İcad air 2 ile iPad 6 arasında ekran kalitesi var mıdır? Çözünürlülük aynı görünüyor ama parlaklık renkler vs nasıldır acaba? Geçmeye değer mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba TS ahalisi. İcloud şifresi unutulmuş ipad'in şifresinin kırılabildiğini okudum internette. Bu doğru mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10
 • TR_TR_Turkish @tr_tr_turkish

  Merhaba
  iPhone modellerin iCloud ‘unu açıyoruz. Ancak iPad için şu anda kesin bir şey diyemiyorum. Bu konuda hakkında bilgi cevap bekliyorum. En kısa zamanda geri dönüş yapacağım.
  Ayrıca iPhone modellerinde iCloud fiyatları modele göre değişiyor. Ve cihazı bize göndermenize gerek yoktur. İmei numarasını sisteme giriyoruz. 1-72 saat arası işlem sürüyor.
  Bu arada iPad model nedir ?
  İletişim: http://www.facebook.com/dogancanylmz06

 • SeMMiH @semmih

  Bizim de tablet kilitlenmişti. Onun için herkes fatura ile apple müşteri hizmetlerinde halledebilirsiniz diyordu ama bizim elimizde fatura yoktu. (hediye olduğu için) Sonra ne yapsak ne yapsak diye düşünürken Apple müş hiz. internetten randevu alıp aradıklarını öğrendik. (apple.com'dan destektendi sanırım) Hesap sahibinin kendisinin görüşmesi yapması ve gerekli bilgileri iletmesi gerekiyor. Çok ayrıntıyı hatırlayamıyorum en az 3,5 4 yıl oldu.

 • Fırat Duran @firat_duran

  1. Faturaliysa Apple store dan actirirsin.
  2. Bu işi yapan prof. bir yer bulursan da yaptırırsın. Çipi söküp sifirliyorlar. Merdiven altı yerler yapamaz. Bildiğin lehimlenmiş çipi sokecekler.

 • donkissot @donkissot

  Yeni bir donanımsal açık bulundu. Bu açıktan faydalanarak iCloud sorunları çözülecek gibi duruyor.

Catalinaya yükseltmeden önce de safari 13 güncellemesi almıştım ve büyük saçmalıyordu. Sonra internet recovery ile safari 12 ye dönmüştüm, şimdi Catalina ile birlikte safari 13 yeniden geldi. YouTube da tam ekran yapınca mouse işlevini yitiyor resmen, hareket ettirebiliyorum fakat hiçbir şeye tıklayamıyorum. Escape e basarak tam ekrandan çıkınca düzeliyor. Bu sorunu tek yaşayan ben miyim acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba TS ahalisi. Şans yolu adlı oyunu yeniden yapmak gibi bir projenin başındayım. Elektronikten az çok anlarım ama çok detaylı değil tabii ki. Aklıma bu işi nasıl yapabileceğim konusunda bir yol haritası geliyor ama tabii olacak ve olamayacak durumlar muhakkak olacaktır. Bana ücret karşılığında raspberry den anlayan programlayabilen birisi lazım şimdilik fikir danışabileceğim ve yapabileceğimiz konusunda hemfikir olursak bu programı yazdırabileceğim birisi lazım. Fikrimi şöyle anlatayım, şans yolu üzerine basabileceğiniz 50-60 butonlu 5X10 ya da 5x12 şeklinde bir platform ve her sırada doğru butona bastığınızda ancak bir sonraki sıraya geçebiliyorsunuz. Bunu bir klavyeyi modifiye ederek sağlayabilirim diye düşünüyorum. Olay burada bu 5x12 tuş düzenini her seferinde random olarak yer değiştirecek bir program yazmak ve oyunu oynayan kişinin doğru tuşa basıp basmadığını ekrandan takip edebilmesi. Hatta doğru butona basınca doğru sesi, yanlış butona basınca yanlış sesi çalmasını sağlamak. Bunu en ucuz ve en hızlı şekilde yapabilmek için aklıma raspberry pi geldi. Bu projeyi düşündüğüm şekilde tamamlamama engel olacak birşey var mı? ya da daha basit bir yolla çözebilmenin bir yolu var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 21

Note 5 in raw çekebilmesi çok hoş. Sanırım raw olmasına rağmen makinem kadar veri toplayamıyor ama yinede jpg den kat kat iyidir. Note 5 ile böyle çekebiliyorsam note 10 bayağı birşey yapılabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba TS ahalisi. Az önce ilk 3d modellememi yaptım. Tabii şuan değerlendirmeye bile girmemeli ama zamanla ortaya bişeyler çıkmaya başlayacaktır. Acaba 3d modelleme yeteneklerimi geliştirsem nerede işime yarar sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16

Duvarım çok boş duruyordu, bir tablo vs asasım vardı sonra aklıma duvarı neden tablo yapmayayım diye bir fikir geldi ve kız kardeşime duvara bu ağacı çizdirdim. Odaya güzel bir hava kattığını düşünüyorum 😀 Belki buradan birine de fikir verebilir. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@mustafatrue Buradan atayım hem de paylaşmış olurum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Evde can sıkıntımdan parfümlerimin fotoğrafını çekiyorum 😀 Retro lenslerimi çektiğim de oluyor, belki onlardan da paylaşırım bazı bazı 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap