İstanbul'da yaşayan öğrenci arkadaşlar nerelerde kalıyor ve buna ne kadar aylık harcama yapmaktasınız ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar selamlar, elimde bir dataseti var ve bunun Area Under Curve score'unu bulmam gerekiyor nasıl bir yol izlemeyeliyim fikri olan var mı ? @lterlemez

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar genellikle bir hasta odasında özel ve devlette kaç hemşire olur yani ? Kaç hemşire bir odadan sorumlu olur bilginiz var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

50. dünya ülkesi 😀 https://youtu.be/ZITSc1eV34M

Küba Gerçekleri ve Gündelik Hayat: HAVANA - Küba Sokakları (Dünyayı...

Herkese merhaba, bu videomda size Küba gerçekleri gösterip, gündelik hayat ve Küba - Havana sokaklarını gezdireceğim. Fidel Castro'nun Küba'sının gerçekleri,...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • suicide @suicide

  cok bos yapmis burdakileri yalayacam diye, nasil bir ekolden geldigi belli zaten...

 • ersoy @ersoy

  Ortadan bir yerden açtım, neymiş Kübalı yediğini mi bir şey vermiş, Amerkalı Avrupalı böyle yapmazmış.. Yalan.. Hani söylemesi ayıp, sırt çantası ile elli ülke dolaştım, içitiği kolayı paylaşan Alman mı istersin, bana bira parası ödetmeyen Belçikalı mı böyle bir sürü olay yaşadım. Ha Küba hakkında söylediklerine pek bakmadım, ukala dallama tavırlarına kıl oldum.. neymiş mobeseye el salla falan.. gel burda salla, o kadar şeysen. Ülke dışına çıkınca ipinden salınmış dana gibi davranmak bu ülke insanına özgü, artık kabul ettim..

  Ha yukarıda bir arkadaşın akrabası da ailesi ile görüşememiş, kusura bakmasın ama kendi salaklığı, biraz ortalıkta dolaşşa milletin Miami'deki akrabaları ile cayır cayır görüntülü konuşma yağtığını görürdü. O eleman önce telefonunu İnternete bağlamayı öğrensin.

  Fuhuş olayına hiç girmiyorum, senin ülken bu konuda dünyanın en (abartı değil, Araplar falan da dahil) en gelişmemiş ülkesi ise önce kafanı değiştir, dünyaya uyum sağla. Ayrıca fuhuş dedin mi sadece İstanbul'da Küba nüfusu kadar bu işi yapan vardır, neyse..

Arkadaşlar, bir database hazırlıyoruz ve Hastane, Sağlık sigortası ve hasta arasındaki ilişkiyi kuramadık. Aslında Hastanın 1 tane sağlık sigortası vardır ama hastanede tam olarak nereyle ilişkili bu sigorta?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar sürekli kulaklık kullanmak kulağa zarar verir mi ? Ses seviyesi ortalama %10 en fazla %15'e kadar açık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Dostlar selamlar, dersimiz gereği Google Cloud veyahut Azure üzerinde bir proje yapmamız gerekmekte. Genel olarak hakim olduğumuz konular "Veri Bilimi" çatısı altında birleşiyor. Bu sebeple bu konu altında neler yapabiliriz fikri olan var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Proton @proton

  Pazar araştırması ve A-B test yapan bir firmadan yardım isteyebilirsiniz belki. Genel web ile ilgili oluyor bu tarz şeyler. Hem sizin için yararı olur hem de onların işine yarayacak veriler elde etmiş olursunuz. Tabi firmanın verileri sizinle paylaşmak isteyip istemediği önemli oluyor bu noktada, ama bence denemeye değer.

Arkadaşlar, derslerim nedeniyle Linux işletim sistemi kurmam gerek bu sebeple AMD sistemli cihazda sorun çıkarmayacak bir linux işletim sistemi var mıdır veyahut en sorunsuzu hangisi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Merhaba arkadaşlari, kariyer planlamam hakkında kafamda gezen birçok soru mevcut. Bunlar için danışabileceğim birileri veyahut yapmam gereken şeyler fikriniz var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap