30.000 günlük pozitif vaka olduğu söylenen bir açıklama yapıldı. Ne düşünüyorsunuz? 21 milyonluk Florida eyaletinin günlük 15.000 vaka çıkardığı zamanlar olmuş, bunu göz önünde bulundurunca mümkün görünüyor. Florida'yı bence Türkiye ile kıyaslayabiliriz. 🙂 Belgenin doğruluğu meçhul tabii.

https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/chpli-murat-emirden-belgeli-iddia-koronavirus-vaka-sayisi-kocanin-acikladiginin-20-kati-1769899

CHP'li Murat Emir'den belgeli iddia: Koronavirüs vaka sayısı Koca'nın...

CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, koronavirüs verilerinin gerçeği yansıtmadığını iddia etti. Emir, Bakan Koca'ya seslenerek, Sayın Bakan bu belge doğru mudur? Bu belge doğru ise artık...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://bit.ly/31mnMgM

bedava süresiz google cloud üzerine pi vpn (openvpn + pi hole) kurulumu rehberi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
cestlavie paylaştı.

#İnternetçiarkadaş lar napıyonuz yaw iyi misiniz ? Bunu da gördüm ya artık kafamda bazı şeyler netleşti. Ne yapıp edip internetçiarkadaşlar olarak elimizden geleni yapıp bu cahilliğe teslim olmamak için elimizden geleni yapmalıyız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Raised By Wolves 2. bölüm itibariyle güzel bir dizi olmuşa benziyor. İlk bölüm biraz garip geldi başta ama sonra açıldı dizi. 😀 Bilim kurgu severler göz atsın mutlaka.

https://www.imdb.com/title/tt9170108/?ref_=ttls_li_tt

Raised by Wolves (TV Series 2020– ) - IMDb

Created by Aaron Guzikowski. With Travis Fimmel, Amanda Collin, Abubakar Salim, Winta McGrath. Androids are tasked with raising human children on a mysterious planet.
BeğenFavori PaylaşYorum yap