Adetim olduğu üzere profil fotoğrafımı değiştirdiğim için beyanını yapayım. 1. fotoğraf 2.si ile değiştirildi. Beni artık bu pp ile anınız 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Spor salonları açıldı mı? Bir bilgisi olan var mı? Gazetelerin sitelerinin eline düştüm kurtulamıyorum. Kısa yoldan buraya sorayım dedim, gazete sitelerinde kanser olmaya ramak kaldı çünkü.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Lcw sitesinde iç giyim'e tıklayınca runtime error veriyor. Yıl olmuş 2021 ya 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6
 • mami @mami

  parçalanan donlarımın hesabını versinler :f

 • bosu @bosu

  @armv7 ben şunu gerçekten anlamıyorum dün çalıştığımız iş yerinde luca' sürekli muhasebecilere sorun çıkartıyordu. Muhasebeci sayfa beni başa atıyor gibi birşey diyordu. Waykiki nin sitesine giriyorsun kategori bazlı hata veriyor.

  Anlamadığım konu bizim çalışan sistemlerde öyle bir şey olsa patronu, müdürü, çalışanı hepsi işimizi yapamıyoruz ne zaman düzelecek, hemen düzeltilmesi gerekli diye uyarıyor ve ben tek başıma genelde pek çok sorunu dakikalar yada saatler içerisinde çözüyorum.

  Mail sunucusunun veri tabanının çökmesi ile şimdiye kadarki en uzun çözdüğüm iş 30 saat kadar sürdü. Demek ki, bu yerler ne kadar lay lay lom yerler ? Bir hata haftalarca yada aylarca sürüyor.

  • mami @mami

   monolitik yapıp geçiyorlardır.
   Bir de LCW tipindeki sitelerde front-end'e çook büyük iş düşüyor.
   O sayfa düz veya ona yakın şekilde yazıldıysa, dügün manage edilemiyor ise kimse işini doğru düzgün yapamaz.

Artık 1080p video telefondan bile gözüme düşük çözünürlülüklü geliyor. Kaliteye ne çabuk adapte oluyoruz. 480p video izlediğim ve gıkımı çıkarmadğım zamanlar dün gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

1 ya da 2 nesil sonraki MacBook Pro'lar oled ekranla gelecek diye düşünüyorum. Oled bu şekilde bilgisayar aleminde yaygınlaşabilir. İphonelardaki oled ekranlarda dev bir yanma sorunu da pek yok gibi görünüyor. Daha yeni macbook aldım ama Oled ekranlı macbook gelirse muhtemelen hızlıca ona geçerim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu yeni iphonedaki apple logosuna 2 kere dokunarak işlev atama olayı çok hoşuma gitti. Htc'nin sıkma olayı vardı bir de galiba. Kullansam o da hoşuma giderdi gibi geliyor. Ekran görüntüsü almayı atadım tek elle kullanıma katkısı büyük oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

M1 li macbook youtube üzerinden 8k yı sorunsuz oynatıyor. Tarayıcı safari. Belki merak eden vardır diye yazayım dedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yaylaya sis inince manzara harika oluyor. İphone 7.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefon kılıfına kendi fotoğrafını bastırmak nasıl bir kafa merak ediyorum. Kılıfa fotoğraf bastırmak bile garipken bir de kendi fotoğrafını bastırmak, valla garip insanlar var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15

Yasaklar başladığından beri kafamı evin dışına bile çıkarmamışım. Şöyle sokağa bir baktım ki kaldırımlar değişmiş, asfalt değişmiş 😂 Üstelik yasağa uyan tek kişi benmişim gibi geliyor 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap