Herkese merhaba,

Dedeme vermek üzere acil ucuz yollu 2. el telefon arıyorum. Elinde olup satmayı düşünen varsa benimle iletişime geçebilir mi? Tercihim android olması yönünde

Teşekkürler

#ikinciel #ceptelefonu

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar,

Sizce seçim sonuçlarını incelediğiniz sistemi, yalınlığı, görselliği vs en güzel olan site hangisi? Ben habertürkü beğendim mesela

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese merhaba,

Hanıma applewatch aldık. Çok beğendim aslında kıskandım 😀. Android bir telefon kullandığım ve iPhone kullanmak istemediğim için kendime kaliteli bir akıllı saat arayışına girdim. Kafamda Huawei GT3 pro var. Safir olması vs hoşuma gitti. Ne dersiniz alayım mı sizce ya da alternatif ne önerirsiniz?
#akillisaat #TeknoYardım #TeknoTavsiye

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 20
 • Arasaka @protego

  Tasarım ve uzun pil süresi istiyorsan Huawei, tam bir akıllı cihaz olsun 2-3 gün pil süresine razıyım diyorsan Samsung.

 • tigiy @tigiy

  iPhone sevmediğim için applewatch şu an gündemimde değil. Samsungta Huawei GT3 pro muadili ne öneriyorsunuz peki

  • Arasaka @protego

   Samsung 4 ve 5'ler arasında pil hariç pek fark yok çünkü iki seride de eklenebilecek her şey eklenmiş cihaza zaten. Samsung 4 serisine hala güncelleme verdiği için eksiği yok. Bir tek 4'te döner kadran var 5'te o kaldırıldı. Döner kadran hoşuan gidiyorsa 4'e yönelebilirsin. Geçen Watch 4 Classic hatta 2000'e falan düşmüştü. Bütçen yüksekse Watch 5 Pro'ya yönelebilirsin ama titanyum vs. olması dışında yazılım olarak aynı şey yani o fiyat farkına değer mi emin değilim. Ama dediğim gibi bu senin tercihine kalmış. "Tasarımı benim için önemli çok da akıllı olmasına gerek yok" diyorsan Huawei, özellikler senin için önemliyse Samsung. İki marka bu bakımdan pek de rakip değiller, hedef kitle farklı

  • Arasaka @protego

   Ekleme yapayım Türkiye'deki regülasyonlar yüzünden Samsung'ta EKG özellikleri çalışmıyor. Samsung arkadan dolaşıp çalıştırmanın yolunu bulmuş ama onun için de Samsung telefon gerekiyor

 • sawgent @sawgent

  Samsung saatlerinin dışında kalanların neredeyse tamamı "saat görünümlü akıllı bileklik". En entegre çalışan sistem yine Samsung'ta yer alıyor.

 • cebaglar @cebaglar

  Samsung whach 5 Pro kullanıcısı olarak menmunum. Whach 3 değişim olarak gelen cihaz. Pili 2 gün gidiyor. Benim en sevdiğim kordon tasarımı bugüne kadar çok fazla saat kullandım ama bu bence en iyisi diyebilirim. Telefonum s10 plus tam uyumlu çalışıyor. Eğer telefonun Samsung ise ve tam uyumlu istiyorsan Samsung alacaksın bence.
  Şuan Samsung saatler android saat kullanıyor ama Samsung efendi 6 serisinde tekrar tizene dönerse elinde patlıyor. Ben whach 3 yaşamıştım.

Merhaba,
İçerik tüketmek için tablet arıyorum. 7 senedir iPad Air kullandim geçen hafta düştü ekranı kırıldı ama hala kullanılır durumda fakat değiştirmek istiyorum. Aklımda honor pad 8, Huawei mate pad11,iPad 10. Nesil ya da 9 gibi alternatiflder var. Sizin önerileriniz nedir?

@umtk @gamsizm #TümAkış #tablettavsiye #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 25

Selamlar,
Genel kullanım için wireless klavye mouse seti arıyorum. Önerebileceğiniz kullanıp memnun kaldığınız f/p ürün var mıdır?

#TümAkış #KlavyeFareSeti #Tavsiye #UygunFiyat

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar,

5k-6k arasına f/p bir tv arıyorum. Önerebileceğiniz marka model var mıdır?
Teşekkürler
#TümAkış #TVtavsiyesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

At ve kelebek 🙂
#TümAkış #internethızı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9