Aklınızda olsun, trendyolu hasarlı ürün ile ilgili tüketici hakem heyetine şikayet etmiştim.

Şikayet ederken haliyle trendyolu şikayet ettim, ama satıcı üzerinden almıştım. Faturayı satıcı firma kesiyor, ben trendyolu şikayet ettiğim için şikayetim reddedildi.

Satıcı firmayı şikayet etmek gerekiyormuş. Öğrenmiş olduk. 😏

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8
 • Özgür'üm, Özgür'sün, Özgür @ozgurg

  Demek ki bu yüzden Hepsiburada şikayetim olumsuz sonuçlandı.

 • CimAdam @cimadam

  Mantıksız değil; trendyol sadece pazar yeri, trendyolu sadece kötü mağazalara platformda yer verdiği için uygunsuz bulabilirsiniz. Komisyon alıyorlar sadece başka bir şeye karıştıklarını sanmıyorum.

 • Efe @efe

  Teknik olarak thh haklı. Ama ben tüketici olarak bunu bilemeyebilirim. Red etmek yerine, benim şikayetimi o zaman ilgili firmaya aktar. Ya da en başında kontrol edip başvuruyu kabul etmeyebilirdi. Başvuru kabul edildi, firmadan savunma istendi, görüşüldü derken, 3 ay sonra bana yanlış kişiyi şikayet etmişsin demeleri saçma geldi.

 • fikri @fikri

  Yanlış karar verilmiş.
  Tüketici yanlış yeri şikayet etse de doğrusuna yönlendirmeleri gerekiyor. Mesela, internet yüzünden yüzlerce kişi Türk Telekomünikasyon A.Ş.yi şikayet ediyor ama sorumlu şirket TTNET A.Ş.
  Ayrıca Trendyol aracı hizmet sağlayıcı olarak geçiyor kanunda. Tek sorumlu satıcı değil Trendyol da sorumlu.

iPhone 7 ile çektiğim videolarda ois sensörü nedeniyle görüntüde dalgalanma problemi yaşıyorum. Müzikteki bass’ın yarattığı titreşim nedeniyle videolar çöp oluyor.

1- Bunu engellemenin bir yolu var mı?
2- OIS sensörü donanımsal, acaba yazılımsal olarak bunu kapatabilir miyiz?

https://youtu.be/B4dfd89OBOU

Muharrem Hasbi Anadolu Lisesi | Gençler Düzenlemeli | 2020 MEB Balıkesir...

Ekip Antrenörleri; Ayhan Ayna Aysun Ayna Ozan Çelik Emre Gökçe Enes Gökçe Funda Eryaşar Oyun Sıralaması; Ayvalık Zeybeği Bağyüzünün Çamları Fatmam İkili Güve...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 17

Trendyolun bu hafta 2. Kazığı.

Bulaşık makinesi almıştım, kurulum için servis geldi, ambalajı açtılar ürün hasarlı çıktı. Servis tutanak tuttu ama satın alma tarihi 1 hafta geçtiği için siemens değişim/iade tutanağı düzenlemiyor. Trendyol’da servis iade/değişim tutanağı tutmazsa ürünü iade almam diyor. Ambalajında ve paketin görünen yerlerinde en ufak kusur olmadığı için zaten ürünü teslim aldık. Ne bilelim içinde hasar olacağını.

Ne siemens ne de trendyol bi çözüm sunmuyor. Kaldı elimizde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 32

Kredi kartı bilgilerinin çalınması olayında trendyol dan şüpheleniyorlardı. Az önce bilgim dışında işlem yapılmış. Trendyol üzerinden. Hesabımda kayıtlıydı kartım. Muhtemelen hesap bilgilerini de çaldırmışlar. Çünkü hesapta kayıtlı kart üzerinden alışveriş yapılmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen sene kara cuma’da 50 tl’den aldığım sweat, geçen hafta 100 liraydı, bugün dev indirimde 130 lira. 😂 trd

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kardeşime hediye playstation 4 alcam, bi kaç yere baktım. Yorumlarda asya pazarı için üretilmiş x ve o tuşları yerleri farklı diyor. Bende resimdeki gibi kol var gelcrk olan bundan farklı mı olacak?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Orjinal midir? Ne diyorsunuz?

Lightning Şarj Data Kablosu (2 Metre) iPhone X-XS-XR-8-7-6-5S-SE-6S-Max-Plus...

Trendyol.com sayesinde Apple ürününe çok özel indirimlerle sahip olabilecek ve alışveriş alışkanlıklarınızı değiştireceksiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar, herkese merhaba, bana anne/baba bilgisayarı lazım 😂 1500-1600 lira bütçe ile alabileceğim laptop önerisi istiyorum. Hepsiburadaya girdim baktım da, bu işlemcilerden hiç birşey anlamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7