Sahip olduğunuz arabanın dokunmatik paneli yok mu? Bu 32 yaşındaki otomobilin fabrika çıkışında mevcut 🙂
https://youtu.be/pq2PSLdc8rA?t=196

The Buick Reatta Was a 1980s High-Tech Marvel

CHECK OUT CARS & BIDS! https://carsandbids.com The Buick Reatta was a marvel of technology, and a tremendously interesting and unusual car. Today I'm reviewi...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
Player 1 paylaştı.

https://youtu.be/k5BGTYKwuZg?t=1226

ABBOOOV #iPhonedo değil mi o ya la? =D

Biri Bizi Gözetliyor 1. Sezon 15

2001 yılı Şubat ayında yayınlanmaya başlayan Türkiye'nin ilk "reality show" programı
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9
Player 1 paylaştı.

Dropshipping hakkında güzel bir içerik.

Dropshipping Eğitimi Sonunda Zengin Olacak Mısınız? (Hayır, Olamayacaksınız)

Dropshipping eğitimleri furyasını, lüks otomobilleri, özel jetleri, pahalı puroları falan muhakkak görmüşsünüzdür Youtube ve Instagram'da. Bütün bu zenginliğ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Player 1 paylaştı.

https://www.turkiye.gov.tr/istanbul-buyuksehir-belediyesi-vefat-sorgulama
Şu herkese açık sayfaya göre dün Covid-19'dan ölen sayısı SADECE İstanbul için 21 (bakanın açıkladığı Türkiye geneli toplam 16), bugün şu ana kadar 12(yanlış saymadıysam). Çok şeffaflar gerçekten.

Ek: Birazdan fark edilince sistemi kapatıp olmamış gibi yaparlar, sayfada tek tek kim neden öldü yazıyor ve bakanın verdiği Türkiye geneli sayıdan daha fazlası sadece İstanbulda var.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi - Vefat Bilgisi Sorgulama

Bu hizmeti kullanarak belirli bir tarihteki vefat eden kişilerin vefat bilgilerini sorgulayabilirsiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 21
Player 1 paylaştı.

Adana 112 yoğunluk yüzünden kilitlenmiş durumda. Evet yoğunluğumuzu artıran şey Korona vakaları. Az önce yolda kafasından kurşunlanan birine denk geldik ambulansla. Yoğunluk yüzünden kendi merkezimize haber dahi veremedik. Ambulans ekiplerimize verilememiş 50 vaka bekliyordu en son çağrı merkezimizde.

Yani demem o ki Korona pandemisi ülkemizdeki bu bencil ve cahil insanlar tarafından (keyfine sokakta gezen piknik yapan insanlardan bahsediyorum) artırılmaya devam ettikçe sağlık sistemi içinden çıkılmaz bir hale gelecek ve kalıcı olarak (salgın tamamen geçene kadar) çökecektir. Bu durumda en acil hastalıklara bile ambulans bulunmayacak ve ciddi can kayıpları yaşanacaktır. Yani sadece Korona değil, onun yarattığı diğer etkiler de toplumu ciddi derecede etkileyecektir.

Zaruri haller dışında lütfen evinizden çıkmayın! #evdekal

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 24
Player 1 paylaştı.

Arkadaşlar iyi akşamlar. Vaka sayısı katlanarak artıyor. Lütfen evinizde kalın ve dışarı çıkmayın!!! Vakaların artış hızının önüne geçemiyoruz. Bu sayının katlanarak artacağını düşünüyoruz.

Eğer ki kendinizden veya bir yakınınızdan şüpheleniyorsanız 184'ü arayın ve yardım isteyin. Corona için özel bir danışma ekibi kuruldu. Biz de 112 acil Servis olarak Özel Covid-19 (Corona) ekipleri kurduk ve gelip sizi evinizden izole şekilde alıyoruz. Bu sayede başkalarına bulaşmasının da önüne geçiyoruz ve size hastanede de ayrıca yardımcı oluyoruz.

Karantinadan korkmayın ve bize yardımcı olun lütfen. Biz sağlık çalışanları size seve seve yardım ediyoruz hiç merak etmeyin. Toplum halinde hareket edersek daha kolay kazanırız bu savaşı.

Not: Aşırı yoğun çalışıyoruz. Bu yüzden buradan bana sorusu olan herkese dönüş yapamıyorum. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım sorusu olana.

Sağlıcakla kalın. #KoronaVirüsü

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 17

@ozgurg Senin "Çift dokunarak ekranı kilitleme" uygulamasını kullanıyorum. Widget'i kullanınca cihazı açmak istediğimde yüz tanıma ve parmak izi devre dışı hale gelip PIN ile giriş yapmamı istiyor bunun bir çözümü var mı?

Çift Dokunarak Ekranı Kilitle - Google Play'de Uygulamalar

Öne çıkan özellikler + Hızlı kilitleme. + Kolay kullanım. + Basit arayüz. + Kullanırken reklamsız deneyim. + Çok az güç tüketimi. (Neredeyse hiç! Gerçekten, yalan değil) Kullanım...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu Samsung Galaxy S10e ucuzlamayacak heralde.
Bir aydır fiyatını takip ediyorum. S20 serisi ile ucuzlar belki diye bekledim ama hiç kıpırdama yok.
Üst modellere bakıyorum S10 ve S10+ ve Note 10; S20 serisinin çıkışı ile ucuzladı.
Alt seriye bakıyorum S9 ve S9+ da fiyatını koruyor gibi.
@umtk Bu S10e'nin fiyatında yakın zamanda bir düşüş bekliyor musunuz?
https://www.teknoburada.net/wp-content/uploads/2019/03/Galaxy-S10e-1.jpg

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dört Mevsim Kampanyası > Evde İnternet > Türk Telekom

Dört Mevsim Kampanyası 12 ay taahhüt, fiber hızlı internet, her şey dahil fiyat ve ücretsiz kurulum avantajları ile Türk Telekom'da! Başvuru için tıklayın.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11