Kulaklık için şu tarz bir şey bakıyorum. Öneriniz var mı alternatif olarak?

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/ikea-cocuk/duzenleyiciler/00434277/mojlighet-kulaklik-ve-tablet-standi.aspx

BeğenFavori PaylaşYorum yap

LibreOffice, OpenOffice hatta online şekilde site üzerinden Powerpoint'te yaptığım sunum bile Microsoft PowerPoint uygulamasında bozuk gözükebiliyor. Bunun sebebi ne? Online şekilde kendisinde hazırlanan sunum bile bozulabiliyor. Çok tuhaf. Dünya komple LibreOffice'e geçse ya? Ne diye lisans ödeniyor sürekli? 😤

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 18

Bilgisayarda çalışmak için koltuk/sandalye arayanlara güzel öneri. 450 ₺'ye çok iyi. IKEA'dan 600 ₺ civarına FLINTAN almıştım ve memnun değilim.

https://klcmobilya.com.tr/siyah-fileli-kumas-yonetici-koltugu/#slider2

UCUZ OYUNCU KOLTUĞU KILLER

Herkesin özenerek baktığı oyuncu koltuklarına bir de farklı bir açıdan bakmak lazım. Her ucuz etin yahnisi yenmiyor bu yüzden direkt olarak daha rahat ve kul...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Özgür Yazılım Kış Kampı kayıtları başlamış. #HaftalıkGündemeMalzeme

Mustafa Akgül Özgür Yazılım Kış Kampı 2020

Mustafa Akgül Özgür Yazılım Kış Kampı 2020 25 - 28 Ocak tarihleri arasında Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde. Başvurular 01 - 10 Ocak tarihlerinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Maxim Tsigalko paylaştı.

Hediye bere, atkı için 608tl vergi çıkmış 😀
Paket zarf şeklindeymiş. Oradaki çalışan üzerinde 500 (para birimi neyse) yazdığını iddia ediyor, ürün sahibi de hediye, neden para yazsın diyor.
Yurt dışından ürün alma işini fiili olarak çok güzel bitirdiler valla. Dışardan bakan yasak değil der ama kimsenin almaya eli gitmez.
https://twitter.com/OceanPunj/status/1211540699012878336
#gümrük #YurtDışıAlışVeriş

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 22

Firefox VPN planlamasını açıklamış: $4.99/month
https://fpn.firefox.com/#get-fpn

#HaftalıkGündemeMalzeme

Firefox Private Network Beta: Browser Add-On and Full-Device VPN

Protect your web history, feel safer on public Wi-Fi, and limit ad tracking by increasing the security of your network connection. Choose between the browser extension and VPN.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8
Maxim Tsigalko paylaştı.

#TenekeKafalar #zSuat

@gamsizm

Abi bu arkadaşları görmüşsündür. Çok matraklar, çok da zekiler. Uzun zamandır da kendi oyunları üzerinde yapıyorlar.

Konuk olarak alsanız güzel bir bölüm çıkar diye düşünüyorum. Farklı da bir bölüm olur. Ayrıca daha önce olduğu gibi oyun yapan gençlere bir katkınız olmuş olur. Teneke Kafalar ekibini, Suat ve Osman'ı Ts'de görmek isterim.

#TenekeKafalar

https://www.youtube.com/watch?v=n8dbTxsjPc0&t=312s

HOBS - Oyunumuzu Baştan Yaptık! Her Şey Değişiyor (2020)

Oyunun gelişimini yakından takip etmek istiyorsanız: HOBS Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/channel/UCqRbeqOO8KJ9caThblPbu7w Merhabalar arkadaşlar... Y...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11
 • TR_TR_Turkish @tr_tr_turkish

  Değil. Aynı kutu Apple logolu vs vs benim alışveriş yaptığım toptancılardan bir iki tane örnek bereyim sana resimlerle. Böyle bir şey almak istiyorsan git etrafındaki esnafdan al bildiğin esnaf kazansın malım özellikle bu aralar esnaflar kepenk dükkan kapatıyor bu verdiğin linkteki satıcılar oturduğu yerden satış yapıyorlar. tanımıyorsan tanışma fırsatı işte 😉. Bir daha böyle bilgilendirme kolay kolay yapmam. Ağıma sıktım gibi bir şey oldu ama değer @orcun 😁

