Milli takımı tokatlayıp eve yolluyorlar. Gruptan çıkamazlar demiştim ama böyle bir rezaleti de beklemiyordum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11
 • lterlemez :) @lterlemez

  Beş benzemez bir araya gelip top oynamaya çalışıyor. En kötü iki kişi bile aynı takımda oynamışlığı yok. Eskiden, en kötü, en az iki oyuncu birlikte, 4-5 oyuncu karşı karşıya oynuyordu bir ulusal sezonu boyunca. Şimdi, birden fazla farklı ekolde ve farklı ve genellikle daha kaliteli oyuncular ile birlikte oynayan (sözde) yerli oyuncular var. Pas trafiği, şu ana kadar gördüğüm en kötü trafiklerden birisiydi.

 • CanSimit @cansimit

  'İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Türk A Milli Futbol Takımı, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası'nın ikinci maçında Galler'e 2-0 yenilmesi sonrası 'A Milli Futbol Takımımızla gurur duyuyorum' şeklinde bir paylaşım yaptı.'

  Türkiye A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, kaybedilen Galler maçının ardından yaptığı açıklamada gruptan çıkma şanslarının zorlaştığını söyledi.

  Grubunda 0 puanla sonuncu olan Türkiye, TRT spikerlerinden kurtulmanın buruk sevincini yaşıyor...

  Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın Galler'e de mağlup olmasının ardından şarkıcı Kıraç, "Özür diliyorum! Milli Takım'ın başarısızlığından tamamen ben sorumluyum" paylaşımını yaptı.

  Yukarıdakilerden sadece 1 tanesi Zaytung haberi..

 • hakara @hakara

  televizyonu bedavaya getirmeyi planlayanların gözleri yaşlı.

 • kei @kei

  Sizin benim vergimle ödenen primlere yazık başka da bir şey demiyorum.

Bu sivrisinek raketi çok faydalı bir icad hakikaten.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

1 kilo banvit izgaralik tavuk 50 lira olmuş. Ne yiyor bu insanlar ya?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 18

Topla oynama oranları

İtalya %99 Türkiye %1

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 18

Logitech g29 2974 TL ye düşmüş.

Gerçi n11 miş, sallayın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Anıl @anil

  Bir delilik yapıp 800 liraya sıfır almıştım, şu hayatta bir gazla aldığım şeylerden hiç pişmanlık yaşamadım. Hale bak! indirimli fiyatı 3000.

 • nineleven @nineleven

  Ben de 36 ay vadeyle girmeyi düşünüyorum 😁

 • KRAK3NN @passenoir

  Ben bu dişli sistemindeki direksiyonları hiç sevmedim.Tamam en azından direksiyon ama yok ya ETS'de daha rölantide sağa sola çevirirken direksiyon çok saçma bir şekilde titriyor,bunu anlatamam maalesef denemeniz lazım.E geribildirim gücünü de azaltınca hiç manası kalmıyor.Ortası yok bunun.

  Bana kalırsa direksiyon işine bulaşacaklar gitsinler minimum Thrustmaster T150 falan alsınlar.Yoksa Logitech gibi dişli sistemindeki direksiyonlardan pek zevk alamıyorsunuz.T150'ye pedalları kötü falan demişler de,direksiyon kötü olacağına pedal kötü olsun daha iyi bence.Kaldı ki G29'unda pedalı mükemmel değil maalesef.Bir fren yapmışlar,resmen üzerine bütün ağırlığımı veriyorum yine tutmuyor fren pedalı,kullananlar bilir bir kauçuk sert parça koymuşlar fren pedalının içine çok sert oluyor fren.Hatta internette araştırın bulursunuz.Açıp o kauçuk parçayı çıkartacam ama bu seferde garanti işi yalan olmasın diye ellemedim şimdilik öyle idare ediyorum.

  • cgdincer @cgdincer

   Titremenin dişli sistemi ile nasıl ilgisi var anlamadım. Fren olarak da genelde dip fren yapılmaz.

  • KRAK3NN @passenoir

   @cgdincer Kayışlı mekanizma olan T150'de denedim aynı şey onda yoktu.FFB dişli sistemlerde baya kötü çalışıyor,hiç tat vermiyor.Maalesef bu olayda kullanmadan anlaşılmıyor işte demek istediğim de buydu.

   Fren konusunda dediğimi anlamamışsınız.Oyunun içinden fren hassasiyetini en yumuşağa getirsem bile yine de fren tutmuyor,çok sert.Ayakkabı ile kullanmıyoruz ki o kadar basabileyim yani normal bir insan basamaz.Muhtemelen bir süre sonra o kauçuk parçayı çıkartacağım en son dayanamayıp.

  • nineleven @nineleven

   @passenoir

   Katılıyorum. Direksiyon çok yapay sertleşiyor. Düz giderken bile sürekli boşluk varmış ya da Rot-balans ayarı bozukmuş gibi sağ sol yaptırıyor falan. Simulasyon tanımıyla alakası yok. Alışmak lazım sanırım. Pedal konusunu tam bilmiyorum. Ben hep emanet denediğim için.

   Pedaldan memnundum. Ama direksiyon komik gelmişti gerçekten.

  • KRAK3NN @passenoir

   @nineleven Hah demek istediğimde buydu işte.Gerçek arabadan inip o Logitech'in başına geçince o kadar saçma geliyor ki insana.Tamam gerçek gibi bir şey beklemiyoruz da dişli sistemi de bu kadar kötü işte titreşimler falan gerçek dışı,aşırı yapay.

   Pedal konusu da şöyle; aslında G29'un pedalları gayet kaliteli malzeme olarak.Ama sorun şu ki o fren pedalı var ya o fren pedalı.Abi adamı delirtir,o nasıl bir sertliktir ya? Zaten G29-G920 dişli sistemine sahip,belli ki bunlar profesyonel aletler değil daha basit oyuncaklar.Şimdi bu direksiyona sen gidip o kadar sert fren pedalı koyarsan iş bozuluyor orada.Sanki direksiyon-pedal ile 7/24 yarış yapacaz da,profesyonel simracing yapacaz sanki sürekli şu yarış ayakkabıları ile kullanacaz sanmışlar heralde.

  • cgdincer @cgdincer

   @passenoir Senin bahsettiğin problem sanırım direksiyonu bırakınca kendi kendine sağa sola sallanması.

  • Ronnie James Dio @ronniejamesdio

   @cgdincer tık tık tık tık ses çıkarıyor benim driving force gt.

Epic te control beleş olmuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bodrum sosyetik plajlardan günlük fiyat tarifesi veriyorum,

Loca 10 bin
Alt kısımlar 5 bin
Ayran 60
Lahmacun 140

Önceden rezervasyon yapınız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 29

Siteye mobil data üzerinden giriliyorsa reklamları biraz daha az göstermek lazım. Her yer 4,5 g değil. Burada bazen 3 g ye düşüyor ve sayfaları yüklerken baya ıkınıyor. Site derken tüm sitelerden bahsediyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 14

Yapılan yanlış iyi bir şeye vesile oldu ve bu dipsiz kuyudan iyi kurtulduk.

https://tr.sputniknews.com/savunma/202106061044670374-abd-ordusu-f-35-jetlerini-satin-almaktan-vazgecti/

ABD ordusu F-35 jetlerini satın almaktan vazgeçti

Amerikan basınının Pentagon’un 2022’ye ait bütçe talebine dayandırdığı habere göre ABD Hava Kuvvetleri, beşinci nesil F-35 Lightning II avcı uçakları yerine daha fazla...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 28