Çocuğun vücudundaki tüyleri kesmişler boyun ve kafadakileri bırakmışlar. O da aslan olmuş 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İphone kamerasından pek fotoğraf çekmiyorum. Genelde lightroom kamerasından çekiyorum. Kendi kamerasından çektim bir fotoğraf ve düzenlerken fotoğrafta otomatik perspektif düzeltmesi yaptığını farkettim. Sırf simetrik olup göze güzel görünsün diye fotoğrafın simetrisi ile bile oynuyor. İlginç geldi bana.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çetin Tekindor müthiş okumuş. Bu şiirle ilk defa Ulu Canlar ceza evinin duvarında karşılaştım. Hayatımda ilk defa bir ceza evi görmüştüm ve cezaevinde olmanın hep fiziksel zorluğunu kafamda canlandırıp orada olmanı nasıl olabileceğini tahmin edebildiğimi sanmıştım. Sonra bu şiiri okudum güneşin altında ve o güneşin altında olmanın değerini anladım.

Çetin Tekindor - Bugün Pazar Şiir: Nazım Hikmet Ran ..

Bugün Pazar Bugün pazar. Bugün beni ilk defa güneşe çıkardılar. Ve ben ömrümde ilk defa gökyüzünün bu kadar benden uzak bu kadar mavi bu kadar geniş olduğuna...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Katibim şarkısı/türküsü'nün hikayesi. Biraz bilmeme rağmen biraz daha baktım. Belki dikkatinizi çeker.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Meraklı oğlum dışarıyı izliyor 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugünün teddy fotoğrafı. Bu bakış ne bakışı ben de çözemedim 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 13

Güne karizmatik oğlumla başlayalım 😂 Günaydın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Şu hayatta kadın olmak var. Makyajla, yüksek bel ve dar bir pantolonla ve hafif yapılı bir saçla her kadın ortalalamanın üstü güzel bir kadın haline geliyor. Biz erkeklerin hiçbir make-up'ı yok. Makyajla burnunun şeklini düzelten var yahu 😂. Erkeklerin suçu nedir?

Edit: Bazılarımızın aksine ben kariyerimle ve paramla övünmeyi pek sevmem o yüzden yazmıyorum. Erkeğin makyajı parası ve kariyeridir diyenler için bu editim. Toplumda ve iş camiasında fena olmayan bir yerim var o konuda bir sıkıntı çekmiyorum. Kadınların dikkatini de çekmek gibi bir çabam yok, konu biraz farklı bir yöne gitmeye başladı. Ben olayı kendim üzerinden ele almadım aslında. Nasıl göründüğümle alakalı bir problemim de yok. bu editim tepki toplasın istemiyorum, asla bunu vurgulamak istemiyorum sadece bu konuda yazdığınız için yazıyorum. Sadece bu konoyu kavram olarak ve bu konu özelinde ele alıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 19
 • ARMv7 @armv7

  Edit: Bazılarımızın aksine ben kariyerimle ve paramla övünmeyi pek sevmem o yüzden yazmıyorum. Erkeğin makyajı parası ve kariyeridir diyenler için bu editim. Toplumda ve iş camiasında fena olmayan bir yerim var o konuda bir sıkıntı çekmiyorum. Kadınların dikkatini de çekmek gibi bir çabam yok, konu biraz farklı bir yöne gitmeye başladı. Ben olayı kendim üzerinden ele almadım aslında. Nasıl göründüğümle alakalı bir problemim de yok. bu editim tepki toplasın istemiyorum, asla bunu vurgulamak istemiyorum sadece bu konuda yazdığınız için yazıyorum. Sadece bu konoyu kavram olarak ve bu konu özelinde ele alıyorum. @kurtcuk @mrmetalhead @orcun @rhymestein

  • MrMetalHead @mrmetalhead

   Ben eglencesine yazmistim, ancak yanlis anlasilmamasi icin kaldirdim yorumumu.

  • kurtcuk @kurtcuk

   herkes kendi dünya görüşünü yazar ve/veya yaşar. yapacak bir şey yok

  • Orcun @orcun

   Öyle ama şu var. Milyon yıllık bir düzen bu yani, erkek çalışır kadına bakar korur ve kollar. Bu görev bize taaaa atalarımız mağarada yaşıyorken çiğ et yiyorken avlanıyorken aşılanmış. Günümüzde ise kapitalist düzen sayesinde biraz değişti ama gene temel olarak ailenin koruyanı kollayanı gene erkek oluyor. O yüzden de erkeğin rolü dış görüntüden daha çok yaptığı şeyler oluyor. Para kazanıyor işte ailesine bakıyor vs. kadınların da ev geçindirmek gibi bir rolü var artık ama bize temelden böyle işlenmiş. Sen hiç gördün mü mesela fıstık gibi kız vs manken gibi ama yanında berduş tipsiz cahil cühela işsiz güçsüz birisini ? yok. Kimse malesef iç güzelliğe bakmıyor. Tabi birde bilinçaltı olarak erkeklerin şöyle de bir ayrımı var. Biz neden güzel kadınlara bakıyoruz ? üremek için. Böyle bakarsın dersin ki güzelmiş bundan çocuk yapayım çocuklarım da güzel olur vs. bu da işte üreme dürtüsünden olan birşey. Doğa da böyle işliyor dikkat ettiysen erkek hayvanlara bak kuş türleri veya kedigillerden aslan değil mi ? aslanın erkeği nasıl dişisi nasıl ? yelesi var bilmemnesi var dişi dümdüz birşey. Ama orada işte değişken devreye giriyor bizlere tam tersi rol verilmiş.

 • Shamino Salle Dacil @salledacil

  Makyaj olmasa da saç, sakal ve giyim (kıyafetler ve basit aksesuarlar) bir hayli değiştiriyor bence görüntüyü. Bazı arkadaşlarımı sakalsız gördüğümde zorla en yakındaki liseye bırakasım geliyor okuldan kaçmış bunlar diye.

 • cy2828 @cy2828

  hahahah 🙂 ben gönderiyi nasıl kaçırmışım ya şahsi görüşüm erkeklerin makyajı sakallarıdır.

Aldığıma en pişman olduğum cihaz. B&o’nun yanından geçemez. Sadece malzeme kalitesi biraz iyi. Almayın, aldırmayın. Bu konuyla ilgilenmeyen biri bile aradaki farkı bariz anlıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 17