Player 1 paylaştı.

Dropshipping hakkında güzel bir içerik.

Dropshipping Eğitimi Sonunda Zengin Olacak Mısınız? (Hayır, Olamayacaksınız)

Dropshipping eğitimleri furyasını, lüks otomobilleri, özel jetleri, pahalı puroları falan muhakkak görmüşsünüzdür Youtube ve Instagram'da. Bütün bu zenginliğ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Player 1 paylaştı.

https://www.turkiye.gov.tr/istanbul-buyuksehir-belediyesi-vefat-sorgulama
Şu herkese açık sayfaya göre dün Covid-19'dan ölen sayısı SADECE İstanbul için 21 (bakanın açıkladığı Türkiye geneli toplam 16), bugün şu ana kadar 12(yanlış saymadıysam). Çok şeffaflar gerçekten.

Ek: Birazdan fark edilince sistemi kapatıp olmamış gibi yaparlar, sayfada tek tek kim neden öldü yazıyor ve bakanın verdiği Türkiye geneli sayıdan daha fazlası sadece İstanbulda var.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi - Vefat Bilgisi Sorgulama

Bu hizmeti kullanarak belirli bir tarihteki vefat eden kişilerin vefat bilgilerini sorgulayabilirsiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 21
Player 1 paylaştı.

Adana 112 yoğunluk yüzünden kilitlenmiş durumda. Evet yoğunluğumuzu artıran şey Korona vakaları. Az önce yolda kafasından kurşunlanan birine denk geldik ambulansla. Yoğunluk yüzünden kendi merkezimize haber dahi veremedik. Ambulans ekiplerimize verilememiş 50 vaka bekliyordu en son çağrı merkezimizde.

Yani demem o ki Korona pandemisi ülkemizdeki bu bencil ve cahil insanlar tarafından (keyfine sokakta gezen piknik yapan insanlardan bahsediyorum) artırılmaya devam ettikçe sağlık sistemi içinden çıkılmaz bir hale gelecek ve kalıcı olarak (salgın tamamen geçene kadar) çökecektir. Bu durumda en acil hastalıklara bile ambulans bulunmayacak ve ciddi can kayıpları yaşanacaktır. Yani sadece Korona değil, onun yarattığı diğer etkiler de toplumu ciddi derecede etkileyecektir.

Zaruri haller dışında lütfen evinizden çıkmayın! #evdekal

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 24
Player 1 paylaştı.

Arkadaşlar iyi akşamlar. Vaka sayısı katlanarak artıyor. Lütfen evinizde kalın ve dışarı çıkmayın!!! Vakaların artış hızının önüne geçemiyoruz. Bu sayının katlanarak artacağını düşünüyoruz.

Eğer ki kendinizden veya bir yakınınızdan şüpheleniyorsanız 184'ü arayın ve yardım isteyin. Corona için özel bir danışma ekibi kuruldu. Biz de 112 acil Servis olarak Özel Covid-19 (Corona) ekipleri kurduk ve gelip sizi evinizden izole şekilde alıyoruz. Bu sayede başkalarına bulaşmasının da önüne geçiyoruz ve size hastanede de ayrıca yardımcı oluyoruz.

Karantinadan korkmayın ve bize yardımcı olun lütfen. Biz sağlık çalışanları size seve seve yardım ediyoruz hiç merak etmeyin. Toplum halinde hareket edersek daha kolay kazanırız bu savaşı.

Not: Aşırı yoğun çalışıyoruz. Bu yüzden buradan bana sorusu olan herkese dönüş yapamıyorum. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım sorusu olana.

Sağlıcakla kalın. #KoronaVirüsü

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 18

@ozgurg Senin "Çift dokunarak ekranı kilitleme" uygulamasını kullanıyorum. Widget'i kullanınca cihazı açmak istediğimde yüz tanıma ve parmak izi devre dışı hale gelip PIN ile giriş yapmamı istiyor bunun bir çözümü var mı?

Çift Dokunarak Ekranı Kilitle - Google Play'de Uygulamalar

Öne çıkan özellikler + Hızlı kilitleme. + Kolay kullanım. + Basit arayüz. + Kullanırken reklamsız deneyim. + Çok az güç tüketimi. (Neredeyse hiç! Gerçekten, yalan değil) Kullanım...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu Samsung Galaxy S10e ucuzlamayacak heralde.
Bir aydır fiyatını takip ediyorum. S20 serisi ile ucuzlar belki diye bekledim ama hiç kıpırdama yok.
Üst modellere bakıyorum S10 ve S10+ ve Note 10; S20 serisinin çıkışı ile ucuzladı.
Alt seriye bakıyorum S9 ve S9+ da fiyatını koruyor gibi.
@umtk Bu S10e'nin fiyatında yakın zamanda bir düşüş bekliyor musunuz?
https://www.teknoburada.net/wp-content/uploads/2019/03/Galaxy-S10e-1.jpg

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dört Mevsim Kampanyası > Evde İnternet > Türk Telekom

Dört Mevsim Kampanyası 12 ay taahhüt, fiber hızlı internet, her şey dahil fiyat ve ücretsiz kurulum avantajları ile Türk Telekom'da! Başvuru için tıklayın.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12
Player 1 paylaştı.

Geçen gün yardım isteyen arkadaşa yardım etmiştim. Şimdi konuya birşeyler daha ekleyecektim. Konuyu bulamadım. Dedim acaba engelledi mi diye gizliden baktım yok.

Arkadaşlar işiniz çözülse bile konu orada kalsın. Bazen ben de çözümü unutuyorum, geri dönüp bakıyorum.

İnternete, bilgilerin paylaşılmasına ters bir durum bu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Dünde yazdım. Ben açıkçası bunaldım artık. Tamam sen sorunun cevabını aldın okey işin bitti de niye siliyorsun ? hani ben tamam uzun yazıyorum vs. ama arkadaş benim yorum niye siliniyor ? niye haybeye gidiyor yani ? yazık değil mi ? sen tamam değersiz gördün sildin o zamanda ben sana senin kendine vermediğin değeri vermiş olmuyor muyum ? bencillikten başka birşey değil. Dünde dediğim gibi böyle bunu yapan gördüğümde vs artık engelleyeceğim. Dünkü arkadaşı engelledim mesela, bundan sonra böyle yeter artık.

 • Outrun @outrun

  Soru sorup sonra "tamam çözdüm" yazıp gitmekten de öte bir şey bu. Silmek nedir yahu?

  • Orcun @orcun

   Şöyle başka bir şekil de var. Aynı durum dünde sormuş vs cevap verilmiş falan, herif onu siliyor yeni durum olarak gene soruyor. Böyle burada 3 4 tane üye vardı, ya bari paylaş arkadaş eskisini niye sildin ? aynı şeyi soruyorsun zaten ? değişik.

 • maxemilian @maxemilian

  editörler kaldırıyorlar bazı gönderileri özellikle halledilenleri, daha sade olsun diye akış

Player 1 paylaştı.

Yaklaşık 1 saattir ilginç bir şekilde Windows'ta arama bölümü çalışmıyor. Arayüzü yeniden başlattım, arama uygulamasını yeniden başlattım düzelmiyor. Neden olmuş olabilir bilen var mı?
#Windows10

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 32