Arkadaşlar geçenlerde turknet fiber gectim(turktelekom altyapısı) verdikleri vestel fiber modem rezalet, ben bunun yerine başka modem kullanabilir miyim ? (Elimde turknetten aldığım zyxel vmg3625-t50b ama olmazsa başka modemde alabilirim)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

https://ty.gl/6sn1i9fp3p alsam mı bunu ? Ne diyorsunuz

Microsoft Windows 11 Pro + Office 2021 Pro Plus Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Microsoft Windows 11 Pro + Office 2021 Pro Plus yorumlarını inceleyin, Trendyol'a özel indirimli fiyata satın alın.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 31

Prime Üyeleri için sınırlı süreli fırsat: DeFacto Slim Fit Dik Yaka Puffer Şişme Mont https://www.amazon.com.tr/dp/B0BB8BST1S/ref=cm_sw_r_apan_i_dl_86NVWFE1J3BFWQXNTM7B?psc=1 bu nasıl sizce alınır mı?

DeFacto Slim Fit Dik Yaka Puffer Şişme Mont : Amazon.com.tr: Moda

DeFacto Slim Fit Dik Yaka Puffer Şişme Mont : Amazon.com.tr: Moda
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung EVO Plus microSD Hafıza Kartı 128 GB, Siyah https://www.amazon.com.tr/dp/B09HKGYB4V/ref=cm_sw_r_apan_i_Q59R4MQN4997AD6ZQX84 telefon için bu çok mu gereksiz olur?

Samsung EVO Plus microSD Hafıza Kartı 128 GB, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Samsung EVO Plus microSD Hafıza Kartı 128 GB, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Arkadaşlar merhaba, benim s20 fe nin 3. Kamerasında bi leke var ama ilk zamanlar farketmemistim bunu sonradan farkettim ama götüremedim garantiye. Bu gün götürdüm açıp temizleyelim duzelmezse garanti kapsamında kamerayı değiştirelim dediler. Tamam ben çok geciktim götürmekte ama sonuçta samsung hatası bu sonradan olsa bile toza dayanıklı telefonda olmaması gereken bisey ki olabilecek bisey değil toz gibi görünmüyor lensin camında sıkıntı var gibi görünüyor... Ne yapmam lazım ne tavsiye ediyorsunuz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Suicide @suicide

  servis yapmasi gerekeni yapmis/yapacagini soylemis zaten siz neyi soruyorsunuz daha?

 • Emre Yüce @emreyuce

  Cihazı değiştirmek falan çok uçuk olur, garanti gayet güzel bir çözüm önermiş değiştirsinler olay kapansın bence.

 • Orcun @orcun

  S20 fe yada arka kapağı plastik olan diğer suya toza dayanıklı cihazlarda bir sıkıntı var, plastik kapak zamanla esneyebiliyor, e zaten araya sürdükleri yapıştırıcı da süngerimsi malzemeden ibaret. E şimdi birde sıcakta esneme şu bu olunca o yapışkan zayıflayıp içeri toz da alabilir. Ha belki üretim hatası da olabilir. Benim telefonda aynı 1 sene oldu alalı toz falan yok. Bizim dh'de ki ana konuda birkaç kişi kapağının arasına tırnak takılıyor diye zorlamış açmış mesela arka kapağı, kimisi araya kağıt sokmuş mesela giriyormuş kağıt vs. olabilir yani zamanla yumuşayabilir. Eğer kamera lensindeyse yeni modül takarlar düzelir, Yok eğer arka kapaktaysa yeni kapak takarlar veya temizlenir geri takarlar.

 • mhmmdy @mhmmdy

  Doğru diyorsunuz hata bende erkenden götürmem lazımdı.

S20 fe için sarj adaptörü almam lazım, bildiğiniz bi adaptör var mı??

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Burda bazı arkadaşlar bir doktor üzerinden tüm doktorları suçluyor cahil cahil yorumlar yapıyor ( okuduklarım gerçekten şaşırttı beni, ts gibi ortamda bu kadar dar düşünceli insanların olabileceği aklıma bile gelmezdi ) hiç kimse cavuşlar şöyle cavuslar böyle çavuşsa yapar hepsinin burnu havada demiyor ama ne hikmetse herkes doktoru suçluyor adam doktora işini öğretmeye çalışıyor ama bizim ts yobazları doktor çavuşu darp etti diyor, bir doktor (yanlış bir şekilde!!!) kendisine ait olan şeyi almaya çalışıyor ve herbokolok beyefendiler hemen "doktor degil mi hepsi aynı " yorumu yapıyor. Doktorlar ölümle tehdit edilirken pandemi döneminde tüm hakları ellerinden alınırken, 36 saat nöbet tutarken, dövülürken, parmakları koparılıkken tek paylaşım yapmayan her boktan anlayan iki yüzlüler açık yakaladığını sandığı anda hemen video paylaşıyorlar.....

