Supermaniac paylaştı.

#akış #TozluRaflar #Oyunkonsolu Tozlurafları özleyenlere, oyun konsollarını ve tarihini sevenlere, bu tip cihazların modlamasını, tamiratını görmek isteyenlere on numara içerik sağlayan Türk kanalı ektedir. Bireysel fakat gerek cihaz, oyun, aksesuar kolekysiyonu, gerek arkadaşın bu sektördeki tarihi bilgisi ve teknik bilgisi, videoların kalitesi ve düzenlenmesi olarak çok profesyonel bir kanal. Ts de bu kanalı sevecek çok kullanıcı vardır eminim. Bir ara göz atın derim. (Kanalın benle yakından uzaktan alakası yok sadece çok beğendiğim için paylaşıyorum)

Cengiz's Retro Game Room

Çoğunlukla Eski / Klasik oyun ve oyun cihazları / konsolları tanıtımları, modifiyeleri.... Mostly Retro Gaming Stuff... Mods, Crafts and Reviews
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Win10'u flash diske neyle yazıyım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

TELEFON ÖNEREMEYEN EDİTÖR ŞAİR OLDU
Hergün kendisine gelen sorulardan bıkan LP artık bu gidişe dur demek istedi.
"Herkes geliyor bana hangi telefonu alsam diyor ben artık cevap veremediğimden artık şairliğe başladım gelen sorulara şiirlerle cevap veriyorum artık. LP'nin en ünlü şiiri sana telefon öneremem sosyal medyada büyük yankı uyandırdı ve TS'de top topicliğe kadar ulaştı. Bu olaylardan sonra LP bu işe dikkat çekildiği için kendisinin amacına ulaştığını ve teknoloji editorlüğünün ne kadar zor olduğunu artık anlatabildiğini açıklamalarında belirti.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@hkellecioglu hocam kötüye kullanım bildirim yaptıktan sonra işlem uygulandığında mesaj gelebilir mi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Hamdi Kellecioğlu @hkellecioglu

    Şu an için bu ekstra iş yükü demek zaten kadromuz olması gerekenden çok daha dar bu yüzden şimdilik böyle bir şey düşünmüyoruz. En azından üye sayımız belirli bir seviyeyi geçip böyle bir sistem zorunlu hale gelene kadar. Zaten o zaman bu işe özel eleman da alınabilir.

    • Hamdi Kellecioğlu @hkellecioglu

      Sadece silenecek gibi düşünmeyin ama bize kötüye kullanım bildirimi adı altında pek çok istek geliyor o yüzden bunun etraflıca düşünülüp bir sistem geliştirilmesi gerekiyor. Bu da şimdilik önceliğimiz değil ama uygun bir zamanda mutlaka el atılacak bir şey.

Dizüstü bilgisayarımın fanını temizledim ve termal macunu yeniledim gpu eskisine göre daha az ısınsada cpu daha fazla ısınıyor neyi yanlış yapmış olabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6