qr kodlar için hangi uygulamayı kullanıyorsunuz? sizin yada türk firmanın yaptığı bişey varsa onu kullanayım diyorum…(android)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

windows 10 toplu güncelleştirme versiyon 1607 KB4013429 takılıp kaldı %0 ilerlemiyor.. neden olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

şimdi bu adamlar benim hızımı 5 megabite mi sınırlamış ne olmuş ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
mhmmdy paylaştı.

Chrome’da bağlantıları farklı renk yapmak mümkün mü? Arkadaşlar bildiğiniz üzere gözümdeki sıkıntı yüzünden, bağlantıların altında çizgi olsa dahi, bağlantıları algılamakta zorlanıyorum.

Sizin bildiğiniz, firefox’daki ayarlar gibi renkleri farklılaştırabileceğim bir ayar var mı?

Ben chrome yüksek kontrast eklentisini kullanıyorum. Kullandığım eklenti renk modu ise, siyah sarı renk modu. Benim bu bağlantı renklerini açık koyu yeşil yada açık yeşil yapmam gerek ki, tersine mantığına göre renk kırmızıya yada turuncuya kaysın.

Bu konu beni sıkıntıya sokuyor. Size bir chrome, bir de firefox’dan resimler koyacağım. Ne demek istediğimi anlarsınız.

Ziyaret edilen bağlantılar açık yeşil yada koyu sarı, ziyaret edilmeyenler açık kırmızı yada turuncunun koyu tonu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

youtube trendlerde iğrenç bi başlığı olan video saatlerdir öylece duruyor… aklım almıyor, cidden içeriğin ne olduğunu merak bile etmiyorum ama nasıl bi pisliktir bu… çoluk çocuk var ya…

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11
 • Kılüyeler @aseton

  biz anlamadık ki aydınlatsaydınız biraz. burası teknoseyir, teknoloji var bilim var. görmediğimiz bir şey hakkında yargılama yapamayız.

 • Ersin Gündem @ersin_gundem

  Bildirin hocam youtube a ben bildirdim,

 • Necmi @aglaknecmi

  Olay nedir? Ayrıntı vermezseniz genel olarak şunu diyebilirim: YouTube özel bir şirket, beğenmiyorsanız kullanmayın. İğrençlik öznel bir kavram, benim de iğrenç bulduğum neler var -- mesela TSde çocuk tecavüzlerini savunanlar var, ben engelledim ama orada duruyor paylaşımlar ve mahlukat.

 • mhmmdy @mhmmdy

  @emrecanbl @aglaknecmi @aseton arkadaşlar buraya koymak istemiyorum onu emin olabilirsiniz +18 bi başlık ama içeriği ne bilmiyorum.(arada bir merak edip bakıyorum trendlerde ne dönüyor diye).@ersin_gundem tıklamadım, açmadan da bildiremiyosun vazgeçtim o yüzden … ayrıca yukarda bana sallayan ”housedakitopal” a söyler misiniz yukarda sildiğim ss li yorumunda, trendlerde izlediği videoların içeriği hakkında yazdığı halde trendler videolarını izlediği halde bana neden izliyorsun diye mantıksızca bişey yazmış, kendisi ne yapıyor onu bi gözden geçirsin sonra bana laf atsın(galiba bi geçiş döneminde) 🙂 bu arada trendlerdeki videoları izleyenlere lafım yok..

ben bu cs kasa açma sitelerini anlamıyorum, çok mu karlılar yada kazanma oranları mı yüksek?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
mhmmdy paylaştı.

Arkadaşlar aşağıdaki laptop için fikirleriniz nedir? Alınır mı? Arkadaşım düşünüyor. Ekran hariç iyi bir cihaz gibi duruyor. #akış
https://www.bimeks.com.tr/urun/hp-pavilon-14-al107nt-i5-(w10)-z3c48ea-152390/urun-ozellikleri

{{metas.ShareTitle}}

{{metas.ShareDescription}}
BeğenFavori PaylaşYorum yap

eski youtube’a geri dön dedim, şimdi yenisine nasıl geçerim 😀 ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

bi kaç tane lg g6 videosu gördüm, hepsi öyle güzel şöyle güzel falan diyor. Resmen algı operasyonu 😀 geçen seferki gebeş tasarım canlarını yaktı tabi 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
mhmmdy paylaştı.

Avukat arkadaşlara birşey danışmak istiyorum. 27 ocak tarihinde bir mobilyacıdan 1000tl kapora vererek mobilya aldım 21bin tl lik senet inzalayarak. Ancak ürünlerden vazgeçtim il değişimi yaşayacağım için ve düğünü ertelediğim için. 3 gün önce mobilyacıya gittiğimde ürünleri getirdiklerini söylediler ve iptal edemeyeceklerini söylediler. Ben ürünleri almak istemiyorum dedimse de olmaz dediler. Ben iptal hakkını kullanamazmıyım? Ürünleri iptal eymek için ne gibi yol izlemem gerekiyor? Ayrıca anladığım kadarıyla ürünlerden koltuk takımınjn rengini yanlış getirmişler ürümleri görmedim. Yardımcı olabilecek bilgi sahibi arkadaşlardan yorum bekliyorum. Yada başından böyle bir durum geçmiş. Lütfen nilgisi olmadan afaki yorum yazanlar yazmasın ozaman bilgi kirliliği oluşuyor. Fikirlerinize saygı duysam da başlık altında net bilgi oluşsun istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8