Maxim Tsigalko paylaştı.

LattePanda Windows 10 Lisanslı 4GB/64GB Teknoseyirciye 1500TL +
5v 2.4a usb adaptör
Usb kablo hdmi kablo
3d printerdan basılma case
64gb sd kart
Katlanabilir bluetooth klavye touchpad hediye.
Detaylı bilgi için sahibinden linkini yoruma bırakıyorum.İletişim için Sahibinden'den mesaj atabilir yalcnkayam@gmail.com 'dan da mail yazabilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ben hala NFT'nin mantığını anlamadım. Adam Fiverr'da iş yaptırıp Rarible'da satıyor. Hiçbir şey anlamadım. İlk kez internette bir olayı bu kadar anlayamıyorum. Kendimi salak gibi hissettim

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Realme powerbanki alıyo muyuz şimdi? 😀

2 gün sonrasının editi:

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 27

🔊 Bu sese kulak verin.

Kasamdan 1 senedir videodaki ses geliyor. Arada hafif vurunca düzeliyor 10 dakika sonra tekrar devam ediyor. İçini açtım birbirine değen bir şey yok.

🔩 Bi ara vidaları sıkıştırdım ve ses aniden kesildi. Tabi 1 gün sonra tekrar aynı durum gerçekleşti. Şu an vidaları sıkamıyorum. Zaten sıkı halde. Sadece kasaya hafifçe vurarak sessizleştiriyorum.

Sizce sorun nerede? İçerde bir şeyler mi değiyor birbirine yoksa bir yerde vidadaki durum gibi hafif gevşek bir şey titreşimle beraber ses mi çıkarıyor? Arada kaldım.

😒Sorun ne ise bir bulsam hemen harekete geçeceğim ama bulamıyorum.

https://streamable.com/mzgpqn

Streamable Video

Watch this video on Streamable.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

Laptopta ekran parlaklığını düşürdüm ve artık yükseltemiyorum. Bayağı karanlık. Hiçbir şey gözükmüyor. Mouse hareketlerini göremediğimden ekran üzerinden de ayarlayamıyorum. Dahili klavye bozuk olduğundan bastığım şeyler doğru mu ondan da emin değilim. Nasıl çözebilirim bunu?

EDİT: SORUNU BAŞKA BİR MONİTÖRE BAĞLAYARAK ÇÖZDÜM.

edit2: https://streamable.com/mobrno

Streamable Video

Watch this video on Streamable.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 18
 • Root61 @root61

  Markası Lenovo mu? 😀 Yeni aldığımız Lenovo diz üstü bilgisayarda da en kısığa getirince bir şey görünmüyordu ama onun klavyeden ekran parlaklığını ayarlayabiliyordum.
  Bilgisayar açılırken durum nasıl? Üretici logosu ilk açılışta görünüyor mu? Eğer görünmüyorsa üzgünüm ama sorun parlaklık değil 😥.
  İlk başta açılırken logo görünmüyor ama harici ekrana bağlayınca görüntü geliyorsa: Ekran bozuk
  İlk başta açılırken logo görünmüyor, harici ekrana bağlayınca da görüntü gelmiyorsa: Büyük sorun
  İlk başta açılırken logo görünüyor ama Windows açıldığında ekran gelmiyorsa: Parlaklık ile ilgili sorun

 • teknosevir @teknosevir

  bence komple karanlık bi yere gidersen halledersin.
  ben windowsta tahmin özelliğini devre dışı bırakmıştım o yüzden anlatamıyorum ama eğer klavyen çalışıyorsa birisi tam olarak nelere basman gerektiğini söyleyebilir. mesela: win, parlaklık, enter, tab, yön tuşları gibi.
  ya da sağ tık sonrası klavye.
  hiç olmadı ekran kartı ayarları kısmından yapılabilir, tabi ekran kartı markası ve kullanılan uygulamanın yaklaşık sürümünü bilmek gerekebilir.
  ekran parlaklığı sıfır bile olsa bilgisayar açılırken gelen dos ekranında(logp vs gözüken yer) parlaklık tam artıyor, windows geldiğinde ise en düşükte bile olsa bi üstüne çıkarıyor, az önce denedim böyle.

 • kortex @kortex

  Hocam yeniden başlatırsanız çözülüyor.
  O menüye ulaşamıyorum diyorsanız power buttona uzun basıp kapatın sonra tekrar açın.

 • Reginald 'Bubbles' Cousins @digitalanimal

  şunu deneyin. windows üzerinden ekran parlaklığı için yazılım. çok karanlık bi ortama girip deneyin ya da pc'yi televizyona falan bağlayın.
  https://clickmonitorddc.en.softonic.com/

Bu yazılımın Windows için alternatifi var mıdır? https://www.thnkdev.com/Pearl/

İşlevi: Ekranda küçük bir selfi kamerası var ve ekranı kaydederken kolayca sağa sola çekebiliyoruz.

