ben orada yaptırıyorum para almıyorlar ama tabi sokak hayvanları için

  • Yunus Emre Arslan @yunusemre

   @passenoir Bende elimden geldiğince her ay belediyede yaptırıyorum fakat %90ı bu hizmeti vermiyor. Örneğin kendi belediyem vermediği için büyükşehir e götürüyorum ama büyükşehir de dahi bu hizmetin verilmediği yerler mevcut.

   Bundan dolayı her yardım isteyen insana vay hayvantapar diye yaklaşmak saçma ve yanlış madem güvenmiyorsunuz yardım yapmazsınız ha illa yapacam diyorsanız klinik iban bilgisi isteyin yada direk kliniğe gidip sorun hangi hayvana yardım isteniyr bu kişi kim vs. inandıktan sonra yardım edin.

  • Rasko @rasko

   @yunusemre Sokak hayvanları sorunu kişilerin değil, devletin çözmesi gereken bir sorun. Bu mama dilencileri ceplerini doldurmaya harcadıkları zamanı örgütlenip devlete baskı yapmaya harcasalar barınaklar da düzelir, sokakta hayvan da kalmaz. Sokak hayvanlarının kısırlaştırılmasına karşı olan sözde hayvansever insanlar, dernekler var bu ülkede. Çünkü sokak hayvanı biterse onların rantı da bitecek. Bu kadar umarsızca yapıyorlar bu dolandırıcılığı. Sokak hayvanı sorununa gerçekçi çözümlerle yaklaşan ve bu konuda lobi yapan, siyaseti dürten bir yapı çıksın, her türlü desteği veririm.

   Klinik demişsin de o klinikler veya veterinerler sütten çıkmış ak kaşık değil.
   Zamanında bir arkadaşım barınaktan köpek sahiplenmek istemişti. Tuzla taraflarında bir barınağa gittik, arkadaş çok sevecen bir köpek beğendi, sahiplenmek için ofise gittiğimizde oradaki sözde veteriner kadın elimize bir kağıt tutuşturdu, bir pet shop adresi ve telefon numarası vardı.
   Köpeği oraya götürüp, tüylerini tırnaklarını kestirip, bilmem ne bakımlarını yaptırıp geri gelmemiz lazımmış, sahiplendirme işlemi ondan sonra devam edecekmiş. Sahiplendikten sonra da belli aralıklarla sürekli o pet shop'a götürmemiz gerekiyormuş, yoksa geri alırlarmış.

   Arkadaşım bunu duyunca annesinin pet shop sahibi olduğunu, gerekli malzemeleri oradan alacağını ayrıca köpeğin tüylerinde herhangi bir sorun olmadığı için kesilmesi gerekmediğini söyledi (zaten kış geliyordu) ama sözde veteriner eğer o petshop'a gitmezsek ve listedeki işlemleri yaptırmazsak hayvanı veremeyeceğini söyledi.
   Bunlara şahit olunca ben de "yürü gidelim, bunlar tezgahı kurmuş" dedim ve kadın çıldırdı, bizi küfür kıyamet kovdu oradan. Bu belki 10 sene önce yaşanmış bir olay ancak duyduğuma göre hemen her barınakta benzer uygulamalar devam ediyormuş.

 • Hmoody @moody

  hayvan sever gider sokak hayvanını kısırlaştırır, sahiplendirir.
  besledikçe daha çok üremesine çoğalmasına sebep oluyorlar, çöp karıştırmasına,karda kışta donmasına,araba altında kalıp ölmesine destek oluyorlar böyle ancak.
  5 yıl önce daha böyle herkes elinde mamayla dolaşmıyorken sokak hayvanları daha azdı daha rahat sokakta yürünebiliyordu.