Şu an için en ucuz Sensodyne Diş macunları. Migrosta yüzde 25 indirim olmasına rağmen bunlar daha ucuz.

103,36TL
https://www.amazon.com.tr/Sensodyne-Onar%C4%B1m-Koruma-Macunu-Paket/dp/B08WKB5625

53,94TL
https://www.amazon.com.tr/Sensodyne-Bak%C4%B1m%C4%B1-Macunu-75ml-Paket/dp/B09775656S

@alaria 'nın önerdiği, gratiste 39 TL. Amazonda 51TL
https://www.akakce.com/dis-macunu/en-ucuz-sensodyne-florurlu-100-ml-fiyati,153473.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Genelde ürün iade etmem gerekmez. Robotistandan birkaç tane 18650 pil yuvası satın almıştım. Kablosu alüminyum çıkınca geri gönderdim. İki gün sonra sadece ürün ücreti iade edildi. Hakem heyetine başvuru yapacağımı yazdığımda telefonla arayan kişi bir sürü saçma sapan şey söyledi. 2024'e ertelenen düzenleme, şimdi geçerliymiş gibi konuştu. Ama kargo ücretini de geri aldım.

Daha önce aynı siteden satın aldıklarım bakır kabloluydu. Satın aldığım sırada ve halen kablonun bakır-alüminyum olduğuna dair bir ibare yok.

Bu siteden parasını tam alamayan varsa peşini bırakmasın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Ya bu bildiğin işgüzarlık oluyor artık, sen hem yanlış ürün yolla hem müşterini mağdur et üstüne de iade edilince kargo parasını ceple. Oooooooooooooooh ne ala mualla. Kafana göre de kargo ücretini belirle zaten tamam. Zaten 3 5 parça birşey satıyorsun siteden buzdolabı araba lastiği gibi şeylerde yok maliyeti acaba kaç tl o da bilmiyoruz birde oradan kar et.

  • Krycek @krycek

   Çok cazgır bir kadın aradı. Dinlenmeden aklına geleni saydırıyor. Bir daha kullanmam siteyi.

  • Ali Yatarkalkmaz @aliytrklkmz

   Söylediklerinizin hepsine katılıyorum ama kargo parasından çok kar ettiklerini sanmıyorum. Artık kargo ücretleri çok yüksek. (iade edilmemesi konusu haksızık tabii ki ona bir şey demiyorum tabii ki onun verilmesi gerekiyor)

  • Orcun @orcun

   @krycek İlge ipek isimli bir arkadaş vardı, bu firmanın sahibi miydi ? ortağı mıydı ? öyle birşeydi. Aktif olarak kendi kanalında youtube'a videolarda çekiyor, hatta özelden ulaşıp bu durumu bir anlatsana merak ettim görürse acaba ne diyecek ?

  • Orcun @orcun

   @aliytrklkmz Şöyle örnekli göstereyim. Şimdi 17 liralık çok böyle ufacık bir ürün alıyorum, o üründede aynı kargo fiyatı var. Yani fix 23 küsür liradan başlamış.

  • Orcun @orcun

   @aliytrklkmz Koca 3d printer alıyorsun ağırlığı ayrı kapladığı alan apayrı ve kargo ücreti yukardaki şeyle aynı çıkıyor. Şimdi nasıl oluyor bu iş ? çünkü adamın zaten kargosu anlaşma şartlarına göre özel düzenleniyor firma da kargo firmasından özel şartlar istiyor. Firmaya kargonun maliyeti aslında komedi gibi bir rakamlarda oluyor. Ben geçen sene bir firma da depoda depo işi internet işi sipariş işi ve kargolama sürecinde çalıştım, ürün kaça gelmiş kaça satılıyor kargodan kaç para gitmiş hepsi var. Komedi gibi kargo paraları dönüyor. Şaşırırsınız yani koca kolca koliler insan taşıyamıyor su parasına gidiyordu. Ha birde + kdv vergiler muhabbeti var devletten de onu düşüyorsun zaten. 😀 Neler var neler. Biz normalde bayilere satış yapıyorduk, bize gelen ürün tane bazına vurunca çinden buraya geliyor kargosu içinde 5 cent bile değildi. O ürün 140 liraya satılıyordu. Şimdi baktım 290 lira olmuş. Yerde görsen bune ya dersin ama paranın a... koyuluyordu.

  • Ali Yatarkalkmaz @aliytrklkmz

   @orcun Siz daha iyi bilirsiniz ama zaten bu tür firmalar kargo firmaları ile anlaşmalı oluyor. Çok istisnai ürünler dışında hepsine aynı fiyat çıkıyor. Zaten her ürüne ayrı kargo çıksa bunun hesabını yapmak ekstra bir maliyet tutar.

  • Fikri @fikri

   @orcun o kargo ücreti müşteriye görünen. Özel anlaşmalar konusunda katılıyorum da yine de büyük ürünü kurtarmaz o ücret.
   Onu uygulama sebepleri ufak elektronik malzemeler gibi ucuz ürünlerden zarar etmeyi engellemek. Büyük ürünlerde kargo ücreti ürün fiyatına yedirilmiştir.

  • Orcun @orcun

   @aliytrklkmz Ondan diyorum yani kargoyla firmanın özel anlaşması var. O şartları bir görseniz sözleşmelerde kafayı yersiniz. 😀 aynı koliyi anlattığım örnekte mesela sen yolla kargoya şuan 300 400 lira ödersin. Firma yolluyor 12 tl + kdv ile öyle düşün. 😀 @fikri O keşke dostum öyle olsa. 😀 sadece kargo fiyatları ürüne yedirilse ama değil. Çok alavere dalavere var, yani o kadar çirkin şeyler dönüyor ki şaşırırsınız.

 • blog.yakupulutas.com @yhackup

  Robotistan ve dirrenç ile ara ara bende sıkıntı yaşıyorum ama henüz mağduriyetim sadece zaman oldu diğer konuları hallettiler.

 • Lehimli At @at

  Teknobiyotik de bu şekilde.