  • Orcun @orcun

   Bunların usb girişinin dibinde seri numarası yazıyor mu yoksa boş mu ? kasasını alttaki yazısını falan birebir yapıyorlar da o iç usb kısmına seri no yazan çakmaları görmedim. 😀

  • TR_TR_Turkish @tr_tr_turkish

   @orcun millet tilki olmuş öyle böyle değil. Daha kötüsü var anlatayım sana buluyorlar iphone boş kutusunu bi de böyle ucuz çakma Apple ürünlerini alıyorlar buldukları iphone kutusuna koyup ilan veriyorlar letgo da falan çıkma orijinal diye telefona ne oldu diye sorsan bozuldu sattım diyorlar iyi tamam sen sen hiç mi şarj etmedin vs vs deyince mala bağlıyorlar. Bide aynı üründen tekrar başka şekilde ilan veriyorlar ilanlar çakışıyor çelişiyor şüphelenmemek elde değil.
   Neyse yarın dükkana açacağım iyi geceler boş vakitlerde gelirim yine

  • Orcun @orcun

   @tr_tr_turkish Tamamdır. Toptan alınca kaça geliyor bunlar ? hani bazen diyorum alıp alıp letgo sahibinden vs keriz.avi gibi orjinal diye millete yedireyim nasılsa anlayamayacak zaten ? ama işte onun da kul hakkı var. 3 kuruş 5 kuruş kar dönecek diye de haram para kazanmak bilemiyorum. Sahte diye belirtip satsan da zaten kimse almaz.

  • Orcun @orcun

   @tr_tr_turkish O kutu işinden zaten şüphelenmemek elde değil ama iphone 5 alacaktım zamanında neyse birtane buldum kızın birisi satıyordu. Dedim alayım son fiyat nedir falan ? tertemiz ama 1 yıllık ama öyle temiz ki sıfır gibi ben işkillendim. Dedim alayım ama bakıcam. Buluştuk kızla kafeye gittik falan dedim bunu ben inceleyeceğim kusurabakma lütfen. Bana kız işte ben kılıfta kullandım hiç kılıftan çıkmadı ondan boya atması yok vs. vs. sıralıyor. Yok işte iphone 6 alıcam ondan satıyorum vs. vs. ya telefonu inceliyorum bende de iphone 5 64 gb vardı sattım kullandım yani aylarca vs. diyorum bunun boyası bir değişik elle tutuşta fark var. Hani kalitesiz gibi böyle iphone 5'i o ağırlığı yok. Birde sim tepsisinden bakıyorum ışıkta falan kasa ile çok az ton farkı var. Ben orada işkillendim ama bir bakıyorum kasada arkada imei ile cihazdaki aynı ya diyorum çakma olsa nasıl aynı olacak ? Kutusuna bakıyorum tamam orjinal gibi de bilirsin o orjinal kutunun kalınlığı kartonu dış kaplaması bir dolgundur vs bunda kutu sanki çakma gibi ama arkasını çeviriyorum aynı imei doğru cihazı test ettim deniyorum ediyorum oyun şu bu ahize kamera video vs. vs. vs. tuşlar bir garip boşluklu böyle milimmin bilmemkaçta kaçı çok az yani kıldan bile az boşluklu ama orjinalde hiç boşluk olmaz. Sonra dedim dur şunun ekranına güneş gözlüğü ile bakayım. Orjinalde bilirsin güneş gözlüğü ile görünüyor ekran çat bunda simsiyah, dedim bu sıfırlanmış haşat telefon kusurabakma iyi günler deyip tüydüm. Kıza da 2 çay parası girdi artık ne yapayım ? 😀 Sonra dedim dur ya çinden bakayım bu işi yapan varsa çinlilerdir kesin, bir araştırdım herifler harbi imei'i sen veriyorsun kutuya ve kasaya çakıp orjinal gibi yapıp sana yolluyor 25 dolardı o zamanlar. Full kutusu adaptör kulaklık vs yok + sıfır kasa, ben orada anladım nasıl yaptıklarını bu işi böyle toplayıp toplayıp haşat cihazları çat gömüyorlardı. Birde kız güya vs +1 hemen milletin ağzının suyu akıyor.

İç mimarlık okuyorum ve bu dönemki proje konusu olarak özgür yazılım geliştiricisi birine konut yapıyorum. Kafanızdan geçenleri yazabilirsiniz. Konsept hakkında öneriler gibi gibi... Biraz beyin fırtınası...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15