Yararlı.

Taahütlü sözleşmeden cayma ve ceza | Tüketici Haklı

Tüketici Başvuru Merkezi Onursal Başkanı Aydın Ağaoğlu ile taahhütlü sözleşmeden cayma ve sonrasında uygulanabilecek ceza işlemlerini konuştuk. Gerçekten cez...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Seçim yapılabilen dizi, hmm. 🤔
Bu sesi nereden tanıyorum diyordum, dış ses Ashley Johnson'mış. (The Last Of Us - Ellie)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

The Protector dizisini bitirdim. Gayet güzel olmuş. Diyalogların çeviri gibi olduğunu söyleyenler vardı ancak ben "sadık olanlar" dışında bunu hissetmedim.

Görsel efekt çok yok, sadece bir tanesinde baya kötü duruyor. (Bkz: https://teknoseyir.com/durum/1004264) Bazı sahneleri de sanırım bütçe azlığı veya güzel yapamayız diye kameraya göstermemişler. Kötü olmasından iyidir.

Hikaye hoşuma gitti. Iron Fist ve Luke Cage karışımı bir karakter. Yerel olunca daha bir tatlı olmuş. Sansür de olmadığı için bazı yerlerde küfür olması gerektiği gibi, abartılmadan kullanılmış.

Sonundan çok tatmin olmadım. Kötü adamların neden bunu yaptığını cevaplamıyor. Havada kalan noktalar var ve sanki sezon değil de bölüm bitiyor gibi.

Yeni sezonu bekleyeceğim. Bölüm süreleri çok değişken. Sabitlenmesi gerektiğini düşünüyorum. Umarım beklediği ilgili görür de kaliteyi arttırarak ilerler. Benzer projelere ön ayak olur. Baya kötü yerleri var ama karar vermeden önce bir izleyin derim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mert Kırımgeri @mertkirimgeri

  Sezon kendi içinde tamamlanmıyor ama bunları ikinci sezonda açmak üzere bırakmışlar. Diziyi bende bitirdim güzel olmuş.Yani efsane filan değil ama diğer süper kahraman dizileri neyse o ayarda olmuş, bizden izleri yansıtıyor mahalle kültürü olsun vs. Bana beklentimi verdi açıkçası, ne üstü ne altı. Lakin diğer tr dizileriyle karşılaştırırsak, Şahsiyet bunu döver. 46 yok olan ile yarışabilir belki. Ama senaryonun twist içermesi güzeldi. Öbür türlü hiç memnun ayrılacağımı sanmıyorum.

 • Eru @gameboy

  Bazı oyuncuların diyalogları "yıl sonu müsameresi" ayarında olmasa daha iyi olacakmış. O sırada yoldan geçen adamı oynatmışlar sanki...

 • JohnSmith @johnsmith

  Koyunun bulunmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derlermiş. Buna gayet güzel olmuş diyorsanız neye gayet güzel olmamış diyorsunuz merak ettim. Ben isteyerek mi bu kadar kötü yapmışlar, Türkler yapamaz ya da Türkiye'de olmaz gibi bir algı mı yapmak istemişler ondan şüpheleniyorum.

Dizi gayet güzel gidiyor ama şuradaki görsel efekt çok kötü. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 16

#RedDeadRedemption2

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 21

PS4 istatistiklerinizi bir video haline getiriyor. Oynanış saatlernii gösteriyor. Bunun tutulup hala Steam gibi arayüzden göstermemesi iyice sinirimi bozdu.
https://www.playstation.com/tr-tr/explore/ps4/my-ps4-life/

My PS4 Life

Kazandığınız PlayStation kupalarını, oynadığınız oyunları ve yaşadığınız PS4 maceralarını görebileceğiniz PS4 yaşamınıza ait bir video oluşturun ve herkesle paylaşın.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Videonuzun oluşturulması oldukça kısa sürecektir ancak beklemek istemiyorsanız endişelenmeyin! Videonuzu PSN Kimliğinizle ilişkilendirilmiş e-posta adresinize 24 saat içerisinde e-posta ile göndereceğiz.

  • Orcun @orcun

   Hazırladı da kardeşlikte oynadığım oyunları saymamış mı ? 133 saat diyor witcher 3 oynadın, işte 76 saat gow oynadın, ilk oyunun killzone shadow fall tamam bu doğru da kardeşlikle oynadıklarımı saymamış her halde. Destiny ve destiny 2 sadece daha fazla ama bunlar tabi kardeşlikle hep aynı şekilde bf4 falanda yalan olmuş gitmiş. 🙁

  • Psiko @psiko

   @orcun 490 saat Witcher 3 oynamışım 56 saat uncharted 😏

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12