Son turk net zamlarından sonra netspeed’e ön başvuru yaptım. Kullanan var mı, sizce bir sorun yaşar mıyım? 159 TL aylık fiyatı var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Geçen ay sonunda kyk borcumu ödemediğim için maaşıma bloke koyup haciz başlatmışlardı. Eşten dosttan borç bulup tek seferde 23k ödedim. Ne diyim şimdi. Helal hoş olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 13

Herkese selam,

İnternet hızı ile ilgili şöyle bir sorun yaşıyorum. Sağlayıcım turk.net

Ev içerisinde kendi bilgisayarımdan wifi ve kablo ile bağlantımda 100mbit internet alabiliyorum. Ama şirket bilgisayarımla bağlandığımda 6-7 üstüne çıkamıyorum. Farklı modem ve iss ler ile denedim. Yine aynı. Sorunun bilgisayar kaynaklı olduğunu düşündüm ve IT ile görüştüm. Telefon’dan hotspot ile bilgisayara bağlandığımda sorunsuz internet alabiliyorum.

Bizim şirket servis sağlayıcısı ile alakalı diyor, servis sağlayıcısı ise şirketiniz ile ilgili diyor. İşin içinden bir türlü çıkamadım. Sizce ne sorunu olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Kendime bir bilgisayar almayı planlıyorum. Ama fiyatlardan ve uzun süre takip etmediğim için kararsızım. Aşağıdaki bilgisayar nasıldır? Fiyat performans olarak önerebileceğiniz bir bilgisayar var mı? Oyun oynanmayacak ama nadiren autocad.

Lenovo V15 Intel Core i5 1035G1 20GB 256GB SSD MX330 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82C500NNTX005

https://www.hepsiburada.com/lenovo-v15-intel-core-i5-1035g1-20gb-256gb-ssd-mx330-freedos-156-fhd-tasinabilir-bilgisayar-82c500nntx005-p-HBV000017SAJ4?magaza=notebookstore

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amazon’a prime üye olup ilk defa sipariş verdim. Kargo hızlı geldi, inanılmaz özenli paketlenmiş. Çok memnun kaldım. Kitap almıştım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Herkese merhaba, home office çalışmanın dezavantajları ile ilgili bir sunum hazırlamam lazım. Home office çalışanların desteğine ihtiyacım var. Evden çalışırken, şirkette çalışma arasında en çok özlediğiniz şeyler neler? Ve size nasıl sürprizler yapılırsa motivasyonunuz artar. Örneğin kapı çaldı ve şirket size bi pizza göndermiş.

Ya da uzaktan çalıştığımız için, ve pandemi döneminde çalışma arkadaşlarımızla yeterince görüşemediğimiz için, uzaktan ve beraber yapabileceğimiz etkinlikler var mı istediğiniz? Örneğin online sinema gecesi, iş arkadaşlarınla beraber film izleme. Vs. Gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 31

Vatan Bilgisayar kullanıcı hesap bilgilerini kaptırmış. Bu bahane ile bütün şifrelerimi apple’ın parola önerileriyle değiştirmeye başladım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kablosuz şarjlı dikey süpürge kullanan var mı? Dyson harici önerilere bakıyorum. Grundig almayı planlıyorum. Evde Dyson (kablolu) süpürge var ama malum kablosuz olanlar daha pratik.

Alırken nelere dikkat etmek lazım.

https://www.grundig.com.tr/kucuk-ev-aletleri/sarjli-supurge/vcp-5030-sarjli-supurge/

VCP 5030 Sarjlı Süpürge - Küçük Ev Aletleri | Grundig

GRUNDIG – Tüketici Elektroniği ve Ev Aletleri
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Evin elektrik hattından internet menzil genişletici arıyorum. TP Link çözümleri pahalı geliyor. Daha ucuza alternatif önerisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

#otoseyir Herkese merhaba, aracı olup seramik kaplama yaptıran var mı? Önerir misiniz? Ne gibi faydaları var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap