Merhaba TS ahalisi. Aldığım hosting hizmetini yurtdışından alıyorum Faturayı kesen de yurtdışından bir firma haliyle, bunu şirkete gider olarak gösterebilir miyim? Bir de faturayı hosting hizmetini alan eleman kendi adına kestirmiş. Benim adıma değil. Bunu gider olarak gösterme şansım olur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Alınır mı sizce? Bu fiyata değer mi?

Digital LCD Ekranlı Isı Ayarlı Havya Lehim Makinası Siyah Fiyatları ve...

Digital LCD Ekranlı Isı Ayarlı Havya Lehim Makinası Siyah en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyatlarla n11.com'da. Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın al.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Merhaba TS ahalisi. Html bir siteye böyle bir Slider eklemek istiyorum. Html kodları olsa videonun yolunu ve metinleri değiştirecek kadar düzenleyebiliyorum html'yi. Böyle bir slider'ın kodunu nereden bulabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mersinde yaşıyorum, o kadar leş bir insanı var ki bu memleketin letgodan bile anlamak mümkün. Mesajlaşmaları da bir kenara bırakıyorum, kimsenin bir hobisi bile olmadığı, herkesin para odaklı olduğu, kazıkçı, dolandırıcı olduğu bir yer. Bir tane niş ürün satan insan yok, tek düze şekilde sadece telefon ve televizyon satanlar var. Temel ihtiyaçlar haricinde kimsenin kendini geliştirmek için bir şey yapmadığını 2.el pazarından anlamak mümkün. En ufacık şeyi satın almak için bile sürekli adanaya gidiyorum, mersinde bir tane fotoğraf ışığı almak istesem satan yer yok, bir tane lens, bir tane done pervanesi vs hiçbir şey yok. İşimi gücümü burada kurmamış olsam kaçıp gideceğim bu şehirden. İzmire gittim birkaç kez, gitmez olaydım. İnsan iyisini görünce yaşadığı şehrin bokunu püsürünü görmeye başlıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12
 • Makineci @makineci

  Mersin'in kızları, tantunisi ve manzarası çok güzel.

  İnsanını bilemiyorum o kadar vakit geçirmedik 😄

 • Fırat Duran @firat_duran

  Sıkıntı: güven
  İnsanlar okadar güvensiz ki.
  Redmi note 7 sattım 800tlye adam geldi buluştuk. Abi 600 üm var 200 bir hafta sonra vereyim olur mu dedi. Olur dedim, yapcak birşey yok. 1 hafta geçti haber yok neyse 1 hafta daha geçsin dedim belki sıkıntısı vardır. 2. Hafta yine yok. İşin 200 lirasında değilim, para için yaşayan biri de değilim evet herşey para, olsa da olur olmasa da 😂ama bu yapılan küçümsemek, enayi yerine konmak, adamı aradım param ne oldu dedim yok ekranı BOE ymiş Lg degilmiş te gibi birşeyler saçmaladı küfür ettim kapadım.
  Sahibinden, letgo hangi site olursa olsun adamlara sahip olduğum ürünleri sattım, kimisine once para sonra kargo dedim sorunsuz yolladım. Kimisine once ürünü gonderdim. Her sattığım ürüne de dedim ki bu akşam dene kullan, istemezsen yarin aynı şekil parani alırsın dedim. Zor birşey değil. Üründe sıkıntı olması da kötü birşey değil. Ama mal insanlar anlamıyor.
  Ekranin kenarı kırılmış, yaz bunu ilana fiyati ona göre tut. Sen ben almayız belki ama hevesli biri vardır parası azdır, ekranı az kirik olsa da umursamaz alır. Ama takla atmaya gerek yok.

 • Tony Montana @tonymontana

  Üniversite eğitimi için 5 yıl Mersinde yaşadım. Evliliğimi de bu şehirde yaptım ve 2 hafta önce Mersindeydim. Sizin eleştirileriniz için bir şey diyemem çünkü bu şekilde bakmadım olaya fakat ben çok seviyorum bu şehri. Ege'de büyüyen biri olarak insanları ve davranışlarını çok beğenmesem de şehir çok hoşuma gidiyor.

30 wattlık bir amfi devresi saatte 30 watt güç mü çeker? Sürekli tam güçte çalışırsa 30 watt çekeceğini var sayarsak 1 saat çalışması için 5v 6a/h batarya gerekir mesela değil mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Alternatif nispeten minimal Teknoseyir sitesi tasarımı.

edit: Dark mode eklendi 😂 @ozturka @house @emreyuce ve aslında ben de gece gündüz dark mode kullanıyorum 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Biraz da unreal engine kurcalayalım. Blender tecrübelerim işe yarar umarım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Blender kullananlar için müthiş görünüyor. Denenebilir. Google haritalardan istediğin bir şehrin istediğiniz bir bölümünü kabataslak 3 boyutlu hale getirmeyi otomatikleştiren bir yöntem.

Blender GIS

In this video I show you how to import a height map and buildings using the brilliant Blender GIS.You can download Blender GIS here:https://github.com/domlys...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

11 kilometrelik bisiklet parkurum. Solumda deniz, önümde palmiyeler. Havalar da serinledi biraz. Bisiklete dönüş başladı benim için.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Blender ile alternatif anahtarlık tasarımı. Cumartesi işsizliği 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap