Şu SpaceX vakası gibi etkinliklere özel bir TS discord kanalı olsa idi, iyi olur muydu?

Beğen: Evet
Favori: Hayır

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bluedio T6 sipariş ettim umarım pişman olmam . Yeni satışa sunulmuş anladığım kadarı ile bu yüzden bir incelemesi filanda yok, Ürün elime ulaşınca güzel bir inceleme yazısı yazmayı düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 52

Kol saati deyip geçme...

Paul Newman'ın Rolex Daytona marka 1963 yılında üretilen kol saati açık artırmada 17,8 milyon dolara satılmış

Paul Newman's Rolex Sells For Record $17.8-million at Phillips Bacs & Russo...

A Rolex Daytona Ref. 6239, known as the "Paul Newman" owned by legendary actor Paul Newman sold for a final price of just over $17.7-million at a Phillips in association with Bacs & Russo auction...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Donanım Haber de bir üye, Gün bey'e aynen şunu yazmış, sonuna kadar katılıyorum.

"Donanım Haber sahibi Gün Oksay, Mesut Çevik'in son 1 hafta da açtığı konuları, son 5 yıldaki tavırlarını ve objektif olmakdan uzaklaşmasını görüyor mu acaba?

Gün bey'in olup bitenlerden haberi var mı acaba?

Mesut Çevik'in açtığı, fitne sokan, milleti birbirine kırdıran, tansiyon yükselten bu yapay konular, kısa vadede Donanım Haber'e iyi trafik ve ciddi reklam geliri kazandırabilir ama bizleri forumdan ve DH editörlerinden o kadar soğuttu ki, forumda her geçen gün daha az vakit geçiriyoruz. Özellikle, Mesut Çevik den bile daha eski olan forum üyeleri olarak Donanım Haber den tiksinmeye başladık. Bu yüzden, Donanım Haber uzun vadede ciddi trafik ve reklam geliri kaybedebilir.

Şu forumun hatrına ana sayfa daki teknoloji haberlerini okuyoruz. Forum ile ilişiğimiz kesildiğinde, DH ana sayfa ile de işimiz olmaz. Yavaş yavaş, başta teknoseyir olmak üzere, objektif ürün incelemesi yapan sitelere yöneliyoruz.

Donanım Haber de haber ve video yapan editörler kendilerine çok güvenmesinler, forum üyeleri forumdan uzaklaştıkça, yayınladığınız haberlerin aldığı tık da azalacaktır. Bundan şüpheniz olmasın. Bunun tek sorumlusuda Mesut Çevik dir.

Umarım, Gün bey olup bitenin farkındadır."

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14
 • arandur @arandur

  DH editörlerinde sevmediğim şey, konuşma tarzı olarak Mesut Çevik'i taklit etmeleri. Ben Mesut Çevik'in tüm podcastlerini severek dinlemiş bir kişiyim ama incelemelerde hızlı ve yapay bir ses tonu kullanması bana itici geliyor. İşin kötüsü diğer editörler de onun tarzına özeniyorlar.

  Bu konuda diğer arkadaşların fikirlerini merak ediyorum.

 • Orcun @orcun

  @azim_bey Benim bildiğim o bırakmıştı. Sonra başka yere geçti scroll olması lazım oradan sonrada bıraktı diye biliyorum. Kaan Arlı da vardı ona ne oldu tabi bilemiyorum.

 • Efe @efe

  Kaan arlı ile ender yıldız scroll'deydi. İkisini izliyordum. Sonra kaan teknolojioku, enderde hardware arena mı neydi, öyle yerlere geçtiler. Şimdi takip etmiyorum. Hatta scroll'uda bıraktım. 😂 Dh zaten hiç ilgimi çekmedi. Benim için teknoseyir den başkası yalan. Oyun videoları hariç ne yükleseler izliyorum.

 • rapstar338 @rapstar338

  @aytacesmebasi Beğeni sayısı 512 olmuş. Bak bu sayıyı T.S de göremezsiniz hocam. 🙂

Zenfone2 Laser 5" modeli'nin ekranı 1 metreden yüzüstü düşmek suretiyle kırılmış durumda. Ancak dokunmatikte, ekranda sorunsuz çalışıyor. Acaba sadece üstte bir kaplama vardı da o mu gitti yoksa komple ekran mı değişecek?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 12

Marsilya Fransa kökenli Groove Metal grubu Eths'in 4. stüdyo albümü Ankaa çıktı. Bayan vokal Rachel Aspe yine harika.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#HTC10 çok beğendim mükemmel bir cihaz çıkmış ortaya.Fiyat ülkemiz şartlarına göre pahalı olmakla birlikte rakiplerine bakınca gayet normal kalıyor.Cihazda ip sertifikası hariç ne ararsan konmuş.iOS seven biri olmasam alacağım tek cihaz bu olurdu.

HTC 10: First Impressions

We traveled to Taipei, San Francisco, New York, and London to show the HTC 10 to our most passionate fans. This is what they think about the HTC 10. http://w...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu fotoğrafla beraber TeknoSeyir'in meşhur çekim odası tarih oldu. Saklayın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 51