Paylaşıldı mi bilmiyorum ama çok iyi olmuş. Özellikle şarkiya bayıldım , çok güzel uyarlamis.

KORSAN!

Hayallerinde oyun, düştün yollaraDenesende olmadı keşke ucuz olsaKOR SANEskiden Steam vardı, oyunlar ucuzduİndirim olunca, sepetler dopdoluyduHakları helal e...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amazon kodu hala devam ediyor ve fazladan elinde olan varsa alabilir miyim? 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12

Soundpeats capsule 3 pro kulaklığımın sağ tarafından ses gelmemeye başladı. (6 ay oldu alalı) internetteki yorumlara baktım belliki kronik bir sıkıntı. Firmaya yazdım garantiye yollamamı söyledi. Yorumlarda para iadesi yapıldığı söylenmiş ama ben 800'e almıştım şuan 1600 tl. Para iadesi yapılırsa kötü olacak. Tamir veya değişim isteyebileceğimi biliyorum ancak uğraşmam gerekecek gibi . Garantiye yollayıp durumu buraya tekrar yazarım. Alacak arkadaşların bilgisi olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Cs 2 daveti geldi, iniyor şuan deneyelim bakalım. Yeni sisteme geçer geçmez gelmesi de enterasan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar, monitör tavsiyesine ihtiyacım var. 4070 ti ile kullanıcam.

2K (4k ya param yetmiyor) 1ms (mümkünse gtg) min 144 hz, freesync / gsync destekli. Mümkünse min 8 bit ips ve vesa destekli.

Tabi olabildiği kadar f/p 🙂

Monitörde filtreleyince özellikle gtg 1 ms bilgilerine ulaşmak zor olduğu için tavsiyeye ihtiyacım var. Bugün alıcam.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar tavsiyeye ihtiyacım var . 4070ti aldım. Yanına 5800x 3D alıcam. Ancak bunu soğutabilecek 240mm bir sıvı soğutucuya ihitiyacım var. (kasamda o kadar yer var) Zaten yeterince masraf yaptım. F/P olarak 240mm de ne öneriyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 53

Marmaray'da intihar olmuş 🙁 Krizi çok kötü yonettiler. Ilk 20 dakika bilgi vermediler, insanlari indirmisler, her etapta ayri ayri beklettiler. Sirkecide bir daha indirdiler aktarma yaptirdilar. Bir oraya bir buraya yolluyorlar. 10 dakikalik yolu 1 saattir gidemedim. Inanilmaz bir izdiham var resmen gebze yönünde.

İntihar olayi hakkında siyasi olacağı için yorum yapmıyorum.😡

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 18

Soundpeats capsule 3 pro geldi. Hepsiburada.com'dan 899 tl'ye aldım. Muhtemelen bir tık kazık yedim ama pazartesi işe başlıycam acil lazımdı. Amazonda stok yoktu bekleyemedim.

Uzun pil ömrü sebebiyle tercih ettim. İş yerinde mesai boyunca mümkün mertebe idare etsin diye. (8 saat kulaklık / kutuyla toplam 52 saat)

İlk tws kulaklığım. Bundan önce 2015 yılında aldığım kendi arasında kablolu bir model kullanmıştım bluedio'nun.

Tabi ondan ses kalitesi olarak baya üstün ama günde 12 saat'e yakın anker soundcore q10 kullanan biri olarak ses kalitesi ve ses şiddeti olarak daha iyi bir şey bekliyordum. Kulak içiyle kulaküstünü mü karşılaştırıyorsun diyeceksiniz biliyorum ama yine de daha farklı bir beklentim vardı. Kesinlikle kötü değil ama 900 tl'ye daha iyi bir deneyim bekliyordum 🙂 Tabi benim sağ kulağım kulak zarıma yapışan kir dolayısıyla (doktara gitmem lazım 🙂 ) biraz az duyuyor onunda etkisi vardır illaki ama gerçekten hala bir kafaüstü kulaklığa yaklaşabilir bir durumda değiller belliki.

Tabi ne telefonumda ne pc'de ldac var. Yakında telefonu da değiştiricem artık o zaman deneyebilirim. Ses kalitesi muhtemelen artacaktır.

Konforu , tasarımı vs güzel.

Not: Kulaklığın transparan özelliği açıkmış. Kapatınca ses kalitesi çok değişti. Fikirlerim de değişti. Beğendim. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 18