Alalı neredeyse 3 hafta oldu ancak yazmaya fırsatım olmamıştı.

Piyasadaki en uygun fiyat, ürünü kargoya vermeden önce arayıp ürünle ilgili teyit almaları, aşırı hızlı kargo ve şık hediyeler için @bilendenaldestek'e çok teşekkürler. Özellikle açacağa bayıldım, tam da yeni bir açacak alacakken gerçekten ilaç gibi geldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • bilendenal.com @bilendenaldestek

  Yorumunuz için teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanın.

 • Batuhan @achfighter

  Ürünle ilgili neden teyit alıyorlar merak ettim.

  • anıl @anil_

   Yanlış sipariş verilmesin diyedir. Zamandan kazanıyorlar. Nvme ssd aldıktan sonra bilgisayarda takacak yer yoksa müşteri iade veya değişim için yollar mesela ama baştan hangi laptopa, anakarta takılacak diye sorulup sizde nvme girişi yok deyip sata ssd tavsiyesi verilebilir. Laptoplarda bellek seçimi için de araştırmak gerekiyor. Low power bellek takılması gerekebilir, hepsi uymayabiliyor baştan uyumlu olduğundan emin olmak daha iyi. Müşteri bilgili ise zaten sorun yok.

  • bilendenal.com @bilendenaldestek

   @anil_ Bizim ürün gruplarımızda uyumluluk problemleri çok fazla. Ürünü bilinçli ve gerçekten doğru olarak alan kullanıcı oranımız 1/3 oranı civarında . Genelde bize gelen kullanıcılar doğru ve en yüksek performansı alacağı ürünü almak istiyordur . Son 4 aydır üreticiler ram konfigrasyonlarını değiştirdi. Bu nedenle uyum problemleri iyice arttı . Hiç kimsenin ram konfig bilgisine sahip olmasını bekleyemeyiz. Hatta biz gördüğümüz değişiklikleri veri tabanımızda yansıtıyoruz ve bios versionları ekledik . Bu nedenle ürün bilgisini onaylamadan göndermeyi tercih etmiyoruz .
   SSD veya diğer ürünlerde de çok farklı problemler çıkabiliyor, bu nedenle onay gerekli.
   Sunucu grubu bilendenal.com da birincil ürün. Sunucu da kesinlikle danışılması gerekir .

Merhaba.

Elimizde MacBook Air 128 GB (2017) cihaz var. SSD haliyle yetmiyor ve yükseltmek şart oldu. Ancak uyumlu SSD'ler hakkında kafam karıştı.

@bilendenaldestek ile iletişime geçtim ve tahmin ettiğim gibi şu modelleri önerdiler.

https://bilendenal.com/Transcend-JetDrive-820-960GB-PCIe-3.0-x2-SSD-TS960GJDM820.html

Ancak aynı büyüklükte Samsung 980 ciddi anlamda çok daha ucuza alınabiliyor.

https://bilendenal.com/Samsung-980-1TB-PCIe-Gen-3-x4-M.2-NVMe-3500-3000MB-s-22x80mm-SSD-MZ-V8V1T0BW.html

Ancak bu videoda araya takılacak bir parça ile Samsung ya da diğer M2 SSD'lerin Apple ile de çalıştığını gördüm.

https://youtu.be/sE09IFNGQ-4

Bana ne önerirsiniz? Transcend almak istesem 1 TB SSD için 6.000 TL'ye yakın para vermem gerekecek ki böyle bir para vermek istemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

#m2ssd #Transcend #SamsungSSD #Apple #Macbookair #mac

Transcend JetDrive 820 960 GB PCIe 3.0 x2 SSD - TS960GJDM820

TS960GJDM820 Transcend JetDrive 820 960 GB PCIe 3.0 x2 SSD Bilendenal.com dan sisteminize uyumlu ürünü, uygun fiyatla şimdi alın!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 17

Anahtarlığı biraz önce teslim aldım. Sisteme takip numarası hala girilmemiş, bana bir SMS ya da mail de gelmedi. Kargodan aradılar, öyle alabildim.

Sticker sanırım 11 taneydi, bende 2 tanesi eksik. @leventp'nin tozlu raflar stickerı ile @ugury stickerı kutudan çıkmadı. Onun dışında bir sorun yok. (Stickerı nasıl tamamlayabiliriz? Bunun için kargo parası ödemenize gerek yok, değmez. Mesela bir şekilde Dreamers'a bırakma şansınız olur mu acaba @gamsizm?)

@asaltek için bir yeni anahtarlık, bir tam set fotoğrafı bırakayım.

#TSAnahtarlıkNo: 418 #tsanahtarlık

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Polemik paylaştı.

Kalkalım Kalkalım da Ayıp Oluyor: Microsoft, Windows 11'e Gücü Yetmeyen Bilgisayarları ‘Insider’ Programından Atmaya Başladı 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Video games 'good for well-being', says University of Oxford study

Gamers who played titles for longer reported feeling happier than those who did not.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gerçek kablosuz bluetooth kulaklık alacağım, 500 TL civarına kadar çıkabilirim.

Xiaomi Airdots Pro'nun fiyatı düşmüş, 300 TL civarında. Bir de Huawei FreeBuds Lite var. Hangisini tavsiye edersiniz?

@umtk #bluetoothkulaklık #kablosuzkulaklık #xiaomi #Huawei #airpods

BeğenFavori PaylaşYorum yap

QCY T1 Pro kullanıyorum. Kulaklıktan mikrofon hariç gayet memnunum ama telefon çaldığında kulaklığı kutusuna koyup telefonu cevaplamak can sıkıcı.

Bu nedenle mikrofon performansı gerçekten iyi olan, gürültülü bir caddede dahi vasatın üzerinde iş görecek bir gerçek kablosuz bluetooth kulaklık var mı?

@umtk

#bluetoothkulaklık #kablosuzkulaklık #xiaomi #Huawei #airpods #Bose #sennheiser

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

#TeknoYardım #görüntüaktarma #Kablosuz #Wireless

PC'den akıllı olmayan TV'ye kablosuz görüntü aktarımı çözümleri arıyorum. Aradığım şey vasat seviyesinde bir video performansı ve iyi seviyede sunum performansı (Özellikle Word'de yazı yazarken ve fare ile bir şey gösterirken imlecin/okun gecikmemesi ya da çok az bir gecikmeyle gelmesi gerekiyor.)

Aklıma gelen tek çözüm Apple TV ama fiyatı çok makul değil. Fiyat performans oranı makul seviyede bir kablosuz görüntü aktarma çözümü öneriniz var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Fatih @fatihy

  İstediğin şeyi bu teknoloji henüz yapamıyor. Halen gecikme oluyor.

  Piyasada satılan anycast gibi cihazlara bakabilirsin veya dolaylı olarak Raspberry Pi ile yapabilirsin. Raspberry Pi de Steam uygulaması ile masaüstü yayını yapılabiliyor.

 • Polemik @polemik

  Hiç gecikme olmasın demiyorum, makul bir gecikme kabulüm ama ciddi gecikme olursa işime yaramaz. Piyasadaki Anycast ve benzeri adı altında satılan cihazlarda gecikme ciddi boyutta mıdır?