Pearl - See yourself in your menubar

Pearl is the quickest way to see your reflection, with just a tap in your menubar. The best mirror app for Mac is made with love in sunny Santa Monica by ThnkDev.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • kei @kei

  normal webcam uygulamasını açıp pencereyimbüyütüp küçültüp yapabilirsiniz. fakat daha iyisi obs ile ekran kaydı yaparsanız onda bu tarz ayarlar var. farklı farklı sahneler oluşturup kamera konumunuzu değiştirebilirsiniz. Tabi yuvarlak şekildeoluyor mu kurcalamadım bilmiyorum orasını

Maxim Tsigalko paylaştı.

Bir 6 gün kadar önce şuradan( https://teknoseyir.com/durum/1369415 ) fake ilan verelim diye önermiştim. İlanları da 4-5 arkadaş vermiştik. Hatta telegram grubu dahi açtım. 😀 https://t.me/teknoseyirteam grupta budur. 😀 Neyse, 5 6 kişi böyle ilanları verdik. Bu süreçte ilana 1300 e yakın kişi bakmış, 40 favori ve 100 tane de mesaj gelmiş. Mesajların yüzde 60'ı '' get açar mısın ? '' yüzde 20'si '' abi hesap no ver eft yapayım kargoyla yollarsın '' Geri kalanlar ise işte son fiyat mı ? ya 200 olur mu ? öğrenciyim abi heves ettim çok rica ediyorum ( aynı çakalın iphone xs ilanı var ) ondan sonra yok işte bu bimde satılmadı sen dolandırıcısın. Ama 2 kişi yanılmıyorsam abi piyasayı düşürmek için mi böyle ilan verdi dedi helal olsun anlamışlar. 😀 Hani güzel test işte deneyim oldu diyelim. Maksat zaten mide bulandırmak dolandırmak vs değil.

https://www.sahibinden.com/ikinci-el-ve-sifir-alisveris?query_text_mf=SIFIR+STEELSER%C4%B0ES+ARCT%C4%B0S+1&query_text=SIFIR+STEELSER%C4%B0ES+ARCT%C4%B0S+1&sorting=price_asc bakarsanız zaten en üsttekilerin çoğu bizim ilanlar. Bu ürünü aratıyor verecek olanlarda haliyle bakıyor piyasası ne kaça gidiyor vs burada maksat şark kurnazı yapanların azda olsa önüne geçmek. 800 liraya satanlar vardı bu kulaklığı yani öyle diyeyim. E şimdi diyeceksiniz ki ulan ne oldu o zaman ? birşey mi değişti ? dünyayı mı kurtardınız ? kurtarmadık eyvallah ama birazcıkta olsa fark yaratmışızdır her halde ? 😀 en azından o 600 700 800 lira yazan çakalcıkların malları satılmasın. 🙂 İlanı da siliyorum bugün bu arada böyle denk geldikçe toplanıp fake ilanlar vereceğiz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

Windows tarafında açık kaynak olarak PDF'i düzenleyebileceğimiz ve görüntüleyebileceğimiz bir yazılım yok. Çok tuhaf.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Bu Telegram'daki bitcoin mining botları gerçekten işe yarıyor mu?

Çalışma mantığı ne? Nasıl kullanabiliriz? Bilgisi olan var mı?

Düzgün bir Türkçe kaynak bulamadım internette. Herkes sadece refli link atıp duruyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşım soruyor. Sistem buymuş. Bu PSU'lardan hangisi seçilmeli? Bronze - gold farkı nedir? Hangisi seçilmeli?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7
 • CKabil @moshck

  Güç kaynağının verimini gösteriyor. Prizden çekilen 100Watt gücün % kaçı sisteme iletiliyor onu gösteren bir sertifikalandırma sistemi. %80 bir sınır olarak tanımlı. Bu %80 üzerine renklerle farklı verim değerlerini belirtiyorlar. Örneğin Gold ile bronz arasında yaklaşık %5 lik bir verim farkı var. Daha detaylı listeye alttaki linkten ulaşabilirsin.

  Link : https://en.wikipedia.org/wiki/80_Plus

  Genel olarak verim değeri ne kadar yüksekse kullanılan malzeme o kadar iyi oluyor. İleriki süreçte güncelleme yapacağınızı varsayarak ve bütçeniz varsa 80+ Gold olanı seçmenizi öneririm. Bütçe yoksa 700 Bronz yeterli olacaktır.

 • Fırat Duran @firat_duran

  Bu sisteme göre 500w ama maks 1 seneye ekran kartı güncellerim falan derse 650W-750w arası iyi olur.

 • Vefa @buff

  Bu fiyata 850W 80+ Gold her türlü tercih edilir. 700W olan da gayet iyi.

 • bosu @bosu

  Maddi imkan varsa Gold alabilirsin, elektronik malzeme bileşenleri bir tık daha kalitelidir. Bronz da kötü değildir tabiki. Aslında aradaki en büyük fark üstte de arkadaşların açıkladığı gibi verimliliktir.

  Sana önerim boşta iken fanları dönmeyen PSU tercih etmen, yatar kalkar dua edersiniz 🙃😅😄