Merhaba arkadaşlar, bir olay ile epey dertliyim ve ne yapacağım konusunda pek bir fikrim yok. O nedenle olayı sizinle paylaşıp fikirlerinizi almak istiyorum ve avukat birileri varsa çok memnun olurum Konuyu açıklayacak olursam komşumuz ile aramız epey bozuk özellikle ailemin arası bozuk benim pek bir ilişkim yok en fazla sinirler s*e der geçerim. Onun dışında herhangi bir fiziksel müdahe de vs hiç bulunmadım. Fakat komşumuz ve kendisi 70 yaş üzeri kalkıp beni e adam yaralamaktan, silahla tehditten ve zorla eve girmekten mahkemeye vermiş. Üstüne saçma sapan bir darp raporu alıp bunu da kanıt olarak sunmuş. İyi hoş ama bunların hiçbiri ile yakından alakam yok üstüne hayatımda en fazla oyuncak silah tuttum. Adamın elinde benimle alakalı hiçbir kanıt vs yok zaten böyle bir şey de olmadı yakınından bile geçmedi. İşim gücüm yok böyle yaşlı başlı adamla uğraşamam. Fakat adam da beni böyle zor bir duruma soktu ne yapabilirim bu durumda fikriniz var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 35

Selamlar, çok boyutlu bir array'in çarpazlama toplamlarını yapmak istiyorum fakat hata alıyorum. Sizde neyi düzeltmem gerekiyor?

https://pastebin.pl/view/b91a1bc9

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, freelance olarak çalışmak istiyorum fakat bu konuda pek tecrübem yok. Az çok bir ingilizcem var hangi siteler başlangıç için uygundur ? Becerilerim; excel, video editleme, basit web sitesi arayüzü tasarlama gibi şeyler. Tecrübelerinize göre önerilebileceğiniz siteler var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, php'de regular expression ile metnin içinde bulunan hem IP hem de Male olanları yazdırmak istiyorum fakat Regular Expression'ı beceremedim bilgisi olan varsa yardım edebilir mi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabala arkadaşlar, dışarıdan bir txt dosyası ile commadline'a import edip tablonun gözükmesini istiyorum. txt dosyası ile bunu yapabilmek mümkün mü mümkünse bir örnek atabilir misiniz ? Ek olarak altta da erişim hatası almaktayım bunun nedeni nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar şu sıralar mysql öğrenmeye karar verdim apaçi üzerinden bir şeyler yapıcaktım fakat bir türlü beceremedim önce root sorunu şimdi de onu aşınca kodlar çalışmıyor. Ne yapmam lazım burada?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, kullanıcıdan 2 boyutlu matrix oluşturmaya çalışıyorum fakat bir türlü beceremedim. Yardım edebilecek var mı acaba ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İstanbul'da yaşayan öğrenci arkadaşlar nerelerde kalıyor ve buna ne kadar aylık harcama yapmaktasınız ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Mazhar @mazhar

    Kampüse göre kalma yeri çok değişkenlik gösterir. Evin konumu öğrenci olduğun için mecburen metro veya metrobüse yakın olmalı. Para konusu da kira harici en az bin tl civarı paran olması gerekebilir. Her sene bu konu daha kötüye gidiyor o ayrı

Arkadaşlar selamlar, elimde bir dataseti var ve bunun Area Under Curve score'unu bulmam gerekiyor nasıl bir yol izlemeyeliyim fikri olan var mı ? @lterlemez

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar genellikle bir hasta odasında özel ve devlette kaç hemşire olur yani ? Kaç hemşire bir odadan sorumlu olur bilginiz var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap