mhmmdy paylaştı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12

Mi A1 kullananlar hangi camera uygulamalarını kullaniyorsunuz ne önerirsiniz ??

BeğenFavori PaylaşYorum yap

bu iki arkadaş bu gün üye olmuş ve direk benim durumumu bulmuş 😁(cüzdanları hakikaten güzel kaliteli görünüyor ama böyle şeyler yapmamaları lazım)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sifir Hp Amd A6 Cpu Yeni Nesil + 8gb Ram + 1000 Gb Hdd + 4gb Ekran Karti +...

SIFIR HP AMD A6 CPU YENİ NESİL + 8GB RAM + 1000 GB HDD + 4GB EKRAN KARTI + WİNDOWS10 GittiGidiyor'da. Ürün özellikleri ve uygun fiyatları ile SIFIR HP AMD A6 CPU YENİ NESİL + 8GB RAM + 1000...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

mi a1 anneye alınır mı sizce ? o fiyatlara ne önerirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Beyler mp4 ten avi ye çevirmem gereken bir kaç video var, kullanışlı ve bedava bir program önerebilir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Bu bir kaç gündür internette peevv diye bir cüzdan markası görüyorum benim istediğim tarzda cüzdanları var, acaba güvenip alsam mı? Kullanan var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Jubei @jubei

  Kullanımı çok zahmetli görünüyor, çoğunun özellikle para koyma yerleri kart mantığında olduğundan para çıkartırken sıkıntı olacaktır.

 • james @james

  Abi ben aldım kullanıyorum 3-4 aydır. tam aradığım modelleri yapıyor adamlar kesinlike tavsiye ederim. herşeyi geçtim adamların müşteri ilişkileri çok iyi en azından bana ve arkadaşlarıma öyleydi. Bu arada Peevv den Swiss cüzdanı aldım bu arada

 • burçin güngör @gingerburchin89

  ben pasaportluğunu kullanıyorum. çok memnunum – hem kullanışlı hem gerçekten çok şık.. ve 3 günde teslim edildi siparişim 😉

 • Jubei @jubei

  Açıkçası ben bu peev,in ince cüzdan olayını pek içime sindiremedim, çünkü bu bence omuz bölgesinden çıkan Yarma Deri.
  Zaten sitelerinde hangi hayvanın neresinden deri kullandıklarına dair bir bilgi bulamadım, kaliteli görünüm vererek güzel site hazırlamışlar ancak bilgilendirme ve ürünler için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim çünkü günlük yoğun kullanımda uzun ömürlü olmayacaktır diye düşünüyorum.

  Yarma Deri Omuz Bölgesi; Omuz kısmından çıkan deri diğerlerine kıyasla daha ince yapılı ve görünüş olarak diğerleri kadar şık değildir. Bu nedenle daha dayanıksız ve daha ucuz bir yarma deri türüdür.