#benimmasaüstüm Teddyli masaüstü 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sabah'a kadar uyumadım, sabah olunca da çıktım biraz sahilde videolar çektim. Videolardan bir kolaj hazırladım, üstüne bir de evgeny grinko - valse şarkısını ekledim. Mersin sahilinden birkaç görüntü izlemek isteyenler izleyebilir. Video çözünürlülüğünü 720p-1080p yaparsanız daha iyi olur.

Kamera : Sony a6000 - kitlens

Mersin Port in Morning

Camera : Sony a6000 Music: Evgeny Grinko - Valse
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu yazım Sony fotoğraf makinesi kullanıcıları için küçük ama güzel bir bilgi paylaşımı.
Alpha makinemde timelapse yapmak için bir yol ararken github ta bir projeye denk geldim.
Bu proje ile sony mağazasında nedense bulamadığım timelapse uygulaması burada buldum ve çok basit şekilde yükleyebildim. Sadece kablo ile bilgisayara bağladım daha sonra programdan timelapse i seçtim yükle dedim ve makineye 20-30 saniyede yükledi. Biraz kurcalayınca başka uygulamalar da yükeleyebileceğimi farkettim. Hatta biraz ileri giderek bilgisayardaki programın mağazasını makinenin kendi içine yükledim. Bir de apkpure dan Apk uygulamaları indirip yükleyebileceğiniz bir bölüm de var fakat henüz o kısmın nasıl kullanılacağını çözemedim. Bir heyecanla şuan buraya yazıp sizinle paylaşayım istedim.

Edit: tweaks ile kameranın bölgesini vs değiştirebiliyorsunuz, sanırım mağazadaki bazı sıkıntıları çözebilir.

Edit2: Apk uygulama yükleyebildim, fakat android sürünü 2.3.7 ve buna destek veren uygulamalar kullanılabilir.

Edit3: Facebook lite yükledim.

@buraktheweekender seni de etiketleyeyim belki işine yarar.

https://github.com/ma1co/Sony-PMCA-RE/releases/tag/v0.17

ma1co/Sony-PMCA-RE

Reverse engineering Sony PlayMemories Camera Apps. Contribute to ma1co/Sony-PMCA-RE development by creating an account on GitHub.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 16

Şimdi ben sitede sonsuz ban yesem, sonra da gidip armv7-2 diye hesap açsam ve takılmaya devam etsem benim için pek değişen birşey olmaz. Peki yönetim yeni açtığım hesabı da banlar mı?

Edit: Burada eğer yeni açtığım hesap ta banlanmayacaksa ilk yapılan ban çok anlamsız kalıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tv den vuran mavi ışıkta yakıştı oğluma 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 27

İlk defa netflixten bir ekran görüntüsü almayı denedim. HDCP çalışan bir sistemmiş onu anladım 😀 Boş siyah bir ekran. Helal olsun çalışıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Merhaba TS ahalisi. Beni Business Channel Türk diye bir tv kanalından arayıp benimle işim hakkında ropörtaj yapmak istediklerini söylediler. Biraz googlelayınca tekin tipler olmadıklarını gördüm fakat bayağı tv de kanal olarak yayın yapan, studyoları vs olan bir yer. Ekşi sözlük malumunuz linç yeri her yoruma güven olmuyor. Sizden bu konuda deneyimi olan var mı? nedir ne değildir bu kanal bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap