bugün atom 3735 li tabletime 1709 güncellemesi yükledim sanıyorum 4 saat falan sürdü.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

xiaomi çalışıyor. aşağıdaki cihazlara miui 9 arayüzü verilecekmiş. toplam 40 model. heriflere helal olsun.

Mi Serisi
Mi A1, Mi Note 3, Mi Max 2, Mi MIX 2, Mi 6, Mi Pad 3, Mi 5c, Mi MIX, Mi 5s Plus, Mi Max, Mi Note 2, Mi 4s, Mi Pad 2, Mi 4c, Mi 5s, Mi 5, Mi Note, Mi 4, Mi Pad 7.9, Mi 2s ve Mi 2.

Redmi Serisi
Redmi 5 Plus, Redmi 5A, Redmi 5, Redmi Y1, Redmi 4, Redmi 4A, Redmi 4 Prime, Redmi Pro, Redmi 3x, Redmi 3s, Redmi 3, Redmi 2A, Redmi 2 ve Redmi 1S

Redmi Note Serisi
Redmi Note 4X, Redmi Note 4, Redmi Note 3, Redmi Note 2 ve Redmi Note

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kablo TV aboneligim var annem için. Aradilar birşey için neyse eksik bilgileriniz var onları da tamamlayalim dedi, iyi dedim. E mail adresimi istedi bende xyz et gmail nokta kom dedim müşteri temsilcisine. Bugün sms geldi, xyzet@gmail.com adresinize yolladigimiz mail ulaşamadı diye. Güler misin, ağlar mısın?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

çiftlikbank’ın alamet-i farikası kripto para üretme çiftlikleriymiş. topladıkları paraları bu işe gömmüş herifler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6
 • Daviance @daviance

  adamlar paranın gözüne vurdular ether kastılarsa yazdan beri 200 dolardan 1300 dolara gelmiş bir para var ortada çok ciddi bir getiri.

 • Rasko @rasko

  Ahaha seviyorum bu ülkeyi. Sıfır sermayeyle, millete hayal satarak topladı paraları, dizdi ant-miner ları, kripto kazıyor. Güzel iş.

 • 3dfx @3dfx

  Valla en azindan yatirim yapmislar. Ben parayi alir tüyer dusunuyordum osmanli cocugu.

 • Ufkabakan @ufkabakan

  Eğer dedikleri gibi 15ay önce Bitcoin mining içine girdilerse, Ponzi oyunu dahi olsa, tüm yatırımcılarının parasını ödeyecek sermayeye çoktan ulaşmışlardır.

  Ne yalan söyleyim, tahminimden daha zeki çıktılar. Hele bu Mining fabrikasınıdaki sıcak havayı gerçek büyükbaş ahırlarını ısıtmak için kullanan bir sistem tasarlamış olsalar, bedavadan mining dahi yapabilirler.

ofiste muhasebe makinasının excel dosyalarına fliesync ile yedekleme ayarladım. görev zamanlayıcıya makina açılırken çalıştır dedim. makina açılırken çalışıyor ama map edilen network drive’ına bağlanamadım diyip kapanıyordu filesync. ama bakıyorsun ki map edilen network drive’ların içine girilebiliyor ama filesync giremedim diyor. yani aslında baktığında herhangi bağlantı sorunu yok.

epey bir araştırdım. çözüm ne mi? ağ bağdaştırıcının statik ip’sini, dinamiğe çevirip sonra yeniden statiğe alacaksın. bu nedir şimdi? böyle aptal saptal çözüm mü olur? ulan zaten statikti IP? bu microsoft harbiden adam olmaz. yok olmaz. imkansız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

ofisin nas sunucusuna da gelmiş meltdown ve spectre yaması. yamayanı öpeyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

intel s.çmıştı ama şimdi güzelce sıvamış. verdikleri yamanın broadwell ve haswell tabanlı işlemcileri sonsuz yeniden başlatma döngüsüne soktuğu belirtilmiş. yeni güncellenin de önümüzdeki haftalarda verileceği belirtilmiş. yani işlemciniz sonsuz yeniden başlatma döngüsüne girdiyse bir kaç hafta pc’nizi kullanamayacaksınız. ne süper değil mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11

yalçın bahadır kişisi beni hem takip etmiş hemde takip etmemi engellemiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

güzel iş valla. iş yeri kurup tırmalamaktansa bir devlet kurmak çok daha karlı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 15