Kimlik değiştirme için randevu oluşturdum. Tam bir hafta sonrasına tarih verdi. Ama AYNI Nufüs Müdürlüğü, ehliyet için %100 dolu gösteriyor. Yıl sonuna süre verildiği için yığılma olmuştur da ikisi de aynı şey değil mi? Tek randevuda ikisi birden halledilse iyi olurdu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 31

Ehliyet sağlık raporu için aile hekimine gittim. Göz-KBB sevki yaptı. Ücretliymiş. Devlet hastanesi 225TL istiyor. Özel 400TL.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fiyat ve kalite açısından bilmiyorum, bir alana bir bedava kampanyası yapmışlar.

https://www.slazenger.com.tr/1-al-1-bedava

1 Alana 1 Bedava | Slazenger

Slazenger.com.tr'den 1 alana 1 bedava fırsatı! Ürünleri incelemek ve online satın almak için tıklayın, avantajlı fiyatları kaçırmayın!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Bu uygulamayı güvenli olarak nereden indirebilirim?

Geliştirenler galiba hiç bir zaman apk olarak yayınlamayacakmış. Buradan bu işlerden anlayan arkadaşlar, arada bir güncellendikçe apk'sını yayınlar mı acaba?

https://github.com/revanced

ReVanced

Continuing the legacy of Vanced. ReVanced has 18 repositories available. Follow their code on GitHub.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çok eskidendi, o dönem gene aynısı enpara üzerinden bana ve bir çok kişinin başına gelmişti.

enpara-finansbank ve yapı krediye ait kartlar üzerinden harcama yapılmış.

https://twitter.com/zukushimekafu/status/1555478649872306177

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 17
 • Emre @emre64

  Normalde Turkneti kuralları değiştiren işler yaptıkları için desteklerdim ama ben de iptal ederdim sözlerinde durmazlarsa. Sabit IP + Fatura 182 lira yapıyor. Netspeed veya Milleni'ye geçerim. Comnet ve İnternet Kutusu denen İSS'lerin de adı geçiyor ama onları bilmiyorum.

 • liara @liara

  mayısta abone olan 139 lira 10 senedir kullanan ben zamlı fiyat. Ne güzel.

 • Otroligt @otroligt

  Artık gerçekten ağzımı bozacağım. Turknet'ten aldığım zam maillerinin ardı arkası kesilmiyor. Yap 250 lira da kalan kalsın giden gitsin kardeşim. Gerçekten illallah ettim, alternatif arayışlarına başlıyorum.

 • Ronnie James Dio @ronniejamesdio

  bana gelen mail;

  Değerli Turknet'li

  İnternet sektöründe her zaman olmaz denileni olduran, yeniliklerin peşinde koşan bir operatör olduk. Sizlerin desteği ve güveni ile birlikte hedeflerimize sağlam adımlarla yürümeye devam ediyoruz. Çünkü dünya kalitesinde internetin lüks değil, bir ihtiyaç olduğunun farkındayız.

  Hedeflerimiz Büyük

  Bu yılın başından itibaren 600.000’den fazla haneye TurkNet GigaFiber altyapısı ile 1.000 Mbps hızında internet ulaştırdık. Üstelik hem indirme hem de yükleme hızında ev kullanıcısına 1.000 Mbps sunan tek operatörüz! Her ay binlerce kullanıcı TurkNet GigaFiber’e kavuşurken yıl sonuna kadar bir milyondan fazla haneye ulaşmayı hedefliyoruz. Yani en kısa sürede kapınızı çalacağız .

  Dünyanın ve ülkenin ekonomik koşulları tüm sektörü olduğu gibi bizi de etkilemeye devam etse de biz kendi fiber altyapımız olan TurkNet GigaFiber’de fiyat değişikliği yapmıyoruz.
  Ekonomik Koşullar Sektörümüzü Etkiliyor

  Mart ayında port ücretlerine yapılan ve 1 Haziran itibarı ile geçerli olan %67 oranındaki fiyat artışı sebebiyle kendi TurkNet GigaFiber altyapımız dışındaki hizmetlerde fiyatlarımızı güncellemek durumundayız.

  Yeni Hizmet Fiyatımız

  1 Ağustos itibarı ile hizmetinizin yeni fiyatı 169,90 TL olacak. Biz TurkNet’lilerin özgür internete her zaman en rahat şekilde sahip olması için seçenekler arıyor, her koşulda size destek olacak çözümleri düşünüyoruz.

  139,90 TL 10 Ay Sabit Fiyat Avantajı!

  139,90 TL olan paket fiyatınız hiç değişmeden 2023 Haziran’a kadar
  10 aylık faturanızı 3 taksit seçeneği ile ödeyebilirsiniz. Hizmetiniz her zamanki gibi taahhütsüz, istediğiniz zaman iptal edebilir ve kalan tutarı iade alabilirsiniz. Bilgi almak için hemen tıklayın.

  Destek istediğiniz tüm konular hakkında da buradan size özel Net Uzman ekibinize ulaşabilirsiniz.

  İyi ki Varsınız!

  Dünya standartlarında internet hizmetimizi ülkemizin her yerine ulaştırmak için durmadan çalışmaya devam edeceğiz. TurkNet hep sizlerin desteği ile büyüdü. Vizyonumuza, hedeflerimize ortak olan tüm TurkNet’lilere teşekkür ederiz. Bir gün herkes TurkNet GigaFiber ile dünya hızında internete kavuşacak.
  Saygılarımızla,

  TurkNet

Kullanmak isteyen mail adresi bıraksın. 2021-2022 yılı üyeler hariç.

""S Sport Plus keyfini 1 Ay ücretsiz kullanmak için http://www.ssportplus.com üzerinden üye girişi yaptıktan sonra kilitli görünen içeriklerden birine tıklamanız gerekmektedir. ‘’Promosyon Kodu’’ alanına kodu girip, ödeme bilgilerini tamamlayarak aktivasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya kodunuzun aktif olması için ödeme / kredi kartı bilgilerinizin tamamlanmış olması gerekmektedir.

Size iletilmiş olan kampanya kodu 1 Şubat Salı 23:59 itibarıyla geçerliliğini yitirecektir.""

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şartlar aşağıda. 1 aylık kod var. Kullanmak isteyen mail bıraksın.

"S Sport Plus keyfini 1 Ay ücretsiz kullanmak için http://www.ssportplus.com üzerinden üye girişi yaptıktan sonra kilitli görünen içeriklerden birine tıklamanız gerekmektedir. ‘’Promosyon Kodu’’ alanına kodu girip, ödeme bilgilerini tamamlayarak aktivasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya kodunuzun aktif olması için ödeme / kredi kartı bilgilerinizin tamamlanmış olması gerekmektedir.

Size iletilmiş olan kampanya kodu 30 Kasım 23:59 itibarıyla geçerliliğini yitirecektir."

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İki adet, 2GB'lık DDR2 800mhz ram arıyorum. Fiyatıyla beraber belirtin lütfen.

BeğenFavori PaylaşYorum yap