Ankaralı arkadaşlar ankarada gezecek zaman geçirecek yer arıyorum bana yardımcı olabilir misiniz ( park olur büyükler için oyun alanı olur restorant olur fark etmez )

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ETS2 severler için alternatif olabilecek oyunun eğitim bölümü yayınlandı. Bir kaç tane görevi yaptım ve baya keyif verdi. Araçtan inebiliyor ve traileri kendiniz bağlamanız gerekiyor . Oyun görselliği ve oynanış görece kabul edilebilir seviyede. Xbox gamepad destekli değil, direksiyon için desteği var. Klavye ile oynanış idare eder.

https://store.steampowered.com/app/1952360/Truck_World_Driving_School/

Truck World: Driving School on Steam

Learn the basics of truck driving! Truck World: Driving School is a free standalone truck simulator with challenges, grades, and much more.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#AliExpress
Şu an alışveriş durumları nedir ? En son 20€ falandı limit. Bunun üzerinde otomatik vergilendirme ile kapıya teslim oluyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Youtube'da kullanmak için copyright-free music işi ne zormuş ya.

Var mıdır verebileceğiniz kaynak tavsiyesi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Pomodoro kullanmak kötü etkiliyor diyor. Zaten disiplinle uygulamayan adamın sadece dikkatini dağıtıyor bu yöntem ama ben üniversitede sınavlara çalışırken 50/10 şeklinde uyguluyordum. Fena olmuyordu 🙂

Pomodoroyu Bırakın... (7 YANLIŞ Çalışma Alışkanlığı) | Bilimsel...

🦫Uygulamayı indirmek için: https://bit.ly/kunduzuygulamasi (BERK30) (#işbirliği) 🌿Buhurdanlık, buhar difüzörü ve yağlar için: https://ty.gl/9wx1zidx7k (#iş...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Johan @johan28

    Herkesin kendine özgü stilleri var. Berk i tanırım uzaktan da olsa iyi niyetli bir şeyler yapmıştır ama ben tamamen lüzumsuz görüyorum bu tarz genellemeleri böyle konularda. Iste pomodoro yapın ne kadar doğruysa bırakın demek de o kadar doğru geliyor.