Sony a6000 - Chinon 55mm m42. Mersin
Tıklayıp açmayınca renkler düzgün görünmüyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba ts ahalisi. Müzik dinlemeyi çok severim ve hatta çalışırken, kitap okurken, yolda giderken sürekli müzik dinlerim. Beni boş vakitlerimde düşünmekten uzaklaştırıyor ve zaten düşünmediğim, çalıştığım vakitlerde ise motive ediyor. Kısa zaman önce artık çok az türkçe müzik dinlediğimi farkettim. Sebebini merak etmemiştim ama biraz üstüne düşününce türkiyede belli başlı müzik türlerinin aslında hep arabesk olduğunu düşünmeye başladığımı farkettim. Mesela türkçe rock deyince aklıma gelen duman, seksendört veya emre aydın davul ve elektro gitar eşliğinde arabesk şarkılar söylüyor gibi geliyor bana. Bu durumu çoğu zaman başka sanatçılarda ve başka müzik türlerinde de farkediyorum mesela rap şarkılarda. Sizin de bu konudaki düşüncelerinizi merak ediyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

Sony a6000 chinon 55mm m42 Manuel lens. Lens biraz eski olduğundan görüntünün kenarları biraz puslu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba TS ahalisi. Samsung galaxy note 5 telefonuma hdmi in özelliği eklemenin bir yolu var mıdır? Yani Mesela bilgisayarımın hdmi çıkışından aldığım görüntüyü telefonumda görmenin bir yolu var mı? MHL bin tersi gibi düşünün. Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geceye bir photoshop bırak 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 16

Teddy ile hafta sonu eğlencesi 😀 Sürekli pencerenin önünde emekli albay gibi 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Macbook ta appstore çok boş diye uzun zamandır girmiyordum. Şimdi biraz baktımda majove ile gelen yeni appstore hem tasarım değişikliğine uğramış hem de kullandığım bazı uygulamalar gelmiş. Corel 2019 versiyonu appstore da artık var davinci resolve'u appstoredan indirdim. Hotspot shiled vpn in ücretsiz versiyonunu indirdim iş de görüyor, 12 bit civarı hız veriyor ama iş görür. Wikipedia ya falan girebiliyorum. En çok da appstoredan davinci resolce indirebilmek hoşuma gitti daha yeni formatlamıştım sitesine girmeyle uğraşmak zorunda kalmadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teddy Duygudan duyguya zıplıyor bugün. 😀 ama sadece duygusal zıplamalar yapabiliyor çünkü henüz ayakları tam iyileşmedi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap