Tutanota'yı kullanan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Maxim Tsigalko paylaştı.

Parlak kuşe kağıttan bir yıl önce uçlu kalemle (kurşun kalem) yazılmış yazıyı kol koparmadan silmenin bir yöntemi var mı silgiyle hem çok uğraştırıyor hem sayfa yıpranıyor hem de ne olursa olsun biraz iz kalıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Evde epey bir saçmasapan kitap var. Evde yıllardır duruyor. İçerikleri boş şeyler. Bir okula da falan da bağışlanacak kitaplar değil. Bunları nerden kolayca satabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Maxim Tsigalko paylaştı.

İnanmıyorum ama hadi diyelim çalışma mantıkları böyle, TS de 3-5 kişi görev paylaşımı yapıp istanbul metro duraklarının tümünü ayrı ayrı şikayet edelim, belki o zaman(inanmasam da) değişiklik bakım olur. Tümü sorunlu deyince gelen cevap bu.

Eğer çalışacaksak şikayet metni benden en alttan kopyalayıp (sadece metro durağı ismi değiştirerek) Paylaşıma başlayabiliriz. (eke görsel koymayı unutmayalım anlamaları bakımından.
Unutmayın her durak için ayrı bir şikayet oluşturacağız yoksa görseldeki cevaptan öte sonuç alınamıyor.

Şikayet Metni:(ekde paylaşılacak görsel yorumlarda)

"
.................Metro Durağındaki tüm yürüyen merdivenlerin tarakları "COMB PLATE"(ekde sorunlu parçanın görseli mevcut) kırık ve yamuk şekildedir, değiştirilmesini talep ediyoruz. Bu kırık haliyle bu parçaların kullanılmaya devam ediyor olması insan canına kastetmekle eşdeğerdir.
"

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Görüntüyü scan edip metin haline dönüştüren bir app var mı bildiğiniz? Ücretli/ücretsiz önerilere açığım. #iOS

BeğenFavori PaylaşYorum yap