Chrome’da sayfayı çevir diye bir özellik var. Onu başka tarayıcılarda kullanamıyor muyuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Spigen’den #iPhoneX için güzel bir #kılıf.

https://www.indiegogo.com/projects/classic-c1-iphone-x-case-inspired-by-imac-g3-design#/

@electric hoşuna gidebilir.

Classic C1: iPhone X case inspired by iMac G3

Spigen brings back iconic designs into a modern technology. | Check out 'Classic C1: iPhone X case inspired by iMac G3' on Indiegogo.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vodafone’u nasıl bilirsiniz? Tam geçiş arefesindeyken şöyle bir flood gördüm: https://twitter.com/Ertugrul_akk/status/995977790645243904

Vodafone’lular ya da yakın zaman önce kullanmış olanlar yazabilir mi? Bu tarz bir şeyle karşılaştınız mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 17
 • Deniz Fidan @deniz-fidan

  Bu olayı bilmem ama ben türk telekom kullanıyorum ve memnunum mobilde.

 • Çağdaş Taş @tascagdas

  Son 1 haftadir kamptaydim suluklu gol ve civarlarinda yaylalardaydim. Vodafone ceken arkadasin hatti koydeyken bile cekmiyordu. Telekom kullanan arkadasin telefonu koyden ciktiktan sonra bi 5 6 km daha cekti sonra bir daha cekmedi. Benim turkcell hattim var suluklugoldeyken yuksek bir noktaya cikinca 4.5g bile çekti. Dere benzeri alcak yerlere girmedikce surekli telefon cekti nadiren kesilmeler oldu. 3 yildir suluklu gole gidiyorum ilk gittigimde hic bir telefon cekmiyordu turkcellde dahil suluklu gol yoluna vadiye girince kesiliyordu dahada gelmiyordu. Ama gecen sene ve bu sene turkcell baya çekiyor heryerden. Kisacasi dagda tepede işin oluyorsa turkcell candır.

 • Cengiz Bulut @revo09

  1 haziran gününü bekliyorum vodafondan kurtulmak için. 20Gb red tarifesindeyim her yerde 4.5G yazıyor ama hızlar 1-2Mbit’i geçmiyor. Kotanın yarısını dahi bitiremiyorum o kadar yavaş. Rezelat yani.

 • Adem Alp Yıldız @ademalp

  Çekme mevzuları her hat ve mevki için değişkenlik gösterir. Ben her yıl operatör değiştiriyorum. Turkcell çok cimri öyle her yerde çekiyorum yalan bizim köyde sadece konuşma var, hanımın köyünde de çekmiyor dağa çıkman lazım çeken yerde internette oluyor. Türk telekom her iki köyde de çekiyor her ikisinde de internet yok denecek kadar. Şimdi vodafone kullanıyorum her iki köyde de konuşma ve internet var hatta bu hafta sonu köyde maç seyrettim. Vodafone faturalıda dikkat etmeniz gereken otomatik yurtdışı paketi tanımlıyorlar mobil uygulamadan hemen iptal edin.

Diğer tarayıcılarda var mıydı bilmiyorum ama #Vivaldi’de farkettiğim ve beni benden alan özellik: “Arka Plan Sekmelerini Uyut”

Benim gibi eskiden beri kota ile başı dertte olanlar için işi biten sekmeyi kapatmak alışkanlıktır. Aslında muhtemelen 3-5 dakika sonra yine açılacak sekme o anlık kapatılır.

Bu ayarla tek tık ile diğer sekmeler uyutuluyor ve tek sekmede işe devam ediyorsunuz. Diğer sekmelere geçtiğiniz anda da otomatik olarak sayfa yenileniyor.

#vivaldibrowser #browser #tarayıcı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Stories: The Path of Destinies

#Steam’de bedava oldu. #ücretsizoyun

https://store.steampowered.com/app/439190/Stories_The_Path_of_Destinies/

Stories: The Path of Destinies on Steam

Stories: The Path of Destinies is an Action-RPG, an enchanted storybook filled with madcap fantasy tales, each told by a zippy narrator attuned to the player’s choices and actions.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

PUBG’de solo girdim ve 2 günde 2 takımlaşmayla karşı karşıya kaldım. Nasıl denk geliyorlar? Oyunu indirip tekrar izliyorum ve oyun içinde takımlaşma değil. Bariz şekilde uçaktan atlarken aynı yere düşmeye dikkat edip beraber loot yapıyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Youtube’dan video izlerken tarayıcıyı kapatıp, tekrar açtığımda video kaldığım yerden devam etmiyor. Bunu nasıl sağlayabilirim? Ya da telefondan izlerken yarım bırakıp, pc’den devam etmek isteyince baştan başlıyor video. Bunu nasıl sağlarım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bunun ne olduğunu bilen var mı? #eDevlet’te gördüm. Neden borcum çıkmış anlamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap