araç şarj aleti almak istiyorum fakat bin tane çeşit var, 2 çıkış verebilen düzgün ama çok pahalı olmayacak f/p bir ürün tavsiye edebilir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=8400 fiyatı düşmüş... Ama paylasmamin nedeni bu değil Google bildirim gönderdi fiyatı düştü diye, ilk defa böyle bişey oldu. baktigim her ürünle ilgili böyle birşey gelse iyi olur aslında

NOCTUA NH-U12S SE-AM4 AM4, 1ad NF-F12 PWM FAN, NT-H1 termal İşlemci...

NOCTUA NH-U12S SE-AM4 AM4, 1ad NF-F12 PWM FAN, NT-H1 termal İşlemci soğutucusu
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 13

#DizüstüTavsiyesi arkadaşlar 6000-6500 fiyatlarında i7 10. nesil bi laptop önerebilir misiniz ?(lenova olrsa iyi olur)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

arkadaşlar format usb'si için neden rufus kullanılıyor? yani neden microsoftun kendi aracı değilde rufus?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 14
mhmmdy paylaştı.

---------------ÇEKİLİŞ-----------------
Merhabalar,
Elimde fazladan Windows 10 keyi var, ben de ihtiyacım olmadığı için burdan çekilişle vermeye karar verdim. Yakın zamanda yine benzer çekilişler yapmaya da devam edeceğim bir sorun çıkmadığı takdirde.
Umarım ihtiyacı olan bir arkadaşımıza çıkar.
🚀ŞARTLAR:
🎈 Durumu beğenip, paylaşmak ve yorum olarak "katılıyorum" yazmak.
💖 Son Katılım Tarihi: 09.05.2020 23:59
Kazanan kişi çekiliş sonrası açıklanacaktır. Herkese iyi şanslar!
#temphayratı #TempHediyesi #ÇekilişVar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 47

Turknet ten modem alan var mı ? ZYXEL VMG8623-T50B modelini 324 liraya veriyorlar güzel birşeye benziyor. Sizin bı tavsiyeniz var mı, şunu al daha ucuz ama işini görür dediğiniz ???(evde 5-6 cihaz internete bağlanıyor 1 tanesi kablo ile diğerleri telefon ve diz üstü )

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 18

Son zamanlarda turknet bağlayan var mı kaç günde bağlıyorlar herhangi bi sıkıntı yaşayan oldu mu? Eğer sorunlar azaldiysa burdan birinin referansini kullanmak istiyorum baglatirken..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

arkadaşlar belki basit bi soru olacak ama windows 10 nun son güncellenmiş halinin iso sunu nerden bulabilirim? technopatta bi sayfa var ama o 2004 sürümünü vermiş daha resmi olarak çıkmadığı için kullanmak istemedim windowsun kendi sayfasında kasım güncellemesi diye bi tabir var ama onun üstüne bir sürü güncelleme aldı pc kısa keseyim siz anladınız beni 😀 var mı bildiğiniz bi yer ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bilgisayardaki disk bölümlerini birleştirmek için bir yol arıyordum, technopat'ta bi konuya denk geldim MiniTool Partition Wizard diye bi programla yapabilirsiniz demiş biri. İndirdim indirmez olaydım. İlk önce virüs tehdidi diye bi uyarı verdi defender şimdi de uygulamayı kaldıramıyorum. Başlat menüsünde var ama sağ tıklayıp kaldır dediğimde programlar açılıyor ve orada bu program yok. Bir daha buraya sormada bi iş yapmayacam 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

miuiturkiye den alış veriş yapan var mı ? kulaklık alayım diyorum malum sahtesi falan çıkıyor orada durum nedir acaba sahte çıkar mı yada garanti durumu ne olur bilen var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap