Bi yakınımızın oğlu geçen ay araba falan almıştı borsadan mı criptodan mı artık neyse. Bu ay satıyormuş arabayı ve kredi çekmiş 100k. Tam ne oluyor bilemiyorum tahmin etmek dışında ama demem o ki etrafınızda yolun başında kimseler varsa ufaktan uyarmakta fayda var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nükleer gemi sularımıza girip parçalanacakmış. İki kuruş para için. Çöpçüllük bunu gerektirir çünkü. https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem/bir-zehir-gemisi-daha-turkiye-yolunda-6363587/?utm_source=dahafazla_haber&utm_medium=free&utm_campaign=dahafazlahaber

Bir zehir gemisi daha Türkiye yolunda

Bir zehir gemisi daha Türkiye yolunda Bir zehir gemisi daha Türkiye’ye doğru yola çıktı. Uygar ülkelerin kabul etmediği Nae Sao Paulo adlı uçak gemisi, parçalanmak üzere Brezilya’dan...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
cestlavie paylaştı.

Çin çöplerini satın almadan önce bir daha, bir daha ve hatta bir daha düşünmek ve elbette ki almamak için şahane bir sebep daha.

müstemleke vilayeti sandılar zahir! ne olursa olsun her şeye rağmen bağımsız ve egemen bir devlet olan Türkiye Cumhuriyeti'nin başkenti Ankara'nın demokratik seçimler yoluyla doğrudan halk tarafından temsil yetkisi verilmiş belediye başkanına doğrudan tehdit ve hedef gösterme içerir şekilde tweet atmak ha?!

https://twitter.com/ChinaEmbTurkey/status/1379379955042242562?s=08

#ÇinMalıAlmaAldırma

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Deniz Fidan @deniz-fidan

    Ben de acayip sinir oldum. Bir büyükelçilik bu şekilde siyasileri hedef alarak nasıl tweet atabiliyor şaşılacak olay. Çin şu dünyada en sevmediğim ülke olabilir. Adamlarda ne bir düzen, ne adam akıllı işleyen yasa hiçbir şey yok. Nüfusundan gelen güç ve insanları köle gibi çalıştırdıkları için ucuza üretim yapan bir yer olmasaydı bugünkü haline asla ama asla gelemezdi. Ben süpergüç olabileceğini de düşünmüyorum. ABD de en azından bir nizam var.

Mansur Yavaş'ın DÜNYA'nın en iyi belediyecileri arasında aday gösterilmesini paylaşmıştım dün. Bu gönderi uçmuş. Şaka mı? Bir Belediye başkanının böyle bir ödül alma ihtimali olmasının bizi gururlandırması gerekmiyor mu? Neyinden rahatsızlık duyuluyor? @gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 16

İlk apple cihazımı aldım dün. Se 2020, büyük ekrandan bıktığım için bunu uygun gördüm. 3 yılı geçik mi mix 2 kullanıyordum fakat son senesinde çok sorun çıkarmaya başladı. Bütçe olarak oldukça yukarda bu model bile benim için ama aldık artık. Neyse, adaptör çıkmadı tabii ki, çıkan kabloyla da uyumlu bir girişim veya adaptörüm yok. Ben de gittim en uygun yere yapıştırdım çıkartmayı. 😀 (Telefon gayet hoşuma gitti bu arada.)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

https://www.spotify.com/claim/euronics/?code=8PbZ4RkTXd

3 ay spotify premium. Alan yazarsa sevinirim diğer görenler uğraşmasın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap