Birde dersin ki bunlar mürekkep yalamış akıllı toplumlar. Al sana akıllı toplum. Bu insanoğlu harbiden gerizekali bir varlık. Bu pandemi vasıtası ile bunu çok net gördük.

https://www.sozcu.com.tr/2020/dunya/oce-ingiltere-sonra-almanya-halk-sokaga-indi-corona-tedbirlerini-protesto-etti-6056235/

Önce İngiltere sonra Almanya! Halk sokağa indi, corona tedbirlerini protesto...

Önce İngiltere sonra Almanya! Halk sokağa indi, corona tedbirlerini protesto etti Corona tüm dünyada etkisini sürdürürken virüse karşı alınan tedbirlere de halktan itirazlar geliyor. Son...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6
 • Mr. Can 2.0 @extreme

  Tedbir alinabilir ancak insanlar Issiz kaliyor olumsuz etkilerini onlemeye gelince devletler gerekli yardimi yapmasi gerekiyor.

 • lterlemez @lterlemez

  Bunların sebebi, aslında ülkelerin çok kuvvetli olmalarına rağmen, çok ince ipliklerle birbirine bağlı olan ekonomilerinin sürdürülebilir olmamasından kaynaklanıyor. Dünyanın en güçlü ekonomilerinin bile tam karantinaya yetecek gücü yok. Bu da yarım karantinaya itiyor ki insanları bu duruma getiriyor bence. Güçleri olsa zaten şu an bir kişiyi bile dışarı bırakmazlar aslında. Ama bunu sağlayabilecek bir ülke yok Dünya üzerinde...

 • qubit @qubit

  Bir adama her gün komplo teorisi pompalarsan (bkz. Facebook, Whatsapp, Twitter) başka ne olabilir?

  Her devirde komplo teorilerine yanlış fikirlere inananlar oldu, fakat içinde olduğumuz devir en kötüsü. Aşı karşıtı, düz dünyacı...

  Üstüne bir de hükümetleri kötü. İngiltere'de çok rahat atlatabilirlerdi, rezil etti hükümet.

 • Fırat Duran @firat_duran

  Parti olsun, gezelim, tozalım, düğün dernek yapalım kü bunsuz gerdeğe girilmiyo sanki, neyse bunları ve fazlasını yapalım ama devlet bizi korusun ama kısıtlamasın.

Dizi keyfi başlasın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

rtx3080 deki çökme sorununun kaynağı kartlarda kullanılan kapasitörlerle ilgiliymiş. iki tip kapasitör varmış. popcap ve mlcc. toplamda 6 kapasitör kullanılıyor ve bunlar gpu'nun hemen altında konumlanmış durumdalar. asus gibi altı tane mlcc tip kapasitör kullanan üreticilerde sorun yok. ancak altı tane popcap yada 1 mlcc + 5 popcap kullananlarda sorun var. hız 2 ghz üzerine çıktığı anda çöküyor kart. 2 ghz altında ise sorunsuz çalışıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

cod warzone süpermiş. benim gibi 1 rank adamı 155 ranklı adamlarla aynı sunucuya koymalarına bayıldım valla. 120 gb boşuna indirmişiz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

bu cod warzone kadar salak bir oyun görmedim desem yalan olmaz. ha bu arada daha oyuna giremedim, onu belirteyim.

- bir kere üç ayrı yere üyelik istemesi nedir yani? battle.net, blizzard ve activision. bu ne aptalca bir dizayndır.
- oyun açılıyor ve registering online services ekranında epey bir bekliyor.
- login ekranında şifreni yanlış girersen bir mesaj vermeden saatlerce ve muhtemelen asırlarca bekliyor.

bu nasıl saçmalıktır ben hiç anlamadım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

60 TL lik epic indirim kuponu elimizde mi patlayacak şimdi yani?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dün arkadaşımın kızına macbook aldık. Giriş seviyesi, i3 lü biri model ama fiyatı kol gibi tabi. Neyse, okul için Word, Excel kullanması gerekiyor. Macbook ile gelen Pages ve numbers var Word Excel karşılığı. Şimdiden bunların güncellemesi var ama yapamıyor. Diyor ki bu hesapla yapamıyorum. Hesap kızın ayfonunda da kullandığı hesap. Niye böyle oluyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 20 / 30

ama amd'nin driver sorunları vaaarrr..

ee buyurun size nvidia;

RTX 3080 kullanıcıları çökme sorunuyla karşılaşıyor

Oldukça sınırlı stokla giriş yapılan RTX 3080’lerden birisini edinebilen kullanıcılar şimdi de sorunlarla boğuşuyor. Kullanıcı forumlarında çökme sorunu başlıkları dikkat çekiyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 19

Yerli tıbbi cihaz ve malzeme üreticilerinin de devletten 26 milyar lira alacağı varmış. Devlet 16 aydır tek kuruş ödememiş. Yakında ameliyat yapilamayabilir diyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12

ABD li ilacı şirketlerine 2.3 milyar dolar borcumuz varmış ve şirketler Türkiye ye ilaç vermeyi kesebilirmiş. Amaaa ekonomimiz büyümeye devam ediyor tabi canım. Kur bir gün düşüyor ertesi gün çıkıyor, ertesi gün çıkıyor öteki gün düşüyor falan. Tabi ki bunlar çokomelli, büyüyen ekonomilerin olmazsa olmazı. İlaç sıkıntısı olursa herhalde bunun içinde tanzim satış yerleri kurarlar ve varlık kuyrukları devam eder.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 26