Merhaba dostlar...
300 - 400 ₺ geçmeyecek büyük boy bavul tavsiyesi verebilir misiniz..? #valiz

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

TRT spikerleri... 🤮

#euro2020

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • kirazerik @kirazerik

  TRT hep böyledir. Eskiden de boştu. Efsaneleri hep patlıyor. Kenan Onuk falan derler. Sonradan türkiyeden atletizm izlemeye giden basın mensupları anlatıyor. Atletizm ile ilgili hareketlerin ismi hep sallama imiş. Yine sansür döneminde sansür komitesi ile yatmak zorunda kalan sanatçıları Besim tibuk anlatmıştı. Daha böyle çok hikaye var. Efsane dönem denilem eskiler şimdi youtube da yorum yapıyorlar emeklilik döneminde ne kadar boş olduklarını görüyoruz.

Leyla ile Mecnun tam kadro yeniden çekilecekmiş .. Sizce eski tadı verir mi .? #LeylaileMecnun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Merhaba dostlar...
İstanbul'u hiç bilmiyorum ve Üsküdar'a gitmem gerekiyor. Konya'dan hızlı tren ile gidecem sanırım en yakın istasyon Söğütlüçeşme... Bi de tek gece için kalabileceğim hesaplı bi yer var mı ? #yardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba dostlar...
Aşağıdaki ürün en ucuz kaça satıldı.? Bi de kullanan arkadaşlar memnun mu? #TeknoYardım
https://www.amazon.com.tr/dp/B07K3KC5CP/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_Qwz9Fb1KEQF5V?_encoding=UTF8&psc=1

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

Dostlar 4500 lira bütçeyle Intel i5 ve GTX 1050Ti olacak şekilde ne önerirsiniz ..? #SistemTavsiyesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Alptekin @alptekinck

  1050ti yok ki piyasada. oyun oynayacaksan neden işlemciyi yüksek tutup ekran kartını düşük tutuyorsun? 10100 + 2060 altındaki sistemlere para vermek mantıklı değil. ucuz olsun bir süre idare etsin dersen 9100f+rx580 alınır da fazla pahalı.

E-ticaret sitelerindeki (pazar yeri olanlara) filtrelere kesinlikle kargo firmaları da eklenmeli....

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • reducto @protego

  Filtreyi geç, hepsinde hangi kargoyla gönderileceği yazsa yeter. O da yok.

  • TongYabguHan @tongyabguhan34

   Çoğu kişi bölgesinde sorunlu olan firmayı görünce almaz. O sebeple gelmez kanun filan çıkmadıkça.😁

  • muhalif @muhalif

   Kargo seçim hakkını müşteriye verseler çok güzel olur.Hem kargo şikayetleri belli oranda azalır hem sürat,mng gibi firmalar ciddi anlamda müşteri kaybeder, bu sayede kendilerine çeki düzen verirler.

  • reducto @protego

   @muhalif İdeali o zaten de, ölümü gösterip sıtmaya razı etme tarzı işte, kargo firmasını söylesin ona da razıyım 🙂

  • Burak Yirmibeşoğlu @burak25

   @muhalif Çok eskiden Hepsiburada seçme hakkı veriyordu. Tabii 10 yıldır kullanmadığımdan bilemiyorum.

  • muhalif @muhalif

   @protego Satıcının birinden ürün aldım şansıma sürat kargo çıktı🤦‍♂️ neyse ürün geldi ama değişmesi lazımdı, satıcıyla iletişime geçtim yolla değişelim dedi.Hb sürat kargo kodu yolladı sürat kargoyu 3 gün aradım gelmedi.Kargo çalışanını aradım adam pandemi yüzünden kargo almıyoruz diyor e dedim çağrı merkezi kurye talebi alıyor? Onlar istediği kadar alsın gelmiyoruz demez mi🙂çalışan posta koyuyor resmen.Dedim bunlar gelmez boşuna uğraşma😀 Ürün yangın tüpü şube uzak benim götürme şansım sıfır.Neyse akrabanın arabasıyla gönderdik.Bu seferde teslim şubesine gitti dağıtıma çıkmıyor 5 gün şubede bekledi.Satıcının da ilgisizliğinden dolayı değişimi para iadesine çevirdim. 2 haftanın sonunda para iadesini aldık da kurtuldum.Bir daha sürat kargomu asla.

   Adamların bölge müdürlüklerini arıyorum telefona bakan yok. Tek muhatabın çağrı merkezi onlar da dinleyip kapatıyor ne geri dönüş var ne bir şey. Şubenin şeyinin keyfine kalmış durumdasın.
   Hb, sürat kargo, satıcı ulan heryeri ben arıyorum paramızla rezil oluyoruz.

  • muhalif @muhalif

   @burak25 Bu konunun değişmesi için telepte bulundum ama 1 kişiyle olacak şey değil.

  • reducto @protego

   @muhalif Sürat evet pandemide çok kötüydü. 5 günde dağıtıma çıkan kargom oldu. Ben de artık Sürat varsa direkt sayfayı kapatıyorum. Hem günlerce dağıtıma çıkarmıyorlar hem çalışanları bildiğin atar yapıyor.

  • Burak Yirmibeşoğlu @burak25

   @muhalif Valla medeniyet besigi bir ulkedeyiz. Burada da ulkenin PTT ile basimiz belada. Bu kadar kotu servis Turkiye'de bile yok. Eve teslim icin ekstra ucret odedigin 10 KG agirliktaki paketi, eve bile gelmeden, kagit birakmadan, hic bir sey yapmadan 2 km otedeki merkeze goturuyorlar filan.

   2-3 sene once mal postaci baskasinin postalarini (biz 3 B 30 idik, bu salak 5 B 30'un postalarini israrla bize atiyordu.) Adami uyardi, olmadi, merkezi uyardik olmadi. En sonunda oteki adresteki adama uyari gonderdik bak postalarin kayboluyor diye. Kim bilir bizim nelerimiz kayboldu bu salaklar yuzunden. Eve siparis vermek iskence oluyor burada da.

  • muhalif @muhalif

   @burak25 Doğrudur hocam kargo konusu ciddi sorun bir şekilde düzeltilmesi lazım.

  • Salih Aktaş @cesurokcu

   @muhalif pazaryeri satıcıları kargo firmalarıyla anlaşma yapıyorlar ve tahmin edersiniz ki süratin verdiği fiyat ile yurtiçinin verdiği fiyat bir olmuyor. Buna göre de fiyat belirledikleri için hepsiyme göndermiyorlar diye tahmin ediyorum

  • reducto @protego

   @cesurokcu Bu doğru da, bu olması gereken değil olmaması gereken. Her şey ürün fiyatı değil, hizmet kalitesi her zaman daha etkilidir. Örnek işte önümüzde Amazon.