açık arttırmadan aldım bu güzelliği.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

memlekette bazen güzel şeyler de oluyor. uygulamanın daha da arttırılarak devamını diliyorum.

Taksi sürücülerine 10 ilde ceza yağdı!

Taksi sürücülerine 10 ilde ceza yağdı! Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 10 ilde eş zamanlı gerçekleştirilen 'Taksi Uygulaması 2018/2' uygulamasında, 60 araç sahibine kısa ya da...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

kitapçının birisinde türk vergi sistemi diye bir kitap gördüm ve o anda da kahkahayı bastım. millet bana baktı deli mi lan bu diye.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

yemek siparişi verdim, 1 saatte gelmedi. iptal ettim tabi. memlekette hiç bir şey düzgün çalışmıyor ya. ne ettikte bu topraklara düştük anlamıyorum ki?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 19

50 mbit internetim var evde. 10 lira farkla 75 yapabiliyorum.

soru bir, değer mi?
soru iki, şıkır şıkır çalışan internetimin başına bir zeval gelir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 23

yandaşlara çıkacak piyango yılbaşı büyük ikramiyesi belli olmuş. 70 milyon tl.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

aracına kredi kartı ile yakıt alanlara kazığı sokma harekatı.

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS), akaryakıt sektöründe nakit ve kredi kartı olmak üzere iki ayrı fiyat belirlenmesi talebini EPDK’ya sundu. Talebe göre kredi kartı ile alınan benzin, nakit alınan benzine göre daha pahalı olacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 15

200x160 yatağım var. nevresim değiştirirken 500 kalori yakıyor olabilirim. bu nevresim değiştirme işini yapabilen bir robot yapsan köşeyi dönersin valla.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • TeknoStil @teknostil

  Bir tarafı takınca öteki taraftan çıkıyor değil mi?
  Bu arada 200x160 ı ilk okuduğumda çözünürlük zannettim...

 • paheli @paheli

  Abi yorganı yatağın üstüne dümdüz seriyorsun, sonra yorgan çarşafını ters çevirip kollarını içinden geçir eldiven gibi. Nevresimi toparlayıp önce yorganın bir köşesini sonra da bir köşesini tut, başla yorganı havaya kaldırmaya hatta sonra mümkünse çık yatağa aşağı sallandır, kendi kendine geçmiş olacak çarşaf yorgana. Alt çarşaf için de lastikli ürün dışında nevresim kullanma dert valla.

  • kaancaliskan @kaancaliskan

   İşten anlayanın hali de bir başka oluyor haaa sjsjsjsj

  • paheli @paheli

   @kaancaliskan 😁 ah ah sorma. Yurtta da buzdolabı temizliği, çöpleri aldırma, temizlik yazma ve damacana su getirtme işleri hep bana kalıyordu. Vallahi yayılıp belli etmeyeceksin kimseye de insan kendi için rahat edemiyor. Aile dışında ev arkadaşlığı ya da biriyle ev paylaşmak beni korkutuyor bu yüzden bro.

  • kaancaliskan @kaancaliskan

   @paheli yıl bitsin tek çıkacam ben de 🙂 başka birini çekemem sjsjsj
   Apartlar 600-700-800 civarı burada. Tek başıma çıkarım 🙂
   Aileyle kalmak bile korkutuyor artık, öcü gibiler kshshdhdj
   Aileden iyice koptum, artık eve gitmek dahi istemiyorum, sonumuz hayrola sjsjsjj

  • Fikri @fikri

   Askerde sırf bunu kolay yapmak için ranzanın üst kısmını almıştım. 😀

  • Ronnie James Dio @ronniejamesdio

   fikir güzel ama yatak büyük ama oda büyük değil. yatağın yanı duvara sıfır durumda. yani yatağın çevresinde dönebilme imkanım yok.

  • paheli @paheli

   @ronniejamesdio yatağın çevresinde dönmeseniz de olur, yan çevirin yorganın ayak kısmı size baksın o zaman yine kolaylaşır gibi geliyor imkân dahilinde.

  • paheli @paheli

   @fikri 😀 ahhaah süper olmuştur öyle. @kaancaliskan sırf o inadımdan ötürü hazırlıktan sonra yurt çıkmayınca 4 sene tek başıma yaşadım. 1+1 kutu kadar eski püskü bir evim vardı mutfak neredeyse yok gibiydi. Ama en azından kendi dağınıklığımı topladım ya. Ya da birisinin saygısızlığına tahammül etmedim. Pek kimseyi de davet etmezdim misafir seven yapım yok bir kaç yakın arkadaşım geldi gitti arada sadece. Ev mahrem bir alan ya. O alanda rahatsız edilmeyi hiç sevmiyorum. Akreplik işte 😀 Şimdi aile yanına döndüm ama zaten huyum bilindiğinden sadece bana ait küçük bir çalışma odam var hem de kitap odası zaten. Böyle özel bir alanım olmazsa ben yapamam yani. Evlilik vs ürkütücü geliyor o yüzden.

  • kaancaliskan @kaancaliskan

   @paheli seneye eve çıksam okul bitene kadar öyle gider ardından zaten meslek başlar, kendi evime çıkarım. Koptum yani aileden ben. Lisede zaten yurttaydım 🙂 hayat biraz erken başladı bana.
   Evlilik için bana eş değil arkadaş lazım. Diğer türlü evlenmem. O benim en yakın arkadaşım olmalı, her şeyi onunla yapmalıyım. Onunla bir yere gitmekten sıkılmamalı, aynı esprilere gülmeliyiz 🙂 öyle birini bulmak zor olacak ama diğer türlü evlilik çekilmez ki be abi 😛
   Baktın olmuyor çok eşlilik diyecen yardıracan sjsjsjj

  • paheli @paheli

   @kaancaliskan Ya o son cümle ne dsjffdsj 😀 dediğin gibi insan ancak böyle bir partnerle öyle bir yolu düşünebilir gerisi traş 🙂 Benim okul uzadı yarı dönem üstüne kentsel dönüşüm araya girdi evden çıkmak durumunda kaldım, iş aradım ama istediğim gibi gitmedi, taşınmaya karar verdiğimde birden işler yağmaya başladı 😀 ama ben yılmıştım sektör değiştirmek istediğim için de döndüm yuvaya, girdim bir yola hakkımızda hayırlısı. İleride ne olur bilmiyorum. Aileden illâ ki kopuluyor bir şekilde ama yine bir gözün üzerlerinde olsun yine aile başka ya.

  • Nostromo @nostromo

   @kaancaliskan Son cümleniz dışındakileri senet haline getirin altına imza atarım 🙂

  • Nostromo @nostromo

   @ronniejamesdio Katılamayacağım. Aldatmak kadar büyük bir şerefsizlik olamaz. Gerçi arkadaş espiri yapmış zaten

  • kaancaliskan @kaancaliskan

   @nostromo aldat demiyorum ki 🙂 hiç evlenme, sevgililerin olsun, çocuk falan da yapma. Sevgililerine de söylersen en baştan bu durumu hiçbir sıkıntı çıkmaz. Bütün mesele bunda dürüstlük. Sen çok yanlış anlamışın. Çok eşlilik aldatmaktan apayrı bir dünya.

pubg pc 87 lira olmuş. hoş epey önce olmuş olabilir, ben yeni gördüm.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 22