Aşılamada 3. aşama ne zaman başlıyor bilgisi olan biri var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xiaomi'nin 48 mp kameralı telefonlarının hepsi yağlı boya gibi mi çekiyor? Elime nereden 48 mp kameraları telefon geçirsem, kamerasını açıp baksam çamur gibi, yağlı boya tablo gibi. Bir anda rönesans tablosu oluyor çektiğim herşey. Bu 48 mp olayında piksellerin boyutu çok düştüğü için kaçınılmaz mı oluyor acaba? O yüzden mi amiral gemilerinin ana kameraları hala 10 küsür mp?

edit: @ronnie-kray @firat_duran @makineci @orcun @yasinc Ben iphone kullanıyorum zaten, sadece sebebini merak ediyorum. 48 mp kamera telefonlarda fiziksel bir engel mi olacak kullanım için onu merak ettim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Sanki Azrail'i görmüş gibi bakıyor şapşalım. 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bunu satan arkadaş zarar etmiyorsa neden satıyor olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 16
 • Emre @emre1393

  180 çok değil ki, 2 tane 3080 ile 180-190mh kazılır zaten.

 • My_Techno @my_techno

  Daha iyi bir ekran kartı alacağı için satıyordur ya da kar onu cezbetmemiştir yeterince. Bu arada mining işinde TR'de sanıldığı kadar kar olduğunu düşünmüyorum 🙂 Ona yatıracağın para ile borsa da al sat yapsan bin katını kazanırsın. Güvenli olsun vs dersen git altın döviz al yine daha fazla kazandırır.

  • erigma @erigma

   Borsa da al sat ile nasıl bin katını kazanabiliriz? Biraz daha açmanız mümkün mü? Mining in geliri daha garanti gibi borsaya göre bilemiyorum. Altın döviz mantıklı değil hangi işte ana paranızı kısa sürede 2 katına katlayabiliyorsunuz ki? Altın 2015 de 1000 dolar civarındaydı bir önceki sene 2000 üstünü gördü 5 sene sürdü oraya çıkması.

  • erigma @erigma

   Bu arada elektirik giderine rağmen şuan mining kazandırıyor. Kartına göre değişmekle beraber 4-5 ayda 2080 ti dan 1000 dolar civarı kazanabilirsiniz. Üstüne o kartta çalışır durumda oluyor evet elektirik pahalı fakat o maliyete rağmen gene kar ediyorsunuz.

  • reducto @protego

   Ne altın ne döviz mining kadar kazandırabilir. Borsada 1000 katını kazanırsın diye bişey hiç yok

  • kei @kei

   @erigma parayı ikiye katlamak son 3 ayda çok kolaydı borsada. Millet yeri geliyor 3x 4x yapıyor ama tamamen kaldıraçlı işlemler yani kumar bir nevi. Batan kötü batıyor.

  • erigma @erigma

   @kei Biliyorum borsa mümkün 1 dakika da katlarsınız kaldıraçlı işlem yapsanız fakat mining e göre riski çok çok daha fazla bence.

 • Gamepad @gamepad

  Bence letgo dolandırıcılığına benziyo. Letgodaki hiç bişeyi ciddiye alamıyorum. O kadar toksit var ki.

 • august landmesser @august

  Bir sürü sebep olabilir; nakit paraya ihtiyaç olabilir ya da satıp daha iyi bir rig kurmak istiyor olabilir ya da yaptığı işten yeteri kadar kazanç sağlayamıyor olabilir ya da kazandığını kazanmış artık çıkmak istiyor olabilir.

Garip bir rüya gördüm. Teknolojiyle alakası yok gibi ama bir yandan da var gibi. 😂 Rüyamda Recep BALTAŞ ve Ali GÜNGÖR beni arayıp modifiye edilmiş bir half life versiyonunun çalışmasındaki bir sıkıntıya nasıl çözüm bulacaklarını soruyorlar. Ben de onlara benim numaramı nereden buldunuz diye sorunca, herkes bu sorunu ancak senin çözebileceğini söyledi diyorlar. 😂 rüyanın kalanı da var, f16 şehrin üzerinde uçup şehri bombalıyor ama o kısımlar komik değil 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

Macbook air 2020 m1 için pil'e bugün biraz bakarak oldum. Saat 10:00 da ofise geldim. Bilgisayarımı açtım. Safari, ilüstratör, photoshop ve bluetooth hoparlöre bağlı şekilde, spotify açıktı. Arada 15-20 dakika yemek arası verdim ama bilgisayar açık kalmaya devam etti. Ofise güneş giriyor, görecek kadar ekran ışığım da açıktı. Saat 14:40 itibariyle şarjım %50'ye indi. Çalışma temposuyla şarjı 15 saati görmüyor ama evden şarj aletini almayı unuttuğum halde mesaiyi bitirecek kadar şarjı dayanacak gibi. 4 saat 40 dakika kadar %50 şarjla dayandı. Zaten bana da mesainin kalanında iki, iki buçuk saat kadar lazım. Bir de telefonu 2 kere %5 den %40 civarına kadar bilgisayardan şarj ettim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba TS ahalisi. Bir hosting'e alan adını yönlendirmeden de siteyi görüntüleyebilmek için bir chrome eklentisi vardı. O eklentinin ne olduğunu bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Evime 3 dakika yürüme mesafesinde 3-4 tane a101 var. bugün a101lere samsung marka bir mikrodalga geliyor. 6-7 yıldır kullandığım altus mikrodalgayı samsung'a terfi ettireyim dedim. bu sabah a101leri gezdim. Yine mikrodalgalar birilerine peşkeş çekiliyor. Fırın orada duruyor, bunu alayım diyorum, onu sattık başka müşteriye gelip alacak diyor. 1. aynı şeyi yaptı, 2. si aynı şeyi yaptı 3. Derken artık 4. Süne dedim ki sattığınızın faturasını gösterin dedim. Mırın kırın ettiler, göstermediler. 200 lira indirimli birşey alacağım diye sabah sabah sinirim zıpladı. Bugün letgoda görürüz a101 çalışanlarını mikrodalga satılık diye.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 15

Elinde LG Hi-Fi Plus Olup da satmayı düşünen olur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fiziksel olarak aradığım telefon tam olarak bu. Şöyle bir iphone modeli çıksa harika olurdu. Dokunmatik klavye tam bir eziyet.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9