iş hayatı kadar rezil kepaze bir hayat olamaz. annem sofra hazırlamış, çıktım ofisten geldim anneme daha içeri adım attım ardı ardına telefonlar geliyor. efendim bilmem ne evrağı bekliyorlarmış acilen. ee benden istedin mi gün içinde? yok. hadi çıktım annemden, geldim eve bağlandım ofise uzak masaüstünden evrağı yolladım. annemin yüzünü görmekte yemeğini yemekte haram. sinirden elim ayağım uyuştu. evde iki tane bira var, dikeyim şunları kafama da bir huzur bulurum belki.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

bu kadar it gibi çalışıyorum da hiç bir faydasını görmüyorum ya, allah oluk oluk belasını versin böyle düzenin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 15

banana pi nin güç devresi ve işlemci gücü yetersiz kaldığı için odroid xu-4 almaya niyetlendim. şu anda banana pi de kullanmakta olduğum open media vault sistemi bu cihaza direk destek veriyor. cihaz epey güçlü, direk masaüstü Linux bile kurabilirim. nefis bir nas ve torrent cihazı olur.

cihazın özellikleri şunlar,

Samsung Exynos5422 Cortex™-A15 2Ghz and Cortex™-A7 Octa core CPUs
* Mali-T628 MP6(OpenGL ES 3.0/2.0/1.1 and OpenCL 1.1 Full profile)
* 2Gbyte LPDDR3 RAM PoP stacked
* eMMC5.0 HS400 Flash Storage
* 2 x USB 3.0 Host, 1 x USB 2.0 Host
* Gigabit Ethernet port
* HDMI 1.4a for display
* Size : 82 x 58 x 22 mm approx.(including cooling fan)

banana pi bunun yanında kaplumbağ gibi kalıyor. bu site bu kartı üreten hardkernel firmasının resmi satış sitesi. fiyatı da Amazon’dan bile düşük. bir tek banana pi de olan sata portu yok bu kart üzerinde ama zaten banana pi deki sata portunu çalıştıramamıştım, yani sıkıntı yok benim açımdan. bir de bu cihaz 4A güçle çalışabiliyor. bu oldukça iyi bir şey. banana pi 2A olduğu için iki ext. hdd aynı anda çalışırsa sistem kapanıyordu. bunda böyle bir durum yaşanmaz.

ODROID-XU4

DomiRobot © Copyright 2015-2016
BeğenFavori PaylaşYorum yap

ooo fiat’ta emisyon hilesinden patlıyor. motor ilk çalıştırıldığı 22 dakika farklı performans ile çalışıyormuş sonra koyveriyormuş. farklı performans dediği düşük emisyon için olmalı. 22 dakika ise emisyon testlerinin benzer sürelerde tamamlanıyor olmasından.

ortalık karışacak vaziyet alın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iş hayatındaki acil kelimesinden yıllar içinde ağır şekilde nefret etmiştim. şimdi süper acil cümlesi kullanılmaya başlandı. kardeşim siz ne yapıyorsunuz? kıçı kırık ihracat, ithalat. eee nesi acil olabilir ki bu işin yani? insanların hayatını mı kurtarıyorsunuz, o zaman acele ederim, aksi halde baş parmağımı işaret ve orta parmağımın arasından geçirir size doğru sallarım. süer acilmiş, hasiee ordan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Rising Storm Vietnam steam de beleş oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 16

prey düşmüş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Android in cache kullanmasını nasıl engelleriz. Bir günde 200 mb yazmış yine.

BeğenFavori PaylaşYorum yap