@teknocan Geforce Now'ı bi' deneyeyim dedim de aşağıdaki hatayı alıyorum:

Oyuna giremedim. 😀

https://teknoseyir.com/inceleme/geforce-now-deneyimim

#GeForceNow

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Güçlü ama japon yapıştırıcısı kadar yıkıcı olmayan bir yapıştırıcı var mı? Yerine göre değişir tabii de kaliteli bir çift taraflı bant iş görür mü? Siz ne kullanıyorsunuz bu tip işler için?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 14

10 ay önce satın aldığım SSD'yi hâlâ kullanıyorum, şu ana kadar bir sorun çıkmadı. Çıkarsa da yazarım yine buradan zaten.

https://teknoseyir.com/inceleme/ezcool-s280-480gb-ssd-incelemesi

SSD şu anda dolu ve Sata 2'de değerler şu şekilde:

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dizüstü bilgisayarda 40 nm eski mimarili bir 5650m var. Yüke girdi mi çok ısınıyor ekran kartı. 90 dereceyi görüyor. Eskiden böyle değildi diye hatırlıyorum. Zamana bağlı bir yıpranma mı oluyor acaba? Termal macunu yenileyip tozları siliyorum da bir süre sonra yine eski hale geliyor. Tamam çok eski mimari sıcak çalışması normal olabilir de dediğim gibi ilk zamanlarda böyle değildi sanki. En yakın zamanda termal macun alıp temizleme işi çıktı yine tabii. Ondan kaçış yok. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • CimAdam @cimadam

  fanların iç kısmına da toz birikmiş olabilir. usb vantilatörüm dönmüyor şu an tozdan mesela 😀 yeni fan alıp takmayı deneyin ucuzdur. Bir de win10 varsa yoruyor eskilere göre makinayı

  • anıl @anil_

   Windows 10'da yoracak servislerin çoğu kapalı. Fanların içini de temizliyorum aslında açtığımda bilgisayarı ama tekrar tozlanıyor. Arctic MX-4 2019 siparişi verdim. Gelsin, açacağım bir kez daha içini.

Mi Band 4 kullananlar memnun mu? Terleyince bir sıkıntı olur mu üründe? 211 TL'ye buldum en uygun indirim, çek vs olmadan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Asus Zenfone Max Pro M1'den memnun musunuz? Var mı sıkıntı yaşadığınız bir durum? @tongyabguhan34

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İkinci el telefon için (kısmen sorunlu bir cihaz) sözleşme yapmak gerekir mi ya da yasal bir zemini var mu bunun? Bozuk bir telefon alacağım da parça için, anakart da olacak telefonda imei vs. herhangi bir belge olmadan telefonu almak sorun yaratır mı?

Ek: Bu tip bir şey yaptırıp iki tarafta da durması en mantıklısı sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 26 / 28
 • Orcun @orcun

  Yapmak şöyle faydalı en azından cihaz atıyorum çalıntı çıktı birşey oldu fetö bilmemnesineymiş vs. vs. o zamanda hakim'e veya avukatına dersin ki ya bir dk ben bunu şu tarihte satın aldım aha buyrun bu da aldığım kişi sözleşme yapmıştık diyip kağıdı verirsin de hani ne kadar gerçeliliği var ? ne kadar yasal bilemiyorum, bende bir ara yapıyordum ama artık yapmıyorum. Kimlik fotokopisi vs verende varda tamam sen kendini koruyacaksın vs ama karşı tarafta diyebilir ki ulan herife bak ya kimliğimin resmini değiştirip printerdan bassa benmiş gibi yaşayabilir ? ben o işe girmiyorum mesela vermem kimlik fotokopisi vs. almazsa almasın ? bugüne kadar biri almadı diye satamadığım hiçbir şey olmadı.

  • anıl @anil_

   Aynen kimlik fotokopisini vermek istemeyebilir telefonu satan kişi. Ben de düşünürüm açıkçası satıcı olsam kimlik fotokopisi verirken. Kimlik fotokopisi olmadan fotoğraftaki sözleşme yeterli olmuyor mu ki acaba? Dediğiniz gibi telefon çalıntı olabilir, başka sıkıntı çıkabilir.

  • Orcun @orcun

   @anil_ Mesela bu iki tarafta da olması lazım. Sadece kendine yaparsan yani alıcı olarak e karşı tarafta yok nasıl sözleşme ? kopyası alıcı ve satıcıya verilmiştir gibi bir ibare de eklenebilir. Sene 2013 galiba htc bir telefonu var bende satıyorum eleman aldı ama dedi ki abi bornova küçükpark sana uyar mı ? iyi dedim uyar gelip vereyim alırsın. Eleman öğrenci neyse ne abi dedi kimlik fotokopisi yok mu ? dedim veremem yani anca dedim faturasından ismime şuya buya bakarsan bak ama vermem, bilemem yani ne yapacağını o fotokopi ile ? imza da atmam sadece faturaya bu kişiye bu tarihte satıldı deyip yazarım o kadar, ha olmadı istemiyorsan almayabilirsin tamam abi almıyorum dedi bende aldım cihazı geri döndüm.

  • anıl @anil_

   @orcun İki tane çıkarmayı düşünüyordum zaten ben de, satıcıya yazdım ama bir şey yazmadı daha. Bugün buluşacağız biz de. Buluşmadan önce yazayım dedim böyle böyle diye, ne diyecek bakalım, ona göre hareket ederim.

 • TongYabguHan @tongyabguhan34

  Kanunen hiç bir etkisi yok demişti bir kere birisi bana burada. Noter onaylı vs olmadığı için.

 • anıl @anil_

  Kimlik fotokopisini geçtim, şu kişiden alıyorum, şu kişiye satıyorum yazan belgeye bile gerek yok diyor satıcı. 😀 İster 80 TL olsun ister 180 TL, olayın içinde Imei varsa bu tip şeye gerek var bence. Hoparlör, usb soket değil ki bu, anakart var işin içinde.

 • Oğuz A. @7ocloguz

  Noter onayı olmadığı sürece bu tarz belgelerin geçerliliği yok.

Redmi Note 7 kullanan var mı aramızda? Tianma panellerde dokunmatik sıkıntı var yazıyor, bir de Proximity sensörü çok sorun yaratıyor mu? Teknosa'da iki tane Redmi Note 7 vardı. İkisine de kısa bir süre baktım, bana ilk bakışta bir sorun gözükmedi dokunmatikte ama klavyede belli oluyormuş sanırım. Teknosa'da iki telefonun paneli de Tianma bu arada. Başka bir panel kullanılıyor mu bu telefonda onu da biliyorum gerçi.

Ekleme: Link ekleyeyim birkaç tane sorunla ilgili havada kalmasın yazdığım:

https://forum.xda-developers.com/redmi-note-7/help/low-touch-latency-redmi-note-7-t3926354

https://c.mi.com/thread-2155554-2-0.html

https://c.mi.com/thread-2171799-1-0.html

http://en.miui.com/thread-6273461-1-1.html

Şuna benziyormuş:

https://www.reddit.com/r/PocoPhones/comments/9p9qgu/edge_touch_delay_issue_18th_speed/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 41