Trendyolun bu hafta 2. Kazığı.

Bulaşık makinesi almıştım, kurulum için servis geldi, ambalajı açtılar ürün hasarlı çıktı. Servis tutanak tuttu ama satın alma tarihi 1 hafta geçtiği için siemens değişim/iade tutanağı düzenlemiyor. Trendyol’da servis iade/değişim tutanağı tutmazsa ürünü iade almam diyor. Ambalajında ve paketin görünen yerlerinde en ufak kusur olmadığı için zaten ürünü teslim aldık. Ne bilelim içinde hasar olacağını.

Ne siemens ne de trendyol bi çözüm sunmuyor. Kaldı elimizde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 32

Kredi kartı bilgilerinin çalınması olayında trendyol dan şüpheleniyorlardı. Az önce bilgim dışında işlem yapılmış. Trendyol üzerinden. Hesabımda kayıtlıydı kartım. Muhtemelen hesap bilgilerini de çaldırmışlar. Çünkü hesapta kayıtlı kart üzerinden alışveriş yapılmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen sene kara cuma’da 50 tl’den aldığım sweat, geçen hafta 100 liraydı, bugün dev indirimde 130 lira. 😂 trd

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kardeşime hediye playstation 4 alcam, bi kaç yere baktım. Yorumlarda asya pazarı için üretilmiş x ve o tuşları yerleri farklı diyor. Bende resimdeki gibi kol var gelcrk olan bundan farklı mı olacak?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Orjinal midir? Ne diyorsunuz?

Lightning Şarj Data Kablosu (2 Metre) iPhone X-XS-XR-8-7-6-5S-SE-6S-Max-Plus...

Trendyol.com sayesinde Apple ürününe çok özel indirimlerle sahip olabilecek ve alışveriş alışkanlıklarınızı değiştireceksiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar, herkese merhaba, bana anne/baba bilgisayarı lazım 😂 1500-1600 lira bütçe ile alabileceğim laptop önerisi istiyorum. Hepsiburadaya girdim baktım da, bu işlemcilerden hiç birşey anlamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Yıl olmuş 2019 5 gb internet için kaç para istiyor. Turkcellden kaçma vakti geldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

Arkadaşıma ryzen sistem topladık. Bütün montajı eksiksik yapıyoruz ama power tuşuna basınca bi hareket yok. Bağlantıları defalarca kontrol ettik bi yerde hata yapmıyoruz, sorun hangi parçada olabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 32