Aralıklı oruç ve doğal beslenme önerileriyle bilinen Prof. Dr. Yavuz...

Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Yavuz Yörükoğlu hayatını kaybetti. 69 yaşındaki Prof. Dr. Yavuz Yörükoğlu, aralıklı oruç ve doğal beslenme önerileriyle tanınıyordu.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Fatih Altaylı seyrediyordum YTde başladığından beri. Anlamadığımız konu oluyor, tabi güveniyoruz hem konuğuna hem kendisine, bilgileniyoruz fikir ediniyoruz, güzel. Ama en son ucundan da olsa anladığım konuda Ekin Kollama'yı uzman diye çıkartmış, ha dayanıp dinleyebildim mi, hayır ama yani kendimi sorguladım. Fatih Altaylı'nın daha önce de ufak tefek yanlışlarını yakalıyordum ama önemsemiyordum, fikrim değişti şimdi. Denilebilir ki o video reklam zaten, olabilir, izlediğim yere kadar reklamdı ama ne bileyim hayal kırıklığı oldum 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 24

YT yayıncılığına girmek isteyen bir arkadaşım sordu tam bilemedim. Kamera ve mikrofon yatırımı yapacak, işi ciddiye alıyor yani ama ne alsam diye sordu. İk etapta en pahalı cihazları almak mantıklı mı, ya da ne kadar farkediyor? 1080p videolar yeterli olur mu, illa 4k 60fps için mi alsın? (Ben kendim 1080p'ci olduğum için kesin konuşamadım 🙂 ) Audio Interface harici ses kartı vb. gerekli midir, yoksa ortalama USB bir mikrofon mu baksın? Kameradan biraz anlıyorum derim ama bu konuda bilgim 0. Son olarak 4k 60fps hedeflerse herhalde ona göre güçlü bir PC de gerekir, onun için de dikkat edilecek konularda tavsiye süper olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

VDSL modem, ucuz ya da fiyat performans, marka ya da model öneriniz olur mu? Asus alınmayacak o kesin, keenetic vb. bütçeyi çok aşıyor. #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Bu nedir ya? Nasıl bir çağda yaşıyoruz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Çok mağara olduğunu sanmıyorum (teknoloji eski olabilir, hayata yeni giriyor gibi), Manyetik 'hall effect' (HE) tuşlu klavyeleri yeni duydum. Biraz okudum ama avantaj dezavantaj nedir (normal mekanik tuşlu kalvyelere göre) net anlayamadım. Vardır bilen, özet aydınlatabilirse sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 18

7sindeki iPad etkinliğinden önce Apple yine bir fiyat güncellemesi yapar mı? Hazır bazı ürünlerde Amazon'da HB'de indirimler varken ne yapsam bilemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nvidia, GPU VRAM hatalarından Intel'i sorumlu tutuyor ve 13. veya 14. Nesil CPU kararsızlığı yaşayan GeForce oyuncularına Intel desteğiyle iletişime geçmelerini söylüyor

https://www.tomshardware.com/pc-components/cpus/nvidia-blames-intel-for-gpu-vram-errors-tells-geforce-gamers-experiencing-13th-or-14th-gen-cpu-instability-to-contact-intel-support

Nvidia blames Intel for GPU VRAM errors, tells GeForce gamers experiencing 13th...

Even Nvidia is aware of Intel's instability issues with Raptor Lake
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefonda tam siyah olmayan koyu tema, gece modu, dark mod kullanamıyorum, tam siyahı seviyorum (ekran amoled zaten, amoled olmayan kaldı mı? 😛 ), tam siyah olmuyorsa açık renkler daha güzel geliyor. Sizde durum nasıl?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Ferah @ferah

    Yeni alınca siyah arka planı dayıyorum. Gece ışıkları söndürüp ekran gerçek AMOLED midir diye bakıyorum, duvar kağıdı gerçekten siyah olunca ortaya çıkan o zifiri karanlık içimi kıpırdatıyor. Anlayamazsınız.