fikrini beğenmediği insanları engelleyen aklıevvel insanlarla doldu burası.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 34

s8 parekende fiyatı 849 dolar olabilirmiş. bu fityatla 60 milyon satış hedefini nasıl tutturacaklar onu çok merak ediyorum? note 7 fiyaskosunun acısını tüketiciden çıkaracaklar heralde?

mi5s alır geçerim, en kötü mi6 alırım falan fistan. bu kepazelere kaptıracak param yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ayfon en üst model 4750 oluyormuş. Hey yavrum heey. Memlekete koş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

pc yi resetledim. oh beee dünya varmış. iki küsür sene olduydu. windows 10 un bu bilgisayarı sıfırla seçeneği güzel iş görüyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

lg 27mp68vq-p monitörüm geldi. Crt monitörden sonra dünyam değişti. Hoş crt monitörüm beni bırak artık demeye başlamıştı. Bu ilk led monitörüm. Yaklaşık 50-60 cm mesafaden kullaniyorum. Söylendiği gibi pixel saymıyorum. Oyun performansı gayet iyi. Ghosting falan hiç yok. Üstelik tepkime süresi medium da. High seçeneği de elimin altında. Tn panel almadığım için çok memnun oldum. İps canmış onu anladım. Windows ve mac uygulaması üzerinden monitörün ayarlarını pc üzerinden yapabilmekte güzel. Monitörü hiç ellemeden ayar cekebiliyorsun. Cihaz üzerinden ayar yapmak isteyene tek bir joystick verilmiş. Kırk tane düğme kombinasyonu yerine tek bir joystick rahatlık. Freesync 40-75 hz arasında aktif. Hdmi üzerinden çalışıyor. Yanlız freesync açıkken boot sırasında ekranda sinyal yok diyor, görüntü ancak Windows logon ekranında geliyor. bios a girerseniz görüntü yok yani . Mecbur freesync kapatılacak o işlemler için. Genel olarak çok memnun kaldım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

saykolojik sınır 4 mü oldu şimdi dölarda?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

dölar 3.84. günaydın fakirler 😀 😀 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 18

THY ile uçmayı tekrar düşünün.

THY işte bu yüzden o listede yok!

THY işte bu yüzden o listede yok! THY, 2016'da en güvenilir havayolu firmaları arasında kendine yer bulamadı. İşte THY'nin o listede yer alamamasının nedeni...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 40

ülkece parayı betona gömmenin acı faturasını ödüyoruz şu anda. yunanistan’dan beter olursak kimse şaşırmasın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap