Elli binin elli bin olduğu zamanlar:

https://www.youtube.com/shorts/oDJRDUqStg4

BeğenFavori PaylaşYorum yap

280 dolarlık kablosuz fare gelmiş Razer'dan. 4khz dongle ile birlikte geliyormuş. Yani bir zahmet o da olsun. 😀

https://www.youtube.com/watch?v=O5iN_1uyu14

Razer Viper Mini Wireless Signature Edition Review! (SHOCKING)

the viper mini wireless is FINALLY here after a 3 year wait with the $280 49 gram magnesium alloy signature edition 😱this wont be the only wireless viper mi...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amazon'dan ayakkabı aldık, LPN kodlu geldi. Sözde iade ürün satmıyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mafia Definitive Edition'ı deneyeyim dedim de ilk oyunun hissi hiç yok, beğenmedim. Sadece grafikleri güzelleştirmekle remake yapma fikri iyi bir fikir değil. Araba sürüşü ve müzikler ilk oyunda çok daha güzel, farklı oyun motoru kullanılmış tabii de ilk oyunun güzel yanlarını götürmesi kötü olmuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Batuhan @achfighter

  Araba sürüşü ayarlardan eski oyuna göre yapılabiliyor. Simülasyon ayarı mıydı neydi öyle bir şey seçmek lazım.

 • Alpi Ironside @alpi350

  Yapmayın etmeyin, ilk oyunu hemen ardından bi açın isterseniz. Kan-serr. Sürüş ve grafiklerine bir şey diyemem fakat yapay zeka berbat. Tahsilata giden adamı tak dedi trafik ezdi ya. 40dk emek benim dışımda saçma bir sebepten çöpe gitti. Vuruş mekaniği berbat. Cidden çok kötü. Yenilenmişinde bunlara el atıldı diye biliyorum.

  Eski oyunları oynuyorum dönemine göre iyiydi falan demeyin 98'den den beri sıralı olarak 3A oyunları oynuyorum. Bu oyunda yıldım resmen. Hastanedeyim şu an mafia yüzünden tedavi görüyoum. 🤕

Biz savaştayken Tora Tora Tora'lar olurdu siz bilmezsiniz. 😀

https://twitter.com/orko_8/status/1619266962265358336

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bizdeki iyi fare, güzel fare incelemelerinden bıkanlar için bunlar nimet, olması gereken bu da işte... Her ürüne iyi güzel diyebilirsin de teknik veri nerede? Ne yapacaksın 1 ms, 2 ms farkı diyeceksiniz de eğer stabil bir performansı yoksa farenin bunu hisseder oyunu oynayan kişi, bu fareler de 3 - 5 liraya satılan şeyler değil sonuçta. Bu paraya Razer Viper 2 Pro da satılıyor.

https://youtu.be/S8bAZvTGBLA

Is NINJUTSO SORA Really as Great as it seems to be?

Ninjutso Sora is a 43 gram extremely lightweight gaming mouse, but other than that, is it really as good as it seems? Here is my review on the mouse.If you a...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fps ve ortalama normal ama yüzde 1 değeri çakılmış:

https://youtu.be/lFGuCZZaJPw?t=712

Bu referans 7900 XTX'ler ne olacak acaba? AMD yenileyip çıkaracak mı yoksa öyle kalacak mı ortada. Hani unutulsun hesabı. Nvidia'da da sorun var da AMD zorlamadıkça Nvidia 2000 dolara 5090 çıkarır bu gidişle.

AMD 7900 XTX VS NVIDIA RTX 4090 - Streaming / Gaming / Content Creation🤯

🛒Products Mentioned In This VideoAMD Radeon 7900 XTX(Amazon - Paid Link): https://geni.us/7900XTXSearchNvidia RTX 4090(Amazon - Paid Link): https://geni.us/...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Tunahan Avsallı @awsalli

  Nvidia'nın karşısında rakip olmayınca, fiyatları istediği gibi şekillendiriyor. Tek sevindirici taraf, hiç durmadan teknolojiyi geliştirmeye devam etmesi. Amd işlemcide tökezlerken, intel firması bir noktada yan gelip yatmıştı. Ryzen serisi çıkınca, akılları başlarına geldi.

  • anıl @anil_

   Teknoloji geliştirmesi iyi güzel ama bu dlss ve fsr kısmı saçma bence. Saf performans artmayınca bir oyuncak bulalım bari dediler. Rekabet olması gerekiyor yoksa bu fiyatların duracağı yok.

  • Tunahan Avsallı @awsalli

   @anil_ Saf performans zamanla artacaktır. Bir noktada Dlss diye bir şey kalmaz. Rakip olmayınca, fiyatlar yüksek oluyor. Amd donanım kısmını çözse bile, yazılım kısmında eskiklikleri var. Onları düzeltmesi şart. Sırf yazılım kısmı için, Amd tercih etmeyen kullanıcılar var.