En ucuz sıfır otomobiller! 2020 Temmuz ayının en ucuz sıfır otomobilleri

Otomobil firmaları ve bankaların kampanyaları devam ederken otomobil sahibi olmak isteyenlerde çoğaldı. Bu yüzden en uygun otomobili seçmek araştırmalar yapılıyor. Bizler de sizler için...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Naya Rivera gölde kayboldu

Dünyaca ünlü oyuncu Naya Rivera, oğluyla birlikte çıktığı göl gezintisinde ortadan kayboldu. 33 yaşındaki oyuncudan herhangi bir iz bulunamazken polis ölmüş olabileceği ihtimali üzerinde duruyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Ekonomi;

Rekabet Kurumu'nun internet sitesinde yer alan duyurulara göre, Temsa Ulaşım Araçları San. ve Tic. AŞ'nin ortak kontrolünün Hacı Ömer Sabancı Holding AŞ iştiraki Exsa Export Sanayi Mamulleri Satış ve Araştırma AŞ ile PPF Beer Topholdco B.V. tarafından devralınması işlemine izin verildi.

Çizgi Telekomünikasyon AŞ'nin tek kontrolünün team.blue Topco Sarl iştiraki Combell NV tarafından devralınması işlemi onaylandı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ARGE;

Şişecam Topluluğu, sahip olduğu üstün Ar Ge kabiliyeti ve üretimden gelen gücünü birleştirerek, dünyada çok önemli bir ilke imza atmıştır. Grup cam yüzeylerdeki virüs ve bakterileri etkisiz hale getiren özel bir kaplama teknolojisi geliştirmiştir.

Sağlığa zararlı organizmaların camın yüzeyinde barınmalarına engel olan ve yüzde yüz yerli Antimikrobiyal VBlock Teknolojisi kapsamında formül ve uygulama yöntemine ilişkin laboratuvar testlerinin tamamlanmasının ardından, patent başvuru süreci tamamlanmıştır. Ön bulgularda koronavirüs ve diğer virüsler üzerinde de etkili olduğu belirlenen bu özel teknolojinin devam etmekte olan ruhsatlandırma ve gerekli resmi izin süreçlerinin de tamamlanmasının ardından öncelikle cam ev eşyası ürünlerine uygulanması ve yurtiçi pazarda satışa sunulması planlanmaktadır. Ürünlerini 150 den fazla ülkede müşterileriyle buluşturan Şişecam Topluluğu katma değerli bu ürünlerini de tüm dünya pazarlarına ulaştırılmayı hedeflemektedir. Önümüzdeki dönemde bu teknolojinin cam ambalaj, mimari camlar ve beyaz eşya camlarına da uygulanması planlanmaktadır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İşte bu, ben bunu çok istiyorum. Kırk saat "neden olmuyor?" diye düşünmemeliyim. İnşallah düzgün çalışır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#YabancıFilm;

Bu Deja Vu, Next, Edge of Tomorrow, Interstellar gibi filmler hep yarım yamalak çekilmiş ya, niye böyle yarım yamalak bırakmışlar ki? Hikayeler boşa gitti resmen...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ünlü Twitch yayıncısı Reckful hayatını kaybetti!

World of Warcraft'ın en ünlü yayıncılarından biri olan ve Reckful adıyla bilinen Byron Bernstein, 31 yaşında hayatını kaybetti. Reckful'un ölüm sebebinin intihar olduğu düşünülüyor...
BeğenFavori PaylaşYorum yap