SMS'le gelen bazı mesajlarda bit.ly linkleri oluyordu ve mesaj sahte sanılıyordu. Ya da devlet niye bit.ly kullanıyor sorusu vardı. Onu çözmüşler.

Twitter'da geriye doğru kontrol ettim. En son 8 Ocaktaki bir mesajda bit.ly servisi kullanılmış. İlk olarak da 11 Ocakta ddo.link diye yerli milli link kısaltma servisini kullanmaya başlamışlar.

https://twitter.com/ekapi/status/1379433460503220231

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

https://www.kisadalga.net/haber/detay/saglik-bakani-koca-15-milyon-doz-biontech-asisinin-belgesini-acikladi_4207

"Son gelişmeler ışığında Haziran’a kadar 40 yaş üstü 32 milyon yurttaşımızın ve risk gruplarındakilerin iki doz aşısını Haziran’a kadar tamamlayacağımızı görmeye başladık.”

Sağlık Bakanı Koca, 1.5 milyon doz Biontech aşısının belgesini açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 1.5 milyon doz Biontech aşısıyla ilgili belgeyi Haber Türk yazarı Fatih Altaylı'ya gönderdi ve “ "Bu belge yalan söylemediğimin belgesidir" dedi.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://akilliesnaf.ptt.gov.tr/

Yeni başlamış. Lansmana özel kampanya yapmışlar. (1.000TL'YE KADAR %0 KOMİSYON)
Hem bireysel hem de şirket olarak kayıt olup ödeme alma imkanı var.

PTT Akıllı Esnaf ile Her İşin Kolayı Var

Sanal POS veya Link ile Ödeme almak isteyenler için lansmana özel %0 komisyon. Başlangıç ücreti yok. Aylık sabit ücret yok. İşlem başına sabit ücret yok.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İkinci doz için randevu alınabilecek tarih aralığı verilmiş sadece. Şimdiden randevu alınsın diye denediğimde "randevu bulunamadı" hatası çıkıyor. Bir hafta öncesinde mi ya da o hafta içinde mi bakmak lazım? Çünkü, ilk doz için randevuyu bir hafta sonrasına alabilmiştik. Deneyen, bilen?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • johan @johan28

    Ben daha önce iki kere ikinci doz için randevu aldım sorun olmamıştı ama bugün bir randevu daha almak istedim randevu bulamadı dedi, sadece bir tane hastanede var oda 21 gün sonrasına biraz daha bekleyeceğim daha ikinci doza var 1 hafta kala bakarım olmadı arayıp konuşuruz.

https://www.desteksegment.com/ariza-sorgula

Garantisi devam eden bilgisayar parçasını doğrudan Segment Bilgisayar'a gönderebiliyor muyuz, kabul ediyorlar mı bu şekilde? Tecrübesi olan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap