İNTERNET - TİCARET - FATURA - REKLAM konuları hakkında 1 soru:

Bağımsız bir blog var diyelim. Sitede reklam göstermek, hatta yazılar içine advertorial yerleştirmek için yazar ve reklam veren anlaştı...

Bu aşamada reklam veren bu bağımsız kişiden fatura isteyecek midir? Bahsettiğimiz ödeme 1000 - 2000 ₺ gibi bir ücret. Reklam veren orta ölçekli bir marka.

Böyle bir durumda fatura kesmeme gerek var mı? İsterler mi?

İstemeleri durumunda ben bu işi nasıl çözebilirim? E-ticaret, e-fatura, sanal pos işlerinden anlayanlar aydınlatabilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Firefox'ta bir fotoğrafı "farkı kaydet" dediğim zaman her seferinde JFIF formatında kaydediyor. Başka bir seçenek sunmuyor. Diğer tarayıcılarda aynı sitedeki görseli JPG olarak kaydedebiliyorum.

İnternette aradım çözümünü bulamadım. Nasıl düzeltebilirim bunu? 1 haftadır böyle.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Babamın telefonunu bugün General Mobile servisine götüreceğim. Servise vermeden önce sıfırlamak istiyorum cihazı. Servisten sonra gmail hesabına giriş yapınca eski verilerini geri getirir mi? Daha önce hiç android kullanmadım da merak ettim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkesin Bilgiği Şeyler serisine https://web.archive.org/ kullanımını da ekleyebilirsin abi. Sitelere erişim sağlanmadığında insanlar başvurabilir. Herkesin bildiğini düşünmüyorum. @gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Maxim Tsigalko paylaştı.

Bir süredir üzerinde çalıştığım TDK Sözlük uygulamamı açık kaynak olarak yayınlamış bulunuyorum. Android camiasındaki güncel teknolojileri kullanarak kendini geliştirmek isteyen arkadaşlara da örnek olacağını düşünüyorum.:
Github: https://github.com/mucahitkambur/tdk-sozluk
Google Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mucahitkambur.tdksozluk

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 23

WordPress, Tumblr’ı satın almış sanırım. Mail atmışlar.

Gelecek aydınlık

Haberleri duydun mu? Automatticailesine geçtik! Automattic, insanların güzel websiteler yapmasına, kendi hikayelerine paylaşmalarına, kitlelerini bulmalarına ve genişletmelerine yardımcı olan bir teknoloji şirketi. Yeni yuvamız hakkında daha mutlu olamadık. Topluluğumuz adına çalışmaya devam edeceğiz.

Oturum açma detayların aynı kalacak. Tumblr'ı kullanma şekli ile ilgili hiçbir değişiklik olmayacak. Biz de Tumblr tecrübesini iyileştirmek için olan çabamıza devam edeceğiz.

26 Eylül 2019 itibariyle güncellenmiş Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikası yürürlüğe girecek..

Bizce Tumblr'ın yeni ve aydınlık geleceğini sen de çok seveceksin ancak şunu bilmeni isteriz ki, Tumblr Automattic'e geçtikten sonra blogunun etkin kalıp kalmayacağı konusundaki kararın tamamen senin elinde. Eğer bu durumdan hoşlanmadıysan 25 Eylül 2019 itibariyle blogunun içeriğini dışarı aktarmak ya da hesabını kapatmak gibi seçenekleri gözden geçirebilirsin.

Başka soruların mı var? SSS kısmına göz atabilirsin.

#HaftalıkGündemeMalzeme

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Önemli bir konu. Daha önce de paylaşmıştım bu tarz bir şey. Belki #HaftalıkGündemeMalzeme

https://www.birgun.net/haber/spotify-in-satilik-muzik-listelerini-kesfetmeye-hazir-misin-266854

Spotify’ın “satılık” müzik listelerini keşfetmeye hazır mısın?!

Çağımız parayla ünlü olma çağı… Kapitalist tekelleşme her alanda olduğu gibi müzik endüstrisinde de yozlaşmaya neden oluyor. Parayla yapılan playlist’ler,
BeğenFavori PaylaşYorum yap