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 21
 • ciddiyetsiz @ciddiyetsiz

  Dün ben de bu konu hakkında paylaşım yapmıştım. Ama olayın farklı noktasından bakarak. Bu görüntüler çıkmadan önce de uzman çavuşu görmüyordu herkes. Hatta o hastanedeki tüm doktorlar bir olup adamı alkışlayıp yerin dibine sokmuştu.

  Olay hakkında konuşmak için buradaki kimse net bir bilgiye sahip değil. Kendince yorum yapabilir. Bu kimseyi yobaz veya cahil yapmaz. Ancak şu da bir gerçek ki göründüğü kadarıyla ne uzman çavuş ilk anlatıldığı kadar kötü ne de doktor çok masum, iyilik meleği değil. Her iki tarafın haksız noktaları var. Haklı değil bakın, haksız...

  Ayrıca doktorun yaptığı ne olursa olsun yanlış. Sen işini yaparsın, hasta gidecekse gider. Tutar güvenlik veya hastane polisini çağırır tutanak tutturursun konu kapanır. Doktor o gün fazla yükselmiş.

  • mhmmdy @mhmmdy

   Ben olay hakkındaki yorumlardan bahsetmiyorum, genellemelerden bahsediyorum takınılan tek taraflı düz yorumları, komple doktorları hedef gösteren, bunlar 'tu kaka' diyenlerden bahsediyorum, doktorlar ölürken ses çıkarmayıp açık ararken bulğunu sandığında hemen saldıran insanlardan bahsediyorum...

  • ciddiyetsiz @ciddiyetsiz

   @mhmmdy sitedeki yorumlanırın en azından benim gördüğüm kadarıyla genelleme yapmak yerine daha çok doktorlar ile yaşadıkları sıkıntıları dile getirmek şeklindeydi. Hemen hemen herkesin hastaneye gittiğinde en azından 1 doktorla dahi olsa kötü bir tecrübesi olduğu yönündeydi. Şahsen kimsenin doktorları hedef gösterdiğini görmedim. İşlerini layıkıyla yapmalarını istemeleri normal. Bu şekilde davrandıkça da karşıdakini tahrik edip bir şekilde şiddete yönelttikleri de bu sorunun gerçeği. Ama kimse doktorlar ölsün bitsin demiyor. Doktorlar da kendilerine çeki düzen versin diyor.

 • mhmmdy @mhmmdy

  Çektir git yazan seviyesiz arkadaş, yorumunu sildim 🙂

 • ersoy @ersoy

  Hastanelerde gördüğüm bir kaç olaydan edindiğim izlenim sıkıntı doktorlarda değil, oraya gelenlerde. Ben doktor sağlıkçı falan olsam hiç acımam basarım virüsü, mikrobu, hayatını karartırım adamın.

 • deepL @deepl

  Çavuş resmi evrağı vermiyorum diyerek alıp götüremez. Yukarıda bahsedildiği gibi önemli notlar olabilir bu kağıtta. Mesela hastanın tansiyonu, ateşi, saturasyonu, anamnez bilgisi. Hastaya o ana kadar uygulanan tedavi... Bu detaylar hasta taburcu olduktan sonra bilgi*işlemci tarafından sisteme girileceği için önemli bir evrak. Şöyle düşünün adli vakaların hepsinde alkol testi yapılır. Üfletilir. Taraflardan birinin sizin alkol raporunuzu vermiyorum. Diyerek alıp götürdüğünü ve daha sonra sizin alkollü olduğunuzu savunması gibi. Bu evrağa da yine elinde tutan personel, doktor vs sahip çıkacaktır. Doktorun refleksi gayet anlaşılabilir bir refleks. Yine de elinden almaya çalışmak yerine hastane polisine şikayette bulunabilirdi. Ancak bu şikayet takipsizlikle sonuçlanacağı için çavuş istediğini almış olacaktı. Yani burada gri bir alan var. Benim kendi adalet anlayışıma göre; Kim problem çıkarıyor? Negatif adımı ilk kim atıyor. Ona bakarım. Buna göre suçluyu ve sonrasında gelişen hataları ortaya koyarım. Bakın. Ama suçluyu affetmem. Hizmet almak için gittiğin kurum neresi olursa olsun, postahane de olsa kurallarına uymakla mükelleftir vatandaşlar. Kurumlar genele hizmet verdiklerine göre herkesin yararına olacak şekilde işleyişi pkanlarlar. Sizin akıl ve öngörü yeteneğiniz gelişmiş olabilir ama sistem ortalamaya göredir.

S20 fe kullanan arkadaşlar, karanlık ortamda always on play açıkken ekranın üst kısmında görünen ips panellerdekine benzeyen ışık sızması gibi bisey var mı sizde,?? Biliyorum biraz saçma bi soruya benziyor ama fotoğraf çekemiyorum belli olmuyor ama gözle görüyorum sanki amoled değilde başka panel var gibi, üst kısımda bi şerit şeklinde alttan ışık belli oluyor....

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yazılım sorunsuz diye gittik Samsung aldık (s20fe) ilk gelen güncellemede bozdular telefonu. Mesajlar uygulamasını sürekli kendi kendine açıp arkaplana atıyor, gerçekten rahatsız edici bir durum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12