"İlk sırada: Meksika ve Türkiye

Yukarıda belirtildiği üzere, yeni fiyatlandırma programı 20 Mayıs 2021'de ilk olarak Meksika ve Türkiye'de yürürlüğe girecek.

Türkiye'deki 9,90 liralık yeni Kademe 1 abonelik fiyatı önemli bir indirime tekabül ediyor. Bunun sonuçlarını görmek, toplulukların sevdikleri yayıncılar ile kucaklaşmalarını izlemek için sabırsızlanıyoruz. "
https://blog.twitch.tv/tr-tr/2021/05/17/building-global-communities-with-local-subscription-pricing/

Building Global Communities with Local Subscription Pricing | Twitch...

Subs are awesome. When that subscriber alert pings, Chat pops off with HeyGuys and custom emotes, and creators can’t help but give a warm shout of appreciation. It’s the kind of bleedPurple show...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13
 • fatihte @distanz

  prime dışında abone olacağımı sanmıyorum kimseye çünkü bana hala garip geliyor birisine para harcamak.

 • Volkan Ekmen @zisegned

  Küçük yayıncı olarak ben beğendim açıkçası. Prime dışında abone olmak isteyenler çok daha rahat edecek. Prime aboneliği 8 TL iken normal abone olmak isteyen kişi 35 TL veriyordu. Buda abone olmak isteyeni geri itiyordu. 10 TL destek olmak isteyen kişi için leblebi çekirdek parası.

  Bana genel ücret düşük olsa bile yaptığım işe devam etmede teşvik sağlıyor. 10 Abonelik hediye etmek isteyen kişinin cebinden 100 TL çıkmış olacak. Daha çok destek olmak isteyen Tier 2-3 aboneliklere bakar.

  Bence bazı küçük yayıncılar olarak aylık 10 TL'lik eğleniyoruzdur.

 • CanSimit @cansimit

  Bildiğim takip ettiğim ilgilendiğim bir konu değil, belki o nedenle anlamakta güçlük çektim. Niye abonelik fiyatını yayıncı belirlemiyor? Belki bir 'en düşük' fiyat olabilir teknik nedenlerle ama onun ötesinde anlam veremedim. İsteyen istediği kadar para verir, onunda kurallarını yayıncı belirlemeli, belki en düşük abonelik 50TL isteyecek, belki 5TL (teknik olarak sorun değilse)... Twitch'in bu şekilde indirim yapabilmesi de saçma... İşin doğrusu bu işte anlam verebildiğim pek bir yer olmadı 🙁

 • P. O. F. @pof

  Paramız pul olunca mecbur kaldılar... Baktılar prime dışında normal abone sayısı çok az...

Vergi dolandırıcıları, devlet tarafından işletilen yüz tanıma sistemini hacklemiş.
https://www.scmp.com/tech/tech-trends/article/3127645/chinese-government-run-facial-recognition-system-hacked-tax

Tax scammers hack government-run facial recognition system

Concerns mount for data privacy in China, as a group duped a government-run facial recognition system to issue fake tax invoices valued at US$76.2 million.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

👎🏻
"Beğenmeme sayısını göstermeyen birkaç yeni tasarımı test ediyoruz. Eğer bu küçük deneyin bir parçasıysanız önümüzdeki haftalarda bu tasarımlardan birini görebilirsiniz."
https://twitter.com/YouTube/status/1376942486594150405

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İddialar:
#nintendoswitch
- Bu yılın son alışveriş sezonunda çıkış
- 7 inç, 720p OLED ekran
- DLSS donanımlı
- Daha iyi CPU, daha fazla bellek
- Analistlere göre en fazla $399.99 fiyat etiketi

https://finance.yahoo.com/news/nintendo-nvidia-graphics-chip-2021-064000324.html

Nintendo to Use New Nvidia Graphics Chip in 2021 Switch Upgrade

(Bloomberg) -- Nintendo Co. plans to adopt an upgraded Nvidia Corp. chip with better graphics and processing for a new Switch model planned for the year-end shopping season, according to people...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amazon Prime Video izlerken dil öğrenmenizi sağlayan bir Chrome uzantısı varmış, kendim denemedim ama böyle bir şey isteyen varsa paylaşayım istedim.
Eklenti sayfası: https://www.subtitlesfll.com/

Chrome Web Mağazası: https://chrome.google.com/webstore/detail/subtitles-for-language-le/hlofmmmlhfelbfhcpapoackkglljfcnb
Geliştirici: https://twitter.com/haruharahrhr
https://youtu.be/EIj-QT9_nsw
#Eklenti #Amazon #amazonprimevideo

Subtitles for Language Learning (Prime Video) Chrome Extension

Enjoy Learning Languages with Movies, TV Shows, and Anime on Amazon Prime Video.https://www.subtitlesfll.com/Support LanguagesAfrikaans (Afrikaans)Albanian (...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son 3-4 gündür "Hesabınız güncel değildir." bildirimiyle karşılaşıyorum. Her seferinde "Hesabı düzelt" deyip bilgisayarı açmak için kullandığım PIN'i yazıyorum ve düzeliyor ancak yarın yine bu bildirimle karşılaşıyorum. Başına gelen ve çözen var mı?
(Win10 2004 19041.746)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mesajlaşma uygulamaları karşılaştırması

https://inteltechniques.com/messaging.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap