BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.ilacrehberi.com/v/gaviscon-500-mg-60-tablet-b9c4/

Bu ilaç neden eczanelerde bulunamıyor?
Bir tanesi artık üretilmiyor diyor, bir tanesi depolarda yok diyor.

GAVISCON 500 mg 60 tablet ilaç prospektüsü

GAVISCON 500 mg 60 tablet hakkında en güncel tüketici kullanma talimatı, yan etkileri, etkileşimleri, eşdeğer ilaç, satış fiyatı, doktor ve diğer sağlık profesyonelleri için kısa...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tenda V300 kullanıp bağlantı sorunları yaşayan varsa, aralık ayında çıkmış olan güncellemeyi kurabilir. Sorun her neyse düzeltilmiş gibi duruyor.

https://www.tendacn.com/en/product/V300.html

Kurulumu yaparken ISP anahtarı girilmesi gerekiyor. Yükleme yapılan sayfanın ikincisinde bunu istiyor. Kurulum dosyasını da tekrar seçmek lazım.

Anahtarı Tenda TR'den almışlar: https://www.technopat.net/sosyal/konu/tenda-v300-firmware-update-key.616736/

Key 1: mhXurev8vJuZlJaUms4Yx2vUx1rertaXk1rerxXwntmUmc4XlJLFzw4RDhjFverfmdf8mhWWmxWWmNWWFdaWlJf8mdaUoxWWFdeUoxWXlJL8mhX0zw5Kyq

Key 2:
mhXurev8vJuZlJaUms4Yx2vUx1rertaXk1rerxXwntmUmc4XlJLFzw4RDhjFverfmdf8mhWWmxWWmNWWFdaWlJf8mdaUoxWWFdeUoxWXlJL8mhX0zw5Kyq__

Tenda V300 300Mbps Wireless N VDSL2 Modem Router-Tenda-All For Better...

V300 combines the function of high speed VDSL2 Modem which provides up to 100Mbps speed downstream, 300Mbps wireless Router and 4 ports switch in one device. 2 external high gain omni-directional...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

25 kuruşluk poşet ücretinin 15 kuruşu doğrudan devlete gidiyormuş.

https://www.twitter.com/ozanbingoll/status/1074344725728104448

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 23

https://youtu.be/_0zGRLkz0Wo?t=617
Telefoncunun tavsiyesiymiş. 🙂
"Telefona kulaklığı takıp, kablosunu kes. Uçlarını aç, xx volt pili uçlarına değdirip voltajı ver. Telefon boom. Apple sorunu çözemiyor. Yenisini veriyor."

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Drone savar üreten yerli ve milli firma Hollanda'ya satılmış. Twitter'da es geçmemişler, hemen "Amsterdam, Nederland" olarak güncellemişler.

https://twitter.com/HarpArge/status/1044589609487921153

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mehmet Öz'ün kurduğu şirket 20 sene araştırmasını yapmış.

https://www.haberturk.com/prof-mehmet-oz-den-acik-kalp-ameliyatlarini-bitirecek-devrim-2156674

“1996’da Columbia Üniversitesi beni bir kongre için İtalya’ya gönderdi. O kongrede arkada otururken en sona iki konuşmacı kalmıştı. Biri bendim, benden sonra da İtalyan bir profesör konuşacaktı. Nazik olmak ve onu desteklemek için salonda bekledim. Adamın bahsettiği bir konu bana çok ilginç geldi. Mitral kapak, yani kalbin ortasında olan kapak, kalp yetmezliği hastalarında kan taşırmaya başlıyor. Halkın yüzde 15’inin kapağında hafif bir arıza vardır. Ama her zaman müdahale etmeyiz. Bu cerrah, kalp yetmezliğini tamir etmek için kalbi açıp tek bir dikişle mitral kapağı kapatmış ve başarılı olmuş. Uçakta ABD’ye dönerken konu aklıma geldi; eğer bu adam bütün göğsü açıp kalbi durdurduktan sonra tek bir dikiş atacaksa, bir zımbayla bütün o zorluğu yaşamadan o dikişi attırabilirim. Kasıktan stent yapacak gibi, kateter yoluyla zımbayı atabilir ve kapağı aynı şekilde tamir edebilirim."

Artık o ameliyatlar yapılmayacak

Haberin detayları için tıklayınız
BeğenFavori PaylaşYorum yap

N11'de mağazanın olumsuz yorumları gizleme özelliği falan mı var?

Mağazanın "tüm yorumları" üzerinden baktığımda yapılan bazı olumsuz yorumları okuyorum Ürünün sayfasına tıkladığımda ise o yorum orada yok. Başka bir yorumda yazılmamışsa "Ürüne sadece yıldız verilmiş." mesajı çıkıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Youtube'da Epoksi ile bir şeyler üreten videoların birinde vardı. Yapacağı şeye göre bir kalıp hazırlıyor. Asetat gibi şeffaf, kolay kesiliyor ama 1-2 mm'lik plastik. Üzerinde PE-LD-4 yazıyordu. Epoksiye yapışmıyor. Kenarından tutup çekince rahatça çıkarıyor kalıbı. Bir özelliği varsa bu herhalde.

Google'da bulamadım. Bunun başka bir adımı vardır? Nasıl bulunur?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Netflix'teki Toys That Made Us serisindeki Star Wars bölümünden ekran görüntüleri. Türkiye dahil başka ülkelerde çıkan oyuncakları göstermişler. İlk üçünde isimlerin farklı yazılmasından ve harf atılmasından bahsediyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap