Buca iyi sallandı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Dostlar Windows için orjinal yazılım almayı düşünüyorum 799 liraya şu Site dikkatimi çekti. https://www.istegelsin.com/urun/ms-windows-10-home-64bit-turkce-oem-kw9-00119_PNTA45-AD?utm_source=akakce&utm_medium=cpc&v=1.49.7 güvenli olabilir mi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Biraz önce Bim den gözüme çarpınca tahin helvası aldım. Ama sahte demek istemem ancak tadı acayip tahin kokusu bile yok. Bu ne diye paket üstüne bakınca %53 tahin helvası yazıyor. Bence %5 bile tahin yok sanki Un var içinde. Paketledim Atacağım yenmez bu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Kızıma kyk yurt çıktı gittik kayıt yaptırdıkt ancak başka yurt için yarın değişiklik dilekçesi vermeyi düşünüyoruz. Sıkıntı şu 4 kişilik odaya 5 nci yatak sığdırmışlar ancak dolap koyacak yer yok demişler. Mutfak kısmında da tezgah üstünde odadaki komidin konulmuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 35
parka paylaştı.

Ticaret Bakanlığı’nın duyurduğu yönetmelik ile ürün iade süresi 10 günden 14 güne çıkarıldı. İadelerde kartın kullanılabilir limitine, tek seferde ilave edilmesi zorunluluğu getirildi,tüketicilerin taksitli alışverişlerinde kredi limitleri haksız yere azalmayacak

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Dostlar yardımınıza ihtiyacım var. Optik dükkanında kullanılacak leptop önerisi istiyorum önceki 5 nci nesil İ3 üzerine çay dökülmüş arıza vermiş idare ediyor ancak yeni almak ister yine İ3 önerdim. Fiyatı uygun olması da gerekiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar elimde sony fotoğraf makinası var. Resimdeki model ilk yıl arkadaş kullanırken nem alınca ekran arıza vermiş ve arkadaş yeni ekran almış malesef takamamişlar. Kullanmadığım için atılım duruyor. Birde eski motorola mini defi telefon çalışıyor. İsteyen varsa göndereyim bir ise yarasın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Üniversitesi sınavında sayısal puanı 503 . Olan kişi 16 binlerde nasıl bir sistemde olur. Kızın arkadaşı bu yıl tekrar girmişti 503 sayısal ile 16 binlere sıralanmış anlayamadım bu kadar yüksek başarılı öğrenci mi çıkmış bu sene

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10