Maxim Tsigalko paylaştı.

Flickr'ın free kullanicilarini bi anda silip atmasiyla yeni bir platform arayisina girdim.Mobilden ve pcden cozunurlugu dusurmeden foto yedekleme platformu ariyorum.Flickr 1000 GB gibi kapasite sunarken bunu 1000 fotoya dusurdu.
Google photos kullaniyorum fakat bir de orijinalini saklamak istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Maxim Tsigalko paylaştı.

iPhone kullananlar Deji batarya kullanıpta memnun olmayan var mı? Son günlerde benim 3 yıllık 6s in pil işleri sapıtmaya başlamıştı her ne kadar %81 kapasite var desede. ve bugün kendiliğinden reset attı ve koruma moduna geçti. koruma modunu devre dışı bırakınca yine reset attı falan dedim artık bataryayı değiştirme vakti gelmiş. 2200mAh dejiler 90 liraya satılıyor içerisinde gerekli aletler falan da var. Ama sanırım yapışkandan vermiyorlar mevcuttaki yapışkanı kullanabiliyor muyuz acaba? Alıp kendim değiştireyim diyorum. Ne düşünüyorsunuz bu Deji hakkında? #TeknoYardım #iPhone

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Her gün kısa süreli video ya da fotoğraf çekip onu sene sonunda videolu şekilde sunan bir iOS uygulaması var mı? Örnek: https://www.youtube.com/watch?v=iHwHhilMxdI

18 Yaşına Kadar Kızını Her Gün Fotoğraflayan Baba Harika

18 Yaşına Kadar Kızını Her Gün Fotoğraflayan Baba Harika bir video Genç kız küçük kız Evrim Hergün resim
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Firefox'ta Surfeasy VPN eklentisi yok. Chrome'daki eklentisini Firefox'a eklenti kurmaya çalıştım ama Chrome Store Foxified ile ama yapamadım. Şu an ne yapmam lazım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Monitörümdeki titreme sorunuyla ilgili çözümleriniz bekliyorum.

Az önce bir sitede araştırma yaparken alttaki görselin açılmasıyla beraber monitörümde titreme başladı. Ben ilk başta renk skalasını göstermeye zorlamasıyla alakalı oluşan bir arıza sandım ama o kadar oyun oynuyorum, o kadar çok çizim yapıyorum o yüzden bu varsayım saçma geldi.

İnternette sorunu araştırırken monitör fişini direkt prize takmanın sorunu çözdüğü yazmışlar. Denedim, olmadı. Çoklu prizde fişin yerini değiştirdim, olmadı.

Çözüm önerilerinizi bekliyorum. Çok sinir bozucu bir şey bu.

Model: PHILIPS 23" 234E5QDAB/00

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni Bilgisayarın Çalışmama Sebebi Ne Olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap