@gamsizm Sitede bir soru cevap bölümü olsa, gündem çekilmeden bir gün önceye kadar açık olsa ve en çok beğeni alan 5 soruyu gündem sonunda 5-10 dakika süre ayırıp cevaplasanız nasıl olur? Size soru sorabiliyoruz ama bazen LP'ye de sormak istiyorum. 🙂 Plus üyelere de ayrıcalık tanıyarak daha albenili yapılabilir. (Soru sayısı vb. örnektir.)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Murat Gamsız @gamsizm

  Ayda bir gündemi canlı yapıp onu o şekilde haleldeceğiz.

  • protego @protego

   Yıllardır diyorsunuz bunu Murat Abi

  • Outrun @outrun

   Her bölümün sonuna az az soru cevaplama bölümü ekleseniz, bunu yaparken de videoda soruyu ekrana getirseniz ve soran kişinin ismini videoda zikretseniz çok daha iyi olur. Sadece plus yaparsınız veya 4 soru plus 1 soru düz üyeler gibi olabilir (örnek sadece). Ayda bir canlı yayından çok daha iyi bu, çünkü:
   - Ayda bir çok çok az.
   - Canlı yayını takip edip o saatte hazır bulunmayı gerektiriyor, üyeler için zahmetli ve o saatte yayını herkes takip edemeyebilir (yayını kaçırırsan en az 1 ay sonra şansını denemen gerekiyor).
   - Takipçilerinizden soru alıp cevaplamanız ve videoda isimlerini söylemeniz siteye yeni üyeler kazandırır ve plus aldırır ( bağış alan twitch yayıncılarını düşünün, ismi ekranda 4 sn görünüyor ve yayıncı ismini söylüyor diye bağış yapanlar var )
   - Canlı yayın "hangi ekran kartını alayım?", "hangi telefonu alayım?" gibi soran kişi dışında kimsenin umrunda olmayan sorularla doluyor.
   - Hangi soruları beğendiyseniz onları cevaplarsınız.
   - Siteye yeni bir bölüm eklemeye gerek yok, her şey hazır. #HaftalıkGündemeSoru gibi bir etiket belirlersiniz, millet uygun zamanında sorusunu sorar, beğendiklerinizi kafanıza göre seçip cevaplarsınız.
   - Bu şekilde herkesin istediği gibi gündemler uzamış olur ve size de çok fazla ek iş eklemiyor bu yöntem.

   Abartısız, şu an buna "tamam" deseniz, sorular gelir ve yarın gündeme eklemiş bile olursunuz bu bölümü. Altyapı hazır, soru sormak isteyenler hazır, daha ne olsun?

@umtk Throttling testini hangi uygulama ile yapıyorsun?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#CepTelefonuFotoğrafçılığı #LGG2

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Arkadaşlar pt.com.tr adresinden alışveriş yapanınız var mı? Güvenilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

En rahat geçen 3.5 saat oldu benim için. #TheIrishman

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 13
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11