1 haftadır müthiş bir bel ağrısı ile kıvranmaktaydım, geceleri uyuyamıyordum ve yerimde dahi duramıyordum. İlaç kullanmayı da pek sevmediğimden ilaç ta kullanmamıştım. Bugün doktora gittim ve 2 adet iğne yazdı, iğneleri etki etsin diye yatana kadar vurdurmadım, 1 saat önce evin karşısındaki hastanede iğneleri vuruldum ve şuan adeta yeniden doğdum. Hayat kalitenizi düşüren birşey varsa muhakkak çözümüne bakın, hayatımdan boşa giden 1 hafta oldu resmen. İyi geceler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 14

Youtube'ta anasayfada karşıma yanyana çıkan 2 video. Bahsi geçen Yeşil'le Mesut ÇEVİK birbirine ne kadar benziyor bu fotoğraflarda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tidal'ı aldım ama bayağıdır kullanmıyordum, spotifydan devam ediyordum. Geçen gün burada çalma listemi aktarmak için birşey paylaşıldığını görüp aktardım ve tidal kullanmaya başladım. Farkı şarkıların çoğu master kalitesinde olmamasına rağmen ciddi anlamda hissettiriyor. Setup olarak macbook ve monster clarity hd model one kullanıyorum, bluetoothla değil kablo ile bağladım ve özellikle perküsyon ağırlıklı müziklerde kendini acayip hissettiriyor. Arkada kalan perküsyon sesleri bariz şekilde duyulur hale geliyor. Tabii yaylılarda ve diğer enstürmanlarda da farklar var ama arkada kalan perküsyonları duymak iyi geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İso kirliliği var ama gösterdiği şeyin önüne geçmiyor bence. O yüzden paylaşmaktan çekinmedim. Sony a6000 - kit lens - LR edit.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mersin balıkçı barınağı. Sony a6000 kit lens. LR edit.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba TS Ahalisi. Halihazırda sony a6000 kullanıcısıyım az çok biliyorsunuz artık, dün letgoda 400 liraya sony nex3n buldum ve aynasız apsc sensöre sahip bir makine için gayet iyi bir fiyat gibi göründü gözüme. Üstünde 16-50 powerzoom lens var bu bile 900-950 lira civarında. Üstelik bataryası da benim a6000 ile aynı ve o batarya da 450 lira. Riskine girip almak için çok ta isteksiz değilim. Bu saydıklarım üstüne bir de asıl önemli olan apsc bir body var ortada ve biraz araştırınca dinamik aralığının da sadece 0.6 fstop aşağıda olduğunu gördüm sony a6000 den. Sizce bu riske girilip alınır mı? Gidip gözümle göreceğim ve kullanacağım ve sonra alacağım makineyi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

ipadte yüklü uygulamalar, ipad kullanıcılarının işine yarayabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu soldaki kısım sanırım İPadOs taki en gereksiz kısım yada ben ne işe yaradığını çözemedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 13