cyberpunk 1.1 update'ini indirdim. neyi düzeltmişler anlamadım ama menü seslerini cızırtılı hale getirmeyi başarmışlar. olmayacak bu oyun sanki.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • PhoeniXim @phoenixim

  Erken erişim: 6 ay sonrası
  Oyunun çıkış tarihi: 31 Aralık olarak düşünüyorum ben. Şu anda geliştirme aşamasında oyun hala 🙂

  https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/top/?t=week

  Arada bi girip şuraya bakıyorum bayağı keyifli

 • xpow3r @xpow3r

  geçenlerde 41dk bi video belgesel gibi bişey paylaşıldı, genel olarak buglar vardı o video ya bakılırsa düzeltecek o kadar çok sorun ve vaad edilip yapılmayan işler var ki, toparlanması 2023 filan bulur heralde.

 • serkan @serkan_1034

  performans anlamında değişen hiçbir halt yok, yapamadık, güçlü kart alıp oynayın çok istiyosanız diyecekler sanırım ilerde 😀

 • Alper Kutlu @alper-kutlu

  sabaha karşı farkettim güncellemeyi hemen indirdim heyecanla girdim görev varmış bıraktığım noktada silah al diye 2 kere denedim 2sinde de oyundan attı bu sefer görev alayım bari dedim ısrarla giriyorum bu arada türkçe yapıyorum her seferinde ama ingilizceye dönüyo falan neyse bu seferde 2 dk oldu ve pcye mavi ekran verdirdi ve 5 dk içinde 3 bug yüzüden pes ettim 😀 şimdi yine girip bi bakayım amacın oynamak değil şöyle bi dolaşayım hevesimi alamadım 13 saattir oynamışım ama toplasan 2 saatlik görev yapmışımdır içimde kaldı 3 yıldır beklediğim oyun yav deli olacam :S

BeğenFavori PaylaşYorum yap

database'i patlatmadan mariadb server'ı 10.1 den 10.5 e geçirdim pi 4 te. kendi sitelerinde yazıldığı şekilde olmadı. bir şeyler yanlış ya da eksik. bende sağdan soldan okuya derleye yaptım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Su an evin sıcaklığı. Oooh iliklerime kadar soğuk ne güzel.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

Geçen hafta bir kalıbını 27 liradan aldığım peyniri bugün 37 den aldım.

Enflasyon falan neredeyse yok. Bu ülke bir harika dostum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 25

Ubisoft açık dünya starwars oyunu yapacağını duyurmuş. Oyunu divison 2 yi yapan firma yine divison da kullandıkları oyun motoru ile gelistirecekmis.

BeğenFavori PaylaşYorum yap