Herkese selam,

Tercih döneminde tercih yapacak arkadaşları bilgilendirmek için bir sosyal ağ, soru cevap ortamı kuruyoruz. Bu işi yazılı olarak, soru-cevap şeklinde yapacağız, telegram üzerinden gerçekleştireceğiz. Her türlü bölümden ve üniversiteden herkesi bekliyoruz. Mezun olmanız katılmanıza engel değil.

Başvuru formu:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfyP-SCLUZeYhPRmklDAVsPP54r3pwkOH9UvpLMieRtSE-eyw/viewform

"Tercih Mentorum" Mentorluk Başvuru Formu

Tercih Mentorum Nedir? Tercih dönemindeki öğrencileri hedefledikleri bölümlerde okuyan mentorlerle buluşturan bir sosyal ağdır. Tercih Mentorum projesinin amacı nedir? Bu proje tercih...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@umtk bana bir umut ol. 2bin 2.5bin arasına mağazadan alınacak, İnternetten değil telefon önerebilir misin? Yoksa telefon önerme yayınını mı beklemem gerek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Supermaniac paylaştı.

#akış #TozluRaflar #Oyunkonsolu Tozlurafları özleyenlere, oyun konsollarını ve tarihini sevenlere, bu tip cihazların modlamasını, tamiratını görmek isteyenlere on numara içerik sağlayan Türk kanalı ektedir. Bireysel fakat gerek cihaz, oyun, aksesuar kolekysiyonu, gerek arkadaşın bu sektördeki tarihi bilgisi ve teknik bilgisi, videoların kalitesi ve düzenlenmesi olarak çok profesyonel bir kanal. Ts de bu kanalı sevecek çok kullanıcı vardır eminim. Bir ara göz atın derim. (Kanalın benle yakından uzaktan alakası yok sadece çok beğendiğim için paylaşıyorum)

Cengiz's Retro Game Room

Çoğunlukla Eski / Klasik oyun ve oyun cihazları / konsolları tanıtımları, modifiyeleri.... Mostly Retro Gaming Stuff... Mods, Crafts and Reviews
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Win10'u flash diske neyle yazıyım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

TELEFON ÖNEREMEYEN EDİTÖR ŞAİR OLDU
Hergün kendisine gelen sorulardan bıkan LP artık bu gidişe dur demek istedi.
"Herkes geliyor bana hangi telefonu alsam diyor ben artık cevap veremediğimden artık şairliğe başladım gelen sorulara şiirlerle cevap veriyorum artık. LP'nin en ünlü şiiri sana telefon öneremem sosyal medyada büyük yankı uyandırdı ve TS'de top topicliğe kadar ulaştı. Bu olaylardan sonra LP bu işe dikkat çekildiği için kendisinin amacına ulaştığını ve teknoloji editorlüğünün ne kadar zor olduğunu artık anlatabildiğini açıklamalarında belirti.

BeğenFavori PaylaşYorum yap