mhmmdy paylaştı.

Teyzem facebook’ta yanlışlıkla tıklamış ve 1. fotoğraftaki yazı çıkmış. İptal etmeye çalıştığımda ise 2. fotoğraftaki gibi bir şey görünüyor. Daha önceden başına gelmiş birileri var mı? Ne yapmalıyım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir fotoğrafın kaç dpi olduğunu nasıl öğrenebilirim(windows 10) ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
mhmmdy paylaştı.

windows için şifre sıfırlama programı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
mhmmdy paylaştı.

ÖDÜLLÜ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ YARIŞMASI

Yarışmada dereceye giren ilk 2 kişiye TP-LINK Neffos C5 Cep Telefonu daha sonraki 3 kişiye Asus Tinker Board Tek Kartta Bilgisayar hediye edilecektir. (Başarı listeleri “Sonuç” alanında gösterilen başarı yüzdesine göre sıralanmaktadır. Son tarih 30 Mayıs 2017)
http://www.cizgi-tagem.org/cizgi-tagem-bilisim-teknolojileri-deneme-sinavi/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 27

https://twitter.com/serhatayan/status/859292642504474624 saçmalığa bakar mısınız 😀 😀 bide teknoloji sitesiymiş 😀 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 34
 • Orcun @orcun

  Ne yazsak elimizde kalacak o yüzden bana göre popi olmak için yazılmış bir yazıdan ibaret diyorum. Malum şuan böyle şeyler içerikler tık getiriyor. E tam aksini yapıp daha çok tık çalmak varken onlarda bu yolu seçmişler. Hatta bana öyle bir iticilik geldi ki Serhat Ayan kardeşimizi engelledim. Üstüne de o acaip isimli siteyi google eklentisi sayesinde aramalarımdan blokladım. https://chrome.google.com/webstore/detail/personal-blocklist-by-goo/nolijncfnkgaikbjbdaogikpmpbdcdef Buradan eklentiyi edinip sizde o siteyi engelleyebilirsiniz. Böylece google aramalarınızda o site çıkmayacaktır.

 • Ziya Erkara @zerkara1905

  Kime yaranma sevdası var anlamadım o kadar çok mantık hatası var ki? Bundan başka bir şey düşünemedim. Bir insan nasıl bu kadar dar düşünceli olabilir. Önceden yazılarını severdim bu konuda inanılmaz mantıksız şeyler yazıyor.

 • kizilsakal @kizilsakal

  En çokda yazıda demiş ya iki kişi ayni paketi kullanıyor biri 30 gb diğeri 500 gb indirdi hakkaniyetlimi gibisinden 😂 Senin hakkaniyet anlayışını dicem olmayacak… be kardeşim o hakkı alıp kullanıp kullanmamak sana kalmış bu özhürlüktür ayrıca o kadar kullanmayacaksan daha düşük fiyatlı tarifeleri alırsın az düşün be be kardeşim azcık düşün.

 • JohnSmith @johnsmith

  adamı yerin dibine batırmış önceki yorumlar o kadarda değil bir mantık var dediklerinde zaten bunu diyen ergen biriside değil. gb ücreti 2 kuruş hadi bilemedin 5 kuruş olsaydı ki zaten olmalı o zaman sınırsız kullanıma gerek olmazdı ama gb 1tl 2tl olunca mantık tersine dönüyor. adamın mantık hatası gb fiyatının yüksekliğini fahişliğini gözönüne almaması. bizim mantık hatamız ise hem sınırsız hem ucuz istememiz.

beyler turktelekomun yaptığı açıklamayı biri paylaşmıştı burada (resim olarak) bulamıyorum, sizde varsa yoruma bırakabilir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

google klavyede neden emoji yok ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap