Süper bölüm olmuş

Mağdurlar Apartmanı | Özcan Show

Oturdukları apartmanda pek çok sorun yaşayıp mağdur olan Radi ve Özcan, yaklaşan apartman yöneticisi seçimlerine hazırlanmaya başlar. Yönetici Timur beyin ye...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bankadan kredi kartı için limit arttırımı talep etmeyi planlıyorum. Fazla yüksek limit talep edersem ve onaylanmazsa kredi notum düşer mi? Maaşımın maksimum yüzde kaçı kadar limit talep edersem onaylanma olasılığı yüksek?
Ek bilgi: Kredi kartını birkaç aydır kullanıyorum. Ondan önce kredi kartı kullanmadım. Her ay limiti doldurup borcun tamamını son ödeme tarihinden önce ödüyorum. @at #Finans #kredikartı #KrediNotu
EDIT: %75'i için talepte bulundum. Yardımcı olan herkese teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

#gümrük girişli araç alınır mı? Alınırken dikkat etmem gereken birşey var mı? 20 yaşında bir araç almayı planlıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Emre Yüce @emreyuce

  Öyle bir şeye bulaşma. Arkadaşım çifte vatandaş getirdi Bulgaristan’dan da adamlar yolcu camını tahta ile tamir etmişler. Hani her sanayiye gittiğimizde bir başka şey görüyorduk 3500 levaya aldı burada TL karşılığı daha çok masraf yaptı. 20 yaşındaki araca bence hiç bulaşma gümrük girişli olunca temelli geçmişi muamma.

 • Burhan @epsilon

  Çok çok uygun riske girmeye değer bir fiyataysa alınabilir. Çok masraf açabilir çok sağlam da olabilir.

 • Vert Nacre @vert-nacre

  Merhaba. Türkiye'de resmi olarak satılmayan, hepsi gümrük girişli olan bir araba modeli topluluğunun yöneticiliğini yapıyorum, aynı zamanda bu modelde al-sat yapan kişilere teknik destek-yedek parça tedariki sağlıyorum.

  Öncelikle https://www.eihale.gov.tr/ Sonuçlanan İhaleler kısmında ilgilendiğiniz arabanın ihalesini bulmaya çalışın. Eğer varsa km bilgisini ve (araba sahibiyle iletişime geçtiyseniz) şasi numarasını karşılaştırın. Şasi numarası eşleşiyorsa bir yetkili servise gidip şasi numarasıyla arabanın geçmişini sorgulatın. (Mobil uygulamalar genellikle ülke Türkiye olduğu için yurtdışındaki arabaların geçmişini göstermiyor, fakat yetkili servislerin buna erişme yetkisi var). Mahsuru yoksa ilgilendiğiniz marka-modeli öğrenebilir miyim?

Bayrama verimli bir giriş yaptım. Çocukluğumun oyunu, "vay be grafiklere bak" dediğim;
Dağıtımcı #Ubisoft,
yapımcısı #CriterionGames olan Redline Racer oyununu Windows 10'da bitirdim. Beni şaşırtan 1998 yapımı bu oyunun Windows 10'da sorunsuz çalışması oldu. Bir tane Windows 7 fix yükledim tabi ama fix'den sonra oyun boyunca 1 (bir) adet çökme yaşadım sadece.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Bu firmayı da eagames aldı içine etti malesef. Ben hala psp konsolumda burnout oynuyorum. Yani öyle araba yarışında vuruş hissi, parçalama hissi vs. gazlama eğlence falan ben hiçbir yarış oyununda alamadım. Ps2 de ki burnout 3 benim için en üst noktası mesela ama ya eagames aldı dedik daha güzel yapımlar gelecek her halde falan hoop sonrası içine sıçtı bıraktı.

  • Player 1 @player-1

   NFS hot pursuit 2010 ve Most Wanted 2'yi de bayağı oynadım. Serideki favorilerim değil ama kafa dağıtmalık güzel arcade oyunlar bence. Ama "ciddi" bir oyun havası yok. Yani bir Forza Horizon değiller.

  • Orcun @orcun

   @player-1 Amaç eğlence ya yoksa bunlarda ciddi olayı yok. NFS aslında shift serisi ile denedi o olayı da ama ağzının payını verdiler. 😀

  • Player 1 @player-1

   @orcun Onu da kimse sevmez ama Shift 2 favorimdir. Araç sesleri çok tatlı shift serisinde. Fiziği de bence oldukça başarılı. Shift 2'yi oynadığım sırada Gran Turismo 5'i de oynuyordum. Gran Turismo'nun sürüşü çok sıkıcı geliyordu. Shift 2'deki en büyük sıkıntı input lag'in çok fazla olması bence. O yüzden araç kontrolden çıktı mı toparlaması çok zor hatta imkansız oluyordu (Tüm asistanlar kapalı oynuyordum)

 • bekir @bekirb

  bunun tadı win2000 ve tüplü monitörde çıkar 🙂

Röportaj Adam yeni video atmış. Veri çalınmaları ile ilgili bölümde koptum 😂🤣😂

Kuryeler | Harbi Hayatlar (Sansürsüz) - Röportaj Adam

Yeni videolar için kanala abone olabilir, beğen butonu ile destekleyebilirsiniz.Geçici olarak motorlu kuryelik yapan Mahsun, kuryelerin gündelik yaşamını biz...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Player 1 paylaştı.

Brothers - A Tale of Two Sons, Epic'te bedava. Almayı unutmayın. Çok iyi oyundur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Acun okul açmış, hiç söylemiyorsunuz. Bölümler şahane
https://acunmedyaakademi.com/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

10 yıllık videoymuş ama paylaşayım dedim.
Hız problemi nasıl çözülür?

The real meaning of MPH- The Original- TCHappenings

My wife redefining thousands of years of math and science. More on Facebook: https://www.facebook.com/TravisandChelseaChambersTwitter - Travis - @travis_cham...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung Galaxy S10e telefonuma Android 12 güncellemesi iniyor. Açıkçası bu telefona yeni OS güncellemesi beklemiyordum.
#samsung #samsungGalaxyS10e #galaxys10e

BeğenFavori PaylaşYorum yap