Google one uzun zamandır zam yapmadı galiba takip eden var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 22

Yaklaşık 1 saattir akış çok yavaş yükleniyor postlarda fotoğraf varsa 2 kat geç geliyor siz de bir sorun var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hepsiburada kanser edecekti beni az daha bizimkiler ucuza Nutella bulmuş 2 tane almışlar biri kırık gelmiş tabii ihale bana kaldı MH'ye diyorum bak bu kırık iadesi nasıl olacak? sonra şak diye "iade talebiniz alınmıştır ertesi gün hepsijet gelip alacak" yav ben soru sordum sadece ne talebi abicim onu nerden çıkardın 😀 ?

Baştan zaten fotoğrafları atmıştım dedim acaba görmedi hani sordum gördüm dedi tekrar yazdım bak kutunun her yerine dağılmış akmış çikolata bu yani ne yapacaksınız bunu alıp? yok işte süreç öyle işliyor zart zurt saçmalığa bak ya.

Satıcı Hepsiburada'nın kendisi bu arada.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

Bugün pek bakamadım buralara ama eminim türknet postlarından sıkılmışsınızdır. Şans yine yüzüme gülmedi derken bir mail geldi ama anlam veremedim henüz daha 5 gün önce yeni abone olmuştum sabah bir kalktım hop zam sonra aşağıda ki mail ve sms geldi lakin türknet sadece 1 Mart ve 1 Mayıs arasındaki aboneler zamsız kullanacak demiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

turknet referans lazım olacak yakında ilk atan kazanır 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=B1kFNgV3Nlg

İlçe hakem heyetleri kapatılıyormuş. 😀 ?

Tüketici Hakem Heyetleri KAPATILIYOR!

Konuya Destek için Twitter Linkihttps://twitter.com/ademhelvaci_/status/1542939831252156418?s=20&t=Z_HVt7FKbQ-fahpjCBk1UAChange.org İmza Kampanya Linkihttps:...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aşağıdaki arkadaş liitokala lii-500. Uzun süredir 18650 pilleri ve diğer pilleri şarj etmek için kullanıyordum bugün bir türlü şarj yapamadım kablosunu takar takmaz direkt powerbank moduna geçip ekranda USB simgesi çıkıyor. Daha önce hiç başıma gelmedi fikri olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://youtu.be/_f0HL8XxFeg

Tank p*rnosu buldum desem yalan olmaz. 😀

In Leo We Trust

Achtung Panzer!In Leo We Trust.Music: ESH - Watch Me Twitter: https://twitter.com/HaciproductionsInstagram: https://instagram.com/haciproductions/Facebook: h...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 22