Amazondan bisiklet için küçük bir sırt çantası aldım, weworldexpress diye birşeyle göndermişler, hiç duymadım bunları, Türkiye de kim dağıtacak bunların getirdiğini bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 16

20 km bisiklet sürdüm, bittim resmen, ne hamlamışım be.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 26

Geçen sene bu zamanlar tekrardan başladığım sigarayı yine bıraktım. Bir süre içmem sonra yine başlarım belki, belli olmaz benim işim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yemeksepetinden sipariş yine gelemedi, iptal ettim, müşteri temsilcisinide darladim rahatladım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12
 • İzzet Demir @izzetdemir

  Saçma sistemleri ve komisyon oranları yüzünden uygulama üzerinden sipariş vermeyi bıraktım. Bir sipariş vereceksem direkt işyerini arayıp veriyorum.

 • cengiz @cengiz

  Bir yerden yemek sipariş verdim yoğunluk vardı ve büyük ihtimalle de kapasitesinin üzerinde sipariş aldı. Daha sonra kapanış saati geldi ve kapattılar. Benim sipariş de gelmedi tabi bu arada ben de sürekli yemeksepetini darladım sipariş için ancak gelecek gelecek dedikleri siparişi gönderecek restoran zinciri kapalı gözüküyordu. Ben de yoğunluktan yeni sipariş almamak için kapalı gösteriyorlardır diye düşündüm. Bizim siparişin ücreti iade oldu mu olmadı mı hatırlamıyorum ama o günden itibaren yemeksepeti kullanmıyorum. Saatlerce bekledim aç kaldım mağdur oldum ama sonuç sıfır. Kimseye de önermem.

 • Filtre @kahve

  Getir'de son zamanlarda iyice sıçtı. Canlı müşteri hizmetleri çalışmıyor iki aydır. İlla ki bir sorun olunca telefondan aramak gerekiyor ve en az 30 dakikada bağlanılıyor. Çoğu restoran elinde malzeme olmayınca farklı yemek gönderiyor. Geçen 2 salata söyledim salata + dürüm geldi. Lan dürüm ne alaka diyet yapıyoruz işte anlasana 🙂 onu getiren kuryeler bile bakmıyor artık siparişe gelişi güzel alıp teslim ediyorlar. Sorun değil ama sipariş ettiğim salata dürümden pahalı. Böyle böyle kazanıyorlar işte adamlar başkası olsa uğraşmaz çünkü canlı destek kapalı 2 aydır. Arayınca da zor ulaşıyorsun.

 • Theo @theo

  Restoranı ara direkt. %10-20 arası komisyon ödememiş olursun. 250 liralık yemeği 200'ye yedim geçen.

Pringles içinde hiç patates yokmuş ya la?

https://www.instagram.com/reel/C4Eqwu6Cv7J/?igsh=MXY4ZWQxN2QxOXlycQ==

BeğenFavori PaylaşYorum yap

10000 lik sahte olmayan hızlı şarj özelliği olan powerbank ne önerirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung mikrodalga fırınları bildiğim kadarıyla Samsung Türkiye'ye getirmiyor, bunların yetkili servisini bilen var mı ya?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bisiklete bilgisayar alasim var, şunu gördüm, bu markayı kullanan var mı?

https://amzn.eu/d/12EoVWO

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

Günde 6-8 saat Diablo 4 oynuyorum, kafayı çizdim. Dün artık el bileğim ağrıdı sonuna doğru. Mouse un içindeki ağırlıkları çıkardım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 15